Setari Cookie-uri

putin ajutor...?

sa zicem ca am o relatie de 2 luni daca se poate numi relatie pentru ca totul a inceput ca un joc... am stabilit de la inceput regulile: fieceare cu relatia lui , iar intre noi este doar ceva inafara relatiei, ca si cum am fi amanti, numa ca nu am folosit cuvantul asta pt ca nu cred sau cel putin incerc sa neg ca despre asta e vorba. in plus eu stiam ca are prietena, si ca sta cu ea in casa... si eu eram intro relatie iar el stia asta.si am zis ca daca unu dintre noi ajunge sa puna suflet incetam pentru o perioada. nu mi'a dat numarul lui inschimb eu i l'am dat pe al meu. a ramas ca ma suna el... la inceput chiar eram convinsa ca nu ma mai suna k a fost ceva de o seara... dar m'a sunat si a2a oarea si a3a oara si tot asa ne vedeam de 4-5 ori pe saptamana totul perfect primele 2 saptamani... pana cand am realizat ca eu chiar tin la el... am uitat complet de regula ca nu ne mai vedem un timp daca se intampla asta. nu am vrut sa'i zic pt ca nu vroiam sa nu'l vad .. daca nu il vedeam o zii mi se facea dor. dar a faams fara permis... si nu ne'am vazut vro 2 saptamani si nici nu ma sunat... pana cand totusi m'a sunat intro seara... sa ies la poarta... venise cu un coleg.. si sa purtat exact ca si cum eram impreauna inclusiv telefoane cu "mie dor de tine. vreau sa te vda"... iar cand ne vedem de fiecare data ma tine strans in brate si imi zice k "mi'a fost dor de tine" ca" abia asteptam sa te vad"... si asa s'a purtat mereu .. pt ca nu pot sa zic ca ne vedeam doar pt sex pt ca au fost mai multe datile in care ne vedeam pur si simplu ca sa petrem timp impreuna iar ultima luna numai asa ne'am vazut. zilele astea o sa fie prima oara cand ne vedem singuri.. abia astept dar mie si frica pt ca oarecum il uitasem pt ca ne vedeam foarte rar dar acum o sa fie ca inainte... oare am vro sansa sa il despart de yipa cu care e...? app el zice ca sta cu ea din obijnuinta... pt ca sunt de 2 ani impreuna.. si jnca o chestie.. diferenta de varsta intre noi este de 7 ani.. am vro sansa?
erykah
Postat pe 2 Octombrie 2010 15:48
daca un barbat sta cu cineva doar din obisnuita inseamna ca ori minte, ori nu stie ce vrea de la viata, daca chiar tinea la tine te baga in chestia asta si cred ca si tu ai gresit acceptand sa iesi cu el stiind ca este cu cineva, iar el daca isi doreste sa se desparta de ea o poate face foarte simplu mai ales ca nu e casatorit, insa cred ca este genul de tip caruia ii place sa joace pe doua fronturi si sa fie iubit si de una si de alta, iar in opinia mea un astfel de tip nu te merita
yumy
Postat pe 2 Octombrie 2010 15:55
De la: erykah, la data 2010-10-02 15:48:26sa zicem ca am o relatie de 2 luni daca se poate numi relatie pentru ca totul a inceput ca un joc... am stabilit de la inceput regulile: fieceare cu relatia lui , iar intre noi este doar ceva inafara relatiei, ca si cum am fi amanti, numa ca nu am folosit cuvantul asta pt ca nu cred sau cel putin incerc sa neg ca despre asta e vorba. in plus eu stiam ca are prietena, si ca sta cu ea in casa... si eu eram intro relatie iar el stia asta.si am zis ca daca unu dintre noi ajunge sa puna suflet incetam pentru o perioada. nu mi'a dat numarul lui inschimb eu i l'am dat pe al meu. a ramas ca ma suna el... la inceput chiar eram convinsa ca nu ma mai suna k a fost ceva de o seara... dar m'a sunat si a2a oarea si a3a oara si tot asa ne vedeam de 4-5 ori pe saptamana totul perfect primele 2 saptamani... pana cand am realizat ca eu chiar tin la el... am uitat complet de regula ca nu ne mai vedem un timp daca se intampla asta. nu am vrut sa'i zic pt ca nu vroiam sa nu'l vad .. daca nu il vedeam o zii mi se facea dor. dar a faams fara permis... si nu ne'am vazut vro 2 saptamani si nici nu ma sunat... pana cand totusi m'a sunat intro seara... sa ies la poarta... venise cu un coleg.. si sa purtat exact ca si cum eram impreauna inclusiv telefoane cu "mie dor de tine. vreau sa te vda"... iar cand ne vedem de fiecare data ma tine strans in brate si imi zice k "mi'a fost dor de tine" ca" abia asteptam sa te vad"... si asa s'a purtat mereu .. pt ca nu pot sa zic ca ne vedeam doar pt sex pt ca au fost mai multe datile in care ne vedeam pur si simplu ca sa petrem timp impreuna iar ultima luna numai asa ne'am vazut. zilele astea o sa fie prima oara cand ne vedem singuri.. abia astept dar mie si frica pt ca oarecum il uitasem pt ca ne vedeam foarte rar dar acum o sa fie ca inainte... oare am vro sansa sa il despart de yipa cu care e...? app el zice ca sta cu ea din obijnuinta... pt ca sunt de 2 ani impreuna.. si jnca o chestie.. diferenta de varsta intre noi este de 7 ani.. am vro sansa?
Mai fata tu nu te respecti deloc?
Valy90
Postat pe 2 Octombrie 2010 16:00
1. daca nu amanta,atunci ce esti?A 5 a roata la caruta?
2. cum adica "zilele astea o sa fie prima daca cand ne vedem singuri"????? Da sex cum faceati pana acum?Sau?
AdrianaR
Postat pe 2 Octombrie 2010 16:01
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 16:01:381. daca nu amanta,atunci ce esti?A 5 a roata la caruta?
2. cum adica "zilele astea o sa fie prima daca cand ne vedem singuri"????? Da sex cum faceati pana acum?Sau?
Proba bil mai facea cu cineva sex
Valy90
Postat pe 2 Octombrie 2010 16:04
De la: valy90, la data 2010-10-02 16:04:16
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 16:01:381. daca nu amanta,atunci ce esti?A 5 a roata la caruta?
2. cum adica "zilele astea o sa fie prima daca cand ne vedem singuri"????? Da sex cum faceati pana acum?Sau?
Proba bil mai facea cu cineva sex

