Setari Cookie-uri

Nesatisfacuta

De la: Balerinna, la data 2010-10-18 00:17:28Am 29 de ani, sunt cu prietenul meu de aproape un an si relatia noastra sexuala ar putea fi definita drept plictisitoare pentru mine. Facem sex destul de des, dar pe mine nu ma mai excita ceea ce se intampla intre noi, desi il iubesc, e ceva mecanic, lipseste pasiunea, nebunia. Fantezia mea e sa fiu dominata complet din punct de vedere sexual, dar el nu vrea sa inteleaga asta si relatia noastra se prabuseste. Imi doresc partide de sex salbatic, chiar putina violenta, cuvinte ....murdare, asta ma face sa ma excit teribil si sa am orgasm intr-un minut sau doua. I-am zis de mai multe ori, ba mai pe ocolite, ba mai de-a dreptul, zice ca a inteles, apoi continua identic. Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual, dar n-au mers altele. Ce as putea sa fac? Nu-mi spuneti sa-l parasesc, asta e calea simpla, eu vreau sa rezolv cumva.


Oare problema nu o fi in comparatie? "Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual". In mod cert nu e ca fostul... Are alta plamadeala. Mi-e greu sa cred ca vei reusi sa scoti din el partea aia pe care ti-o doresti tu...a trecut deja 1 an, nu? Daca nu l-ai compara (dpdv sexual) cu fostul sunt convins ca ai putea aj la orgasm si in "stilul" lui si in plus i-ai insufla mai multa incredere in capacitatea lui de a te satisface. Daca tu ii tot repeti ca vrei altceva dpdv sexual, el intelege ca nu e suficient de bun si apare frustrarea si apoi inhibitia si se duce drq tot...
Sa auzim de bine!
PureNrgy
Postat pe 6 Noiembrie 2010 12:16
stii ce ti-as propune? pune la bataie tot ce stii, invatal sa te domine, fii tu prima la orice pana prinde smecheria si se obisnuieste, apoi sa vezi tu ca nu mai scapi de el...
kudika325004
Postat pe 6 Noiembrie 2010 14:50
De la: PCD, la data 2010-11-04 15:54:49ce pot sa zic........ai ceva gena de curv*a daca iti place sa foo umilita in timp ce faci sex.....

Decat sa vorbesti aiurea mai bine abtine-te...ce zici ?
ocs
Postat pe 6 Noiembrie 2010 14:52
Am aplicat parte din ideile voastre. Ceva progres exista, insa pare nenatural, chiar e de fapt.
Ultima chestie pe care mi-a zis-o, a fost ca ma respecta prea mult pentru a ma trata rau si pentru a-mi vorbi urat. Nu poate lasa respectul la o parte, asa a fost educat, e plin de bun simt, iar eu apreciez calitatea asta foarte mult, cu exceptia momentelor acelora.
Balerinna
Postat pe 6 Noiembrie 2010 15:13
De la: PureNrgy, la data 2010-11-06 12:16:13
De la: Balerinna, la data 2010-10-18 00:17:28Am 29 de ani, sunt cu prietenul meu de aproape un an si relatia noastra sexuala ar putea fi definita drept plictisitoare pentru mine. Facem sex destul de des, dar pe mine nu ma mai excita ceea ce se intampla intre noi, desi il iubesc, e ceva mecanic, lipseste pasiunea, nebunia. Fantezia mea e sa fiu dominata complet din punct de vedere sexual, dar el nu vrea sa inteleaga asta si relatia noastra se prabuseste. Imi doresc partide de sex salbatic, chiar putina violenta, cuvinte ....murdare, asta ma face sa ma excit teribil si sa am orgasm intr-un minut sau doua. I-am zis de mai multe ori, ba mai pe ocolite, ba mai de-a dreptul, zice ca a inteles, apoi continua identic. Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual, dar n-au mers altele. Ce as putea sa fac? Nu-mi spuneti sa-l parasesc, asta e calea simpla, eu vreau sa rezolv cumva.


