Setari Cookie-uri

ce sa cred

Ca sa nu va plictisesc spun pe scurt.Cunosc pe cineva de putin timp.Ea si a facut deja planuri ptr revelion fara mine SE DUCE LA SATU MARE LA MATUSA EIcu mama si tata.Ma intrebat aseara unde il fac si cand i am spus ca acasa sa mirat ptr ca mi am dat seama ca nu vrea sa fie cu mine de sarbatori.Acum se simte putin cxu musca pe caciula ca sa zic asa,dar evident ca nu va renunta la parinti ptr mine o cunosc putin dar stiu asta.Vreau un sfat .Totusi de sarbatori se vor face 4 luni de cand o cunosc.Chiar daca imi propune ceva eu o sa o refuz ptr ca nu vreau mila nimanui daca se schimba.Am ramas uimit cand am auzit.
Chisar asa indiferenta sa fie?????????????????si nu e prima oara cand face lucruri din astea.
Multumesc.
carabincatalinmanuel
Postat pe 4 Octombrie 2010 04:50
Mai sunt 2 luni pana la revelion si nu vad de ce te strufoci atat,ar trebui sa te intereseze cum se poarta cu tine acum,adica indiferenta..de aici tragi si tu singurel concluziile
Barbie30
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:31
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-04 04:50:32Ca sa nu va plictisesc spun pe scurt.Cunosc pe cineva de putin timp.Ea si a facut deja planuri ptr revelion fara mine SE DUCE LA SATU MARE LA MATUSA EIcu mama si tata.Ma intrebat aseara unde il fac si cand i am spus ca acasa sa mirat ptr ca mi am dat seama ca nu vrea sa fie cu mine de sarbatori.Acum se simte putin cxu musca pe caciula ca sa zic asa,dar evident ca nu va renunta la parinti ptr mine o cunosc putin dar stiu asta.Vreau un sfat .Totusi de sarbatori se vor face 4 luni de cand o cunosc.Chiar daca imi propune ceva eu o sa o refuz ptr ca nu vreau mila nimanui daca se schimba.Am ramas uimit cand am auzit.
Chisar asa indiferenta sa fie?????????????????si nu e prima oara cand face lucruri din astea.
Multumesc.


Hide mai - mari planuri - cu mama si tata si cu matusa - da-o-n colo tu cauti probleme. Cand te-a intrebat und efaci tu - trebuia sa-i spui ca te gandeai ca veti fi impreuna. Asa ca acum nu stii.
I_m_nuts2011
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:47
de unde stii ca veti mai fi impreuna peste 2 luni?
fante_de_dorobanti
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:51
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-04 10:51:19 de unde stii ca veti mai fi impreuna peste 2 luni?


fate....si tu acuma...descurajezi omu...

_Cryssa_
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:53
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-04 04:50:32Chiar daca imi propune ceva eu o sa o refuz



o mica problema aici...

Histria
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:56
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-04 04:50:32Ca sa nu va plictisesc spun pe scurt.Cunosc pe cineva de putin timp.Ea si a facut deja planuri ptr revelion fara mine SE DUCE LA SATU MARE LA MATUSA EIcu mama si tata.Ma intrebat aseara unde il fac si cand i am spus ca acasa sa mirat ptr ca mi am dat seama ca nu vrea sa fie cu mine de sarbatori.Acum se simte putin cxu musca pe caciula ca sa zic asa,dar evident ca nu va renunta la parinti ptr mine o cunosc putin dar stiu asta.Vreau un sfat .Totusi de sarbatori se vor face 4 luni de cand o cunosc.Chiar daca imi propune ceva eu o sa o refuz ptr ca nu vreau mila nimanui daca se schimba.Am ramas uimit cand am auzit.
Chisar asa indiferenta sa fie?????????????????si nu e prima oara cand face lucruri din astea.
Multumesc.


ma' carabina catalin si emanuel, io raman uimit de tine!
nu ma intreba de ce!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 4 Octombrie 2010 11:15
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-04 11:15:24
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-04 04:50:32Ca sa nu va plictisesc spun pe scurt.Cunosc pe cineva de putin timp.Ea si a facut deja planuri ptr revelion fara mine SE DUCE LA SATU MARE LA MATUSA EIcu mama si tata.Ma intrebat aseara unde il fac si cand i am spus ca acasa sa mirat ptr ca mi am dat seama ca nu vrea sa fie cu mine de sarbatori.Acum se simte putin cxu musca pe caciula ca sa zic asa,dar evident ca nu va renunta la parinti ptr mine o cunosc putin dar stiu asta.Vreau un sfat .Totusi de sarbatori se vor face 4 luni de cand o cunosc.Chiar daca imi propune ceva eu o sa o refuz ptr ca nu vreau mila nimanui daca se schimba.Am ramas uimit cand am auzit.
Chisar asa indiferenta sa fie?????????????????si nu e prima oara cand face lucruri din astea.
Multumesc.


ma' carabina catalin si emanuel, io raman uimit de tine!
nu ma intreba de ce!!



iarta-l "ie" mic si el! in plus nici nu-l doare!
fante_de_dorobanti
Postat pe 4 Octombrie 2010 11:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti ca cel ce merita nu ne va face sa plangem? 20 De la: dulcineeaXXX 16 Mai 2010 16:36
Fosta relatie. Sfaruri 1 De la: kudika_1028152 17 Iulie 2017 02:58
Sex departe de casa? 19 De la: Mr_S 16 Iulie 2010 00:19
Voi ce ati face? 64 De la: melgrosu 7 Iunie 2011 17:21
durere in suflet 19 De la: bemm 5 Iulie 2011 10:46