Setari Cookie-uri

Devine foarte agresit si incearca sa ma omoare???

da ai dreptate dar momentan sunt lucruri care ma tin pe loc..cum ar fi scoala de soferi pana nu iau carnetu nu pot pleca....dar dupa ce il iau sigur schimb tzara...:)
Nebunatik91
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:53
Te va omori! Fugi cat de repede poti si cat de departe! Serios iti zic, e bolnav!
alina_tm
Postat pe 20 Octombrie 2010 10:51
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica
ce specimen de POLITIST !!! oare sefii lui nu-l mai trmit din cand in cand la un examen psihologic ?

oare stau si ma intreb, cate specimene din astea or fi in politia Romana ???

este clar ca este un pericol social
International_Networkers_Team
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:07
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-09 14:53:08da ai dreptate dar momentan sunt lucruri care ma tin pe loc..cum ar fi scoala de soferi pana nu iau carnetu nu pot pleca....dar dupa ce il iau sigur schimb tzara...:)

Fugiiiiii,cat mai departe.Oamenilor morti nu le mai trebuie carnet de sofer.
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:27
si tu ii permiti in continuare asemenea lucruri??? cele mai mari greseli pe caree le pot face femeile sumt acelea de a ierta cand au aflat ca au fost inselate si de a trece peste o bataie...NU!!! esti om,nu un animal in care el sa isi permita sa dea...nu esti un obiect sau un lucru! ESTI O PERSOANA!! de multe ori barbatii au impresia ca pot face ce vor din noi (asta pt ca uneori si noi le permitem),dar de ce sa nu fim egali? de ce unul sa domine si celalat sa stea sa indure? ar trebui sa tii mai mult la tine si sa te respecti caci altfel nu se va ajunge nicaieri...de la o simpla bruscare se ajunge la bataie....si ce vrei? sa realizezi k gresesti cand te vei trezi cu ochii umflati? te cred..il iubesti..insa iubirea lui lasa de dorit...el nu are nikiun drept sa te loveasca nu esti proprietatea lui iubirea vine si trece,dar respectul si aprecierea raman o viata lasa-l pana nu va fii prea tarziu...mult succes si sper sa te aud cu bine!!!
steffy91
Postat pe 24 Octombrie 2010 20:41
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 03:18:53marea mea problema...este ca nu stiu sa aleg baiatul care sa fie pentru mine,mereu iau alegerile gresite...imi este frica sa mai imi fac o relatie...deja este a doua relatie gresita...prima a fost de 2 ani jumate...la fel s-a intamplat iar eu speram sa se schimbe...pana am reusit sa renunt...si nu stiu din ce motiv ..dar ceva ma face sa cred k iar o sa aleg o persoana nepotrivita...nu reusesc sa imi dau seama cum este cu adv persoana de langa mine...mereu ma las pacalita de aparente ...pana cand ajung sa ma trezeasca ei la viata ...intr-un mod urat ..si abia atunci imi dau seama cand este prea tarziu


Poate ca ar trebui sa renunti sa fii tu cea care cauta! chiar nu ai alt rost pe pamantul asta decat sa-ti cauti jumatatea?! Politaiu' ...da-i dracu pe toti!
the_O
Postat pe 27 Octombrie 2010 14:06
hellou! parerea mea: daca nu vrei sa auzim la stirile de la ora 5 de pe pro despre tine, ca te-a injunghiat sau ti-a dat in cap, eu ti-as sugera sa il lasi!ce barbat e ala, care-si cere prietena de sotie, dar pleca ea la munca pe dincolo, nu el?! inteleg ca lucreaza in politie si bla bla e un job fix, dar fa imprumut la banca daca nu ai bani sa faci nunta, nu iti trimite prietena la munca in strainatate, ca dupa sa mai faci si crize de gelozie!mi se pare o tampenie de relatie:)) scuza-ma, dar asa o vad!si eu am fost ceruta pe messenger, pt ca era in italia, a venit acasa si m-a mai cerut de vreo 10 ori, avem 3 ani de cand suntem impreuna, iar la anul vrea sa plece in strainatate sa faca banii de nunta, pt ca aici nu ii putem strange, desi avem salar mai mare ca un politist:))....stiu asta, pt ca si tata e in politie, iar dupa 19 ani de munca are un salariu de nimik, am ajuns sa il intrec eu, care muncesc intr-o fabrica, de jumat' de an!....dar relatia voastra imi pare cea mai mare prostie=))....bafta in decizia pe care o iei!
roxi_berzi
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:18
iti spun un singur lucru....el este cu mult mai rau decat il vezi tu acum. Daca vei continua, in curand, nu peste mult timp iti vei dori numai sa fugi...cat mai repede...insa nu se stie daca vei mai putea sa o faci prea usor. LASA-L, traiul cu el nu poate fi decat un amestec de amaraciune , nefericire si umilinta. Si apoi , gandeste-te...nu meriti tu mai mult decat atat? LASa-l.
alyna38
Postat pe 4 Ianuarie 2011 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti in farmece? 217 De la: luoana13 1 Iulie 2018 03:10
Atractie necontrolata 3 De la: ilumax_76 7 August 2011 08:40
cum poti uita o iubire imposibila? 73 De la: creatzagirl 27 Iunie 2010 01:25
in love with my bf 2 De la: sweet_heart 3 Iulie 2010 05:06
sa iubesti nu e deajuns 59 De la: kudika_16228 24 Septembrie 2012 19:57