Setari Cookie-uri

e normal

sincer sunt singura si ma gindesc la problema asta a mea cu ce am gresit ce am facut sa se poarte asa cu mine un om care il iubesc si acum cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?el e cel din poza
HANESCUANA
Postat pe 16 August 2010 20:24
si care baiul pana la urma ?
yumy
Postat pe 16 August 2010 20:26
baiul e ca nu o iubeste si foarte bine ca a plecat ,
bombonik_babardik
Postat pe 16 August 2010 20:30
o fii avut el motivele lui
yumy
Postat pe 16 August 2010 20:31
De la: HANESCUANA, la data 2010-08-16 20:24:54sincer sunt singura si ma gindesc la problema asta a mea cu ce am gresit ce am facut sa se poarte asa cu mine un om care il iubesc si acum cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?el e cel din poza


nu se prea intelege ce vrei sa zici dar.....nu te-ai intrebat daca te mai iubeste?poate nu te mai vrea in viata lui
ofee
Postat pe 10 Septembrie 2010 23:39
De la: HANESCUANA, la data 2010-08-16 20:24:54sincer sunt singura si ma gindesc la problema asta a mea cu ce am gresit ce am facut sa se poarte asa cu mine un om care il iubesc si acum cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?el e cel din poza


pai ce sa spunem ca nu prea stim cum a stat treaba si de ce a plecat...?
Barbie30
Postat pe 10 Septembrie 2010 23:42
De la: HANESCUANA, la data 2010-08-16 20:24:54sincer sunt singura si ma gindesc la problema asta a mea cu ce am gresit ce am facut sa se poarte asa cu mine un om care il iubesc si acum cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?el e cel din poza


ne pare rau pentru suferinta ta..dar daca acea persoana din poza.. a plecat.. nu a plecat degeaba.. gandeste-te bine pe unde ai gresit.. si asa poate iti dai seama sa nu mai faci aceasi greseala de 2 ori..si daca tu stii ca nu ai gresit cu nimic.. si a gresit el.. este vina lui.. ca nu stia ce are langa el.. nu te desconsidera din cauza unui barbat.. care nu stie sa iubeasca si nu cred ca era chiar asa cu "capul pe umeri" cum spui
dracusor85
Postat pe 10 Septembrie 2010 23:48
E tristi si tipic femeiesc sa-ti asumi vina intreaga pentru esecul unei relatii. E gresit,Ana. Nu esti tu vinovata ca el a ales asa. Tu stii cine esti si ce valoare ai.Daca el nu a stiut sa te aprecieze,e fix problema lui,nu a ta,el are de pierdut.Te-ai gandit ca poate ai fost poate prea mult pentru el? De obicei,genul lui,dupa o astfel de despartire se vor cupla cu femei net inferioare tie. Stai sa vezi numai....
blue_domes
Postat pe 11 Septembrie 2010 10:37
dc a plecat e clar k nu mai vrea nik....logic nu?.......las k iti gasesti u altul si asa nu e prea aratos
kagome_kudika
Postat pe 17 Septembrie 2010 16:57
De la: HANESCUANA, la data 2010-08-16 20:24:54 cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi


Uite de-asta a plecat. Barbatii au nevoie de o femeie VIE, nu de un robot programat sa faca cum zice stapanul. S-a dus la una care are personalitate, dorinte proprii, reactii firesti la "nebunii". Ai tacut si ai inghitit? Fa-o si de acum incolo.
rashela
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:12
De la: HANESCUANA, la data 2010-08-16 20:24:54sincer sunt singura si ma gindesc la problema asta a mea cu ce am gresit ce am facut sa se poarte asa cu mine un om care il iubesc si acum cu toate ca a facut atitea nebuni si cu toate am lasat totul si intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?el e cel din poza


31 de ani? si arata ca bunicul! De ce iti pare rau? Poate acum ai sansa sa gasesti pe altcineva care sa te faca fericita !

Postat pe 17 Septembrie 2010 18:06
"intro zi sa dus into zi oare ce a fost in capul lui si stind ca are 31 si are capul pe umeri voi ce spuneti?"

noi spunem ce spunem,da` tu mai spui ceva?
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 20:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petrece prea putin timp cu mine 12 De la: oana_trifu 2 Iulie 2013 19:40
Stie cineva un medic bun dermatologin Cluj? 1 De la: Gabriela_Maria25 7 Noiembrie 2017 09:03
Oboseala fara motiv 5 De la: kudika196886 7 Martie 2012 18:02
Paranormal activity 2 10 De la: Al3xutzaa 28 Ianuarie 2011 15:01
Ce este un Consilier Personal 5 De la: elenatibrea 18 Iulie 2012 14:15