Setari Cookie-uri

Masturbare vs Sex

De la: lumimcn, la data 2010-09-10 13:49:01uuuuuuuuuuuuuu rasistaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


azi ai ajuns la litera ú'in abecedarul limbii romane....ok, exerseaza, practice makes better...
uuuuuuuuu rasistoooo,,papatear Ku Klux Klanul negrilor,,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu derbedoaico
thadoogback
Postat pe 10 Septembrie 2010 13:55
De la: booo, la data 2010-09-10 13:50:41 Odata ce am scris k nu sunt multumita la pat, automat nu ma simt satisfacuta. Nu-mi place masturbarea, chiar i-am zis k nu mi-am luat barbat sa ma gadile 9 min cu degetele, lucrul asta pot sa-l fac si singura dak vreau. Dar pt el nu i se pare asa grav se ce intampla, ceva de genu asta e. I-am zis sa-mi zik dak are o problema sa incerkm sa o rezolvam, dar degeaba, nu comunik cu mine.


uite o solutie extrema; pa si pusi!
daca nici macar comunicare nu e...
geo_reincarcat_iara
Postat pe 10 Septembrie 2010 13:56
De la: lumimcn, la data 2010-09-10 13:55:16
De la: booo, la data 2010-09-10 13:50:41 Odata ce am scris k nu sunt multumita la pat, automat nu ma simt satisfacuta. Nu-mi place masturbarea, chiar i-am zis k nu mi-am luat barbat sa ma gadile 9 min cu degetele, lucrul asta pot sa-l fac si singura dak vreau. Dar pt el nu i se pare asa grav se ce intampla, ceva de genu asta e. I-am zis sa-mi zik dak are o problema sa incerkm sa o rezolvam, dar degeaba, nu comunik cu mine.


daca il iubesti tre sa tratezi problema f delicat deoarece barbatii sunt ffff sensibili daca intr-adevar au o problema( ma refer strict la cele biologice) cu jucaria. Deci, tu ai dreptate dialogul este solutia potrivita, mai incearca.
uuuuu arianooooooo uuuuuuuuuuuuuuu
thadoogback
Postat pe 10 Septembrie 2010 13:56
Nu e usor sa spui "pa si pusi" la o relatie de 2 ani in care avem si planuri de nunta, in care am investit timp, sentimente, practic o parte din viata mea. Cum as putea eu sa ma duc in fata parintilor mei sau ai lui si sa le zic k ma despart de el si anulez tot pt k fiul lor nu ma mai satisface la pat. Nush sincer ce sa mai cred. De inteles poate doar persoanele implicate sau care au fost implicate intr-o relatie de lunga durata pot sa ma inteleaga k e greu sa te desparti si sa o iei de la capat. Mi-am facut zeci de mii de ganduri...am ajuns sa ma urasc eu pe mine...odata ce nu-i mai place sa fak dragoste cu mine. Am fost mereu deschisa la nou si am incerkt de toate, am incerkt sa- i fac pe plac mereu, dar pana knd? la mine cine se gandeste? trec cateodata si 2 saptamani si el nici makr nu se atinge de mine...cum sa ma simt eu atunci? cum sa ma vad eu atunci? ce parere sa mai am despre mine knd barbatul de langa nu ma face sa ma simt frumoasa, sa ma simt k il atrag, k sunt femeie.
booo
Postat pe 10 Septembrie 2010 14:38
Eu zic sa-ti iei gandul de la sex in orice forma....ori cu timpul va ajunge sa vrea el...ori i-ar parea bine...iar tu te vei obisnui deja cu gandul
suzzan
Postat pe 10 Septembrie 2010 14:43
De la: booo, la data 2010-09-10 14:38:33Nu e usor sa spui "pa si pusi" la o relatie de 2 ani in care avem si planuri de nunta, in care am investit timp, sentimente, practic o parte din viata mea. Cum as putea eu sa ma duc in fata parintilor mei sau ai lui si sa le zic k ma despart de el si anulez tot pt k fiul lor nu ma mai satisface la pat. Nush sincer ce sa mai cred. De inteles poate doar persoanele implicate sau care au fost implicate intr-o relatie de lunga durata pot sa ma inteleaga k e greu sa te desparti si sa o iei de la capat. Mi-am facut zeci de mii de ganduri...am ajuns sa ma urasc eu pe mine...odata ce nu-i mai place sa fak dragoste cu mine. Am fost mereu deschisa la nou si am incerkt de toate, am incerkt sa- i fac pe plac mereu, dar pana knd? la mine cine se gandeste? trec cateodata si 2 saptamani si el nici makr nu se atinge de mine...cum sa ma simt eu atunci? cum sa ma vad eu atunci? ce parere sa mai am despre mine knd barbatul de langa nu ma face sa ma simt frumoasa, sa ma simt k il atrag, k sunt femeie.