doar probabil?si daca rata de probabilitate scade? inseamna ca facea sex cu "ceva"?
yumy
Postat pe 2 Octombrie 2010 16:05
Zice ca sta cu ea din obisnuinta? Doar n-o fi prost sa spuna c-o iubeste, cand poate sa primeasca si de la tine o bucatica de... placere! O iubeste, fata, tu nu esti decat o iesire din cotidian, o refulare si poate nici atat. Esti naiva daca ai impresia ca se poate darama o relatie de doi ani pentru o iluzie de doua luni! Spui ca intre voi e ceva in afara relatiei, ca si cum ati fi amanti. Nu, draguta, chiar sunteti amanti, ca si cum-ul asta nu-si are locul.
Te-au deranjat, macar putin, randurile mele? Atunci trezeste-te, nu e cazul sa visezi, sa nu se transforme visul in cosmar!
kitty_na
Postat pe 2 Octombrie 2010 19:25
am zis in ultimu timp ca nu am fost singuri... adica in ultimele saptamani cand doar ne vedeam
erykah
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:40
De la: kitty_na, la data 2010-10-02 19:25:49Zice ca sta cu ea din obisnuinta? Doar n-o fi prost sa spuna c-o iubeste, cand poate sa primeasca si de la tine o bucatica de... placere! O iubeste, fata, tu nu esti decat o iesire din cotidian, o refulare si poate nici atat. Esti naiva daca ai impresia ca se poate darama o relatie de doi ani pentru o iluzie de doua luni! Spui ca intre voi e ceva in afara relatiei, ca si cum ati fi amanti. Nu, draguta, chiar sunteti amanti, ca si cum-ul asta nu-si are locul.
Te-au deranjat, macar putin, randurile mele? Atunci trezeste-te, nu e cazul sa visezi, sa nu se transforme visul in cosmar!
de chesti asa mi'am dat si eu seama de curand numa ca e mai greu sa fac asta pt ca e ceva din mine care nu ma lasa.. pe deoparte vreau sa renunt dar nu pot...
erykah
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:44
De la: yumy, la data 2010-10-02 16:05:37
De la: valy90, la data 2010-10-02 16:04:16
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 16:01:381. daca nu amanta,atunci ce esti?A 5 a roata la caruta?
2. cum adica "zilele astea o sa fie prima daca cand ne vedem singuri"????? Da sex cum faceati pana acum?Sau?
Proba bil mai facea cu cineva sex

doar probabil?si daca rata de probabilitate scade? inseamna ca facea sex cu "ceva"?

