Setari Cookie-uri

super slim "originale sau contrafacute"?pls halp!!!!

buna fetelor!!!am inceput sa iau shi eu faimoasele pastile super slim,azi e a 5 zi...nu am avut nici un fel de simtome cum am citit k au avut alte pers...gen:insomnii,dureri de cap,ameteli etc.ma simnt la fel ca inainte sa le iau.insa problema e k manank la fel ...nu mi'a disaprut pofta de mancare,de dulciuri...ba chiar pot spune k manank mai mult...oare dc?sa nu fie cele bune?shi dupa cat timp se vad rezultatele?eu ash avea nevoie sa slabesc 6-7 kg.....sper sa le dau jos cu ss!!!azi m'am cantarit shi am cu 1 kg mai mult pastilele arata ca cele originale.cand incep sa'si faca efectu?
baby_pusha
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:47
Mai fata,lasa-le naiba de pastile! Daca mananci de toate si la orice ora nu slabesti si nici nu exista vreo minune care sa ia de pe tine 7 kg t nefacand nimic.
Barbie30
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:50
De la: baby_pusha, la data 2010-09-06 19:47:20buna fetelor!!!am inceput sa iau shi eu faimoasele pastile super slim,azi e a 5 zi...nu am avut nici un fel de simtome cum am citit k au avut alte pers...gen:insomnii,dureri de cap,ameteli etc.ma simnt la fel ca inainte sa le iau.insa problema e k manank la fel ...nu mi'a disaprut pofta de mancare,de dulciuri...ba chiar pot spune k manank mai mult...oare dc?sa nu fie cele bune?shi dupa cat timp se vad rezultatele?eu ash avea nevoie sa slabesc 6-7 kg.....sper sa le dau jos cu ss!!!azi m'am cantarit shi am cu 1 kg mai mult pastilele arata ca cele originale.cand incep sa'si faca efectu?

1. cu ce te ajuta pe tn daca stii ca's originale sau contrafacute?
2. variatii de 1 kg chiar mai mult de la o zi la alta este chiar normal. depinde de cantitatea efectiva de mancare pe care ai ingerat o, cata apa ai baut, cate lichide ai consumat, cat ai transpirat, de cate ori ai fost la wc...
Ronnie_Coleman
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:57
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-09-06 19:57:14
De la: baby_pusha, la data 2010-09-06 19:47:20buna fetelor!!!am inceput sa iau shi eu faimoasele pastile super slim,azi e a 5 zi...nu am avut nici un fel de simtome cum am citit k au avut alte pers...gen:insomnii,dureri de cap,ameteli etc.ma simnt la fel ca inainte sa le iau.insa problema e k manank la fel ...nu mi'a disaprut pofta de mancare,de dulciuri...ba chiar pot spune k manank mai mult...oare dc?sa nu fie cele bune?shi dupa cat timp se vad rezultatele?eu ash avea nevoie sa slabesc 6-7 kg.....sper sa le dau jos cu ss!!!azi m'am cantarit shi am cu 1 kg mai mult pastilele arata ca cele originale.cand incep sa'si faca efectu?

1. cu ce te ajuta pe tn daca stii ca's originale sau contrafacute?
2. variatii de 1 kg chiar mai mult de la o zi la alta este chiar normal. depinde de cantitatea efectiva de mancare pe care ai ingerat o, cata apa ai baut, cate lichide ai consumat, cat ai transpirat, de cate ori ai fost la wc...


