Setari Cookie-uri

Eu berbec , el berbec

Suntem impreuna de 3 ani de zile dar nu este saptamana in care sa nu ne certam de la lucruri marunte...Eu sunt berbec, el tot berbec...ne iubim enorm de mult..dar pana knd tot o sa tina asa dak tot ne certam mereu din niste lucruri minore.. Daca ne certam si el vede k eu nu il caut ma cauta el si invers.. Eu vreau sa fiu linistita si sa fie totul ok.. nu sa ne certam mereu, sa ne aruncam vorbe urate si dupa aia sa ne mai oprim din imbratisari si etc.. Voi ce parere aveti despre o relatie de genul acesta?
Lolytaas
Postat pe 3 August 2010 23:51
e o relatie normala pt. berbeci
yarinna
Postat pe 10 August 2010 11:50
Da... dar pana cand.. k o sa ma plictisesc la un moment dat de atatea certuri :)))
Lolytaas
Postat pe 10 August 2010 13:24
este o chestie normala pt berbeci :))..si eu sunt tot berbec..dar prietenul este balanta..si la noi certurile au devenit o obisnuinta :)) pt k eu mai mereu fac cv..si ne certam...:D
kudika295505
Postat pe 16 August 2010 17:14
De la: kudika295505, la data 2010-08-16 17:14:03este o chestie normala pt berbeci :))..si eu sunt tot berbec..dar prietenul este balanta..si la noi certurile au devenit o obisnuinta :)) pt k eu mai mereu fac cv..si ne certam...:D


da..dar ce este normal pt voi berbecii nu este normal si pt ceilalti.....sa ai o viata mereu cu certuri (unii berbeci ar spune ca este sarea si piperul..departe de adevar!!)...este obositoare, enervanta si agasanta..cine si-ar dori o astfel de viata ???
paula27
Postat pe 27 August 2010 21:39
De la: Lolytaas, la data 2010-08-03 23:51:37Suntem impreuna de 3 ani de zile dar nu este saptamana in care sa nu ne certam de la lucruri marunte...Eu sunt berbec, el tot berbec...ne iubim enorm de mult..dar pana knd tot o sa tina asa dak tot ne certam mereu din niste lucruri minore.. Daca ne certam si el vede k eu nu il caut ma cauta el si invers.. Eu vreau sa fiu linistita si sa fie totul ok.. nu sa ne certam mereu, sa ne aruncam vorbe urate si dupa aia sa ne mai oprim din imbratisari si etc.. Voi ce parere aveti despre o relatie de genul acesta?

pey relatia asa va fii mereu, daca vrei altceva nu poti decat sa-l lasi in urma, uneori iubirea nu e suficienta
yumy
Postat pe 28 August 2010 10:01
Pt yumy spune-mi te rog daca o sa mai mearga relatia asta eu sunt nascuta pe 03.04.1992 iar el pe 23.03.1991. Multumesc mult yumy :)
Lolytaas
Postat pe 29 August 2010 14:11
Draga mea. Cu parere de rau iti confirm tot ceea ce ti se intampla deoarece si eu am fost in aceeasi situatie cu mult timp in urma. Dragostea era nemarginita pana ajungeam sa ne impungem de la diverse lucruri. De nenumarate ori am lasat eu de la mine desi el era vinovatul. Imi era frica de aceea despartire care intr-un final... nu a mai putut fi evitata. A fost groaznic. Relatie de 4 ani e ceva... In prezent nu as mai face aceeasi alegere, desi totusi in grupul de amici sunt si cativa Berbeci cu care ma potrivesc super la toate. Cu toate astea eu inca pastrez distanta.
Ti-as da un sfat...dar e cam complicat. Aici depinde de voi amandoi. Cred ca lipsa comunicarii ar fi o problema. Incearca sa-i fi prietena,mama, iubita, amanta si viitoare sotie daca nu-i esti in prezent. Sunt dificili si necesita multa atentie.
Te-am pupat cu drag, Capsunika!
kudika192711
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:27
Multumesc mult Capsunika !!! Te pup si ai grija de tine . Multa liniste si dragoste:*:*
Lolytaas
Postat pe 22 Octombrie 2010 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fata Capricorn si baiatul Rac...... 8 De la: denis_3d25 9 Decembrie 2010 21:40
compatibilitate 3 De la: dyannie 25 Septembrie 2009 13:44
Eu in zodia pesti si el capricorn...ce parere aveti? 6 De la: Full_Metal_Jacket 3 Decembrie 2009 19:50
relatia pesti - berbec 9 De la: arynaaa 15 Septembrie 2012 16:41
Buna ziua tuturor 7 De la: kudika511032 22 Februarie 2012 19:55