aveam nevoie de sfaturi nu de critici ca daca era vorba de critici apelam la mama....
erykah
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:46
asa va ofticati toate
daca`si da omul cu parerea,va aprindeti si nu va convine parerea noastra....daca va luam la 11m,noi suntem alea al draq!
Mnah...pãþãºti....
AdrianaR
Postat pe 2 Octombrie 2010 21:50
Ai inceput exact cu stangu`....stiai k are pe alta,l-ai acceptat,imagneza-ti knu si-a facut o parere tocmai buna despre tine,daca aflai pe parcurs de existenta ei,era altceva pt el,DAR mai aleees si tu aveai iubit,barbatilor nu le plac femeile care inseala...Iuby asta al tau,offf,am intalnit ''smecheri''d`astia la viatza mea,incat,crede-ma imi e -sila-Si sa-ti dau un exempu unei cunostinte d`ale mele,s-a tinut dupa tipa aceea mult timp,o iubeste la nebunie,dabea a convins-o sa se mute la el...pai si dupa nici 3luni,cauta ''gagici'' prostu`,asa sunt unii,au inselatu in sange....isi iubesc partenera(in felul lor),dar o inseala pt ca vad din asta un mod de viatza,trist nu?....in fine.....Tu il vrei doar pt.tine,e firesc sa vrei TOTUL,dar pana acoloo e drum lung si obositor si nu stiu cate sanse ai.Normal ca ti-a spus k sta cu ea dn obijnuinta,ce ai fi vrut sa-ti spuna?!Important e sa ai incredere in tine si sa nu te lasi la vrajeli d`astea expirate.....sti vb aceea,''nu da vrabia din mana pt cioara dupa gard,pana nu te-ai asigurat k defapt e un porumbel''....asa si el,crezi k lasa 2ani pt.2luni???Dak aveati un an impreuna poate era altceva,te cunostea mai bine,dar asa....ce incredere are el in tine?!?.....Spui k il iubesti,ma rog,tu sti cel mai bine ce simti,atunci stai de vorba cu el,spune-i varianta ta,nu-ti poti irosii cei mai frumosi ani de dragu`lui,intreaba-l ce are de gand....Ai si u o varsta,nu mai esti o pustoaica de 17-18ani sa iti permiti sa pierzi vremea cu aventuri d`astea!!!.....Eu iti doresc numai bine:*
kudika324144
Postat pe 2 Octombrie 2010 23:49
kaka....kakand....kam...kakat....
Barbie30
Postat pe 2 Octombrie 2010 23:51
Barbie,Barbie...
AdrianaR
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:08
Barbie...la tine imi apare optiunea "modifica"...si la postarea mea...ca pot raporta abuz de limbaj... ...eu voiam sa-mi modific mie postarea...dar o las asa...
carla11
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:09
De la: deliana, la data 2010-10-03 00:09:17Barbie...la tine imi apare optiunea "modifica"...si la postarea mea...ca pot raporta abuz de limbaj... ...eu voiam sa-mi modific mie postarea...dar o las asa...


Si te-ai raportat singura?
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:15
De la: marco918, la data 2010-10-03 00:18:18 baragladine ...





[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
pe-asta n-o mai auzisem
_Cryssa_
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:22
pai daca fata se plictiseste...las`o`n plata Domnului!
maine te vei trezi ca esti un porc pt ca poti sa`i vorbesti asa!
AdrianaR
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:27
De la: crysa_tm, la data 2010-10-03 00:22:39
De la: marco918, la data 2010-10-03 00:18:18 baragladine ...





