Setari Cookie-uri

El, Barbatul perfect!

El este atat de frumos si de destept....Femeile se pierd in ochii lui albastri. Are un zambet fermecator si este atat de perfect. Inalt, bine facut, brunet....ahh, arata senzational, parca e sculptat. este tonic, vesel, haios,a re simtul umorului dezvoltat, este inteligent, are mereu replica perfecta. stie cand sa vorbeasca si cand sa taca. Face ereu complimente si ma surprinde mereu placut. Este tandru, romantic fara sa cada in ridicol. Este o prezenta agreabila oriunde merge, ii plac calatoriile, petrecerile, este sufletul petrecerilor fara sa fie maimutoi. II place sa mearga la teatru, sa iesim in oras, este mereu atent cu mine cand am nevoie de ceva. Zambeste mereu si nu e niciodata suparat sau incruntat. Stie sa asculte si are darul povestirii. Este spumos si cald. Face dragoste dumnezeieste, stie cand, unde si cum! Este si bine dotat. Nu se plictiseste niciodata langa mine. Nu se uita la fotbal si nici nu mananca seminte. Bea moderat, fumeaza din cand in cand si conduce prudent. Emana masculinitate si are un aer misterios. Ne intelegem din priviri cand suntem in societate si stie mereu ce vreau. Nu pune intrebari fara sens si nici nu vorbeste cand nu trebuie.
Are un noroc extraordinar, intotdeauna gaseste un loc de parcare gol si cand suna la deranjamente e mereu liber. La institutiile de stat de descurca minunat, niciodata nu vine cu treaba nerezolvata. Este bogat si sarmant. Stie sa se imbrace, are un stil aparte. Nu umbla niciodata neingrijit si este mereu atent cu tinuta lui. Nu face glume proaste, nu injura, nu ma cearta daca cheltui prea mult la coafor. Si da, ma iubeste pe mine si numai pe mine. Nu se uita la alte femei si nuu comenteaza pe seama lor, nu se baga in discutiile cu prietenele mele si nu iese cu baietii decat foarte rar.
Este galant, elegant si foarte masculin. Nu ma intrerupe niciodata cand vorbesc....este atat de manierat.
Doamnele il adora, nimeni nu-l refuza. Stie sa obtina ce vrea fara sa fie insistent. Este diplomat si nu stie sa minta. Este copilaros si iubeste copii. Nu poate sa traiasca fara mine dar nu e dependent de mine.
Iesim n oras des si ese mereu plin de surprize. Imi aduce flori odata pe saptamana. Ma ajuta la curatenie, stie sa calce, sa spele si sa gateasca.

Ati putea sa-mi faceti cunostinta cu unul ca el???!!!!
oana_iftemi
Postat pe 9 August 2010 16:41


era un banc
utopie si sf la etaju' doi!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 17:13
este manierat, este sarmant, este inteligent, este romatic....esteeeeee multaaaa fictiune
nu vei intalni niciodata barbatul perfect...doar pe cel iubit il vei vedea o perioada "perfect" dar nici el nu va fi
AndM
Postat pe 9 August 2010 19:49
Barbie30
Postat pe 9 August 2010 20:03
SOPER!!!!!!
butterfly_sound_of_love
Postat pe 10 August 2010 11:58
Nu stiu fata...dar daca il gasesti...te rog io sa-mi dai numaru lui de telefon [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
_Cryssa_
Postat pe 10 August 2010 12:19
era unu' da am auzit c-a murit
utad
Postat pe 10 August 2010 12:22
ce dezamagire! eu unul tot speram ca exista asa ceva, macar unu' care sa ne salveze "specia"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 10 August 2010 12:22
De la: oana_iftemi, la data 2010-08-09 16:41:57El este atat de frumos si de destept....Femeile se pierd in ochii lui albastri. Are un zambet fermecator si este atat de perfect. Inalt, bine facut, brunet....ahh, arata senzational, parca e sculptat. este tonic, vesel, haios,a re simtul umorului dezvoltat, este inteligent, are mereu replica perfecta. stie cand sa vorbeasca si cand sa taca. Face ereu complimente si ma surprinde mereu placut. Este tandru, romantic fara sa cada in ridicol. Este o prezenta agreabila oriunde merge, ii plac calatoriile, petrecerile, este sufletul petrecerilor fara sa fie maimutoi. II place sa mearga la teatru, sa iesim in oras, este mereu atent cu mine cand am nevoie de ceva. Zambeste mereu si nu e niciodata suparat sau incruntat. Stie sa asculte si are darul povestirii. Este spumos si cald. Face dragoste dumnezeieste, stie cand, unde si cum! Este si bine dotat. Nu se plictiseste niciodata langa mine. Nu se uita la fotbal si nici nu mananca seminte. Bea moderat, fumeaza din cand in cand si conduce prudent. Emana masculinitate si are un aer misterios. Ne intelegem din priviri cand suntem in societate si stie mereu ce vreau. Nu pune intrebari fara sens si nici nu vorbeste cand nu trebuie.
Are un noroc extraordinar, intotdeauna gaseste un loc de parcare gol si cand suna la deranjamente e mereu liber. La institutiile de stat de descurca minunat, niciodata nu vine cu treaba nerezolvata. Este bogat si sarmant. Stie sa se imbrace, are un stil aparte. Nu umbla niciodata neingrijit si este mereu atent cu tinuta lui. Nu face glume proaste, nu injura, nu ma cearta daca cheltui prea mult la coafor. Si da, ma iubeste pe mine si numai pe mine. Nu se uita la alte femei si nuu comenteaza pe seama lor, nu se baga in discutiile cu prietenele mele si nu iese cu baietii decat foarte rar.
Este galant, elegant si foarte masculin. Nu ma intrerupe niciodata cand vorbesc....este atat de manierat.
Doamnele il adora, nimeni nu-l refuza. Stie sa obtina ce vrea fara sa fie insistent. Este diplomat si nu stie sa minta. Este copilaros si iubeste copii. Nu poate sa traiasca fara mine dar nu e dependent de mine.
Iesim n oras des si ese mereu plin de surprize. Imi aduce flori odata pe saptamana. Ma ajuta la curatenie, stie sa calce, sa spele si sa gateasca.

