Setari Cookie-uri

amanti si iubiti

am si eu o problema.am o relatie de 5 luni cu un tip mai mare ca mine. insa in acest timp...am fost plecata cateva zile intr-o excursie la micile mele rude. si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura.El mi-a zis ca tine foarte mult la mine si este de aceesi varsta cu iubitul meu (relatie de 5 luni) adica diferenta de 4 ani. am hotarat sa ma despart de actualul meu iubit( de 5 luni). ne-am despartit. a facut un gest foarte urat. nu pot mentiona. parintii mei nu mai sutn deacord sa mai fiu cu el dinou, totusi ca eu as vrea...deoarce relatia cu varul meu nu cred ca va fi foarte lunga...eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema
Chrenty
Postat pe 2 August 2010 16:26
sa ramai in dilema! meriti! la ce minte ai in cap. si sa'ti mai traga iubi (ala de 5 luni) inca o palma, poate poate...cine stie...
Shhh
Postat pe 2 August 2010 17:06
"si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu"


Sa mai faci asa,sa iei toti verii la rand,sa nu scapi nici macar unu`
Barbie30
Postat pe 2 August 2010 18:07
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29am si eu o problema.am o relatie de 5 luni cu un tip mai mare ca mine. insa in acest timp...am fost plecata cateva zile intr-o excursie la micile mele rude. si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura.El mi-a zis ca tine foarte mult la mine si este de aceesi varsta cu iubitul meu (relatie de 5 luni) adica diferenta de 4 ani. am hotarat sa ma despart de actualul meu iubit( de 5 luni). ne-am despartit. a facut un gest foarte urat. nu pot mentiona. parintii mei nu mai sutn deacord sa mai fiu cu el dinou, totusi ca eu as vrea...deoarce relatia cu varul meu nu cred ca va fi foarte lunga...eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema
cati ani ai? chiar cu varutu te-ai gasit si tu sa te combini ??? si mai ceri si sfaturi ??? CUM ITI ASTERNI ASA DORMI !!!
sorindoc_87
Postat pe 4 August 2010 04:41
INCA N-AM AMANT ........IUBIT DA.................................IL IUBESC AS STRIGA IN GURA MARE ,DAR NU POT SPUNE NIMANUI
kudika183384
Postat pe 4 August 2010 04:52
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura


asta nu se numeste incest??? credeam ca e ilegal
DayC
Postat pe 4 August 2010 12:05
asa fata! iubeste-l pe var-tu ca vb aia dragostea trebuie tinuta in familie!
apropo da un consult la vreun doctor specializat cand ai de gand sa faci?
size_back
Postat pe 4 August 2010 12:08
la noii este legal ... dar eu zic sa nu te grabesti, in rest nu asculta ce zice lumea fa ce iti spune inima
nebunatic_rau
Postat pe 4 August 2010 12:10
De la: DayC, la data 2010-08-04 12:05:20
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura


asta nu se numeste incest??? credeam ca e ilegal




Aiurea! fata cunoaste sintagma : Vara ca vara, da`numa`cwoaiele raman afara!
100101
Postat pe 4 August 2010 12:11
De la: nebunatic_rau, la data 2010-08-04 12:10:19la noii este legal ... dar eu zic sa nu te grabesti, in rest nu asculta ce zice lumea fa ce iti spune inima

eu stiu ca legal este undeva intre verii de gradul 7!
size_back
Postat pe 4 August 2010 12:17
cu varul tau????
ellyaisha
Postat pe 5 August 2010 11:23
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29am si eu o problema.am o relatie de 5 luni cu un tip mai mare ca mine. insa in acest timp...am fost plecata cateva zile intr-o excursie la micile mele rude. si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura.El mi-a zis ca tine foarte mult la mine si este de aceesi varsta cu iubitul meu (relatie de 5 luni) adica diferenta de 4 ani. am hotarat sa ma despart de actualul meu iubit( de 5 luni). ne-am despartit. a facut un gest foarte urat. nu pot mentiona. parintii mei nu mai sutn deacord sa mai fiu cu el dinou, totusi ca eu as vrea...deoarce relatia cu varul meu nu cred ca va fi foarte lunga...eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema
Fata esti dusa,ceva mai inteligent nu poti spune si tu???????????????? nici tu nu sti ce vrei,doamne numai tampenii citesc pe forum

imi vine sa "plang de atata prostie"!!!!!!!!!!!!!!!







