Setari Cookie-uri

Tatuaje cosmetice... pareri

Ma gandesc de o vreme sa'mi fac un tatuaj cosmetic, mai exact sa imi conturez pleoapa superioara. Ma gandesc ca as reduce putin din timpul petrecut dimineata in oglinda :)) ce parere aveti? as vrea opinii de la cineva care si'a facut un astfel de tatuaj si daca stiti vreun salon bun in cluj. am cautat pe intenet si am gasit multe informatii dar tot as vrea sa vad ce spun acelea dintre voi care au facut deja un astfel de tatuaj. mersi
ramonica_b
Postat pe 11 August 2010 04:07
ciao, eu mi-am facut in iarna tatuaj make up la pleoapa superioara si la cea inferioara si sunt multumita ,am machiaj tot timpul si nu mi se intinde.Nu mi-am facut in Cluj ci in ORADEA. Am auzit de tipa aia ca e cea mai experta si am mers la ea chiar daca sunt din alt judet (TM). Daca ai nevoie de alte detalii ,oricand, cu placere
claudeta
Postat pe 3 Septembrie 2010 14:49
s-ar putea ca blooms beauty sa aiba salon deschis si in cluj, cauta pe net ca-i gasesti, bafta!
roxana_moon
Postat pe 9 Noiembrie 2010 11:29
eu mi-am facut tatuaj la ochi sprancene si mi-am conturat si buzele .au iesit super am facut in constanta.si vorba cometicenei ma culc frumoasa ma trezesc frumoasa.si pe deasupra am 10 min in plus dimineata ptr cafea.
healthy010854
Postat pe 18 Februarie 2011 14:40
De la: healthy010854, la data 2011-02-18 14:40:24eu mi-am facut tatuaj la ochi sprancene si mi-am conturat si buzele .au iesit super am facut in constanta.si vorba cometicenei ma culc frumoasa ma trezesc frumoasa.si pe deasupra am 10 min in plus dimineata ptr cafea.

sa de-a deaqu daca nu-mi fac si eu
Valy90
Postat pe 18 Februarie 2011 14:43
Unde in Constanta?
CrisCHR
Postat pe 10 Martie 2011 09:55
O privire retrospectiva despre machiaj semipermanent puteti gasi in galeria foto si video a mea: Zarescu Dan w.machiajtatuaj.ro Cele citeva sute de fotografii si video cu certitudine o sa va faca o parere despre machiajul semipermanent al ochilor, buzelor si sprincenelor.
machiajtatuaj
Postat pe 26 Martie 2011 23:40
Chiar te rog :) Daca stau bine si ma gandesc am auzit si eu de tipa aceea din oradea (eu sunt din salaj). as vrea sa-mi spui macar salonul la care lucreaza sau cum as putea sa intru in contact cu ea.
si mai vroiam sa te intreb cum s-a comportat in timp, pt ca mie frica sa nu ramana culoarea aia verzuie pe care o vad la unele fete ce-si tatueaza sprancenele, pt ca depinde mult si de tus
ramonica_b
Postat pe 28 Martie 2011 02:18
@ claudeta
ramonica_b
Postat pe 28 Martie 2011 02:19
O amica de-a mea, la vreo 50 de ani, are sprancenele tatuate. Nu mi-am dat seama pana nu mi-a spus ea, pentru ca nu observ asemenea detalii niciodata. Dupa ce mi-a atras atentia, parca nu mai era asa de perfect. Ma deranja la ea nefirescul combinatiei de culori: sprancene negre, parul de pe cap usor grizonat, puful de pe fata si maini .. blond.
Ce vreau sa spun este ca, cel putin in cazul sprancenelor, macar fiti atente ce culoare le faceti. Presupun ca-i un tatuaj permanent, asa ca, Doamne fereste sa va fie rusine sa mai iesiti din casa.
rashela
Postat pe 28 Martie 2011 03:05
mi130667
Postat pe 14 Septembrie 2011 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bronzare cu dha???ceparere aveti? 100 De la: adina_elina 27 Decembrie 2012 21:27
Epilare definitiva 1 De la: promovare_sanatate 17 Martie 2011 12:45
tratamemt cu celule stem adulte 15 De la: karlla57 1 Octombrie 2012 23:50
masajul corporal 7 De la: oana_laura 26 Mai 2010 16:06
nustiu ce as putea asorta.... 1 De la: kudika_990277 4 Iulie 2015 18:42