Setari Cookie-uri

Pana de idei......si timiditate dusa la extrem:))

De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 16:54:44
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-09 13:35:23
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 12:33:16Mda Leo...orice clipa este pierduta pentru totdeauna....ca si unele sanse de altfel...multumesc oricum si de sfatul de mai sus, sunt constienta de faptul ca trebuie sa ma ajut singura si sa lupt pt ce vreau..asta e valabil in toate.. timiditatea nu ma ajuta f f mult...m-i s-a mai zis vrei ceva?????:))) cere si ti se va da sau nu dar nu mai visa cai verzi pe pereti si te inchide in tine


Ehe...am patit si eu asa...eram in liceu...ne-am privit si zambit unul altuia luni bune...si stii cat a tinut frumusetea si vraja?...pana cand am intrat in vorba...a fost o dezamagire totala...nu-mi placea nici macar timbrul voci, sau cum gesticula cand vorbea...ce sa mai o dezamagire totala....sa speram ca in cazul tau nu va fi asa ....dar la cum trece timpul.....




ma crezi ca intr-un fel si mie mi-e frica de asta...? Sa nu stau cu indragosteala asta de imagine si in momentul in care descoperi de fapt ca nu e chiar ceea ce visam eu...indicat e sa fie mai bine decat m-as fi asteptat pt ca atunci chiar nu am cu cine vorbi oricat ar fi el de mandru pe dinafara:))

macar cade stimulul. pana la urma nu o sa fie ce vrei tu, pentru ca stand iti faci nu stiu cate stereotipuri. omul ala este doar un om nu o imagine a perfectiunii. si eu eram timid, dar cu timiditatea aveam sanse la 1-2 fete pe an. iti dai sema ca daca nu mergeau relatiile alea eram pierdut... norocul tau ca nu esti barbat
leo_
Postat pe 10 Noiembrie 2010 20:22
Mai Leo stiu sa accept si defecte la o persoana,ma gandesc ca saracul om nu e perfect...numai starea prezenta de indragosteala imi permite sa il vad altfel decat este probabil.Cel mai tare mi-e ciuda ca ai avut dreptate la aia cu sansele vin si pleaca si eu am avut una saptamana trecuta si n-am profitat de ea.Acum stau si astept probabil nemurirea sufletului,ca nu l-am mai vazut pe nicaieri.
Lady_Gaga9
Postat pe 11 Noiembrie 2010 19:23
daca ti-a fost greu sa-i zici "hello kitty"........eu ce sa-ti fac ? :(
subsonic
Postat pe 11 Noiembrie 2010 20:13
Nah ratusca iar:))))) hello nu e bine hello kitty helllo sexy!! drink a pepsi???
Lady_Gaga9
Postat pe 11 Noiembrie 2010 21:13
De la: leo_, la data 2010-11-10 20:22:41
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 16:54:44
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-09 13:35:23
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 12:33:16Mda Leo...orice clipa este pierduta pentru totdeauna....ca si unele sanse de altfel...multumesc oricum si de sfatul de mai sus, sunt constienta de faptul ca trebuie sa ma ajut singura si sa lupt pt ce vreau..asta e valabil in toate.. timiditatea nu ma ajuta f f mult...m-i s-a mai zis vrei ceva?????:))) cere si ti se va da sau nu dar nu mai visa cai verzi pe pereti si te inchide in tine


Ehe...am patit si eu asa...eram in liceu...ne-am privit si zambit unul altuia luni bune...si stii cat a tinut frumusetea si vraja?...pana cand am intrat in vorba...a fost o dezamagire totala...nu-mi placea nici macar timbrul voci, sau cum gesticula cand vorbea...ce sa mai o dezamagire totala....sa speram ca in cazul tau nu va fi asa ....dar la cum trece timpul.....




ma crezi ca intr-un fel si mie mi-e frica de asta...? Sa nu stau cu indragosteala asta de imagine si in momentul in care descoperi de fapt ca nu e chiar ceea ce visam eu...indicat e sa fie mai bine decat m-as fi asteptat pt ca atunci chiar nu am cu cine vorbi oricat ar fi el de mandru pe dinafara:))

macar cade stimulul. pana la urma nu o sa fie ce vrei tu, pentru ca stand iti faci nu stiu cate stereotipuri. omul ala este doar un om nu o imagine a perfectiunii. si eu eram timid, dar cu timiditatea aveam sanse la 1-2 fete pe an. iti dai sema ca daca nu mergeau relatiile alea eram pierdut... norocul tau ca nu esti barbat


Mai Leo tineam sa-ti spun ca am invatat sa mai profit de anumite sanse cu mai putina timiditate si mult mai mult curaj:)) intr-o saptamana in care m-am gandit ca mai mult decat nimicul pe care il aveam nu puteam pierde ... m-am luat de el putin asa mai in gluma:)) ca sa vad ca baiatul reationeaza destul de bine si m-i se pare ca astepta abordat..cred ca puteam sa o tin asa mult si bine momentan vorbim cand ne vedem si parca tot e mai bine...to be continued:))))nu stiu ce ma asteapta...am facut doar prezentarile si alte informatii generale fara declaratii de sentimente si alte lucruri profunde

