Setari Cookie-uri

putin ajutor...?

hai in mercedes, hai in avion....și la sutien sã-ți bag....un milion ...http://www.youtube.com/watch?v=5vNcAmBluyc
freakyyy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 08:34
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-05 03:07:04fluffy meriti 100 de


multumesc...am zis doar ce gandesc
fluffy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:01
Nu-ti complica viata cu unul care te tine pe planul 2! Esti inca f. tanara si ar trebui sa te faci pretuita nu p-u serviciile oferite in pat, ci p-u ceea ce esti: p-u bunatatea, frumusetea, gingasia, fragilitatea ta. Sa nu pateasti cumva ca in zicala aceea: "cine alearga dupa doi iepuri, nu prinde nici unul..." El se distreaza cu tine caci esti prea naiva si credula, pastrandusi insa relazia cu vechia prietana, insa tu te lasi cucerita de vorbe goale nestiind ce iti va rezerva ziua de maine. Inainte de a face o greseala mare gandeste-te bine, caci diferenta de virsta, chiar daca vrem noi sa negam lucrul acesta, conteaza mult intr-o relatie. O viata in doi e facuta din urcusuri si coborasuri, iar atunci cind nu exista puncte de interes, idei, idealuri comune, atunci o relazie incepe a sovai si a se destrama di de zi.
Daca o faci p-u a te distra - o poti face asumandu-ti toate consecinte de dupa... , insa daca vreai o relatie de durata e mai bine sa o lasi balta.
Mult noroc si ai grija de ceea ce faci!

P.S. Poate ai ceri totusi sfatul mamei, caci vei vedea ca va fi unica care va sti sa-ti raspunda cat mai pe inteles la ?
Elly_Whitesoul
Postat pe 5 Noiembrie 2010 18:45
offff.
copila fara minte.
ai deja 2 iubiti.
simultan
e prea mult pt tineretea ta.
macar iubeste pe rand.
iesi dintr-o relatie si abia apoi gandeste-te la urmatoarea relatie.
probabil esti mandra ca esti solicitata.
esti mandra de cuceririle tale.
insa, realitatea e cruda.
iti bati joc de tine.
iti bati joc de "iubitul oficial"
iti bati roc de fata care e inselata de iubitul ei cu tine.
cand simti ca urla horminii in tine , incerca sa nu-i implici si pe altii.
de ce sa suporte ei consecintele actiunilor tale.
tu nu realizezi ca tot nu esti fericita?
iti complici viata si tineretea?
inca ceva.
17 ani, ai doar o data in viata.
apoi urmeaza alte varste
maria-ioana
Postat pe 5 Noiembrie 2010 19:19
frekyyy...eu zic ca e mai buna asta...http://www.youtube.com/watch?v=je48W_oolGg
BEL_AMY1
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:30
De la: erykah, la data 2010-10-02 15:48:26sa zicem ca am o relatie de 2 luni daca se poate numi relatie pentru ca totul a inceput ca un joc... am stabilit de la inceput regulile: fieceare cu relatia lui , iar intre noi este doar ceva inafara relatiei, ca si cum am fi amanti, numa ca nu am folosit cuvantul asta pt ca nu cred sau cel putin incerc sa neg ca despre asta e vorba. in plus eu stiam ca are prietena, si ca sta cu ea in casa... si eu eram intro relatie iar el stia asta.si am zis ca daca unu dintre noi ajunge sa puna suflet incetam pentru o perioada. nu mi'a dat numarul lui inschimb eu i l'am dat pe al meu. a ramas ca ma suna el... la inceput chiar eram convinsa ca nu ma mai suna k a fost ceva de o seara... dar m'a sunat si a2a oarea si a3a oara si tot asa ne vedeam de 4-5 ori pe saptamana totul perfect primele 2 saptamani... pana cand am realizat ca eu chiar tin la el... am uitat complet de regula ca nu ne mai vedem un timp daca se intampla asta. nu am vrut sa'i zic pt ca nu vroiam sa nu'l vad .. daca nu il vedeam o zii mi se facea dor. dar a faams fara permis... si nu ne'am vazut vro 2 saptamani si nici nu ma sunat... pana cand totusi m'a sunat intro seara... sa ies la poarta... venise cu un coleg.. si sa purtat exact ca si cum eram impreauna inclusiv telefoane cu "mie dor de tine. vreau sa te vda"... iar cand ne vedem de fiecare data ma tine strans in brate si imi zice k "mi'a fost dor de tine" ca" abia asteptam sa te vad"... si asa s'a purtat mereu .. pt ca nu pot sa zic ca ne vedeam doar pt sex pt ca au fost mai multe datile in care ne vedeam pur si simplu ca sa petrem timp impreuna iar ultima luna numai asa ne'am vazut. zilele astea o sa fie prima oara cand ne vedem singuri.. abia astept dar mie si frica pt ca oarecum il uitasem pt ca ne vedeam foarte rar dar acum o sa fie ca inainte... oare am vro sansa sa il despart de yipa cu care e...? app el zice ca sta cu ea din obijnuinta... pt ca sunt de 2 ani impreuna.. si jnca o chestie.. diferenta de varsta intre noi este de 7 ani.. am vro sansa?