[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
pe-asta n-o mai auzisem





... probabil ca nu ai in jur prea multe ... numai ascultind niste imbecile ca astea ma intreb cind vor exploda si in romania niste epidemii sanatoase de BTS-uri ? ... pare trendy sa se intinda cu orice individ care ii face cu ochiul ... din plictiseala, din prea mult timp liber ... ea are doi care o pompeaza ... aia mai au si ei citeva cu care se mai f_t cind simt ca ''sentimentele'' nu le mai sint respectate ... per total o mocirla incredibila ... si se pare ca toti se pling de neintelegeri cu ''prietenii/le'' ... se pling ca nu gasesc gaurica sau putzulica perfecta ... parca sint mai rau ca maimutzele ... ... dar si cind se va intoarce roataaaa ... prevad ca multi isi iau inca de pe acum ... ''bonusurile'' ...
marco918
Postat pe 3 Octombrie 2010 00:46
Primesti 100 $ pentru o simpla inregistrare!!! NU E O GLUMA !!!
Eu m-am inregistrat acum o saptamana si in cateva ore mi-am scos banii de pe card!!! Inregistreaza-te ACUM, promotia e valabila pana pe 8.10.2010
Link-ul aici: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=carlaT
Daca ai mai multe PC-uri te poti inregistra si pe ele pe numele rudelor deoarece se poate face o singura inregistrare pe un IP.
CarlaT
Postat pe 3 Octombrie 2010 01:31
De la: erykah, la data 2010-10-02 15:48:26sa zicem ca am o relatie de 2 luni daca se poate numi relatie pentru ca totul a inceput ca un joc... am stabilit de la inceput regulile: fieceare cu relatia lui , iar intre noi este doar ceva inafara relatiei, ca si cum am fi amanti, numa ca nu am folosit cuvantul asta pt ca nu cred sau cel putin incerc sa neg ca despre asta e vorba. in plus eu stiam ca are prietena, si ca sta cu ea in casa... si eu eram intro relatie iar el stia asta.si am zis ca daca unu dintre noi ajunge sa puna suflet incetam pentru o perioada. nu mi'a dat numarul lui inschimb eu i l'am dat pe al meu. a ramas ca ma suna el... la inceput chiar eram convinsa ca nu ma mai suna k a fost ceva de o seara... dar m'a sunat si a2a oarea si a3a oara si tot asa ne vedeam de 4-5 ori pe saptamana totul perfect primele 2 saptamani... pana cand am realizat ca eu chiar tin la el... am uitat complet de regula ca nu ne mai vedem un timp daca se intampla asta. nu am vrut sa'i zic pt ca nu vroiam sa nu'l vad .. daca nu il vedeam o zii mi se facea dor. dar a faams fara permis... si nu ne'am vazut vro 2 saptamani si nici nu ma sunat... pana cand totusi m'a sunat intro seara... sa ies la poarta... venise cu un coleg.. si sa purtat exact ca si cum eram impreauna inclusiv telefoane cu "mie dor de tine. vreau sa te vda"... iar cand ne vedem de fiecare data ma tine strans in brate si imi zice k "mi'a fost dor de tine" ca" abia asteptam sa te vad"... si asa s'a purtat mereu .. pt ca nu pot sa zic ca ne vedeam doar pt sex pt ca au fost mai multe datile in care ne vedeam pur si simplu ca sa petrem timp impreuna iar ultima luna numai asa ne'am vazut. zilele astea o sa fie prima oara cand ne vedem singuri.. abia astept dar mie si frica pt ca oarecum il uitasem pt ca ne vedeam foarte rar dar acum o sa fie ca inainte... oare am vro sansa sa il despart de yipa cu care e...? app el zice ca sta cu ea din obijnuinta... pt ca sunt de 2 ani impreuna.. si jnca o chestie.. diferenta de varsta intre noi este de 7 ani.. am vro sansa?


Nu ai nicio sansa:))
Stii care-i diferenta intre tine si ea?
Ea are mai multe calitati:)
Ea-i gateste, doarme cu el in pat, face dragoste cu el, face cumparaturi cu el, gatesc impreuna, mananca impreuna zi de zi, comunica cu el, " imparte" banii cu el, iese cu el, in oras, la nunti, la petreceri, la onomastici.
Tu ai doar doua calitati.......de a sta in poarta sa-l astepti, si de a-i sta din cand in cand "saltea".
Tu sa fii in locul lui, pe care ai alege-o?
Cam ce impresie crezi tu ca si-a facut EL despre tine, stiind, ca te culci si cu el si cu prietenul tau?:)
Ce barbat si-ar lua pentru o viata o asa femeie?
O ia, daca nu stie ceea ce face, sau a facut.
La tine deja totul e la " vedere"...........ai " stofa" de amanta.
Succes!
stem_29
Postat pe 3 Octombrie 2010 04:03
De la: kudika324144, la data 2010-10-03 01:36:53BARBIE 30,mancani-ai kaka....kakand....kam...kakat....:-j
esti sub acoperie,sigur semeni cu Chucky=))))


