Setari Cookie-uri

Ce credeti despre compatibilitatea a 2 varsatori?

MDiana
Postat pe 3 August 2010 09:24
Salut. Pai sa stii ca dupa parerea mea, doi varsatori se inteleg foarte bine atat timp cat fiecare lasa cate putin de la el. Spun asta pt ca si eu sunt varsator , iar prietenul meu cu care sunt impreuna de 1 an jumate , este si el tot varsator. El este foarte rabdator si grijuliu...calitati care mie-mi lipseau. Eu insa sunt mai realista si il aduc cu picoarele pe pamant cand viseaza prea mult la lucruri imposibile. Noua ne merge treaba foarte bine.. daca tu esti in impas...nu esti hotarata daca sa fi prietena unui varsator.. eu ti-as recomanda macar sa incerci. Cel putin la mine a meritat sa incerc :) Sper sa-ti fie de folos parerea mea . Numai bine :)
Oanuka
Postat pe 11 August 2010 11:13
2 varsatori = plictiseala dupa parerea mea. Varsatorii sunt persoane calme, echilibrate parka au nevoie de o scanteie, ceva sa ii declanseze
x_diana
Postat pe 17 August 2010 15:46
De la: x_diana, la data 2010-08-17 15:46:392 varsatori = plictiseala dupa parerea mea. Varsatorii sunt persoane calme, echilibrate parka au nevoie de o scanteie, ceva sa ii declanseze


cunosc un cuplu varsator-varsator. sã stiți cã depinde și de personalitatea fiecãruia. Oricum relația lor e foarte activã și deloc plictisitoare. Nu stau locului nici mãcar o secundã, au o energie de invidiat și sunt plini de umor și idei. Mã bucur când îi vãd atât de fericiți. Și ca sã nu fie totul roz, când se ceartã e mai complicat, pentru cã amândoi o țin pe a lor și greu lasã de la ei, însã nici dupã o zi de supãrare își vorbesc ca la început.
Din punctul meu de vedere, poate e o raritate însã sunt convinsã cã doi vãrsãtori care sunt atât de visãtori și prietenoși pot face o relație sã înfloreascã, acum trebuie doar ca soarta sã îi aducã pe același drum.


Hugs and kisses
yomarissaly
Postat pe 23 Septembrie 2010 17:50
De la: MDiana, la data 2010-08-03 09:24:52



anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia Pesti si Barbatul Pesti 42 De la: theREALKudikaAdmin 31 Ianuarie 2022 10:50
Horoscop Chinezesc 1 De la: laura_74 8 Decembrie 2010 10:40
femeie gemeni-barbat capricorn??? 8 De la: Calandrinon 5 Ianuarie 2010 19:29
eu scorpion el fecioara 6 De la: naista20 29 August 2009 16:28
dar despre.......TAUR caut numai taur 12 De la: flandra 13 Martie 2012 17:08