Degeaba le spui sa-si miste fizicul la sport, ca tot la pastile se duc...si apoi cer din nou pareri...de ce le e rau...pai, ce credeti, le-au retras de nebuni de pe piata?
kudika226898
Postat pe 6 Septembrie 2010 20:25
pe net sunt contrafacute crede-ma ,daca vrei la plafar sunt mai scumpe dar stii ca sunt originale:)
kudika319234
Postat pe 8 Septembrie 2010 12:23
recunosc cu umilinta ca de disperare am ajuns si eu la pastile, desi nu sunt adepta medicamentelor, dar asta e, am 1.63 si 63 de kg, dupa parerea mea cu 10 kg peste si se vede in pufuletul de pe corp, dar am incercat super slim si am renuntat dupa 7 zile, nu am slabit decat 1 kg si asta cred ca din infometare pentru ca intradevar taie pofta de mancare, in rest? cosmar....tensiune crescuta, palpitatii, transpiratii reci, oboseala pana la epuizare, ajunsesem sa simt ca lesin pe scari in drum spre munca....si asta dupa 7 zile. eu una am renuntat. atunci aveam 62kg si dupa ce am renuntat m-am ingrasat pana la 66, nu am avut in viata mea peste 63 de kg.....deci imaginati-va efectul pastilelor super-slim. acum urmaresc o dieta simpla fara grasimi, fara dulciuri (sau cat mai putine-ca sunt cam dependenta de dulciuri), fara mese dupa ora 7 si miscare, nu am timp de sport caci lucrez toata ziua dar incerc sa merg cat mai mult pe jos.....asta e....am ajuns iar la 62 de kg, de aici incolo ma bazez pe mine , dar nu ma mai ating de pastile. efectele secundare se vad in timp si nu sunt frumoase. aveti mare grija de voi si sanatatea voastra caci sanatatea este cea mai importanta.
georg05
Postat pe 8 Septembrie 2010 15:19
asaaaa...pai tre s ajungeti la spital k s va linistiti...voi credeti k pitipoancele astea de le vedeti la tel gen Bianca Dragusanu,Adelina Virciu baga pastile in ele???.....nu taticule se duc la sala femeile...mananca sanatos..si nu zice nimeni s nu mai mananci si o inghetata o ciocolata dar ponderaaatttt...asta e ideea...daca n-ai bani de sala , alearga in parc...e imposibiiil sa n-ai o ora libera pe zi...e inuman...in loc s stai cu curu in fata calc s postezi pe kudika da o tura de cartier ....hai na iti spun secretul...fii atenta...downladezi de pe net tae-boo aerobic pt incepatori..dureaza 20 de min..antrenorul este unul Blanks un negru....iei folie din aia de pui peste mancare transparenta si te infasori in ea ...deci bratele, picioarele , burta .....dupa care imbraci peste un trening ceva ...si faci in fiecare zi.....in acest fel salvezi si timp, slabesti si frumos, faci si miscare ....all inclussive...dar nu mai baga in tine dulciuri paine acidulate ....mai rareste-le..
kagome_kudika
Postat pe 25 Septembrie 2010 13:30
De la: baby_pusha, la data 2010-09-06 19:47:20buna fetelor!!!am inceput sa iau shi eu faimoasele pastile super slim,azi e a 5 zi...nu am avut nici un fel de simtome cum am citit k au avut alte pers...gen:insomnii,dureri de cap,ameteli etc.ma simnt la fel ca inainte sa le iau.insa problema e k manank la fel ...nu mi'a disaprut pofta de mancare,de dulciuri...ba chiar pot spune k manank mai mult...oare dc?sa nu fie cele bune?shi dupa cat timp se vad rezultatele?eu ash avea nevoie sa slabesc 6-7 kg.....sper sa le dau jos cu ss!!!azi m'am cantarit shi am cu 1 kg mai mult pastilele arata ca cele originale.cand incep sa'si faca efectu?


pofta de mancare e in capul tau, nicio pastila n-o sa poata sa ti-o scoata din creier...vezi ce probleme emotionale ai, poate mananci pe baza de stres...daca nu, esti doar lacoma...iar lacomia nu se trateaza cu pastile
Narcisa_tesfio
Postat pe 25 Septembrie 2010 13:41
De la: Biank_kudika, la data 2010-09-25 13:30:56downladezi de pe net tae-boo aerobic pt incepatori..dureaza 20 de min..antrenorul este unul Blanks un negru....iei folie din aia de pui peste mancare transparenta si te infasori in ea ...deci bratele, picioarele , burta .....dupa care imbraci peste un trening ceva ...si faci in fiecare zi....

credeam ca ii zici sa se rumeneasca 20 de min la foc mic
acum serios...se duce cumva la vreun concurs si are proba la cantar? sunt curios daca ai inteles ce am vrut sa zic...ma cam indoiesc totusi dupa ce sfat ai dat :P
Ronnie_Coleman
Postat pe 25 Septembrie 2010 17:10

credeam ca ii zici sa se rumeneasca 20 de min la foc mic
acum serios...se duce cumva la vreun concurs si are proba la cantar? sunt curios daca ai inteles ce am vrut sa zic...ma cam indoiesc totusi dupa ce sfat ai dat :P[/quote]

what..nu-ti place sfatul meu? shame on u ......... i-am oferit doar o varianta...pff dupa voi toate avem proba la cantar..in pat...if u know what i mean ..hai s nu ne certam ...mai bn bem o in cinstea kilogramelor ei
kagome_kudika
Postat pe 25 Septembrie 2010 18:04
De la: Biank_kudika, la data 2010-09-25 18:04:17
credeam ca ii zici sa se rumeneasca 20 de min la foc mic
acum serios...se duce cumva la vreun concurs si are proba la cantar? sunt curios daca ai inteles ce am vrut sa zic...ma cam indoiesc totusi dupa ce sfat ai dat :P


what..nu-ti place sfatul meu? shame on u ......... i-am oferit doar o varianta...pff dupa voi toate avem proba la cantar..in pat...if u know what i mean ..hai s nu ne certam ...mai bn bem o in cinstea kilogramelor ei [/quote]

