Setari Cookie-uri

BUCHET MIREASA - HELLLPPPP!!!!

Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!
MonaLisaC
Postat pe 6 Octombrie 2010 16:27
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-06 16:27:16Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!



poti apela la Primarie!!!! cred ca mai au pe stoc ceva floricele
anastasia_m
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:52
De la: anastasia_m, la data 2010-10-06 17:52:58
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-06 16:27:16Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!



poti apela la Primarie!!!! cred ca mai au pe stoc ceva floricele

eu stiu una la Satu Mare...da tre sa stii ungureste ca nu primesc comenzi dect in limba lui Atilo...
vrei numarul?
RUY_BLAS
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:56
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-06 16:27:16Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!
... de ce nu iti cumperi tu florile si iti faci buchetul singura... ceva simplu si frumos
bombonik_babardik
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:56
De la: babyboomboom, la data 2010-10-06 17:56:42
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-06 16:27:16Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!
... de ce nu iti cumperi tu florile si iti faci buchetul singura... ceva simplu si frumos


tu ai impresia ca toata lumea e talentata? Yo zic ca mai bine nu-si mai face buchet
Barbie30
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:03
De la: Barbie30, la data 2010-10-06 19:03:42
De la: babyboomboom, la data 2010-10-06 17:56:42
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-06 16:27:16Buna fetelor! Imi puteti spune si mie o florarie in Bucuresti care mi-ar face un buchet de cununie nu fff scump (un pret asa de creza :) )???

Multumesc!!!

Ajutati-ma... ca tot caut pe net si nu gasesc decat peste 150 lei si sincer n-as da atat... acum imi trebuie unu dragut si nu f scump pt cununie... la anu cand fac nunta imi iau unul mai sofisticat, dar acum consider ca nu e cazul!!!
... de ce nu iti cumperi tu florile si iti faci buchetul singura... ceva simplu si frumos


tu ai impresia ca toata lumea e talentata? Yo zic ca mai bine nu-si mai face buchet
daca fata vrea .... sa-i respectam doleanta.... acolo cativa trandafiri legati taca paca si buchetu e gata
bombonik_babardik
Postat pe 6 Octombrie 2010 20:15
Multumesc pt ironia cu care mi s-a raspuns... chiar caut in Bucuresti o florarie cu preturi ok... Nu vad in schimb de ce s-au gasit ra-mi raspunda niste personaje frustrate! Sper sa ajungeti sa cautati si voi o florarie ok si sa.... gasiti!!!

Multumesc bagatorilor de seama!!!

MonaLisaC
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:17
De la: MonaLisaC, la data 2010-10-08 14:17:35Multumesc pt ironia cu care mi s-a raspuns... chiar caut in Bucuresti o florarie cu preturi ok... Nu vad in schimb de ce s-au gasit ra-mi raspunda niste personaje frustrate! Sper sa ajungeti sa cautati si voi o florarie ok si sa.... gasiti!!!

Multumesc bagatorilor de seama!!!

Mona,nu te supara ca nimeni no face cu rautate,doar fac niste glumite ca sa mai treaca timpul,nu da in cap la nimeni.Daca ar fi stiut ceva vreuna din fete, sigur ti-ar fi dat un sfat Mergi si tu la cateva florarii,intreaba ce preturi au si dupa iti faci o parere.Daca cauti poti gasi si preturi mai mici.Succes
Valy90
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:25
da ce te superi asa donsoara...lumea iti da raspunsuri mai acide sa te faca sa gindesti...sa intelegi ceva.tu trebuie sa stii sa alegi si sa alegi ce este bun.nimeni nu posteaza cu rautate...doar glumesc.bine mai sunt unii/unele...care sar calul...
BEL_AMY1
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Elite Mariaj - inchirieri rochii mireasa LUX 2 De la: elitemariaj 11 Noiembrie 2010 10:48
invitatie nunta 6 De la: Natasha 24 August 2009 17:40
Cununia civila:cu sau fara petrecere? 10 De la: kudika052198 10 Februarie 2011 13:29
Ce piesa pot alege pentru primul dans... 137 De la: 18 Aprilie 2014 10:47
salut! 1 De la: kudika411200 3 Iulie 2011 22:13