Oare problema nu o fi in comparatie? "Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual". In mod cert nu e ca fostul... Are alta plamadeala. Mi-e greu sa cred ca vei reusi sa scoti din el partea aia pe care ti-o doresti tu...a trecut deja 1 an, nu? Daca nu l-ai compara (dpdv sexual) cu fostul sunt convins ca ai putea aj la orgasm si in "stilul" lui si in plus i-ai insufla mai multa incredere in capacitatea lui de a te satisface. Daca tu ii tot repeti ca vrei altceva dpdv sexual, el intelege ca nu e suficient de bun si apare frustrarea si apoi inhibitia si se duce drq tot...
Sa auzim de bine!


Nu stiu daca problema e in comparatia intre persoane, ci mai degraba in comaparatia dintre ce am simtit eu atunci dpdv sexual si ce simt acum. In timpul partidelor noastre nu se intampla mai nimic interesant. Pe mine penetrarea continua si atat timp de 30 minute nu ma poate aduce la orgasm. Am eu o problema? Dupa ceva ani, am ajuns sa ma cunosc, sa stiu ce-mi place si cum imi place.
Balerinna
Postat pe 6 Noiembrie 2010 15:15
De la: Balerinna, la data 2010-11-06 15:15:37
De la: PureNrgy, la data 2010-11-06 12:16:13
De la: Balerinna, la data 2010-10-18 00:17:28Am 29 de ani, sunt cu prietenul meu de aproape un an si relatia noastra sexuala ar putea fi definita drept plictisitoare pentru mine. Facem sex destul de des, dar pe mine nu ma mai excita ceea ce se intampla intre noi, desi il iubesc, e ceva mecanic, lipseste pasiunea, nebunia. Fantezia mea e sa fiu dominata complet din punct de vedere sexual, dar el nu vrea sa inteleaga asta si relatia noastra se prabuseste. Imi doresc partide de sex salbatic, chiar putina violenta, cuvinte ....murdare, asta ma face sa ma excit teribil si sa am orgasm intr-un minut sau doua. I-am zis de mai multe ori, ba mai pe ocolite, ba mai de-a dreptul, zice ca a inteles, apoi continua identic. Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual, dar n-au mers altele. Ce as putea sa fac? Nu-mi spuneti sa-l parasesc, asta e calea simpla, eu vreau sa rezolv cumva.


Oare problema nu o fi in comparatie? "Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual". In mod cert nu e ca fostul... Are alta plamadeala. Mi-e greu sa cred ca vei reusi sa scoti din el partea aia pe care ti-o doresti tu...a trecut deja 1 an, nu? Daca nu l-ai compara (dpdv sexual) cu fostul sunt convins ca ai putea aj la orgasm si in "stilul" lui si in plus i-ai insufla mai multa incredere in capacitatea lui de a te satisface. Daca tu ii tot repeti ca vrei altceva dpdv sexual, el intelege ca nu e suficient de bun si apare frustrarea si apoi inhibitia si se duce drq tot...
Sa auzim de bine!


Nu stiu daca problema e in comparatia intre persoane, ci mai degraba in comaparatia dintre ce am simtit eu atunci dpdv sexual si ce simt acum. In timpul partidelor noastre nu se intampla mai nimic interesant. Pe mine penetrarea continua si atat timp de 30 minute nu ma poate aduce la orgasm. Am eu o problema? Dupa ceva ani, am ajuns sa ma cunosc, sa stiu ce-mi place si cum imi place.


