Setari Cookie-uri

eu scorpioanca in tot sensul cuvantului el fecioara

cine se pricepe la zodiipoate ar putea sa-mi spuna cum decurge acest gen de relatie...[t k e pt prima data cand am o relatie cu aceasta zodie...please...help...(printre altele..e abia la inceput totul si merge chiar surprinzator de bine...)
multumesc aticipat
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 14:00
ia sa vedem tot sensul cuvantului "scorpion"

SCORPIÓN ~i m. 1) Animal nevertebrat exotic, asemãnãtor cu pãianjenul, având un abdomen mobil, pe a cãrui parte inferioarã se aflã glande veninoase. 2) la sing. mai ales art. Constelație din emisfera australã. ◊ Zodiacului unul din cele douãsprezece sectoare ale zodiacului. 3) fig. Persoanã perfidã și rãutãcioasã. [Sil. -pi-on] /
size_back
Postat pe 2 August 2010 14:04
mai ce sa zic,eu sunt tot zodia scorpion si eu am, avut o relatie de 5 ani cu un baiat din zodia fecioara,de mers pot spune ca merge,compatibilitatea e buna,dar mai depinde si de caracterul omului nu numai de zodie,cel putin baiatul cu care am fost eu nu avea ambitii de la viata,era delasator etc.acum depinde de tine cum ti-l educi draga mea da repet din punct de vedere astrologic ar putea da roade
keephope
Postat pe 2 August 2010 14:19
multumesc draga mea pt post....
aici lucrurile sunt altfel...e la inceput...nu e delasator..e foarte puternic ca si om ,personalitate si tot ceea ce tine de asta.nu asteapta sa fie impins...impige..iar eu ma aflu intr-un mom in care trebuie sa fiu impinsa ca sa am puterea s-o iau de la capat...sa am incredere iar...
problema sunt eu..cred...pt k sunt prea ambitioasa...mult prea orgolioasa...incapatanata...si chiar veninoasa...oricum te tin la curent...
pana acum s-a dovedit a fi un barbat bland si temperat..tantru si atent...si mult prea intelegator...
multumesc frumos
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 14:23
si da....in momentele mele de furie chiar pot fi asemanata cu nevertebratul...sunt periculos de veninoasa...perfida si sireata..multumesc pt complimente...
in mom in care am spus scorpion in tot sensul cuvantului m-am referit la toate calitatile si defectele aceste zodii...adik sunt un scorpion veritabil...si ma mandresc...
multumesc pt mesaj
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 14:25
veritabil sau nu..ideea este ca toti/toate va dati rotunde cu razbunarea si rautatea...ei as..cand iubiti deveniti mielusei!
size_back
Postat pe 2 August 2010 14:31
pai cum ti-am spus depinde ce caracter,eu sper sa va intelegeti,apropo si eu ma mandresc la nebunie cu zodia mea,chiar vreau sa imi fac un tatuaj,un mic scorpion
keephope
Postat pe 2 August 2010 14:33
De la: keephope, la data 2010-08-02 14:33:32pai cum ti-am spus depinde ce caracter,eu sper sa va intelegeti,apropo si eu ma mandresc la nebunie cu zodia mea,chiar vreau sa imi fac un tatuaj,un mic scorpion


unde?
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 August 2010 14:35
De la: keephope, la data 2010-08-02 14:33:32pai cum ti-am spus depinde ce caracter,eu sper sa va intelegeti,apropo si eu ma mandresc la nebunie cu zodia mea,chiar vreau sa imi fac un tatuaj,un mic scorpion

