kum il recuceresc?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
eu stau impreuna cu sora lui.ne`am combinat intamplator, el fiind cucerit de indiferenta mea.am stat cu el 2 luni in kare mi`a mai facut si unele faze....dar em trecut peste.akm sunt absolut indragostita de el.in skimb el ma ignora...niki makar u am stiut k ne`am despartit pur si simplu knd am fost la el al atara nu a vb cu mn.uneori ma priveste insistent....dar nu stjiu ce sa fac? sa clarific cu e totul sa`i cer explikatii sau sa fac din nou pe inabordabila?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 14:41:45eu stau impreuna cu sora lui.ne`am combinat intamplator, el fiind cucerit de indiferenta mea.am stat cu el 2 luni in kare mi`a mai facut si unele faze....dar em trecut peste.akm sunt absolut indragostita de el.in skimb el ma ignora...niki makar u am stiut k ne`am despartit pur si simplu knd am fost la el al atara nu a vb cu mn.uneori ma priveste insistent....dar nu stjiu ce sa fac? sa clarific cu e totul sa`i cer explikatii sau sa fac din nou pe inabordabila?

Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Corina_cori Avatarul lui Corina_cori

97 mesaje

gasesteti pe altu :) . ..e clar ca te-a folosit...
Fosta membra Kudika.ro
nu stiu ce sa zik....poate a tinut la mine....dar totusi vreau sa`l fac sa regrete....dar cum?
Fosta membra Kudika.ro
am uitat sa precizez faptul k am mai stat cu el pe vara.....si m`a parasit pt prietena mea cea mai buna....imi e si jena sa zik..da asta e
Fosta membra Kudika.ro
Daca te impaci cu el esti cea mai mare fraiera!

Cum poti sa spui ca esti indragostita de unu' care le ia pe toate la rand? Te asigur eu, s-a "despartit" de tine pentru ca a trecut la alta.
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
stiu ai dreptate...dar totusi vreau sa il fac sa sufere...sa vada si el kum e.....dar nu sthiu kum....
Fosta membra Kudika.ro
De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 15:09:10stiu ai dreptate...dar totusi vreau sa il fac sa sufere...sa vada si el kum e.....dar nu sthiu kum....

afiseaza-te cu altul si repeta-i lui (astuia dupa care suferi tu) cat de extraordinar, bun etc e tipul cu care te vezi
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
poi asta faceam si inainte sa ma combin cu el.aveam un prieten si il laudam tot timpul....sau pe vara knd ne`am despartit am avut p altkineva si el mi`a zis k se oftica atunki knd ne vedea impreuna....dar nush...ma gandeam sa fac iar pe indiferenta si sa ii vorbesc la fel de rece k la inkeput...poate atunki o sa vada ce a pierdut....mai ales k toata familia lui ma adora....si toti sperau la ceva de durata intre noi..toti sunt de partea mea....
Fosta membra Kudika.ro
De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 14:53:54am uitat sa precizez faptul k am mai stat cu el pe vara.....si m`a parasit pt prietena mea cea mai buna....imi e si jena sa zik..da asta e

Si tu vrei sa te mai impaci cu el??????Nu merita...daca vrei sa te razbuni du-te si tu cu un prieten de al lui care arata super bine...poate o sa simta macar putin gustul amar al razbunarii...Nu are rost sa te mai gandesti la el ...sunt atatia barbati minunati in lume...trebuie numai sa ai rabdare ca o sa apara si acel cineva....
bybyanna Avatarul lui bybyanna

7 mesaje

da`i ignore..cea mai bun a solutie....nu merita iti zik eu.....indiferenta doare cel mai tare......o sa suferi o perioada da iti va trece....

97 mesaje

cum adica te-a parasit pentru prietena ta cea mai buna??? aaa
cum vine asta?? pai aia ce prietena buna e ca s-a combinat cu el?
da-i incolo pe amandoi!!!!!!!!!!!!
vrei sa-l faci sa regrete? o sa regrete cand o sa te vada cu altu de mana pe strada! altu muuult mai bun ca el!!!!!!!!!
Fosta membra Kudika.ro
mda....stiu k pare nasol....dar kam asa a fost....nush ce sa fac....vreau sa`l doara enorm faptul k mi`a fcut asta....si mai e o kestie....nu prea se afisa de fata cu prietenii lui cu mine...si daca il intreabau daca e ceva intre noi zikea k nuh` k stem doar k fratii.....nush km am fost atat de fraiera sa pik iar in capcana lui...

97 mesaje

lasa..ca ni se intampla astea la toate..macar o data in viata..nu dispera..ia-o ca pe o incercare.ca pe un experiment :))
ti-am zis..gasesteti pe altu :) o sa regrete pe parcus..si cu prietena ta cea buna.eu zic sa mai rupi din relatii......ca nu e asha buna pe cat zici tu ca e:)
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje
Oras: bucuresti

De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 15:09:10stiu ai dreptate...dar totusi vreau sa il fac sa sufere...sa vada si el kum e.....dar nu sthiu kum....

