Setari Cookie-uri

eu balanta el fecioara...help

...de 1 an si jum m-am despartit de fecioara "mea"...a fost totul aproape perfect...in timpul petrecut impreuna nu ne-am certat niciodata,nu ne-am contrazis in absolut nimik...a fost ok...spun timpul petrecut impreuna deoarece 4 din 7 zile le petreceam impreuna,restul eram despartiti de cativa km...in timpul in care eram despartiti, dupa un anumit timp, au inceput sa apara certuri..din cauza geloziei mele...prostesti...la un moment dat a ales sa se retraga...spunandu-mi ca nu mai suporta...I-am respectat decizia...nu am mai vb deloc aproximativ 2 luni dupa care l-am sunat...am inceput din nou sa ne vedem...nu ne-am impacat...doar ne mai intalneam...ma intelegeti...a vrut sa-i fiu alaturi de ziua lui...a insistat sa fie cu mine de ziua mea...iar dupa o perioada(cateva luni) s-a retras din nou...fara niciun motiv(zic eu)...nu mi-a spus nimik...doar nu mi-a mai rasp la tel...mi-am facut un id de fata si am incercat sa-l trag de limba...rasp pe care l-am primit a fost ca nu e pregatit pt insuratoare il vreau inapoi!!!
fyfy1018
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:43
Si ce sa ma fac eu cand la mine e invers, eu fecioara si el balanta........
amr2009
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:46
De la: fyfy1018, la data 2010-09-07 11:43:13...de 1 an si jum m-am despartit de fecioara "mea"...a fost totul aproape perfect...in timpul petrecut impreuna nu ne-am certat niciodata,nu ne-am contrazis in absolut nimik...a fost ok...spun timpul petrecut impreuna deoarece 4 din 7 zile le petreceam impreuna,restul eram despartiti de cativa km...in timpul in care eram despartiti, dupa un anumit timp, au inceput sa apara certuri..din cauza geloziei mele...prostesti...la un moment dat a ales sa se retraga...spunandu-mi ca nu mai suporta...I-am respectat decizia...nu am mai vb deloc aproximativ 2 luni dupa care l-am sunat...am inceput din nou sa ne vedem...nu ne-am impacat...doar ne mai intalneam...ma intelegeti...a vrut sa-i fiu alaturi de ziua lui...a insistat sa fie cu mine de ziua mea...iar dupa o perioada(cateva luni) s-a retras din nou...fara niciun motiv(zic eu)...nu mi-a spus nimik...doar nu mi-a mai rasp la tel...mi-am facut un id de fata si am incercat sa-l trag de limba...rasp pe care l-am primit a fost ca nu e pregatit pt insuratoare il vreau inapoi!!!


kudika311399_silvia
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:48
"rasp pe care l-am primit a fost ca nu e pregatit pt insuratoare "

Probabil asta a fost unul din multele motive pentru care a fugit.Geloasa,cicalitoare,posesiva si dornica de al lua de barbat,combinatia ideala sa fuga mancand pamantul
Barbie30
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:49

intr-adevar...am fost cicalitoare si cam geloasa in perioada in care am fost iubiti...si probabil asta l-a determinat sa fuga...insa "m-am reparat" pe urma.....iar de barbat nu l-am cerut niciodata...nici in gluma,nici in serios...si nici nu am batut vreun apropo
fyfy1018
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu ce sa fac!! 25 De la: lempika 13 August 2010 14:47
Inca o sansa ?se va schimba vreodata ??? 6 De la: kudika340810 15 Decembrie 2010 18:40
Cum sa scapi de obsesia pentru ex? 36 De la: geolynu 28 Iulie 2010 00:04
ii se va face dor de mine? 23 De la: manumarius 2 Mai 2010 14:24
cum sa reactionez? 49 De la: Muse__ 7 August 2013 20:25