pai si ce mai stai?
size_back
Postat pe 2 August 2010 14:36
eu am deja un semn cu scorpion....bine e undeva in interiorul unui mare tatauaj...e semnul zodiacal acel M superb:D:D:D
si app tatuajele cu scorpioni sunt foarte frumoase trebuie sa-l gasesti pe cel potrivit tie...sa-i pui un pic din personalitatea ta...adik sa-i desenezi ceva..tu cu manutza ta...e cel mai frumos asa...si niciodata n-o sa te plictisesti de el...eu am desenat un an de zile un tatuaj pe care il am acum...bine e imens e cam cat 2 palme latime si inaltime...:D:D:D dar ...e al meu...
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 15:41
eu nu sunt stilul care ameninta ..doar tac si fac....si intr-adevar cand iubesc si sunt sigura ca sunt iubita sunt un fel de mielusel...insa niciodata nu las garda jos...si cine gresesc plateste...indiferent kt de mult sufar eu...
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 15:44
De la: micky_mouse37, la data 2010-08-02 15:44:39eu nu sunt stilul care ameninta ..doar tac si fac....si intr-adevar cand iubesc si sunt sigura ca sunt iubita sunt un fel de mielusel...insa niciodata nu las garda jos...si cine gresesc plateste...indiferent kt de mult sufar eu...

am mai auzit eu texte de genul asta!
asa ca nu te supara dar in dragoste trebuie sa lasi garda jos daca vrei sa fii fericita...chiar daca asta se poate finaliza cu o despartire!
era un proverb frumos...nu conteaza anii din viata ta...ci viata din anii tai!
size_back
Postat pe 2 August 2010 15:47
nu vreau sa sune altfel...insa am suferit prea mult si...nu mai pot si mai vreau...sa las garda jos....
anii din viata mea au trecut...in cel mai frumos mod posibil...
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 16:24
scuze...viata din anii mei...nu s-a scurs ci a ramas acolo vie amintire a tot ce am trait...
asa ca...si proverbele sunt cu dus si intors...:D
micky_mouse37
Postat pe 2 August 2010 16:29
in cazu meu ,din scorpion am ajuns miel :-s datorita unui barbat fecioara
e cel mai dificil om pe care l`am cunoscut ,critic,orgolios,mandru - dar are si partile lui bune daca stii cum sa`l iei doar ca le etaleaza foarte greu
si mai rau de atat e ca el e gelos ,ii pasa de mine dar nu vrea o relatie ca cica are traume dintr`o fosta relatie
n`am suportat de cand is eu atatea critici , si relatia asta bolnava e de jumate de an ,eu nu umblu cu nimeni ,el cica nu .. eu ca scorpion n`am avut niciodata rabdare ,dar se pare ca m`o transformat grozav ,suntem certati dar daca`mi da un telefon ma inmoi si iar o iau de la capat chiar daca nu`mi convine,da am impresia ca nu pot fara el ..
din punctul meu de vedere barbatul fecioara e cel mai al naibii si greu de inteles ,si am confirmari si din jurul meu
kitten5
Postat pe 9 August 2010 21:55
De la: micky_mouse37, la data 2010-08-02 14:00:09cine se pricepe la zodiipoate ar putea sa-mi spuna cum decurge acest gen de relatie...[t k e pt prima data cand am o relatie cu aceasta zodie...please...help...(printre altele..e abia la inceput totul si merge chiar surprinzator de bine...)
multumesc aticipat

ce pot sa spun..io s sagetator q asc.in leu.o zodie extrem de complicata...insa 4ani barbatul fecioara mi-a demonstrat k e aproape perfect...insa e pasiv(cel putin pt mn). dak jtii sa comunici nu o sa ai probl.bucura-te kt mai mult de ac.relatie!!!ai ce sa inveti de el!!!be happy
bloody_queen
Postat pe 10 August 2010 07:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el gemeni eu sagetator? 8 De la: kudika_nikole 28 Decembrie 2011 17:52
femeia leu, barbatul berbec 55 De la: pickard 29 Ianuarie 2011 08:13
eu capricorn el balanta 7 De la: valy90 21 Februarie 2011 11:57
hello my people!!!! 2 De la: Barbie30 30 Iulie 2010 09:31
Femeia Gemeni si barbatul Balanta, sunt sau nu compatibili? 13 De la: gabriela67 20 Noiembrie 2010 17:03