joaca te, nu baga pe nimeni in seama, ramai cu cine vrei, esti tanara, poti sa faci orice barbat sa se indragosteasca de tine, ai grija totusi sa nu suferi prea mult, adica gandeste te ca e posibil sa nu mai ramai cu nici unul, o seara frumoasa
lover_woman
Postat pe 5 Noiembrie 2010 22:40
De la: erykah, la data 2010-10-03 10:31:56
De la: kudika324144, la data 2010-10-02 23:49:40Ai inceput exact cu stangu`....stiai k are pe alta,l-ai acceptat,imagneza-ti knu si-a facut o parere tocmai buna despre tine,daca aflai pe parcurs de existenta ei,era altceva pt el,DAR mai aleees si tu aveai iubit,barbatilor nu le plac femeile care inseala...Iuby asta al tau,offf,am intalnit ''smecheri''d`astia la viatza mea,incat,crede-ma imi e -sila-Si sa-ti dau un exempu unei cunostinte d`ale mele,s-a tinut dupa tipa aceea mult timp,o iubeste la nebunie,dabea a convins-o sa se mute la el...pai si dupa nici 3luni,cauta ''gagici'' prostu`,asa sunt unii,au inselatu in sange....isi iubesc partenera(in felul lor),dar o inseala pt ca vad din asta un mod de viatza,trist nu?....in fine.....Tu il vrei doar pt.tine,e firesc sa vrei TOTUL,dar pana acoloo e drum lung si obositor si nu stiu cate sanse ai.Normal ca ti-a spus k sta cu ea dn obijnuinta,ce ai fi vrut sa-ti spuna?!Important e sa ai incredere in tine si sa nu te lasi la vrajeli d`astea expirate.....sti vb aceea,''nu da vrabia din mana pt cioara dupa gard,pana nu te-ai asigurat k defapt e un porumbel''....asa si el,crezi k lasa 2ani pt.2luni???Dak aveati un an impreuna poate era altceva,te cunostea mai bine,dar asa....ce incredere are el in tine?!?.....Spui k il iubesti,ma rog,tu sti cel mai bine ce simti,atunci stai de vorba cu el,spune-i varianta ta,nu-ti poti irosii cei mai frumosi ani de dragu`lui,intreaba-l ce are de gand....Ai si u o varsta,nu mai esti o pustoaica de 17-18ani sa iti permiti sa pierzi vremea cu aventuri d`astea!!!.....Eu iti doresc numai bine:*
special nu am vrut sa specific si varsta mea... pt ca vroiam sa vad cam la ce va asteptati... nu frate nu am inca 18 ani... si ms pt sfat...