las ca de te ia de nevasta restul nu mai conteaza! vii pe kudika "te plangi" putin esti satisfacuta si trece! fata deschide ochii reciteste ultimele 2 randuri din postarea ta si vei gasi singura raspunsul!
fante_de_dorobanti
Postat pe 10 Septembrie 2010 14:44
De la: booo, la data 2010-09-10 14:38:33Nu e usor sa spui "pa si pusi" la o relatie de 2 ani in care avem si planuri de nunta, in care am investit timp, sentimente, practic o parte din viata mea. Cum as putea eu sa ma duc in fata parintilor mei sau ai lui si sa le zic k ma despart de el si anulez tot pt k fiul lor nu ma mai satisface la pat. Nush sincer ce sa mai cred. De inteles poate doar persoanele implicate sau care au fost implicate intr-o relatie de lunga durata pot sa ma inteleaga k e greu sa te desparti si sa o iei de la capat. Mi-am facut zeci de mii de ganduri...am ajuns sa ma urasc eu pe mine...odata ce nu-i mai place sa fak dragoste cu mine. Am fost mereu deschisa la nou si am incerkt de toate, am incerkt sa- i fac pe plac mereu, dar pana knd? la mine cine se gandeste? trec cateodata si 2 saptamani si el nici makr nu se atinge de mine...cum sa ma simt eu atunci? cum sa ma vad eu atunci? ce parere sa mai am despre mine knd barbatul de langa nu ma face sa ma simt frumoasa, sa ma simt k il atrag, k sunt femeie.
lasa-l femeie ce tu vrei sa ieie unul care se masturbeaza si te neglijeaza pe tine.....de ce nu cauti altul care nu se masturbeaza,,?
kudika029282
Postat pe 10 Septembrie 2010 17:22
ai incercat sa iei u initiativa de a face dragoste? nu stiu incital si tu...dar dk nu vorbeste cu tine despre lucrul asta nu stiu ce sa zic...singurul sfat pe kre ti-l pot da este sa incerci sa vorbesti cu el..spunei ce te deranjeaza....
burca_roxana
Postat pe 29 Septembrie 2010 22:24
De la: booo, la data 2010-09-10 13:50:41 Odata ce am scris k nu sunt multumita la pat, automat nu ma simt satisfacuta. Nu-mi place masturbarea, chiar i-am zis k nu mi-am luat barbat sa ma gadile 9 min cu degetele, lucrul asta pot sa-l fac si singura dak vreau. Dar pt el nu i se pare asa grav se ce intampla, ceva de genu asta e. I-am zis sa-mi zik dak are o problema sa incerkm sa o rezolvam, dar degeaba, nu comunik cu mine.


Vai...doar cu degetul?Cu limbuta deloc?Macar putin sex oral asa...
Eu cre`ca nu`i mai place cu tine...de aceea nu mai faceti dragoste...la ce bun sa oboseasca degeaba?Poate o oboseste pe alta si pt tine pastreaza degetelu!
AdrianaR
Postat pe 29 Septembrie 2010 22:34
De la: booo, la data 2010-09-10 14:38:33Nu e usor sa spui "pa si pusi" la o relatie de 2 ani in care avem si planuri de nunta, in care am investit timp, sentimente, practic o parte din viata mea. Cum as putea eu sa ma duc in fata parintilor mei sau ai lui si sa le zic k ma despart de el si anulez tot pt k fiul lor nu ma mai satisface la pat. Nush sincer ce sa mai cred. De inteles poate doar persoanele implicate sau care au fost implicate intr-o relatie de lunga durata pot sa ma inteleaga k e greu sa te desparti si sa o iei de la capat. Mi-am facut zeci de mii de ganduri...am ajuns sa ma urasc eu pe mine...odata ce nu-i mai place sa fak dragoste cu mine. Am fost mereu deschisa la nou si am incerkt de toate, am incerkt sa- i fac pe plac mereu, dar pana knd? la mine cine se gandeste? trec cateodata si 2 saptamani si el nici makr nu se atinge de mine...cum sa ma simt eu atunci? cum sa ma vad eu atunci? ce parere sa mai am despre mine knd barbatul de langa nu ma face sa ma simt frumoasa, sa ma simt k il atrag, k sunt femeie.


