Setari Cookie-uri

Cine ma ajuta sa descopar cum este un barbat din zodia pesti?!

Am o relatie de trei luni cu un barbat din zodia peste, iar eu fiind berbec, pot spune ca e o diferenta, daca stam sa ne ghidam dupa zodii si compatibilitati berbec -pesti. Stie cineva cum este un barbat din zodia pesti?
Helenksel
Postat pe 24 Septembrie 2010 15:55
Nici nu ma mir ca nu ti-a raspuns nimeni .Cati ani ai tu ... ? Sau cum sa te intreb fara sa te fac sa te simti mai prost decat topicul tau? Ai observat tu ca sunt cele diferente pentru ca tu esti berbec si el este pesti. Cum este barbatul pesti??? Cam alunecos dc te iei dupa zodie . Vreau doar sa intelegi ca nu trebuie sa te iei dupa zodie , este o porcarie si despre acest lucru o sa iti dai si tu seama mai tarziu. Poti sa afli o gramada de lucruri despre pesti.Dar sunt sanse ca doar 20 % sa-l reprezinte.Daca iti place asa de mult acest tip, mai bine aflii despre el si nici decum despre zodia lui.Afla ce ii place si ce nu, spune-i despre tine si vedeti asa cat de compatibili sunteti.De ce te iei dupa zodie si nu te iei dupa numele lui ? In limba greaca fiecare nume are o poveste si uite asa dc ne-am lua dupa lucruri banale, pierdem si timp si persoana care ne-a fost draga si apoi ce facem la sfarsit???? Dam vina pe zodie
ramona_elisa
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:18
cauta si u pe net,compatibiliate pesti berbec park asa ai zis,gasesti acolo tot ce vrei
kudika322371
Postat pe 29 Septembrie 2010 01:59
lasati ca mi s`a pus si mie pata pe "un fecior" desi stiu ca nu ne iese pasenta daca e sa ne luam dupa zodii si experienta (eu gemeni) si eu i`am si descoperit si tot nu m`am lecuit
AdrianaR
Postat pe 29 Septembrie 2010 02:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfaturi 10 De la: kiss_my_ass 6 August 2013 15:48
Relatie de durata sau aventura? 41 De la: arhanghel 1 Iulie 2010 11:06
Love..... 14 De la: yumy 16 Octombrie 2011 09:30
grea decizie!!! 11 De la: Eva32 2 Iulie 2011 02:16
ce parere aveti? 4 De la: kudika_12474 20 Iulie 2012 12:45