ai inteles gresit..ea ti-a spus k NU MAI ESTI O PUSTOAICA DE 18 ANI acum ai inteles?nu k ai avea 18 ani....si apropo tu mai ai prieten ?dak da de ce vrei k el sa se desparta si sa fie numai cu tine?de ce iti inseli iubitul?de ce nu il lasi dak nu il mai iubesti si iti bati joc de el?vezi k nu e bine..roata se intoarce...
Anhya
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:22
De la: Anhya, la data 2010-11-05 23:22:18
De la: erykah, la data 2010-10-03 10:31:56
De la: kudika324144, la data 2010-10-02 23:49:40Ai inceput exact cu stangu`....stiai k are pe alta,l-ai acceptat,imagneza-ti knu si-a facut o parere tocmai buna despre tine,daca aflai pe parcurs de existenta ei,era altceva pt el,DAR mai aleees si tu aveai iubit,barbatilor nu le plac femeile care inseala...Iuby asta al tau,offf,am intalnit ''smecheri''d`astia la viatza mea,incat,crede-ma imi e -sila-Si sa-ti dau un exempu unei cunostinte d`ale mele,s-a tinut dupa tipa aceea mult timp,o iubeste la nebunie,dabea a convins-o sa se mute la el...pai si dupa nici 3luni,cauta ''gagici'' prostu`,asa sunt unii,au inselatu in sange....isi iubesc partenera(in felul lor),dar o inseala pt ca vad din asta un mod de viatza,trist nu?....in fine.....Tu il vrei doar pt.tine,e firesc sa vrei TOTUL,dar pana acoloo e drum lung si obositor si nu stiu cate sanse ai.Normal ca ti-a spus k sta cu ea dn obijnuinta,ce ai fi vrut sa-ti spuna?!Important e sa ai incredere in tine si sa nu te lasi la vrajeli d`astea expirate.....sti vb aceea,''nu da vrabia din mana pt cioara dupa gard,pana nu te-ai asigurat k defapt e un porumbel''....asa si el,crezi k lasa 2ani pt.2luni???Dak aveati un an impreuna poate era altceva,te cunostea mai bine,dar asa....ce incredere are el in tine?!?.....Spui k il iubesti,ma rog,tu sti cel mai bine ce simti,atunci stai de vorba cu el,spune-i varianta ta,nu-ti poti irosii cei mai frumosi ani de dragu`lui,intreaba-l ce are de gand....Ai si u o varsta,nu mai esti o pustoaica de 17-18ani sa iti permiti sa pierzi vremea cu aventuri d`astea!!!.....Eu iti doresc numai bine:*
special nu am vrut sa specific si varsta mea... pt ca vroiam sa vad cam la ce va asteptati... nu frate nu am inca 18 ani... si ms pt sfat...

ai inteles gresit..ea ti-a spus k NU MAI ESTI O PUSTOAICA DE 18 ANI acum ai inteles?nu k ai avea 18 ani....si apropo tu mai ai prieten ?dak da de ce vrei k el sa se desparta si sa fie numai cu tine?de ce iti inseli iubitul?de ce nu il lasi dak nu il mai iubesti si iti bati joc de el?vezi k nu e bine..roata se intoarce...

