Setari Cookie-uri

Ma iubeste sau nu? Nu mai stiu ce sa cred.

Buna! Am si eu un iubit. L-am cunoscut intr-o seara din intamplare si a fost dragoste la prima vedere.El ma abordat primul.A doua zii ne-am vazut si am decis sa formam un cuplu.El mai avea 5 zile si pleca in Spania pentru ca locuieste acolo impreuna cu parintii.Cand am auzit sa pice cerul pe mine pentru ca eu chiar ma indragostisem.Dupa ce a plecat nu am mai vb cateva luni.Mereu era pe mess dar nu ma baga in seama.Dupa luni de asteptare am decis sa il bag eu in seama si mia raspuns.Eu aflasem ca a mai fost impreuna cu niste fete pe care le cunosteam, si cand il intrebam spunea ca nu mai are nici o treaba cu ele.Imi zice ca ma iubeste, ba imi zice ca nu ma iubeste dar simte cv pt mn si cu timpul mai va iubi. Nu mai stiu ce sa cred.Aseara avea la avatar o poza cu iubita lui si cand lam intrebat mia spus ca nu mai e cu ea si vrajeli de a le lui.Eu il iubesc din tot sufletul si cand ii spun nu ma crede, zice ca fac misto de el. Eu nu stiu ce sa cred despre el. Oare ma iubeste sau ma minte? :(
kudika316559
Postat pe 25 August 2010 01:19
De la: kudika316559, la data 2010-08-25 01:19:49Buna! Am si eu un iubit. L-am cunoscut intr-o seara din intamplare si a fost dragoste la prima vedere.El ma abordat primul.A doua zii ne-am vazut si am decis sa formam un cuplu.El mai avea 5 zile si pleca in Spania pentru ca locuieste acolo impreuna cu parintii.Cand am auzit sa pice cerul pe mine pentru ca eu chiar ma indragostisem.Dupa ce a plecat nu am mai vb cateva luni.Mereu era pe mess dar nu ma baga in seama.Dupa luni de asteptare am decis sa il bag eu in seama si mia raspuns.Eu aflasem ca a mai fost impreuna cu niste fete pe care le cunosteam, si cand il intrebam spunea ca nu mai are nici o treaba cu ele.Imi zice ca ma iubeste, ba imi zice ca nu ma iubeste dar simte cv pt mn si cu timpul mai va iubi. Nu mai stiu ce sa cred.Aseara avea la avatar o poza cu iubita lui si cand lam intrebat mia spus ca nu mai e cu ea si vrajeli de a le lui.Eu il iubesc din tot sufletul si cand ii spun nu ma crede, zice ca fac misto de el. Eu nu stiu ce sa cred despre el. Oare ma iubeste sau ma minte? :(



Parerea mea e ca el incepe sa se maturizeze, tu inca nu:)
Cati ani ai tu mamica?
stem_29
Postat pe 25 August 2010 01:22
De cate ori v-ati vazut?
Barbie30
Postat pe 25 August 2010 09:18
De la: kudika316559, la data 2010-08-25 01:19:49Aseara avea la avatar o poza cu iubita lui si cand lam intrebat mia spus ca nu mai e cu ea si vrajeli de a le lui.Eu il iubesc din tot sufletul si cand ii spun nu ma crede, zice ca fac misto de el. Eu nu stiu ce sa cred despre el. Oare ma iubeste sau ma minte? :(


il iubesti din tot sufletul??
Nu-l mai sufoca cu declaratii de dragoste de genul celor de mai sus.Este evident ca nu simte mare lucru
ptr.tine . Nu ca ar ajunge sa te iubeasca ...dar macar nu cazi in penibil.

ella_c
Postat pe 25 August 2010 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt foarte confuza! 23 De la: arhanghel 15 Noiembrie 2009 21:25
am cautat-o singura 72 De la: kudika065941 4 Septembrie 2009 09:16
oare de ce s-a intamplat asa? 12 De la: kudika_14034 11 August 2012 18:08
Cand primesti ceea ce vrei... 58 De la: o_fetita1 26 Ianuarie 2010 17:39
Ne am certat dintr o prostie si nu ma mai cauta..ce sa fac? 15 De la: kudika_1019583 7 Decembrie 2016 11:16