Oricum ai lua-o viata intima este o parte esentiala in cuplu,iar evitarea problemei nu inseamna rezolvarea ei,ci agravarea.
Incearca sa apelezi la alte trucuri,nu mai astepta sa ia el initiativa actului sexual si fa-o tu insa schimband ceva,daca nu totul:
apeleaza la tot felul de jocuri,fantezii,schimba locatia,eventual plecati din oras in cateva weekenduri si efectiv refuza acest gen de "joc manual",iar daca se supara sau nu vrea sa mearga mai departe explica-i ca si tu ai nevoile tale pe care trebuie sa le inteleaga.
Incearca sa il faci sa iti spuna ce anume isi doreste el in pat,ce fantezii ascunse are si discutati pe marginea acestui subiect.Este foarte important sa ai grija cum comunici cu el,in asa fel incat sa eviti sa il inhibi in vreun fel.
Daca toate incercarile vor fi lipsite de rezultat,atunci poate ar fi cazul sa apelati la terapie de cuplu.
heaven2007
Postat pe 30 Septembrie 2010 07:58
De la: AdrianaR, la data 2010-09-29 22:34:00
De la: booo, la data 2010-09-10 13:50:41 Odata ce am scris k nu sunt multumita la pat, automat nu ma simt satisfacuta. Nu-mi place masturbarea, chiar i-am zis k nu mi-am luat barbat sa ma gadile 9 min cu degetele, lucrul asta pot sa-l fac si singura dak vreau. Dar pt el nu i se pare asa grav se ce intampla, ceva de genu asta e. I-am zis sa-mi zik dak are o problema sa incerkm sa o rezolvam, dar degeaba, nu comunik cu mine.


Vai...doar cu degetul?Cu limbuta deloc?Macar putin sex oral asa...
Eu cre`ca nu`i mai place cu tine...de aceea nu mai faceti dragoste...la ce bun sa oboseasca degeaba?Poate o oboseste pe alta si pt tine pastreaza degetelu!
precis ca nu se mai simte atras de tine..altfel de nu te vrea..sau probabil il vrea ALTA si tu habar nu ai ce face el dupa ce pleci de la el...
kudika029282
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:27
282,de ce ma citezi mami?sa nu`mi spui ca brusc esti de`acord cu sexul oral!
AdrianaR
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:31
De la: booo, la data 2010-09-10 14:38:33Nu e usor sa spui "pa si pusi" la o relatie de 2 ani in care avem si planuri de nunta, in care am investit timp, sentimente, practic o parte din viata mea. Cum as putea eu sa ma duc in fata parintilor mei sau ai lui si sa le zic k ma despart de el si anulez tot pt k fiul lor nu ma mai satisface la pat. Nush sincer ce sa mai cred. De inteles poate doar persoanele implicate sau care au fost implicate intr-o relatie de lunga durata pot sa ma inteleaga k e greu sa te desparti si sa o iei de la capat. Mi-am facut zeci de mii de ganduri...am ajuns sa ma urasc eu pe mine...odata ce nu-i mai place sa fak dragoste cu mine. Am fost mereu deschisa la nou si am incerkt de toate, am incerkt sa- i fac pe plac mereu, dar pana knd? la mine cine se gandeste? trec cateodata si 2 saptamani si el nici makr nu se atinge de mine...cum sa ma simt eu atunci? cum sa ma vad eu atunci? ce parere sa mai am despre mine knd barbatul de langa nu ma face sa ma simt frumoasa, sa ma simt k il atrag, k sunt femeie.



2 ani investiti nu-i asa de mult pe langa o viata de masturbare si insatisfactie sexuala.
I_m_nuts2011
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:39
De la: AdrianaR, la data 2010-09-30 16:31:16282,de ce ma citezi mami?sa nu`mi spui ca brusc esti de`acord cu sexul oral!
mai femeie termina cu bascalia ..ce esti aici de-ti permiti sa ma ieie cu "mami"..si daca ai chef de sex oral...mars la FELATIE nu te mai baga in seama cu mine...
kudika029282
Postat pe 30 Septembrie 2010 21:40
Viata sexuala e foarte importanta intr-o relatie.Cred ca de fapt voi 2 sunteti incompatibili in pat si asta e o problema.De aici pleaca tot felul de frustrari pana ajungi sa faci greseli ireparabile.Vorbeste mai mult cu el pe tema asta, vorbeste-i despre nemultumirile tale si rezolvati problema asta impreuna.Dar asa a fost dintotdeauna sau de ceva vreme a aparut problema asta?
ela_angel
Postat pe 30 Septembrie 2010 21:46
De la: ela_angel, la data 2010-09-30 21:46:19Viata sexuala e foarte importanta intr-o relatie.Cred ca de fapt voi 2 sunteti incompatibili in pat si asta e o problema.De aici pleaca tot felul de frustrari pana ajungi sa faci greseli ireparabile.Vorbeste mai mult cu el pe tema asta, vorbeste-i despre nemultumirile tale si rezolvati problema asta impreuna.Dar asa a fost dintotdeauna sau de ceva vreme a aparut problema asta?
da de unde stii tu ca ei sunt incompatibili in pat..?
kudika029282
Postat pe 2 Octombrie 2010 13:03
De la: lumimcn, la data 2010-09-10 13:55:16
De la: booo, la data 2010-09-10 13:50:41 Odata ce am scris k nu sunt multumita la pat, automat nu ma simt satisfacuta. Nu-mi place masturbarea, chiar i-am zis k nu mi-am luat barbat sa ma gadile 9 min cu degetele, lucrul asta pot sa-l fac si singura dak vreau. Dar pt el nu i se pare asa grav se ce intampla, ceva de genu asta e. I-am zis sa-mi zik dak are o problema sa incerkm sa o rezolvam, dar degeaba, nu comunik cu mine.


