Setari Cookie-uri

Constipatia dupa operatia de apendicita!!!

Buna.Am si eu o mica problema.Luni seara m-am operat de apendicita,am tinut cont de sfatul medicului legat de alimentatie si anume:a2a zi nu am mancat nimic,decat am baut f putina apa si compot neindulcit,miercuri am mancat putina branzik de vaca nesarata,joi supa si cativa biscuiti,iar azi piure cu putin peste fiert...fara fructe sau legume crude,fara sucuri k asta mi-a zis medicul pt a nu ma constipa,cu toate astea s-a intamplat.Ma poate ajuta cineva cu un remediu???am auzit k,constipatia poate deveni periculoasa si mi-e putin cam frik...
lydia23
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:24
De la: lydia23, la data 2010-09-17 23:24:12Buna.Am si eu o mica problema.Luni seara m-am operat de apendicita,am tinut cont de sfatul medicului legat de alimentatie si anume:a2a zi nu am mancat nimic,decat am baut f putina apa si compot neindulcit,miercuri am mancat putina branzik de vaca nesarata,joi supa si cativa biscuiti,iar azi piure cu putin peste fiert...fara fructe sau legume crude,fara sucuri k asta mi-a zis medicul pt a nu ma constipa,cu toate astea s-a intamplat.Ma poate ajuta cineva cu un remediu???am auzit k,constipatia poate deveni periculoasa si mi-e putin cam frik...


Supozitoare cu glicerina.

stem_29
Postat pe 17 Septembrie 2010 23:28
De la: lydia23, la data 2010-09-17 23:24:12Buna.Am si eu o mica problema.Luni seara m-am operat de apendicita,am tinut cont de sfatul medicului legat de alimentatie si anume:a2a zi nu am mancat nimic,decat am baut f putina apa si compot neindulcit,miercuri am mancat putina branzik de vaca nesarata,joi supa si cativa biscuiti,iar azi piure cu putin peste fiert...fara fructe sau legume crude,fara sucuri k asta mi-a zis medicul pt a nu ma constipa,cu toate astea s-a intamplat.Ma poate ajuta cineva cu un remediu???am auzit k,constipatia poate deveni periculoasa si mi-e putin cam frik...



Produse naturiste de la Calivita-tratament pt constipatie
Pt mai multe informatii, delyiutza_p
Apropo tratamentul ti-l va face doctorul de la Calivita, in functie de problema ta si de organismul tau
delyiutza_p
Postat pe 4 Octombrie 2010 13:35
Prostii...
kudika226898
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nou pe piata - Absorbante terapeutice 1 De la: kudika028076 30 Iunie 2009 19:58
pastile pentru intarzierea menstruatiei 6 De la: maria_v10 22 Martie 2009 20:29
SPASMOFILIE 9 De la: lderniere 6 Iunie 2009 19:26
Helicobacter Pylori 8 De la: googoodoll 8 Martie 2009 12:19
Hernia de disc cervicala 96 De la: havin 23 Ianuarie 2016 16:24