Ori esti indragostita ori il urasti si vrei sa te razbuni???!!!!....acum sigur are pe altcineva dar stie ca daca se termina relatia se intoarce la tine ca l-ai mai primit si tot asa se va intampla
indescifrabila
Fosta membra Kudika.ro
poi orikm ku ea am km terminat`o......km d mult..... da` totushi p mn ma makina kestia asta cu el.... offff
Fosta membra Kudika.ro
da asa e ....da totusi daca nu mai are nimik ku mn dc tot se uita insistent la mn?dc nu ma lasa de tot?
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje

De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 17:12:10da asa e ....da totusi daca nu mai are nimik ku mn dc tot se uita insistent la mn?dc nu ma lasa de tot?

Se spune ca daca cineva se uita la tine o poate face din 2 motive ori arati bine, ori arati rau. Si sa lasam gluma la o parte fa ceea ce simti tu ca oricum nu vei tine cont de sfaturile noastre.
indescifrabila
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 14:53:54am uitat sa precizez faptul k am mai stat cu el pe vara.....si m`a parasit pt prietena mea cea mai buna....imi e si jena sa zik..da asta e

si mai zici ca nu esti blonda
oare tu te mai crezi?
Sweet Little Devil
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje

De la: iubita_nimanui, la data 2009-06-09 17:12:10da asa e ....da totusi daca nu mai are nimik ku mn dc tot se uita insistent la mn?dc nu ma lasa de tot?

ca esti preaaaaa....................................................... in fine stii tu
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-10 00:36:49

ca esti preaaaaa....................................................... in fine stii tu

draga ..nu krd k ti`am cerut exclusiv parerea...taci si culcate ca mai blonda esthi u ca toti la un loc....k imi e jena sa zic altfel ca eu tot mai am cei 7 ani de acasa pe undeva....treci la nani

97 mesaje

cate persoane rele sunt pe aici.. nu stiu cum va aruncati voi vorbe aiurea cand nici nu va cunoasteti una pe alta..numai sa va aflati in treaba si sa fiti rautacioase.. doar asha e romanu...
kudika471621 Avatarul lui kudika471621

19 mesaje

lasa-l mai bine ....zi merci ca relatia nu a inaintat si sa-ti tranteasca si vreun copil si pe urma sa-ti faca fazele astea...lasa-l, altul mai responsabil
kudika471621 Avatarul lui kudika471621

19 mesaje

lasa-l mai bine ....zi merci ca relatia nu a inaintat si sa-ti tranteasca si vreun copil si pe urma sa-ti faca fazele astea...lasa-l, altul mai responsabil
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika471621, la data 2011-11-14 22:19:39lasa-l mai bine ....zi merci ca relatia nu a inaintat si sa-ti tranteasca si vreun copil si pe urma sa-ti faca fazele astea...lasa-l, altul mai responsabil

Din 2009 si pana acu fitosii aia 2 sigur nu mai sunt impreuna
Marea mea greseala este ca incerc sa gasesc parti bune si-n cei pe care majoritatea ii hulesc :Pickard , Monreve, Talpa_Iute ... iar daca indraznesc sa ma supar ca-s respins pt asta si raspund la cuvinte aruncate zemeflitoare cu aceeasi moneda(poate ceva mai acida dar mesajul este acelasi) sunt judecat si condamnat ... de ce m-as mira ... sa se schimbe ceva in virutal cand in real intotdeauna am fost un exilat , intr-un fel sau altul ...
annienne Avatarul lui annienne

83 mesaje

sau or avea si vrun copil
Fosta membra Kudika.ro
De la: annienne, la data 2011-11-14 22:44:05sau or avea si vrun copil

Poate... sau 2 mai mici scosi pe banda
Marea mea greseala este ca incerc sa gasesc parti bune si-n cei pe care majoritatea ii hulesc :Pickard , Monreve, Talpa_Iute ... iar daca indraznesc sa ma supar ca-s respins pt asta si raspund la cuvinte aruncate zemeflitoare cu aceeasi moneda(poate ceva mai acida dar mesajul este acelasi) sunt judecat si condamnat ... de ce m-as mira ... sa se schimbe ceva in virutal cand in real intotdeauna am fost un exilat , intr-un fel sau altul ...
djcipi87 Avatarul lui djcipi87

7 mesaje

Ca sal recuceresti sfatul meu este sa aplici din nou indifernta, pentruca el de indiferenta ta sa indragostit la inceput si asa va vedea ca tie nuti iti pasa de el si atunci el se va intreba chiar nu iti pasa de el sau nu il iubesti deloc si o sa vina el la tien singursa te intrebe ce este cu tine te asigur eu sau incearca sa iti faci o alta relatie de scurta durata adica un amant si ai sa vezi rezultatul te pop.
ciprian