daca il iubesti tre sa tratezi problema f delicat deoarece barbatii sunt ffff sensibili daca intr-adevar au o problema( ma refer strict la cele biologice) cu jucaria. Deci, tu ai dreptate dialogul este solutia potrivita, mai incearca.
asta cred si eu daca il o iubesti trebuie sa discuti cu el fata in fata fara vreo jena mai ales ca barbatii sunt foarte sensibili in probleme sexuale
kudika029282
Postat pe 6 Octombrie 2010 11:17

Draga mea, nu te merita, clar sa-ti fie. Unde-i respectul tau de sine? Taie-i macaroana o data pentru totdeauna.
Sexul e cel mai important intr-o relatie. In pat cu EL trebuie sa te simti bine, nu sa te enervezi. Crede-ma, nu toate recunoastem ca a face dragoste nu-i totuna cu a face sex. Sexul e un automatism pe care el il poate face cu orice femeie de pe strada, cu tine ar trebui sa faca dragoste, sa observe ce-ti place si, mai ales, ce nu-ti place sa faci sau sa ti se faca. Patul e important, fiindca de aici incep discutiile: cuvinte fara rost, jignitoare, uneori, tipete din partea lui gen "nu-ti mai place de mine", cand, de fapt, el s-a obisnuit cu femei usoare cu care nu depune niciun efort, dimpotriva, e relaxat, ea ii face o felatie, iar el viseaza ca e cu Pamela Anderson, in loc sa vada ca e cu una care se culca cu fiecare barbat in parte, pentru bani.
Nu merita efortul.
Pune-i hainele in pungi de gunoi si arunca-i-le de la balcon.
Semneaza,
SEXPERTA.
Artemise
Postat pe 6 Octombrie 2010 11:34
are ceva baiatu.. cand va masturbati sunteti nuzi complet ??ce preferinte are el ? ce lucruri stranii ai mai observat ?
overdose
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:32
De la: overdose, la data 2010-10-06 17:32:10are ceva baiatu.. cand va masturbati sunteti nuzi complet ?? ce preferinte are el ? ce lucruri stranii ai mai observat ?
AICI ERAI OVERDOSE? SI EU CARE CREDEAM CA ACUM STAI SI PLANGI DUPA IUBITICA TA
Valy90
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:40
De la: valy90, la data 2010-10-06 17:40:53
De la: overdose, la data 2010-10-06 17:32:10are ceva baiatu.. cand va masturbati sunteti nuzi complet ?? ce preferinte are el ? ce lucruri stranii ai mai observat ?
AICI ERAI OVERDOSE? SI EU CARE CREDEAM CA ACUM STAI SI PLANGI DUPA IUBITICA TA