In mod cert tu stii ce iti place! Dar ti-ai pus intrebarea daca stii ce ii place lui? In alta ordine de idei, unui barbat care iubeste si respecta femeia de langa el, ii este foarte greu sa o trateze altfel, decat cu delicatete. Ori delicatetea si ce-ti doresti tu de la viata voastra sexuala sunt al dracu' de paralele. S-a mai subliniat deja egoismul tau, in cateva post-uri. Tind sa subscriu si eu... E foarte clar ca el e cumintel maxim in pat si tot ce face, face "batraneste" (daca imi este permis termenul) si marsez pe indoiala ca se va schimba din punctul asta de vedere. O intrebare mica de tot: alternati pozitiile in timpul penetrarii sau daca v-ati setat pe una pe aia ramaneti?
Eu personal (deci subiectiv...ca sa nu-mi aud comentarii:D) sunt total convins ca aproape orice barbat viseaza la o aventura cu o femeie care sa aiba exact preferintele tale sexuale. E una dintre fanteziile cel mai des intalnite la barbati, dupa cea cu 2+1 (in care doi, sunt de fapt doua). Si omul de langa tine isi doreste probabil treaba asta, dar inca nu stie cum sa ignore respectul fata de tine si sentim de iubire. Poate reusesti sa-l inveti tu pana la urma. Vezi sa nu dai, insa, in altele. Spor!
PureNrgy
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:31
EXplica-i partenerului tau cum si ce trebuie sa faca ...in pat ...lasa jena la o parte ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....la capitolul sex se permite orice atata timp cat va place la amndoi .......la o cafea abordeaza chestiunea .,,,,, succes ! pa
kudika017877
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:45
De la: kudika017877, la data 2010-11-06 20:45:51 ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....

f interesant...io sunt cam curioasa de felul meu...ce mecanism aveti dvs in pat?
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:48
De la: kudika017877, la data 2010-11-06 20:45:51EXplica-i partenerului tau cum si ce trebuie sa faca ...in pat ...lasa jena la o parte ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....la capitolul sex se permite orice atata timp cat va place la amndoi .......la o cafea abordeaza chestiunea .,,,,, succes ! pa

Citind-o pe ea si pe restul am cam ajuns la aceeasi concluzie...daca nu are o samanta de "drac" in el nu o sa scoata ce vrea din el...doar un simulacru.
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:58
De la: miss_darine, la data 2010-11-06 20:48:34
De la: kudika017877, la data 2010-11-06 20:45:51 ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....

f interesant...io sunt cam curioasa de felul meu...ce mecanism aveti dvs in pat?

Motoare diesel cu supraalimentare?
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:59
De la: kudika017877, la data 2010-11-06 20:45:51EXplica-i partenerului tau cum si ce trebuie sa faca ...in pat ...lasa jena la o parte ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....la capitolul sex se permite orice atata timp cat va place la amndoi .......la o cafea abordeaza chestiunea .,,,,, succes ! pa


eu credeam ca la o tigara se discuta chestiuni de viata si de moarte
pickard
Postat pe 6 Noiembrie 2010 20:59
De la: Balerinna, la data 2010-11-06 15:15:37
De la: PureNrgy, la data 2010-11-06 12:16:13
De la: Balerinna, la data 2010-10-18 00:17:28Am 29 de ani, sunt cu prietenul meu de aproape un an si relatia noastra sexuala ar putea fi definita drept plictisitoare pentru mine. Facem sex destul de des, dar pe mine nu ma mai excita ceea ce se intampla intre noi, desi il iubesc, e ceva mecanic, lipseste pasiunea, nebunia. Fantezia mea e sa fiu dominata complet din punct de vedere sexual, dar el nu vrea sa inteleaga asta si relatia noastra se prabuseste. Imi doresc partide de sex salbatic, chiar putina violenta, cuvinte ....murdare, asta ma face sa ma excit teribil si sa am orgasm intr-un minut sau doua. I-am zis de mai multe ori, ba mai pe ocolite, ba mai de-a dreptul, zice ca a inteles, apoi continua identic. Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual, dar n-au mers altele. Ce as putea sa fac? Nu-mi spuneti sa-l parasesc, asta e calea simpla, eu vreau sa rezolv cumva.


Oare problema nu o fi in comparatie? "Din punctul asta de vedere relatia cu fostul era incredibila, ne completam si simteam super impreuna sexual". In mod cert nu e ca fostul... Are alta plamadeala. Mi-e greu sa cred ca vei reusi sa scoti din el partea aia pe care ti-o doresti tu...a trecut deja 1 an, nu? Daca nu l-ai compara (dpdv sexual) cu fostul sunt convins ca ai putea aj la orgasm si in "stilul" lui si in plus i-ai insufla mai multa incredere in capacitatea lui de a te satisface. Daca tu ii tot repeti ca vrei altceva dpdv sexual, el intelege ca nu e suficient de bun si apare frustrarea si apoi inhibitia si se duce drq tot...
Sa auzim de bine!


