Setari Cookie-uri

make up

buna, sant make up artist din oradea(ma ocup cu make up din 2006)daca aveti nevoie de programari ma gasti pe id: emanichiura
grace009322
Postat pe 21 Iunie 2010 01:00
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca, va trimit poze cu machiaje realizate de mine si bineinteles ma deplasez oriunde are nevoie clientul fie ca e sau nu in Bucuresti
inna_grace
Postat pe 2 Iulie 2010 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema personala. Epilarea! 7 De la: kudika477796 22 Martie 2013 16:38
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 1 De la: sweet_mihaela 4 Februarie 2011 22:04
Viitorii nasi nu sunt tocmai familia perfecta, el e cam "afemeiat" 17 De la: banalulanonim 6 August 2010 13:08
coafura miresei - tendinta spre neglijenta? 23 De la: aaggnnyy 8 Octombrie 2009 19:26
Machiaj profesional la tine acasa!!! 1 De la: adriana_tarbac 13 Decembrie 2011 18:45