Setari Cookie-uri

help mee!!!

acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!
mittityka
Postat pe 12 Decembrie 2010 00:24
Dezvolta...te-ai trezit dupa vreo betie?
k_lng
Postat pe 12 Decembrie 2010 00:33
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!
Eu zic ca nu de la deget ti se trage , altceva a intrat in vagin ...,daca crezi ca esti insarcinata.E grele cu tine...,incoerenta in mesajul dat .
ella_mysterious
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:07
nu. nu m-am trezit dupa o betie.
mittityka
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:11
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 01:11:35nu. nu m-am trezit dupa o betie.

Atunci poti sa stai "linistita". Poate fi doar o raceala puternica sau un viitor chist. Oricum o vizita la medic nu strica.
k_lng
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:25
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!


Mai femeie, tu ai citit ce ai postat?!
" lichidul" ala era al tau sau dormeai cu cineva?
stem_29
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:46
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!



Nu e posibil sa ramai insarcinata doar introducand propriul lichid inapoi in vagin. Daca nu ai intretinut relatii sexuale cu un baiat....atunci poti sta linistita in legatura cu sarcina. O vizita la medic va rezolva ambele probleme.
mimi_ca29
Postat pe 12 Decembrie 2010 08:06
De la: stem_29, la data 2010-12-12 01:46:42
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!


Mai femeie, tu ai citit ce ai postat?!
" lichidul" ala era al tau sau dormeai cu cineva?


era imposibil sa nu MA RAD la ora asta
si zicea cineva ca doar barbatii sunt dementiali!
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 08:28
De la: kudika339267, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!![/quote

Cand te-ai trezit, erai singura ?
Sau mai bine ...cand te-ai culcat erai singura? Daca raspunsul este "nu" , mergi la farmacie si ia-ti un test de sarcina, cu toate ca ideal ar fi sa mergi la medic.
_vio_
Postat pe 12 Decembrie 2010 08:29
De la: mittityka, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!



Cand mai visezi asa sa te dai la perete sa nu cazi din pat nu de alta da daca mai cazi inca o data in cap o sa te tampesti de tot si o sa ne intrebi data viitoare daca iubitul tau poate sa fie insarcinat.
Barbie30_
Postat pe 12 Decembrie 2010 18:48
De la: mittityka, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!
crezi ca ai ramas gravida cu degetu? De unde dracu aveai lighidul ala? sa nu-mi spui ca esti ziua femeie si noaptea barbat? Sau ti-a tras-o prietenul cand dormeai si tu de fulga ce esti n-ai simtit nimic
Valy90
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:24
Nu pot sa cred ca ati luat in serios topicul asta.
rashela
Postat pe 12 Decembrie 2010 23:16
De la: mittityka, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!







... fa o trepanatie ...
marco918
Postat pe 12 Decembrie 2010 23:23
:))))))))))))))))))))))))))))))) Doamne, am ras cu lacrimi!!!!!!
Ionyssa
Postat pe 13 Decembrie 2010 01:44
De la: rashela, la data 2010-12-12 23:16:25Nu pot sa cred ca ati luat in serios topicul asta.
Valy90
Postat pe 13 Decembrie 2010 11:15
De la: valy90, la data 2010-12-13 11:15:04
De la: rashela, la data 2010-12-12 23:16:25Nu pot sa cred ca ati luat in serios topicul asta.


:) Nu te mai gandi, Valy! Iti explic ce am vrut sa zic. Intotdeauna, cand o tema depaseste absurdul, incerc sa-mi imaginez cine ar putea gandi asa, cine ar putea pune o asemenea intrebare. Si ajung la concluzia ca, numai daca este complet izolat de lumea in care traim, nu ai contact cu nicio persoana sau doar cu cele precum esti tu, doar atunci poti fi atat de imbecil. Buuun. Mergand pe logica asta, ajung la concluzia ca o persoana imbecila nu poate avea net acasa. Si nici nu poate accesa un computer, nu stie sa-si faca cont pe un site si sa deschida un topic. Cam asta e.

(Este un video pe net cu o asemeena comunitate, o sa il caut si vi-l pun ca sa intelegeti exact la ce ma refer).
rashela
Postat pe 13 Decembrie 2010 11:57
Ah, da, am uitat sa spun! Sunt toate sansele ca voi sa aveti dreptate si eu sa ma insel de data asta si topicul sa fie pe bune. Mintea mea insa refuza sa creada asa ceva.
rashela
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:03

cata minte poate sa aiba!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:06
De la: mittityka, la data 2010-12-12 00:24:11acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu??? va rog sa imi dati un sfat urgent ! nu stiu ce sa fac!!!



nu ti-a fost frica sa bagi degetu in vagin?daca te musca?


size_back
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:08
De la: rashela, la data 2010-12-13 11:57:13
De la: valy90, la data 2010-12-13 11:15:04
De la: rashela, la data 2010-12-12 23:16:25Nu pot sa cred ca ati luat in serios topicul asta.


:) Nu te mai gandi, Valy! Iti explic ce am vrut sa zic. Intotdeauna, cand o tema depaseste absurdul, incerc sa-mi imaginez cine ar putea gandi asa, cine ar putea pune o asemenea intrebare. Si ajung la concluzia ca, numai daca este complet izolat de lumea in care traim, nu ai contact cu nicio persoana sau doar cu cele precum esti tu, doar atunci poti fi atat de imbecil. Buuun. Mergand pe logica asta, ajung la concluzia ca o persoana imbecila nu poate avea net acasa. Si nici nu poate accesa un computer, nu stie sa-si faca cont pe un site si sa deschida un topic. Cam asta e.

(Este un video pe net cu o asemeena comunitate, o sa il caut si vi-l pun ca sa intelegeti exact la ce ma refer).
Ma gandeam ca e posibil sa ai mare dreptate.
Valy90
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratamente faciale-peeling 2 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:34
Cum poti utiliza o pereche de patofi cu toc, o geanta si un nud gratios pentru a intra la scoala? 2 De la: Barbie30 18 August 2010 13:09
Epilare cu zahar 25 De la: chery_1995 19 Iunie 2013 18:53
Tratamentul cu acizi de fructe 7 De la: kudika330490 18 Noiembrie 2010 22:10
!!!!!!!!!!!!!!!!! 11 De la: luchianramona 6 Ianuarie 2011 16:14