Setari Cookie-uri

diferenta mare de varsta

Buna... am ajuns intr'o situatie "neobisnuita" ("neobisnuita" poate pentru faptul ca sunt tanara si inca nu am avut ocazia sa experimentez multe). am 17 ani si acum 2 ani am cunoscut un tip care e cu 10 ani mai mare decat mine. atunci doar il simpatizam pentru faptul ca era amuzant, istet si prietenos. acum datorita circumstantelor ne-am reintalnit. el zice ca m-am schimbat si am crezut ca ma priveste cu alti ochi. am decis s ane intalnim si ne-am si sarutat. apoi la intalnirile noastre pe care eu le credeam "prietenesti" ne comportam ca un cuplu. intr-un fel sau altul am ajuns sa cred ca insemn ceva pentru el. imi spunea ca gandesc ca o persoana matura, ca ma apreciaza ca sunt isteata..in fine..ma facea s ama simt diferita si de ce nu speciala. nu vreau sa cred ca am inceput sa simt ceva pentru el. dar azi am aflat ca a plecat din tara (o mai facuse si inainte) fara sa imi spuna sau fara sa mai tinem legatura pana atunci. m-a surprins putin. nu stiu ce sa cred despre asta. sunt constienta ca nu am insemnat prea mult pentru el. tu ce crezi despre asta?
lipstick
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:50
Hai ca ai inceput sa ne plictisesti cu povestea asta. Mai schimba dreacu si tu datele,sa para alta poveste
Barbie30
Postat pe 23 Octombrie 2010 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia balanta si barbatul fecioara 6 De la: corbulalb 20 Noiembrie 2009 12:44
simt ca inebunesc si singura nu o sa i-au o decizie corecta 58 De la: roxi_berzi 25 Iulie 2010 04:36
Cum sa-l cuceresc, desi m-a refuzat:-?? 16 De la: Luisa83 16 Martie 2010 08:16
Cum pot sa cuceresc un barbat care are prietena de 2 ani chiar cu care a avut in trecut cateva despartiri temporaredar care totusi nu ma vrea pe mine??? 73 De la: kudika_6509 29 Martie 2013 03:34
e noroc sau o mare minciuna? 23 De la: angels_heaven_4ever 25 Iunie 2009 16:23