Ati putea sa-mi faceti cunostinta cu unul ca el???!!!!


Ma speriasem ca esti aia virgina de aproape 30 de ani, dar m-am linistit, tu vad ca esti cu sexul.
Io-ti doresc somn usor in continuare!
Visul ti-e aproape perfect
stem_29
Postat pe 10 August 2010 12:26
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-08-10 12:22:43ce dezamagire! eu unul tot speram ca exista asa ceva, macar unu' care sa ne salveze "specia"!


no way...nu exista barbat perfect...asa cum nu exista nici femeie perfecta...de fapt, toti suntem perfect imperfecti...si e bine asa
daca am fi perfecti, sigur n-ar mai exista forumuri de genul astuia
AndM
Postat pe 10 August 2010 14:34
sunteti niste dragutzi toti. era normal o gluma....asa ca sa ne mai amuzam un pic.
mersi pt replica ' aia cu sexul' :))), o iau ca pe un compliment. sa stii ca ai nimerit-o! sunt gravida si-mi umbla hormonii prin corp, valeu.

oana_iftemi
Postat pe 10 August 2010 16:29
De la: oana_iftemi, la data 2010-08-10 16:29:11sunteti niste dragutzi toti. era normal o gluma....asa ca sa ne mai amuzam un pic.
mersi pt replica ' aia cu sexul' :))), o iau ca pe un compliment. sa stii ca ai nimerit-o! sunt gravida si-mi umbla hormonii prin corp, valeu.



Pupam bebelusul!
stem_29
Postat pe 11 August 2010 10:24
De la: oana_iftemi, la data 2010-08-10 16:29:11sunteti niste dragutzi toti. era normal o gluma....asa ca sa ne mai amuzam un pic.
mersi pt replica ' aia cu sexul' :))), o iau ca pe un compliment. sa stii ca ai nimerit-o! sunt gravida si-mi umbla hormonii prin corp, valeu.



ai fost foarte tare Multa bafta cu bebele Sa ai sarcina usoara si sa faci un bebe reusit
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 10:27
si cand s-a facut dimineata ...ai deschis ochisori si... s-a spulberat visul..sau ai continuat sa visezi cu ochii deschisi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 August 2010 10:27

cand il gasesti verifica certificatul de nastere in original.. .la casuta cu sexul
Histria
Postat pe 11 August 2010 17:28
Multumesc pt urari, pup bebelusii ca sunt 2, o sa am un baiat si o fata. :)

probabil ca in visele noastre ne dorim sa intilnim un asa specimen, apoi ne intrebam: dar oare nu ar fi plictisotr sa existe un personaj asa? ce ne-am face fara cateva defecte? Si in plus de asta daca am intilni asa ceva in realitate ne-am simti noi complexati, nu?
oana_iftemi
Postat pe 11 August 2010 18:41
"El, Barbatul perfect!"........Unde ruleaza SF-ul asta?...
Be_free
Postat pe 11 August 2010 19:55
De la: Be_free, la data 2010-08-11 19:55:51"El, Barbatul perfect!"........Unde ruleaza SF-ul asta?...


la Cinema 3D
geo_reincarcat_iara
Postat pe 11 August 2010 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare am renuntat prea usor? 7 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 22:05
Tine de curaj sa-ti dai cu parerea 197 De la: Lusha_ubitik 22 Mai 2010 18:54
ce e de facut? 6 De la: kudika_27270 23 Ianuarie 2013 13:25
BARBATUL TAUR 2 De la: micnegrusiurat4 28 August 2009 10:48
barbatii afro.... 19 De la: Roco 25 Ianuarie 2009 20:42