Setari Cookie-uri

NU-MI DORESC COPILUL!!!!!!!!

nu stiti pe cineva care vrea sa adopte un copil?????????o intrebare foarte banala
sunt insarcinata in 5luni si nu vreau sal pastrez......
stiu poate va ganditi ca trebuia sa fac avort cand se putea......am vrut sa fac dar tatal copilului nu m-a lasat!!!!!nu ne mai intelegem deloc si nu are rost sa pastrez un copil pe care sunt sigura ca o sa-l urasc, ma urasc si pe mine!!!!
hotarasem sa mai raman cu tatal copilului pana nasc, de ochii lumii.......dar nu mai vreau!!!
stiu ca o sa fiu judecata, dar sunt sigura ca multe fete sunt in situatia mea!!!
astept raspuns de la voi!!!!
iulia

enea_iulia
Postat pe 29 Iulie 2010 12:07
E o doamna pe aici care cauta o fata insarcinata pe care sa o ajute!Acum scuza-ma ca te intreb,daca stiai ca nu iti doresti un copil la ce naiba nu te-ai protejat?
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 12:10
ms de raspuns
poi am ramas cu tot cu anticonceptionale....
de ce sa mint la inceput m-a incantat ideea, dar daca vezi ca nu te mai intelegi cu persoana de langa tine ce mai poti face!!!!!
crede-ma ca ma urasc si pe mine ca am stat cu el...si dak pastrez copilu o sa-l urasc!mai bine sa-l stiu la cineva care poate ca-l va iubi!
sa nu crezi ca nu ma mustra constiinta....poate ,candva, copilul va afla ca e adoptat si poate ca va vrea sa ma vada, si nu stiu cum as putea sa dau ochii cu el si sa-i zic: 'nu te doream!!!'
oricum mama e aia care il creste nu aia care ii da viata|!!!!!!



















enea_iulia
Postat pe 29 Iulie 2010 19:37
Ai ramas cu anticonceptionale?Le-ai luat din 2in 3? Daca pastrezi copilul stii ca o sa-l urasti? De ce oare Dzeu le da copii la niste retardate?
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 21:13
mai fata ....sty sa`l nasti si dupa vezi daca il iubesti si daca o sa`l doresti...cum poti sa spui k il urasti??
ai inebunit????
e al tau,,
daca barbatu cu care ai fst e un dobitok si un idiot...copilul n`are niki o vina,,,
e al tau si tre sa`l tii lga tine..
ai zis k te mustra constiinta ....pai sincer ajea ar treb daca l`ai lasa pe mana altei familii...
nu fi copila si tine`l k e sange din sangele tau...
e un copil nevinovat care vine pe lume din cauza unui idiot ...si din cauza unei copilarii...
E AL TAUUUUUUU!!!
parerea mea e sa stai linijtita si sa incerci sa`ti ridiki moralul...
chiar daca nu te mai intelegi cu tampitu` ... o sa se nasca din tine un sufletel pe care atunci knd o sa`l vezi nu o sa te mai gandesti la ce a fst ci cum sa faci sa`i oferi un viitor ...
nu fi bleaga si tine`l k o sa regreti mai tarziu...
cr3azza
Postat pe 30 Iulie 2010 23:56
si ce sa fac ??? sa`i iau copilul femeii?
cr3azza
Postat pe 30 Iulie 2010 23:59
De la: enea_iulia, la data 2010-07-29 19:37:19ms de raspuns
poi am ramas cu tot cu anticonceptionale....
de ce sa mint la inceput m-a incantat ideea, dar daca vezi ca nu te mai intelegi cu persoana de langa tine ce mai poti face!!!!!
crede-ma ca ma urasc si pe mine ca am stat cu el...si dak pastrez copilu o sa-l urasc!mai bine sa-l stiu la cineva care poate ca-l va iubi!
sa nu crezi ca nu ma mustra constiinta....poate ,candva, copilul va afla ca e adoptat si poate ca va vrea sa ma vada, si nu stiu cum as putea sa dau ochii cu el si sa-i zic: 'nu te doream!!!'
oricum mama e aia care il creste nu aia care ii da viata|!!!!!!





















..nu te judeca nimeni, Iulia,doar ca ai nevoie de ajutor specializat.Pana atunci,asigura-te ca singura metoda cntraceptiva de care vei uzita, va fi abstinenta
mitura
Postat pe 31 Iulie 2010 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Site-uri de fashion 2 De la: thally 8 Iunie 2011 14:00
cum sa-mi aduc aminte unde am pus un lucru? 58 De la: simonas_80 25 Februarie 2014 07:51
Rugãciunea este înãlþarea minþii la Dumnezeu, 1 De la: 12 Decembrie 2009 20:11
Cum sa procedeze?:( 26 De la: fetita_cu_fitze 11 Iulie 2009 19:19
Rochie mov inchis lucios 6 De la: kudika324554 8 Februarie 2014 20:50