Setari Cookie-uri

nu mai stiu ce sa cred...

Acum o luna am cunoscut un barbat si dupa prima intalnire ne.am cuplat...ne.am vazut de 3 ori si totul a fost frumos...Cel putin in prima saptamana vorbeam in fiecare zi la telefon,dupa aceea a inceput sa se raceasca de mine,invoca mereu scuza ca are treaba(este medic)...Dupa o saptamana in care nu am vorbit aproape deloc,i.am propus sa ne vedem.El m.a refuzat spunandu.mi ca trebuie sa rezolve ceva si e foarte ocupat.De atunci am mai vorbit la telefon,dar nu mi.a mai propus sa ne vedem(mai mult eu l.am sunat).Acum cred ca e in concediu,dar de ce nu mai vrea sa ne intalnim?Sau poate chiar are treaba?...Ce sa mai cred?...nu mai inteleg nimic...ce sa fac?sa.l intreb daca mai vrea sa fim impreuna?
-Foxxy
Postat pe 22 Decembrie 2014 15:59
De la: -Foxxy, la data 2014-12-22 15:59:41Acum o luna am cunoscut un barbat si dupa prima intalnire ne.am cuplat...ne.am vazut de 3 ori si totul a fost frumos...Cel putin in prima saptamana vorbeam in fiecare zi la telefon,dupa aceea a inceput sa se raceasca de mine,invoca mereu scuza ca are treaba(este medic)...Dupa o saptamana in care nu am vorbit aproape deloc,i.am propus sa ne vedem.El m.a refuzat spunandu.mi ca trebuie sa rezolve ceva si e foarte ocupat.De atunci am mai vorbit la telefon,dar nu mi.a mai propus sa ne vedem(mai mult eu l.am sunat).Acum cred ca e in concediu,dar de ce nu mai vrea sa ne intalnim?Sau poate chiar are treaba?...Ce sa mai cred?...nu mai inteleg nimic...ce sa fac?sa.l intreb daca mai vrea sa fim impreuna?



Probabil nu i-ai oferit ce dorea cu adevarat,poate nu i-ai placut decat ca distractie de moment,poate nu l-ai atras mai mult decat o simpla aventura!!!Daca i-ai cedat dupa prima intalnire,ai primit si raspunsul din partea domnului respectiv,a fost,doar a atractie fizica,nimic substantial!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Decembrie 2014 16:03
nu i.am cedat deloc...nu sunt genul de fata care cedeaza usor:D...poate asta bu i.a placut la mine...
-Foxxy
Postat pe 22 Decembrie 2014 16:38
De la: -Foxxy, la data 2014-12-22 16:38:23nu i.am cedat deloc...nu sunt genul de fata care cedeaza usor:D...poate asta bu i.a placut la mine...



Si aceasta este adevarat,dar ,daca s-a ajuns in acest punct mort,este mult mai indicat sa nu devii insistenta in contactarea acelui domn!!!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Decembrie 2014 16:50
iar incerci curcubeu sa le introduci fetelor misandrismele tale in cap,,


kudika_976884
Postat pe 22 Decembrie 2014 17:25
De la: -Foxxy, la data 2014-12-22 15:59:41Acum o luna am cunoscut un barbat si dupa prima intalnire ne.am cuplat...ne.am vazut de 3 ori si totul a fost frumos...Cel putin in prima saptamana vorbeam in fiecare zi la telefon,dupa aceea a inceput sa se raceasca de mine,invoca mereu scuza ca are treaba(este medic)...Dupa o saptamana in care nu am vorbit aproape deloc,i.am propus sa ne vedem.El m.a refuzat spunandu.mi ca trebuie sa rezolve ceva si e foarte ocupat.De atunci am mai vorbit la telefon,dar nu mi.a mai propus sa ne vedem(mai mult eu l.am sunat).Acum cred ca e in concediu,dar de ce nu mai vrea sa ne intalnim?Sau poate chiar are treaba?...Ce sa mai cred?...nu mai inteleg nimic...ce sa fac?sa.l intreb daca mai vrea sa fim impreuna?


nu ne intreba pe noi tu l ai cunoscut nu noi,,si nu mai alerga dp el daca el nu alearga dp tn,,alearga dp mn
kudika_976884
Postat pe 22 Decembrie 2014 17:27
Ai dreptate,nu are rost sa alerg dupa el...Cred ca mai bine astept sa ma sune el,daca o sa ma mai sune.Daca nu...e clar...am fost prea proasta sa cred ca ma poate place cineva pentru ceea ce sunt,nu pentru aspectul fizic:(
-Foxxy
Postat pe 23 Decembrie 2014 07:36
De la: -Foxxy, la data 2014-12-23 07:36:15Ai dreptate,nu are rost sa alerg dupa el...Cred ca mai bine astept sa ma sune el,daca o sa ma mai sune.Daca nu...e clar...am fost prea proasta sa cred ca ma poate place cineva pentru ceea ce sunt,nu pentru aspectul fizic:(


Intotdeauna!!!!Orice femeie inseamna mult mai mult decat o simpla frumusete fizica!!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Decembrie 2014 07:40
De la: -Foxxy, la data 2014-12-23 07:36:15Ai dreptate,nu are rost sa alerg dupa el...Cred ca mai bine astept sa ma sune el,daca o sa ma mai sune.Daca nu...e clar...am fost prea proasta sa cred ca ma poate place cineva pentru ceea ce sunt,nu pentru aspectul fizic:(


Nu aspectu tau fizic l-a interesat , ci cu totul alte criterii , tu fiind cea care-l cautai , el ar fi putut continua daca ar fi fost interesat doar de aspectul tau fizic .
A refuzat de a continua o relatie in care nu se simtea implinit , sinceritatea lui este de apreciat.
Nu toate relatiile care incep cu o intalnire, doua , sunt destinate de a avea continuitate , undeva anume nu v-ati potrivit.
Capul sus , ce-i al tau , e undeva pus deoparte.
Sarbatori fericite.
-Dyna-
Postat pe 23 Decembrie 2014 17:18
E greu sa cred ca nu are timp de tine. Daca vreti sa te vezi cu adevarat cu cineva iti faci timp! Si eu fac garzi, muncesc mult si tot incerc sa mi fac timp osata pe saptamana sa ma vad cu prietena mea. El cati ani are?Dar tu?
kudika_981773
Postat pe 26 Februarie 2015 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EL sau MAMA??? 11 De la: pamela_1 17 Iunie 2009 12:53
cum se naste... 53 De la: joni_1 7 August 2009 08:27
sunt casatorita dar indragostita de altcineva 22 De la: kudika098645 1 Martie 2010 11:39
Ce ar trebui sa fac? 149 De la: kudika021451 4 Iulie 2011 17:22
Plictisit in cuplu cine simte asta si vrea altceva ? 34 De la: kudika_13295 19 August 2012 23:36