Setari Cookie-uri

As avea si eu nevoie de un sfat!

Sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu si nu stiu ce sa mai fac..Il iubesc enorm d multh si el stie asta dar nu are aceleasi sentimente pt mine, el afland k`s indragostita de el...Mi`a zis k nu ma poate vedea mai multh decat doar o prietena...Si aqm de cand stie asta ii mai rece cateodata vb urath q mine sau ma face sa ma simt prost facandu`ma geloasa cu alte fete...Nu prea mai vb q el ma mai suna doar knd e beat k doar atunci isi mai aduce aminte de mine...si in rest doar eu il sun sau ii scriu p mess ca el nu se mai baga in seama cu mine....
Va rog mult sa imi dati un sfat!
diutzza_healthy
Postat pe 8 Octombrie 2010 17:04
De la: diutzza_healthy, la data 2010-10-08 17:04:19 Sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu si nu stiu ce sa mai fac..Il iubesc enorm d multh si el stie asta dar nu are aceleasi sentimente pt mine, el afland k`s indragostita de el...Mi`a zis k nu ma poate vedea mai multh decat doar o prietena...Si aqm de cand stie asta ii mai rece cateodata vb urath q mine sau ma face sa ma simt prost facandu`ma geloasa cu alte fete...Nu prea mai vb q el ma mai suna doar knd e beat k doar atunci isi mai aduce aminte de mine...si in rest doar eu il sun sau ii scriu p mess ca el nu se mai baga in seama cu mine....
Va rog mult sa imi dati un sfat!
Ce sfaturi,vrei?Daca el nu te vrea, lasa-l in pace
Valy90
Postat pe 8 Octombrie 2010 17:20
Dragoste cu sila nu se poate.
ines34
Postat pe 8 Octombrie 2010 20:11
Singurul sfat bun ar fi sa-l lasi in pace, sa nu-i mai dai apa la moara sa te faca geloasa, daca el nu te vrea da-l incolo de baiat, mai sunt baieti...
anutzzaa
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:11
Poti sa iti ai doua palme si sa-l lasi in pace.
Barbie30
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:05
Lasa-l in pace,fi indiferenta!!!
Iar faptul ca ''te face geloasa cu alte fete''e doar in imaginatia ta,el pur si simplu isi vede de viatza lui...
kudika324144
Postat pe 10 Octombrie 2010 01:10
Multumesc pt sfaturi;))
diutzza_healthy
Postat pe 7 Ianuarie 2011 09:40
De la: diutzza_healthy, la data 2011-01-07 09:40:36Multumesc pt sfaturi;))


Ti-a trecut indragosteala?
Barbie30_
Postat pe 7 Ianuarie 2011 10:16
De la: diutzza_healthy, la data 2010-10-08 17:04:19 Sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu si nu stiu ce sa mai fac..Il iubesc enorm d multh si el stie asta dar nu are aceleasi sentimente pt mine, el afland k`s indragostita de el...Mi`a zis k nu ma poate vedea mai multh decat doar o prietena...Si aqm de cand stie asta ii mai rece cateodata vb urath q mine sau ma face sa ma simt prost facandu`ma geloasa cu alte fete...Nu prea mai vb q el ma mai suna doar knd e beat k doar atunci isi mai aduce aminte de mine...si in rest doar eu il sun sau ii scriu p mess ca el nu se mai baga in seama cu mine....
Va rog mult sa imi dati un sfat!


baiatu te considera cel mult amica...dar avand in vedere ca vorbeste urat cu tine,eu m-as lipsi si de amicitia lui ....spune-i pa si mergi mai departe!!!!!
ioanab90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 11:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare e adevarat ca timpul vindeca? 40 De la: ana_camyy 11 Februarie 2014 10:26
dati-mi un sfat 12 De la: angelo_micnegrusiurat 11 Septembrie 2010 22:29
Am decis sa fac vraji ca sa contracarez infidelitatea rasei barbatesti .Ce credeti ? 134 De la: geo_xx 19 Noiembrie 2009 23:22
Am nevoie de liniste si de un sfat 7 De la: mayya_ale 30 Martie 2015 16:45
Care e sensul vietii? De ce fugim...si spre ce ne indreptam?! 385 De la: JustAGrl 19 Mai 2010 16:36