Nu stiu daca problema e in comparatia intre persoane, ci mai degraba in comaparatia dintre ce am simtit eu atunci dpdv sexual si ce simt acum. In timpul partidelor noastre nu se intampla mai nimic interesant. Pe mine penetrarea continua si atat timp de 30 minute nu ma poate aduce la orgasm. Am eu o problema? Dupa ceva ani, am ajuns sa ma cunosc, sa stiu ce-mi place si cum imi place.


in primul rand cred ca ai o problema afectiva... e un guess, dar cred ca nu ai fost intr-o relatie cu adevarat afectiva cu cineva. asta ar fi un punct de plecare. doi, sub nici o forma nu astepta de la cine nu are sa te domine. uita asta. cuvintele, gesturi, tot, vax. fara atitudine e zero, si tu percepi atitudinea lui. itiramane sa-ti gasesti unul cu calitatiile primului si celui de-al doilea la un loc.
Histria
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:19
Hai ca m-am distrat tare la anumite posturi. Mai ales alea ale lu' nenea radu, care cica tace si face. (totusi, atunci cand a scris, tacea si NU facea )
Posturile alea cum ca ar avea ceva 'samanta' de cu.rva si faptul ca a fost judecata de te miri cine pt ceea ce ii place mi se par aiurea. Fiecarui om ii plac anumite lucruri. Daca puteti sa ziceti de unul si altul si sa ii aratati cu degetul pentru ca e in stare sa zica verde-n fata ceea ce ii place si ce nu .........................

On topic, si eu zic ca sunt persoane compatibile si altele cu care pur si simplu nu esti pe aceeasi 'lungime de unda'. Totusi, omul se mai si schimba, daca chiar vrea. Numai voi stiti daca e cazul sau nu.
thegirlnextdoor
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:38
inghite i penisul violent incepe tu violenta sugei o tare pana lesina sau te bate stringe l de grumaz tarfo
kudika228265
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:45
De la: kudika228265, la data 2010-11-07 11:45:15inghite i penisul violent incepe tu violenta sugei o tare pana lesina sau te bate stringe l de grumaz tarfo





... oooops ... ... cam analfabeta dar ... hotarita ...

marco918
Postat pe 7 Noiembrie 2010 11:56
Mey fetelor...se presupune ca noi suntem cele mai "gingase etc etc inocente" fiinte de pe pamant.Ce cred baietii care va vad comentariile ...ce e cu atitudinea asta de fete de pe centura?Credeti ca daca ne "impartasiti" insatisfactiile voastre putem sa rezolvam noi misterul?Sau cumva cautati persoane care sa va satisfaca?!Din cate stiu asta nu e un site xxx. Iar tu "querida" ai o problema mare...cu fostul te sexai cum voiai dar nu ti-au placut altele la el, cu actualul e invers...nu ti se pare ca tu esti cea cu probleme???
Oricum multumim pt amuzament si scutiti-ne data viitoare!
andreussa
Postat pe 7 Noiembrie 2010 13:00
De la: andreussa, la data 2010-11-07 13:00:54Mey fetelor...se presupune ca noi suntem cele mai "gingase etc etc inocente" fiinte de pe pamant.Ce cred baietii care va vad comentariile ...ce e cu atitudinea asta de fete de pe centura?Credeti ca daca ne "impartasiti" insatisfactiile voastre putem sa rezolvam noi misterul?Sau cumva cautati persoane care sa va satisfaca?!Din cate stiu asta nu e un site xxx. Iar tu "querida" ai o problema mare...cu fostul te sexai cum voiai dar nu ti-au placut altele la el, cu actualul e invers...nu ti se pare ca tu esti cea cu probleme???
Oricum multumim pt amuzament si scutiti-ne data viitoare!


