Setari Cookie-uri

il vreau inapoi.....

Acum 3 zile mam despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani....Am gresit mult in aceasta relatie si tot eu am pus punct de mai multe ori dar de fiecare data se intorcea la mn,acum insa nu a mai fost asa probabil e satul de atatea certuri si e cam tarziu sa il aduc inapoi...Oare mai am vre-o sansa?Sau e prea tarziu pentru regrete?mentionez ca am gresit cu faptul ca tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......
kudika024834
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:55
Azi e ziua cu relatii de 3 ani?
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:57
Mai, cand aveti baieti buni care se poarta frumos cu voi va comportati ca niste nemernice cu fitze si aere de mari vedete. Cand se satura si intoarce foaia va puneti pe plans cum ca il vrei inapoi. Unele va meritati soarta. Si shutul in fund.
Hebe
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:01
"tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......"

Tipul ti-a indeplinit dorinta!Cand n-o sa mai vrei langa tine o marioneta pe care sa o dirijezi cum vrei tu,poate ca o sa stea un barbat langa tine.Altfel.....nu o sa ramai decat cu niste "frectii" ocazionale.
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:08
Pai cam asta voia. Si credea ca o sa-i mearga cat vrea ea. Na ca i-a mers cat a vrut el.
Hebe
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:11
De la: Hebe, la data 2010-09-17 23:01:28Mai, cand aveti baieti buni care se poarta frumos cu voi va comportati ca niste nemernice cu fitze si aere de mari vedete. Cand se satura si intoarce foaia va puneti pe plans cum ca il vrei inapoi. Unele va meritati soarta. Si shutul in fund.


exact.
stem_29
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:12
Pe mine ma uimeste cum toate astea cazute in cap isi recunosc greselile Credeti ca daca constientiza ca a gresit se mai ajungea aici? Cum le loveste asa peste noapte analiza comportamentului lor...
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:18
De la: Barbie30, la data 2010-09-17 23:08:29"tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......"

Tipul ti-a indeplinit dorinta!Cand n-o sa mai vrei langa tine o marioneta pe care sa o dirijezi cum vrei tu,poate ca o sa stea un barbat langa tine.Altfel.....nu o sa ramai decat cu niste "frectii" ocazionale.


sunt curios daca tu,atat de inteleapta,ai pe cineva sa-ti spuna" bunadimineata" cu cafeaua facuta
darius_nice_guy
Postat pe 18 Septembrie 2010 00:17
De la: kudika024834, la data 2010-09-17 22:55:45Acum 3 zile mam despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani....Am gresit mult in aceasta relatie si tot eu am pus punct de mai multe ori dar de fiecare data se intorcea la mn,acum insa nu a mai fost asa probabil e satul de atatea certuri si e cam tarziu sa il aduc inapoi...Oare mai am vre-o sansa?Sau e prea tarziu pentru regrete?mentionez ca am gresit cu faptul ca tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......


macar invata din ce ai gresit .poate daca inveti ,nu vei mai arunca 3 ani la gunoi
darius_nice_guy
Postat pe 18 Septembrie 2010 00:19
De ce vi se pare voua barbatilor ca o femeie cu personalitate e neaparat singura? Sau a fi singura fara un barbat cu care sa bei cafeaua si sa iti faca viata un iad e un lucru rau.
Hebe
Postat pe 18 Septembrie 2010 07:47
De la: darius_nice_guy, la data 2010-09-18 00:19:31
De la: kudika024834, la data 2010-09-17 22:55:45Acum 3 zile mam despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani....Am gresit mult in aceasta relatie si tot eu am pus punct de mai multe ori dar de fiecare data se intorcea la mn,acum insa nu a mai fost asa probabil e satul de atatea certuri si e cam tarziu sa il aduc inapoi...Oare mai am vre-o sansa?Sau e prea tarziu pentru regrete?mentionez ca am gresit cu faptul ca tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......


macar invata din ce ai gresit .poate daca inveti ,nu vei mai arunca 3 ani la gunoi
degeaba il mai vrei tu inapoi daca el nu te mai vrea pe tine..dragoste cu sila nu se poate mai femeie
kudika029282
Postat pe 18 Septembrie 2010 11:07
ai vrut sa te desparti de el si ai primit ceea ce ti-ai dorit,cum il vrei inapoi...insa nu intotdeauna primim ceea ce ne dorim...trebuia sa il apreciezi cand l-ai avut acum e prea tarziu...
desi_desiree
Postat pe 20 Septembrie 2010 01:40
De la: kudika024834, la data 2010-09-17 22:55:45Acum 3 zile mam despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani....Am gresit mult in aceasta relatie si tot eu am pus punct de mai multe ori dar de fiecare data se intorcea la mn,acum insa nu a mai fost asa probabil e satul de atatea certuri si e cam tarziu sa il aduc inapoi...Oare mai am vre-o sansa?Sau e prea tarziu pentru regrete?mentionez ca am gresit cu faptul ca tot timpul vream sa faca ce vream eu,si tot timpul il amenintam cu despartirea......


ce spui tu acolo in nici-un caz nu se poate numi relatie de iubire, e doar un joc de putere "care o are mai mare".

din pacate "jocul de putere" reprezinta majoritate a relatilor, fiecare incearca sa il domine pe celalalt crezand ca asta e iubirea.
battleofwits
Postat pe 20 Septembrie 2010 07:30
E greu de crezut ca se mai intoarce la tine in viata nu poti sa faci numai ce vrei tu.
carabincatalinmanuel
Postat pe 29 Septembrie 2010 12:15
Hmm...se pare ca ai incercat sa il domini iar de cate ori ceva nu iesea cum vrei tu il amenintai cu despartirea sau chiar il paraseai. Doar ca nu il paraseai pentru ca nu il mai doreai in viata ta ci pentru ca sa ii dai o mica lectie pana saracul s-o fi saturat. Nu e deloc ok sa te joci cu sentimentele cuiva asa si poate doar daca nu se intoarce si vezi si tu cum e ai sa inveti lectia asta. Am totusi o curiozitate: il iubesti?
Oceansoul
Postat pe 3 Octombrie 2010 14:21
da il vreau innapoi si trebuie sa-mi faca placerea sa cea mai mare.sa numai pot avea tupeu
kudika183384
Postat pe 4 Octombrie 2010 04:40
DUTE DAI UNA ,DACA NU TE ASCULTA DAI-O SI PE A DOUO SI VEZI CE URMEAZA,DACA MAI VREA CU TINE SAU NU.... ESTI UN COPIL RASFATAT ,MULT PREA RASFATAT,,CUNOSC GENUL
kudika151469
Postat pe 4 Octombrie 2010 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Divortul la barbati... 10 De la: viogen26 7 Iunie 2010 13:20
exista iubire ? sau obisnuinta? 2 De la: kudika_21849 23 Noiembrie 2012 10:31
Ce mai pot sa fac? 15 De la: Miss_Stardust 17 Martie 2010 19:23
il iubesc dar vreau sa l parsesc 76 De la: alexandra0788 18 Decembrie 2012 10:18
Pentru iubitorii de animale... 15 De la: oryxbeissa 18 Noiembrie 2009 14:48