ops!am citit gresit...scuze...inca nu ai 18 ani??wow...
Anhya
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:27
De la: Anhya, la data 2010-11-05 23:27:29
De la: Anhya, la data 2010-11-05 23:22:18
De la: erykah, la data 2010-10-03 10:31:56
De la: kudika324144, la data 2010-10-02 23:49:40Ai inceput exact cu stangu`....stiai k are pe alta,l-ai acceptat,imagneza-ti knu si-a facut o parere tocmai buna despre tine,daca aflai pe parcurs de existenta ei,era altceva pt el,DAR mai aleees si tu aveai iubit,barbatilor nu le plac femeile care inseala...Iuby asta al tau,offf,am intalnit ''smecheri''d`astia la viatza mea,incat,crede-ma imi e -sila-Si sa-ti dau un exempu unei cunostinte d`ale mele,s-a tinut dupa tipa aceea mult timp,o iubeste la nebunie,dabea a convins-o sa se mute la el...pai si dupa nici 3luni,cauta ''gagici'' prostu`,asa sunt unii,au inselatu in sange....isi iubesc partenera(in felul lor),dar o inseala pt ca vad din asta un mod de viatza,trist nu?....in fine.....Tu il vrei doar pt.tine,e firesc sa vrei TOTUL,dar pana acoloo e drum lung si obositor si nu stiu cate sanse ai.Normal ca ti-a spus k sta cu ea dn obijnuinta,ce ai fi vrut sa-ti spuna?!Important e sa ai incredere in tine si sa nu te lasi la vrajeli d`astea expirate.....sti vb aceea,''nu da vrabia din mana pt cioara dupa gard,pana nu te-ai asigurat k defapt e un porumbel''....asa si el,crezi k lasa 2ani pt.2luni???Dak aveati un an impreuna poate era altceva,te cunostea mai bine,dar asa....ce incredere are el in tine?!?.....Spui k il iubesti,ma rog,tu sti cel mai bine ce simti,atunci stai de vorba cu el,spune-i varianta ta,nu-ti poti irosii cei mai frumosi ani de dragu`lui,intreaba-l ce are de gand....Ai si u o varsta,nu mai esti o pustoaica de 17-18ani sa iti permiti sa pierzi vremea cu aventuri d`astea!!!.....Eu iti doresc numai bine:*
special nu am vrut sa specific si varsta mea... pt ca vroiam sa vad cam la ce va asteptati... nu frate nu am inca 18 ani... si ms pt sfat...

ai inteles gresit..ea ti-a spus k NU MAI ESTI O PUSTOAICA DE 18 ANI acum ai inteles?nu k ai avea 18 ani....si apropo tu mai ai prieten ?dak da de ce vrei k el sa se desparta si sa fie numai cu tine?de ce iti inseli iubitul?de ce nu il lasi dak nu il mai iubesti si iti bati joc de el?vezi k nu e bine..roata se intoarce...

ops!am citit gresit...scuze...inca nu ai 18 ani??wow...


are 25 , nu 18 ani
lover_woman
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:29
are doar 17 anisori. i-am vazut profilul, si ea a spus clar ca nu are inca 18
maria-ioana
Postat pe 6 Noiembrie 2010 09:14
De la: erykah, la data 2010-10-02 21:46:02
De la: yumy, la data 2010-10-02 16:05:37
De la: valy90, la data 2010-10-02 16:04:16
De la: AdrianaR, la data 2010-10-02 16:01:381. daca nu amanta,atunci ce esti?A 5 a roata la caruta?
2. cum adica "zilele astea o sa fie prima daca cand ne vedem singuri"????? Da sex cum faceati pana acum?Sau?
Proba bil mai facea cu cineva sex

doar probabil?si daca rata de probabilitate scade? inseamna ca facea sex cu "ceva"?

aveam nevoie de sfaturi nu de critici ca daca era vorba de critici apelam la mama....