dupa poza tu semeni cu balena ucigasa
Barbie30
Postat pe 3 Octombrie 2010 09:50
De la: kudika324144, la data 2010-10-02 23:49:40Ai inceput exact cu stangu`....stiai k are pe alta,l-ai acceptat,imagneza-ti knu si-a facut o parere tocmai buna despre tine,daca aflai pe parcurs de existenta ei,era altceva pt el,DAR mai aleees si tu aveai iubit,barbatilor nu le plac femeile care inseala...Iuby asta al tau,offf,am intalnit ''smecheri''d`astia la viatza mea,incat,crede-ma imi e -sila-Si sa-ti dau un exempu unei cunostinte d`ale mele,s-a tinut dupa tipa aceea mult timp,o iubeste la nebunie,dabea a convins-o sa se mute la el...pai si dupa nici 3luni,cauta ''gagici'' prostu`,asa sunt unii,au inselatu in sange....isi iubesc partenera(in felul lor),dar o inseala pt ca vad din asta un mod de viatza,trist nu?....in fine.....Tu il vrei doar pt.tine,e firesc sa vrei TOTUL,dar pana acoloo e drum lung si obositor si nu stiu cate sanse ai.Normal ca ti-a spus k sta cu ea dn obijnuinta,ce ai fi vrut sa-ti spuna?!Important e sa ai incredere in tine si sa nu te lasi la vrajeli d`astea expirate.....sti vb aceea,''nu da vrabia din mana pt cioara dupa gard,pana nu te-ai asigurat k defapt e un porumbel''....asa si el,crezi k lasa 2ani pt.2luni???Dak aveati un an impreuna poate era altceva,te cunostea mai bine,dar asa....ce incredere are el in tine?!?.....Spui k il iubesti,ma rog,tu sti cel mai bine ce simti,atunci stai de vorba cu el,spune-i varianta ta,nu-ti poti irosii cei mai frumosi ani de dragu`lui,intreaba-l ce are de gand....Ai si u o varsta,nu mai esti o pustoaica de 17-18ani sa iti permiti sa pierzi vremea cu aventuri d`astea!!!.....Eu iti doresc numai bine:*
special nu am vrut sa specific si varsta mea... pt ca vroiam sa vad cam la ce va asteptati... nu frate nu am inca 18 ani... si ms pt sfat...
erykah
Postat pe 3 Octombrie 2010 10:31
Chucky 30

La pariu k ai mustatza:))))
mustacioaso=))))))
kudika324144
Postat pe 3 Octombrie 2010 15:05
De la: kudika324144, la data 2010-10-03 15:05:29Chucky 30

La pariu k ai mustatza:))))
mustacioaso=))))))


Tu marmota dubla ce esti...taca`ti clontu ca deja o iei pe ulei....
AdrianaR
Postat pe 3 Octombrie 2010 15:08
alo??? ISU...fiti pregatiti...de interventie...incepe ceva incendiar.
RUY_BLAS
Postat pe 3 Octombrie 2010 15:12
De la: sirghea, la data 2010-10-03 15:12:39alo??? ISU...fiti pregatiti...de interventie...incepe ceva incendiar.


anastasia_m
Postat pe 3 Octombrie 2010 15:15
Tare-i bine ºi frumos cand te caci de sus in jos ...nu?:))))))
kudika324144
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:42
nu ai nici 18 ani...eu zic ca la varsta ta nici macar nu intelegi toate sfaturile care ti-au fost date de oameni cu experienta nu gluma...
eu parca totusi refuz sa cred (desi citesc in fiecare zi negru pe alb pe kudika) ca exista femei care se injosesc in halul asta...daca vroiai sa ai ceva cu el, trebuia intai sa-l lasi pe prietenul tau, saracul (ca nu stie cu cine are o relatie) si apoi sa treci la urmatorul...
e prea tare, nici nu ai 18 ani, dar ai statut de amanta...de respect pentru propria persoana stii?sau de demnitate? sau nu te-au invatat la scoala si nu ai gasit scris in nici un manual despre asa ceva...pacat de tine...
sper sa fi citit cu mare atentie nu numai sfaturile de la fetele de pe forum, cat mai ales cele de la barbatii care s-au deranjat sa-ti raspunda...dar ma indoiesc ca ai bagat ceva la cap...
fluffy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:48
fluffy meriti 100 de
Al3xutzaa
Postat pe 5 Noiembrie 2010 03:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa plec la Bucuresti cu iubitul meu pentru un week si parintii nu ma lasa ! 5 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:08
TIGANE TACI CU CIUCALATA 4 De la: anastasia_m 2 Iunie 2010 21:39
O tara plina de frustrate:-j 0 De la: 3 Octombrie 2010 00:57
Nu stiu ce se intampla :"> 19 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:29
iubire? 96 De la: kudika1973 19 Noiembrie 2009 00:24