Setari Cookie-uri

Doresc si eu un sfat !

In urma cu 1 luna am cunoscut un tip el e taur eu sunt varsator el stie de relatia mea si nu ma forteaza sa iau vreo decizie dar doresc sa imi de-a si mie cineva un mic sfat ca sa pot sa ies din situatia asta.

Postat pe 11 Decembrie 2008 09:36
Si... ce au zodiile cu situatia ta?
Dor_a
Postat pe 11 Decembrie 2008 09:38
pai doresc sa stiu cum se potrivesc zodiile intre eu varsator el taur

Postat pe 11 Decembrie 2008 09:42
De la: roxana1802, la data 2008-12-11 09:42:38pai doresc sa stiu cum se potrivesc zodiile intre eu varsator el taur


nu au nici o treaba zodiile cu potrivirea
mai ales ca tu esti implicata in alta relatie
nu cred ca vrei sa-ti traiesti viata dupa ce scrie in zodii

_fantoma_
Postat pe 11 Decembrie 2008 09:52
ai scris f ambiguu...noi trb sa deducem k u ai alta rel...si u chiar iti alegi partenerii in functie de zodie?!!!!omg ce poate fi mai frustrant? eu nu crd in potrivirea asta de zodii pt k e generalizata...fiecare om e unic asa k...get real!!!
angel_in_disguise
Postat pe 11 Decembrie 2008 10:00
Buna. Fiecare e diferit in felului. Iar chestia asta cu zodiile este o mare tampenie. Daca iubesti acea persoana si el te iubeste pe tine, va intelegeti bine, ce vrei mai mult?? Vrei cumva sa scrii o carte cu potrivirea zodiilor??? Am mai citit pe forum ca Ea - Leu si El - Varsator, nu e cale de o relatie , uite ca nu este adevarat, eu sunt leu si prietenul meu e varsator, si avem o relatie de 2 ani si 2 luni, ne intelegem foarte bine. Difera foarte mult caracterul, daca tu nu lasi de la tine, el nici atat nu o sa lase de la el. Si daca ai o relatie cu cineva, ce te mai intereseaza de altcineva daca ... ce? Sau tu de fapt nu stii ce vrei si tot dai vina pe zodii. Nu vreau sa fiu rea, dar chestia cu zodiile e o mare prostie. Multumesc. O zi cat mai placuta.
Ramy_Petre
Postat pe 23 Februarie 2009 17:28
Sa inteleg ca tu umbli cu 2 baieti....ai doi iubiti wow. Nu vreau sa te judec fa ce iti pofteste inima si ce iti dicteaza constiinta. Iar in legatura cu zodile. Tu chiar crezi in horoscop. Daca crezi in horoscop de ce nu intri pe net si cauti acolo ce te intereseaza daca va potriviti sau nu. Crezi ca daca vii si ne intrebi aici noi stim?
Narcisa_Ana
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:12
Offf ce ma dispera cand vad ce multi pun aceeasi intrebare cu zodiile daca se potrivesc. ?? In loc sa caute la horoscop raspunsurile, ei prefera sa ne intrebe pe noi.
Narcisa_Ana
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:16
pey sa spune ca horoscopul nue f exact si vrea sa auda de la altii
yumy
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:18
Toata ziua buna ziua numai zodii
Aphrodite
Postat pe 23 Octombrie 2009 22:28
din cate stiu eu nu va potriviti de loc barb taur e foooarte stresant pentru o pers independenta cum e o varsatoare
elagodess
Postat pe 24 Octombrie 2009 20:16
De la: , la data 2008-12-11 09:36:59 In urma cu 1 luna am cunoscut un tip el e taur eu sunt varsator el stie de relatia mea si nu ma forteaza sa iau vreo decizie dar doresc sa imi de-a si mie cineva un mic sfat ca sa pot sa ies din situatia asta.

Pai eu zic ca aveti sanse de reusita in cuplu daca, de exemplu, hmmmz..... INVETI SA SCRII. "De-a"???? Jesus! A si neaparat, afla-i ascendentul, numarul inimii, ce este in zodiacul arboricol, in cel floral, in cel chinezezsc si in cel aztec pentru ca s-ar putea sa fie groasa de tot treaba cu compatibilitatea zodiilor. Daca el e orhidee si tu papadie?
RuxandraMB
Postat pe 25 Octombrie 2009 14:12
zodiile nu prea influenteaza mult caracterul unui om. sint la a doua casatorie si culmea actuala este nascuta in aceiasi zi luna an cu prima sotie.CREDEMA AU CARACTERE DIFERITE. inclusiv gindirea este total opusa. Deci destinul sta in mina ta.
dorinta_cp
Postat pe 25 Octombrie 2009 20:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Liberttatea in relatie!!!! 14 De la: myRakoL 28 Iunie 2014 16:31
Va rog sa ma ajutati.... 20 De la: nicole_funnygirl 20 Ianuarie 2010 18:06
Niste sfaturi? 47 De la: alexutza94 18 Ianuarie 2010 10:47
Relatie tata - fiica... 44 De la: Mayyyyana 15 Mai 2013 10:44
nu stiu ce se intampla cu mine 59 De la: evelyne15 6 Octombrie 2010 17:31