Vrei sfaturi - cu cat rupi mai repede relatia cu atat mai bine si ca sa nu ai pareri de rau intreaba-l sau cere-i sa o lase pe pr, si vezi ce face, sunt sigura ca nu vei castiga nimic, decat un sut in c*r dar in fine, si nu te va alege pe tine pt ca i te ai oferit cu mult prea multa usurinta, de obicei ceea ce cuceresc si mai ales obtin repede nu mai prezinta interes,BAFTA poate asa mai inveti si tu ceva, fericirea ta nu se construieste niciodata pe suferinta altora, te-ai pus in locul prietenei lui, ca iesirile astea se simt intr-o relatie, oricum roata se intoarce si vei ajunge in locul ei cu siguranta, adik cel pe care il vei iubi il vei gasi cu alta si sa vezi atunci cum te simti. Ce sa zic UNDE NU E CAP VAI DE PICIOARE, tu ai vrut-o, stii cum e CATEAUA PANA NU RIDICA COADA, CAINELE NU ARE CE FACE, pacat ca ai ales sa fii cea caruia ii mai trage o pedala din cand in cand la plictiseala. Iti place cum arati ?
oana84onutza
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:01
Dak vroiai sa il obtii pt tine trebuia sa iesi mai mult timp cu el sa te imbraci provocator, sa ii starnesti interesul, sa stai cu el pana ii suceai mintile, FARA INSA SA TE CULCI CU EL, si apoi cand se punea problema de relatie intre voi sa ii ceri sa renunte la prietena lui, si asa ii castigai si respectul si poate il castigai si pe el. Deci trebuia sa il aduci in starea aceea, sa iti dau un exemplu, a lupului din desene animate, cand te vedea sa si dea palme si sa saliveze, ba chiar niste mici preludii care sa il faca sa gafaie ca la curse, fara contact sexual insa, adica sa il lasi cu **** obiectul in aer. Si asa aveai mai mult de castigat, deci e o lupta pierduta, vroiai sfaturi ti-am dat, mai ramane sa le mai si asculti si sa aplici.
oana84onutza
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:09
De la: erykah, la data 2010-10-02 15:48:26sa zicem ca am o relatie de 2 luni daca se poate numi relatie pentru ca totul a inceput ca un joc... am stabilit de la inceput regulile: fieceare cu relatia lui , iar intre noi este doar ceva inafara relatiei, ca si cum am fi amanti, numa ca nu am folosit cuvantul asta pt ca nu cred sau cel putin incerc sa neg ca despre asta e vorba. in plus eu stiam ca are prietena, si ca sta cu ea in casa... si eu eram intro relatie iar el stia asta..................... ... dar m'a sunat si a2a oarea si a3a oara si tot asa ne vedeam de 4-5 ori pe saptamana totul perfect primele 2 saptamani... ...................... am vro sansa?






... cind o sa intelegi, mai capete de tabla ca genul asta de CURVASARIE nu va aduce NICIODATA nimic bun ... cine naiba se incurca la modul serios cu o curvistina care accepta sa joace la dublu ? ... cine e prosta care accepta ca sa aiba un curvar la usa care a folosit-o ca gaurica de serviciu cind cea principala avea mici probleme ? ... cit de handicapati sinteti ca sa va inchipuiti ca ceea ce faceti (vai, sa fim ''prieteni'' chiar daca avem deja parteneri) va va aduce ceva bun in viitor ? ... mamaaa, idioti sinteti ...

... mai ai vreo sansa ? ... nu ai avut de la inceput ... indiferent de ''sentimentele'' tale ... cine e prost sa creada ca lupul isi schimba naravul ...



marco918
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:20
abia acum am apucat sa citesc in continuare... si nicinu am mai scris nimic pt ca nu avea rost... oricum m'ati pus serios pe ganduri... de pritenul meu m'am despartit acum ceva timp... iar cu el nu am mai vorbit pana de ziua lui cand m'a sunat.. de vazut nu neam mai vazut.. s'a despartit de ea dar si eu am pus punct... pt ca nu meriat sau nu neaparat ca nu merita... mi'a fost frica sa nu fiu eu in locul ei... inca ma mai suna dar atat...
erykah
Postat pe 8 Noiembrie 2010 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile si spiritul gregar 104 De la: Dor_a 10 Septembrie 2009 09:25
Ce tare ! petreceri pentru singles :) 5 De la: Titanika 2 Februarie 2012 19:52
Voi gasi vreodata pe cineva care sa vrea sa ma pastreze? 40 De la: geo_reincarcat_iara 29 Aprilie 2010 22:06
Caut pe cineva:) 44 De la: kudika009316 27 Mai 2009 23:42
Dacã vrei sã fie numai al tãu... 62 De la: coffeeta 11 Iunie 2009 19:29