amalia69
Postat pe 5 August 2010 13:58
dati si voi un vot pls http://www2.click.ro/miss_click_2009_new/fata/2380 dak sunteti fete puteti sa va inscrieti...baieti intrati nu aveti nimic d pierdut...dati un vot pls....
piticutza131
Postat pe 5 August 2010 14:05
De la: amalia69, la data 2010-08-05 13:58:49
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29am si eu o problema.am o relatie de 5 luni cu un tip mai mare ca mine. insa in acest timp...am fost plecata cateva zile intr-o excursie la micile mele rude. si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura.El mi-a zis ca tine foarte mult la mine si este de aceesi varsta cu iubitul meu (relatie de 5 luni) adica diferenta de 4 ani. am hotarat sa ma despart de actualul meu iubit( de 5 luni). ne-am despartit. a facut un gest foarte urat. nu pot mentiona. parintii mei nu mai sutn deacord sa mai fiu cu el dinou, totusi ca eu as vrea...deoarce relatia cu varul meu nu cred ca va fi foarte lunga...eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema
Fata esti dusa,ceva mai inteligent nu poti spune si tu???????????????? nici tu nu sti ce vrei,doamne numai tampenii citesc pe forum

imi vine sa "plang de atata prostie"!!!!!!!!!!!!!!!









si cine nu te lasa?
Shhh
Postat pe 5 August 2010 14:40
De la: Shhh, la data 2010-08-05 14:40:32
De la: amalia69, la data 2010-08-05 13:58:49
De la: Chrenty, la data 2010-08-02 16:26:29am si eu o problema.am o relatie de 5 luni cu un tip mai mare ca mine. insa in acest timp...am fost plecata cateva zile intr-o excursie la micile mele rude. si s-a intamplat sa ma indragostesc de varul meu...era a doua oara cand il vazusem si nici nu stiu cum,in cateva zile m-am sarutat cu el si inca tinem legatura.El mi-a zis ca tine foarte mult la mine si este de aceesi varsta cu iubitul meu (relatie de 5 luni) adica diferenta de 4 ani. am hotarat sa ma despart de actualul meu iubit( de 5 luni). ne-am despartit. a facut un gest foarte urat. nu pot mentiona. parintii mei nu mai sutn deacord sa mai fiu cu el dinou, totusi ca eu as vrea...deoarce relatia cu varul meu nu cred ca va fi foarte lunga...eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema
Fata esti dusa,ceva mai inteligent nu poti spune si tu???????????????? nici tu nu sti ce vrei,doamne numai tampenii citesc pe forum

imi vine sa "plang de atata prostie"!!!!!!!!!!!!!!!









si cine nu te lasa?
Daca nu ai observat," plang",era in ghilimele,(ma rog,pe jumatate ghilimele,am uitat sa le pun)