overdose
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:33
De la: Artemise, la data 2010-10-06 11:34:27
Draga mea, nu te merita, clar sa-ti fie. Unde-i respectul tau de sine? Taie-i macaroana o data pentru totdeauna.
Sexul e cel mai important intr-o relatie. In pat cu EL trebuie sa te simti bine, nu sa te enervezi. Crede-ma, nu toate recunoastem ca a face dragoste nu-i totuna cu a face sex. Sexul e un automatism pe care el il poate face cu orice femeie de pe strada, cu tine ar trebui sa faca dragoste, sa observe ce-ti place si, mai ales, ce nu-ti place sa faci sau sa ti se faca. Patul e important, fiindca de aici incep discutiile: cuvinte fara rost, jignitoare, uneori, tipete din partea lui gen "nu-ti mai place de mine", cand, de fapt, el s-a obisnuit cu femei usoare cu care nu depune niciun efort, dimpotriva, e relaxat, ea ii face o felatie, iar el viseaza ca e cu Pamela Anderson, in loc sa vada ca e cu una care se culca cu fiecare barbat in parte, pentru bani.
Nu merita efortul.
Pune-i hainele in pungi de gunoi si arunca-i-le de la balcon.
Semneaza,
SEXPERTA.
ai mare dreptate sunt de acord cu parerea ta..sexul e important intr-o relatie iar atunci cand el lipseste o perioada prea mare ar trebui sa-ti dea de gandit..asta inseamna ca ori te insala si se culca cu alta...ori nu te mai place si vrea sa se departeze de tine ..iar cand o sa te paraseasca despartirea sa nu fie prea dureroasa pentru ca el nu mai avea nici o relatie intima cu tine...
kudika029282
Postat pe 7 Octombrie 2010 21:43
Nu ma pot abtine sa nu scriu ceva rautacios...
Nu cumva lui ii place laba mai mult da sta cu tine din cauza ca sta prost cu circulatia periferica si i-o freci tu in schimb?
Cu mana lui sau a ta tot laba se chiama.
The_Exile
Postat pe 15 Octombrie 2010 00:53
De la: Tharr, la data 2010-10-15 00:53:55Nu ma pot abtine sa nu scriu ceva rautacios...
Nu cumva lui ii place laba mai mult da sta cu tine din cauza ca sta prost cu circulatia periferica si i-o freci tu in schimb?
Cu mana lui sau a ta tot laba se chiama.
Raule,le spui asa fara perdea
Valy90
Postat pe 15 Octombrie 2010 00:57
De la: valy90, la data 2010-10-15 00:57:47
De la: Tharr, la data 2010-10-15 00:53:55Nu ma pot abtine sa nu scriu ceva rautacios...
Nu cumva lui ii place laba mai mult da sta cu tine din cauza ca sta prost cu circulatia periferica si i-o freci tu in schimb?
Cu mana lui sau a ta tot laba se chiama.
Raule,le spui asa fara perdea
ce-i aia laba...???
kudika029282
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:08
De la: kudika029282, la data 2010-10-15 20:08:55
De la: valy90, la data 2010-10-15 00:57:47
De la: Tharr, la data 2010-10-15 00:53:55Nu ma pot abtine sa nu scriu ceva rautacios...
Nu cumva lui ii place laba mai mult da sta cu tine din cauza ca sta prost cu circulatia periferica si i-o freci tu in schimb?
Cu mana lui sau a ta tot laba se chiama.
Raule,le spui asa fara perdea
ce-i aia laba...???

tu esti...asa te`am botezat pe kudika
AdrianaR
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:10
De la: booo, la data 2010-09-10 11:56:55 9 minute masturbare si 1 minut (ce mai ramane) sex propriu zis.


"sex propriu zis" adica misionar LOL ... cand sunteti in pat dezbracati si va bucurati amandoi de acele momente ...se numeste sex ...acum ca vrei altceva decat ceea ce iti ofera el ...eu zic ca cel mai bine discutati sa va placa la amandoi , pana la urma asta e un sex bun, cand amandoi sunt fericiti la sfarsit
battleofwits
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:13
De la: AdrianaR, la data 2010-10-15 20:10:47
tu esti...asa te`am botezat pe kudika

ce rea poti sa fii
yumy
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:14
De la: yumy, la data 2010-10-15 20:14:53
De la: AdrianaR, la data 2010-10-15 20:10:47
tu esti...asa te`am botezat pe kudika

ce rea poti sa fii

chiar deloc
eu doar respect pe cine ma respecta
AdrianaR
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:15
De la: kudika029282, la data 2010-10-15 20:08:55
De la: valy90, la data 2010-10-15 00:57:47
De la: Tharr, la data 2010-10-15 00:53:55Nu ma pot abtine sa nu scriu ceva rautacios...
Nu cumva lui ii place laba mai mult da sta cu tine din cauza ca sta prost cu circulatia periferica si i-o freci tu in schimb?
Cu mana lui sau a ta tot laba se chiama.
Raule,le spui asa fara perdea
ce-i aia laba...???




FUGITIIII

anastasia_m
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat se poate abtine un barbat fara sa faca sex? 38 De la: battleofwit 28 Februarie 2011 21:55
despre scuze patetice si necesitatea de a cunoaste adevarul (si altele) 44 De la: kudika076975 7 Martie 2010 14:17
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44
BUNA 2 De la: Indiana_Jones 20 Octombrie 2011 21:20
fantome? 62 De la: Eva32 27 August 2011 01:24