Lady_Gaga9
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:59
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-12-01 13:59:33
De la: leo_, la data 2010-11-10 20:22:41
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 16:54:44
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-09 13:35:23
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-09 12:33:16Mda Leo...orice clipa este pierduta pentru totdeauna....ca si unele sanse de altfel...multumesc oricum si de sfatul de mai sus, sunt constienta de faptul ca trebuie sa ma ajut singura si sa lupt pt ce vreau..asta e valabil in toate.. timiditatea nu ma ajuta f f mult...m-i s-a mai zis vrei ceva?????:))) cere si ti se va da sau nu dar nu mai visa cai verzi pe pereti si te inchide in tine


Ehe...am patit si eu asa...eram in liceu...ne-am privit si zambit unul altuia luni bune...si stii cat a tinut frumusetea si vraja?...pana cand am intrat in vorba...a fost o dezamagire totala...nu-mi placea nici macar timbrul voci, sau cum gesticula cand vorbea...ce sa mai o dezamagire totala....sa speram ca in cazul tau nu va fi asa ....dar la cum trece timpul.....




ma crezi ca intr-un fel si mie mi-e frica de asta...? Sa nu stau cu indragosteala asta de imagine si in momentul in care descoperi de fapt ca nu e chiar ceea ce visam eu...indicat e sa fie mai bine decat m-as fi asteptat pt ca atunci chiar nu am cu cine vorbi oricat ar fi el de mandru pe dinafara:))

macar cade stimulul. pana la urma nu o sa fie ce vrei tu, pentru ca stand iti faci nu stiu cate stereotipuri. omul ala este doar un om nu o imagine a perfectiunii. si eu eram timid, dar cu timiditatea aveam sanse la 1-2 fete pe an. iti dai sema ca daca nu mergeau relatiile alea eram pierdut... norocul tau ca nu esti barbat


Mai Leo tineam sa-ti spun ca am invatat sa mai profit de anumite sanse cu mai putina timiditate si mult mai mult curaj:)) intr-o saptamana in care m-am gandit ca mai mult decat nimicul pe care il aveam nu puteam pierde ... m-am luat de el putin asa mai in gluma:)) ca sa vad ca baiatul reationeaza destul de bine si m-i se pare ca astepta abordat..cred ca puteam sa o tin asa mult si bine momentan vorbim cand ne vedem si parca tot e mai bine...to be continued:))))nu stiu ce ma asteapta...am facut doar prezentarile si alte informatii generale fara declaratii de sentimente si alte lucruri profunde


foarte bine. ma bucur ca printr--un sfat simplu am reusit sa ajut macar o persoana. iti doresc succes si sa fiti fericiti. :)
leo_
Postat pe 1 Decembrie 2010 18:51
thanks vedem noi ce va fi de acum
Lady_Gaga9
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:23
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-12-01 13:59:33... m-am luat de el putin asa mai in gluma:)) ca sa vad ca baiatul reationeaza destul de bine si m-i se pare ca astepta abordat..cred ca puteam sa o tin asa mult si bine momentan vorbim cand ne vedem si parca tot e mai bine...to be continued...


foarte frumos,
pe mine ma enerveaza femeile care asteapta ac pupaza din tei sa fie abordate, daca iti place de cineva ...macar bagate in seama cu el, altfel nu faci decat sa stai si sa plangi cu capu in perna
battleofwits
Postat pe 2 Decembrie 2010 19:32
mai hello kitty, dar parca ziceai ca a disparut ca un vis; acuma de unde l-ai scos ?
subsonic
Postat pe 3 Decembrie 2010 01:33
De la: battleofwits, la data 2010-12-02 19:32:34
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-12-01 13:59:33... m-am luat de el putin asa mai in gluma:)) ca sa vad ca baiatul reationeaza destul de bine si m-i se pare ca astepta abordat..cred ca puteam sa o tin asa mult si bine momentan vorbim cand ne vedem si parca tot e mai bine...to be continued...


foarte frumos,
pe mine ma enerveaza femeile care asteapta ac pupaza din tei sa fie abordate, daca iti place de cineva ...macar bagate in seama cu el, altfel nu faci decat sa stai si sa plangi cu capu in perna


Pai nici mie nu prea imi era in obicei sa fac primul pas si asteptam sa zica persoana ceva...dar m-a enervat prea tare cred statea si se uita ca sa nu zic ca ce mai bine ca n-am ajuns la stadiul ala cu plansul in perna dar oricum nu se merita sa stai asa in dubii prea mult timp mie mi-au ajuns vreo 2 luni jum asa..macar asa vad si eu cu reactioneaza mai vorbim de una alta..tot mai bine decat nimic
Lady_Gaga9
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:18
De la: subsonic, la data 2010-12-03 01:33:40mai hello kitty, dar parca ziceai ca a disparut ca un vis; acuma de unde l-ai scos ? [/quote

Eeeee disparuse ca magarul in ceata dar tot a picat el in gheara mea numai ca nu stiu cum se face ca acum eu sunt aia interogata ,s-a fi gandit dragul de el la tot ce vrea sa stie si nu-l mai opream din vorbit:)) asa ,,timiditate'' mai rar
Lady_Gaga9
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Subiectul zilei - Problemele de ginecologie si pediatrie 5 De la: Shhh 12 Iulie 2010 14:02
VA ROG SA MA AJUTATI CU NISTE SFATURI...... 16 De la: kudika448418 17 Martie 2012 18:56
luxatie la genunche si kinetoterapie.. 2 De la: Sasha_Criss 5 August 2014 16:01
incerc sa raman insarcinata si ........nimc 53 De la: PRALEA_ 20 Iulie 2011 13:12
O piele alba 14 De la: Dede_Angel 2 Ianuarie 2013 17:36