amalia69
Postat pe 5 August 2010 17:45

varu si cu vara darama debaraua !
fata_healthy
Postat pe 5 August 2010 18:43
Ce aș putea sã vã spun,conform mitologiei grecești,copii lui Zeus,au avut mame diferite,prima soție a lui Zeus,zeița Metis,i-a dãruit ca fiicã pe Athena,cu înclinãri marțiale,fiind consideratã fecioara perfectã,dar și bãnuitã de a avea o relație amoroasã cu unchiul sãu Poseidon.Între timp,Zeus a mai avut și alți copii cu alte soții,de la care aștepta un moștenitor sã fie admis în Olimp și cum asta nu se întâmpla,sa cãsãtorit cu sora lui cea mare,Hestia,cu care nu a avut copii,apoi a luat-o de soție pe sora lui mijlocie,Demetra,care i-a dãruit o fiicã,Persefona.Dezamãgit cã nu are un fiu,a mai avut și alte soții,pânã când Lethe,i-a nãscut ca moștenitor pe Apollo,dupã care a mai avut fii,pe Hermes,iar la sfârșit a luat-o de soție pe sora lui cea micã,Hera,proclamând-o și Reginã a zeilor.Conform Bibliei,în Vechiul Testament,frații vitregi,însã numai de același tatã se cãsãtoreau între ei.Recent un experiment pe maimuțe,în care o maimuțã femelã,pusã sã aleagã dintr-un grup de masculi,printre care era și un frate vitreg,ea l-a ales exact pe fratele sãu vitreg,de același tatã,chiar dacã nu s-au cunoscut niciodatã inainte.Nenumãrate sunt și exemple din istoria recentã.
Concluzie,dacã existã.....
romulus_lazy
Postat pe 5 August 2010 22:01
varul care..................iti umfla parul rusine nu mai gaseai barbati sunt destui
kudika183384
Postat pe 6 August 2010 00:48
Combinatie cu verisorul Chiar e tare...
Saracele...chiar imi inspirati mila multe dintre voi cu gandiri dinastea democratice sau open-minded cum se zice mai nou. Va meritati soarta...rugati-va la cine credeti voi sa va dea mintea de apoi ca poate asa mai aveti vreo sansa de scapare.
bogdandbm
Postat pe 6 August 2010 16:10
asteapta si tu sa-ti treaca amoru' ptr varu',totusi te-ai bagat in gura tirgului,chiar cu varu?lumea-i plina de barbati
utad
Postat pe 6 August 2010 16:26
ce tare.....
nu vrei sa fiu varul tau?
sunt rau.... dar vezi ca varul tot var e..... si sa vezi cand afla ai tai........
dodydoru
Postat pe 10 August 2010 19:24
De la: kudika183384, la data 2010-08-04 04:52:21INCA N-AM AMANT ........IUBIT DA.................................IL IUBESC AS STRIGA IN GURA MARE ,DAR NU POT SPUNE NIMANUI


de ce, e casatorit?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 10 August 2010 20:23
TE IUBESC ALEX PREA MULT SA POT RENUNTA SI TU LA FELMA IUBESTI
kudika183384
Postat pe 12 August 2010 06:08
dai inainte cu varu
kudika175143
Postat pe 12 August 2010 09:59
eu chiar imi doresc iubit vreau sa fac dragoste cu el, cat mai repede
kudika183384
Postat pe 12 August 2010 21:14
De la: kudika183384, la data 2010-08-12 21:14:42eu chiar imi doresc iubit vreau sa fac dragoste cu el, cat mai repede
aa
thadoogback
Postat pe 12 August 2010 21:18
@..84...fata...nu mai sta cu capul in soare, ca-i grav cu tine
100101
Postat pe 12 August 2010 21:22
De la: kyru, la data 2010-08-12 21:22:08@..84...fata...nu mai sta cu capul in soare, ca-i grav cu tine


anastasia_m
Postat pe 12 August 2010 21:24
deci c***e,q varu???plm nu ai gasit j u nik mai "normal"?sau tot ce e interzis e mai interesant?j din cate jtiu in codul penal e consid.incest,j unde mai pui k dak mai ejti j minora...!!!iar biserica nu promoveaza tipu'asta de relatii....felicitari tocmai ti-ai pierdut pernutza-n rai.nu fi trista - ai castigat un loc in cazanu'principal ...!!! plm....dak il iubesti o aplici p aia...in dragoste j in razboi totul e permis!!!
bloody_queen
Postat pe 13 August 2010 04:51
"eu tin legatura cu iubitul dar nu prea avem ce face,deoarce parintii mei nici nu vor sa auda de el...varul meu spune ca tine la mine si este atent cu mine...eu nush ce sa fac...vreau si eu un sfat...dilema "
-app,u p cine ubesti???
-j care e amantul j care e iubi? k s km derutata
-j parintii de cine nu vor sa auda,de varu sau de "iubi"(ala de 5luni)? sau de nici1???
nu ar fi mai simplu sa le dai jet la aman2??j uite aja skapi de dilema...dc tre sa iti complici viata,nuj
bloody_queen
Postat pe 13 August 2010 05:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hellp 6 De la: iacinta 24 Martie 2010 15:17
Am nevoie de putin ajutor ...chiar nu stiu ce sa fac ...:-/...We were so ment to be so come back to be :((:(( 75 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:47
A fi un bun manager inseamna.... 13 De la: Dor_a 17 Noiembrie 2009 10:00
to be or not to be!!!! 73 De la: kudika021451 12 Noiembrie 2010 15:01
bijuterii argint 14 De la: honeybrunette 28 Mai 2013 21:01