Da' cine te-a suparat mamica? chill
DreamHunter
Postat pe 7 Noiembrie 2010 13:10
ma scuzi andreuss ca iti spun dar fiecare poate posta ce vrea, aceasta fata are o problema in relatia ei, k? si poate asa considera ea ca o va rezolva, adoptand vreun sfat, noi nu avem dreptul de a judeca pe nimeni. Nu-ti place titlul nu citesti nici continutul....ca deja citind "nesatisfacuta: trebuia sa iti imaginezi despre ce este vorba....acum revenind la problema postata, te inteleg pana la un moment dat cand spui ca iti place sa fii umilita, ai spus ca nu ai nevoie sa te bata sau chestii de astea dar atunci nu inteleg ce inseamna in gandirea ta "umilita".Daca imi precizezi poate mai discutam
kudika_bibi
Postat pe 7 Noiembrie 2010 13:12
De la: DreamHunter, la data 2010-11-07 13:10:51
De la: andreussa, la data 2010-11-07 13:00:54Mey fetelor...se presupune ca noi suntem cele mai "gingase etc etc inocente" fiinte de pe pamant.Ce cred baietii care va vad comentariile ...ce e cu atitudinea asta de fete de pe centura?Credeti ca daca ne "impartasiti" insatisfactiile voastre putem sa rezolvam noi misterul?Sau cumva cautati persoane care sa va satisfaca?!Din cate stiu asta nu e un site xxx. Iar tu "querida" ai o problema mare...cu fostul te sexai cum voiai dar nu ti-au placut altele la el, cu actualul e invers...nu ti se pare ca tu esti cea cu probleme???
Oricum multumim pt amuzament si scutiti-ne data viitoare!


Da' cine te-a suparat mamica? chill




ei a suparat-o careva....o fi vreuna care tace si face....si cand o intrebi raspunde..............eu????????? doamne fereste
kudika_bibi
Postat pe 7 Noiembrie 2010 13:14
De la: kudika_bibi, la data 2010-11-07 13:14:08
De la: DreamHunter, la data 2010-11-07 13:10:51
De la: andreussa, la data 2010-11-07 13:00:54Mey fetelor...se presupune ca noi suntem cele mai "gingase etc etc inocente" fiinte de pe pamant.Ce cred baietii care va vad comentariile ...ce e cu atitudinea asta de fete de pe centura?Credeti ca daca ne "impartasiti" insatisfactiile voastre putem sa rezolvam noi misterul?Sau cumva cautati persoane care sa va satisfaca?!Din cate stiu asta nu e un site xxx. Iar tu "querida" ai o problema mare...cu fostul te sexai cum voiai dar nu ti-au placut altele la el, cu actualul e invers...nu ti se pare ca tu esti cea cu probleme???
Oricum multumim pt amuzament si scutiti-ne data viitoare!


Da' cine te-a suparat mamica? chill




ei a suparat-o careva....o fi vreuna care tace si face....si cand o intrebi raspunde..............eu????????? doamne fereste


so damn true. de obicei astea pure si inocente sunt za shiet
thegirlnextdoor
Postat pe 7 Noiembrie 2010 15:26
Interesant ..vad ca va simtiti din ce in ce mai mult(e)...sunt fata dar de data asta trebuie sa fiu de acord cu marea majoritate a baietilor....stiti voi la ce ma refer....va incadrati perfect...Stati lin imi caut alte topicuri.Nu am inteligenta atat de mare incat sa discut vieti de "noapte"...
:))))))))))
andreussa
Postat pe 7 Noiembrie 2010 16:31
De la: andreussa, la data 2010-11-07 16:31:36Interesant ..vad ca va simtiti din ce in ce mai mult(e)...sunt fata dar de data asta trebuie sa fiu de acord cu marea majoritate a baietilor....stiti voi la ce ma refer....va incadrati perfect...Stati lin imi caut alte topicuri.Nu am inteligenta atat de mare incat sa discut vieti de "noapte"...
:))))))))))


iote ca ai avut-o pana acu.
thegirlnextdoor
Postat pe 7 Noiembrie 2010 16:39
Poate nu e greu de rezolvat problema,eu stiu cum se face mai bine sa se simta ssuppper o femeie,am si film de invtat cum sa o faci pe femeie sa te doreasca continuu cu orgasme multiple,nemaivazutemmvb daca vrei...
justmetraian
Postat pe 8 Noiembrie 2010 08:28
De la: justmetraian, la data 2010-11-08 08:28:50Poate nu e greu de rezolvat problema,eu stiu cum se face mai bine sa se simta ssuppper o femeie,am si film de invtat cum sa o faci pe femeie sa te doreasca continuu cu orgasme multiple,nemaivazutemmvb daca vrei...