nu este vorba despre cearta :) este vorba ca prin transpiratie, ea nu va slabi (nu va reduce din stratul adipos). faptul ca transpir nu imi asigura si folosirea grasimii corporale pe post de combustibil in timpul efortului si nu este un indicator al procesului de slabire asa cum febra musculara nu este un indicator ca eu voi creste in masa musculara. la proba cu, cantarul, m am referit la cei din box in special; de acolo a venit ideea asta cu "folia alimentara". ei au nevoie imediat sau ma rog intr un timp record (cateva ore / cateva zile) sa cantareasca mai putin (adica elimina apa) dar nu sa reduca stratul adipos.
ps: din pct meu de vedere nu conteaza "proba la cantar...in pat"
Ronnie_Coleman
Postat pe 25 Septembrie 2010 19:36

nu este vorba despre cearta :) este vorba ca prin transpiratie, ea nu va slabi (nu va reduce din stratul adipos). faptul ca transpir nu imi asigura si folosirea grasimii corporale pe post de combustibil in timpul efortului si nu este un indicator al procesului de slabire asa cum febra musculara nu este un indicator ca eu voi creste in masa musculara. la proba cu, cantarul, m am referit la cei din box in special; de acolo a venit ideea asta cu "folia alimentara". ei au nevoie imediat sau ma rog intr un timp record (cateva ore / cateva zile) sa cantareasca mai putin (adica elimina apa) dar nu sa reduca stratul adipos.
ps: din pct meu de vedere nu conteaza "proba la cantar...in pat" [/quote]

da sincer nu prea ma pricep...i-am spus ceva ce am facut eu pentru a da jos 2 kg....eu am crezut k facand miscare si cu pungile alea pe mn dau mai rpd jos...asa cum de fapt am auzit la alte pers... stiu k nu e bn s te iei dupa altii dar din punctul meu de vedere mi-a facut bine miscarea in sine si m-am mai dezmortit putin...........acum nu mai e necesar sa apelez la astfel de resurse pt. k merg la sala fac si aerobic si cycling...........nu sunt o pers cu probl de greutate n-am fost niciodata..am 50 de kg... dar pur si simplu vreau eu sa ma simt bine in pielea mea..sa fac miscare deoarece am inotat o lunga perioada si simt nevoia sa fac sport..sa-mi consum energia si am obs k nu mai sunt asa stresata .....si tipa de la cycling ne-a pov cate ceva gen k fara o alimentatie sanatoasa si fara recuperare dupa efortul fizic poti ajunge s elimini din muschi si nu neaparat din grasime...asta dc am inteles eu bn... keep in touch
kagome_kudika
Postat pe 26 Septembrie 2010 18:39
De la: Biank_kudika, la data 2010-09-26 18:39:14
da sincer nu prea ma pricep...i-am spus ceva ce am facut eu pentru a da jos 2 kg....eu am crezut k facand miscare si cu pungile alea pe mn dau mai rpd jos...asa cum de fapt am auzit la alte pers... stiu k nu e bn s te iei dupa altii dar din punctul meu de vedere mi-a facut bine miscarea in sine si m-am mai dezmortit putin...........acum nu mai e necesar sa apelez la astfel de resurse pt. k merg la sala fac si aerobic si cycling...........nu sunt o pers cu probl de greutate n-am fost niciodata..am 50 de kg... dar pur si simplu vreau eu sa ma simt bine in pielea mea..sa fac miscare deoarece am inotat o lunga perioada si simt nevoia sa fac sport..sa-mi consum energia si am obs k nu mai sunt asa stresata .....si tipa de la cycling ne-a pov cate ceva gen k fara o alimentatie sanatoasa si fara recuperare dupa efortul fizic poti ajunge s elimini din muschi si nu neaparat din grasime...asta dc am inteles eu bn... keep in touch

asa este legat de ultima parte :)
si mai este ceva pentru cei care trag pt masa musc: daca nu se recupereaza dupa efort si nu adopta alimentatia care trebuie pt scopul propus si tipul de antr, exista situatia in care trage de fiare sa puna muschi si sa creasca in forta si obtine efect invers, adica scade din forta si evient si din masa musc.
Ronnie_Coleman
Postat pe 26 Septembrie 2010 21:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
obezitate 8 De la: kudika469980 28 Octombrie 2013 21:01
Invitatie 2 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:17
Dieta Cambridge Weight Management Plan? 6 De la: Barbie30_ 7 Aprilie 2011 13:08
cum sa slabesc sanatos? 15 De la: lily_crin 11 August 2011 06:21
CASTIGA 3 SIROPURI FYT FORM CU CARE A SLABIT MAMA NATURA 2 De la: kudika226898 5 Aprilie 2011 11:44