hai man, lasa jucariile alea ca le stim de cand eram cu casul la gura. macar rafinati si voi ce vedeti prin filme. e depasit filmul ala cu masajul erotic....
leo_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:12
De la: hystria1, la data 2010-11-06 21:19:07
in primul rand cred ca ai o problema afectiva... e un guess, dar cred ca nu ai fost intr-o relatie cu adevarat afectiva cu cineva. asta ar fi un punct de plecare. doi, sub nici o forma nu astepta de la cine nu are sa te domine. uita asta. cuvintele, gesturi, tot, vax. fara atitudine e zero, si tu percepi atitudinea lui. itiramane sa-ti gasesti unul cu calitatiile primului si celui de-al doilea la un loc.


se recomanda sa fii cel putin usor dominant in pat oricand. ea trebuie doar sa il "conditioneze psihic" un pic. cred ca niste filme erotice pe tema asta vor rezolva totul.
leo_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:19
sa ma bag si eu ?
nu-l mai satisface nici tu pe el. fii mereu plictisita, mereu fara chef, rariti partidele de sex.
cand se va simti si el nesatisfacut, atunci va face ceva ca sa remediati chestia asta.
a, si... subscriu la ideea cu cearta. certati-va si apoi faceti sex. da' aveti grija sa fie o cearta pur "nervoasa", nu care sa ajunga la cuvinte care sa doara, ca apoi o dati in altele si nu mai merge.
niq
Postat pe 8 Noiembrie 2010 11:46
De la: miss_darine, la data 2010-11-06 20:48:34
De la: kudika017877, la data 2010-11-06 20:45:51 ...daca vrei sa dispara mecanismul din pat ....

f interesant...io sunt cam curioasa de felul meu...ce mecanism aveti dvs in pat?


Vreun cal cu manere.
stem_29
Postat pe 8 Noiembrie 2010 11:48
Eu cred ca el are o idee preconceputa depsre cum trebuie un barbat care isi iubeste perechea sa se poarte in pat.Nu toti barbatii isi doresc sa fie ,, baieti rai,,..Cred ca va trebui sa-l incurajezi, si sa-l indrumi usor...I-a tu initiativa.Aplica-i o palmuta,trage-l putin de par...Iar cind el te va imita exagereaza putin ca sa inteleaga ca iti place.Si explicai dupa aceea ce bine te-ai simtit si ce grozav a fost el ca barbat dominator.
kudika196688
Postat pe 8 Noiembrie 2010 13:11
MASOCHISTA RAU SI BATAIE...CRED CA AI VAZ PREA MULTE FILME PORNO
kudika139586
Postat pe 8 Noiembrie 2010 19:22
Ce le place unora sa dea calificative de tot felul! Va luati de fata asa aiurea aruncand cuvinte pline de rautate. Asa-i place, cine v-a cerut sa postati daca va deranjeaza subiectul??
Dupa cum vezi draga Barbie, sunt tot mai multe persoane care spun ca nu va potriviti din acest punct de vedere. Si, "potriveala" asta conteaza foarte mult. Cum ai spus si tu, el incearca sa faca ceva schimbari, dar la suprafata iese totul fortat, fals.
Ce pot sa spun? Iti urez sa ai succes in incercarea ta de a-l schimba!
Ileana1970
Postat pe 11 Noiembrie 2010 19:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ? 358 De la: CraZy_GurL 15 Iulie 2010 07:15
perversitate(sexuala) vs.inocenta 24 De la: lover_woman 21 Ianuarie 2011 22:06
Cine ma lamureste si pe mine cu ceva ?? 5 De la: Blue_eyes84 15 Mai 2009 21:09
cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:( 41 De la: kudika029034 1 Aprilie 2013 04:39
Un pic altfel... 35 De la: inna_2324 11 Octombrie 2009 01:22