Setari Cookie-uri

Castiga una din cele 4 fotocarti oferite de CEWE!

Buna! Eu as alege cartea de tip mare si as face-o cadou iubitului meu in care sa postez toate pozele noastre impreuna.
sweety86
Postat pe 20 Octombrie 2010 10:16
aleg modelul cewe fotocarte xl fiindca imi pare cel mai potrivit si l-as darui fiului meu care urmeaza sa implineasca frumoasa varsta de 9 anisori ,s-ar bucura enorm asta datorita faptului ca nu are prea multe foto desi el iubeste sa fie fotografiat
mery81
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:07
Am ales modelul CEWE Fotocarte mare pentru prietena mea. Este pasionata de fotografie si asa ar reusi sa-si expuna cele mai spectaculoase fotografii facute de-a lungul anilor prin diferite regiuni.
jorjik
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:49
am ales http://www.cewe-fotocarte.ro/fotocarte-xl.php si as pune pozele de la nunta care va avea loc la anu in luna august
yulik_4_u
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:13
Aleg modelul Fotocarte patrat, pentru ca este mai deosebit, are ceva aparte. Si il fac cadou surioarei mele, cu pozele noastre din Germania, din aceasta toamna. Prima noastra iesire din tara, impreuna, doar noi doua; multa veselie si nebunie. Pozele sunt foarte multe, 4 GB in doar o saptamana, dar voi face o selectie cu cele mai frumoase si reprezentative poze, obiectivele vizitate...pentru a avea o amintire palpabila; caci amintirea acelui concediu va ramane in sufletul nostru mereu vie.
zur
Postat pe 20 Octombrie 2010 15:04
As alegea modelul Fotocarte patrata de Dimensiuni: 21 x 21 cm .
O fototcarte i-as face-o cadou fiintei caruia ii sunt recunoscatoare pentru viata mea adica celei mai dragi persoane: mamei mele.Cum un parinte isi iubeste cel mai mult copilul,i-as face cadou o fotocarte cu cele mai importante evenimente din viata mea: prima mea poza dupa nastere, poze de la botez,prima aniversare, prima zi de scoala, pozele specifice zile de 8 martie pe care i le daruiam in scoala generala, prima coronita luata ca premiu, poze de la banchetul de sf de clasa a 8-a , poze de la majortaul meu si multe alte poze cu noi doua. Toate aceste poze sunt preferatele ei , le tine amintire intr-o punga de hartie si le pretuieste mai mult decat mine.Mi-ar placea ca de ziua ei pe 27 decembrie ( de Craciun) sa ii fac un asa cadou.
mirela_pisoi
Postat pe 20 Octombrie 2010 15:31
As alege modelul FOTOCARTE patrata mi se pare foarte elegant. As pune in el poze cu mine si iubitul meu si i l-as face cadou sa-si aminteasca de fiecare data de momentele frumoase petrecute impreuna.
puisoruldeaur
Postat pe 20 Octombrie 2010 17:23
As alege o fotocarte patrata si as pune in ea fotografiile familiei,pentru ca sunt niste amintiri nepretuite.as face-o cadou intregii familii.
ClaudiaLungu
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:51
As opta pentru modelul mare..
Justificarea ar fi simpla: pentru ca incap multe stari, fetze si locuri surprinse de-a lungul timpului. Iar cum cele mai pretioase momente sunt legate de copilarie, bunica ar fi persoana care merita sa ii ofer din suflet acest cadou. Distanta intre noi este kilometrica (la propriu), ne vedem o data pe an(din pacate), iar aceasta fotocarte ar fi o reintoarcere a ei in tinerete si a mea in copilarie..
trainspottingbabe
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:02
As alege CEWE FOTOCARTE XL cu poze de la nunta si as pune-o sub bradul de Craciun. Ar fi un cadou frumos atat pentru sotul meu cat si pentru mine.
simonaz
Postat pe 21 Octombrie 2010 09:30
Aleg modelul XXL pentru mine si fetita mea (inca nenascuta)! Pentru ca in curand voi deveni mamica, iar taticul fiind fotograf profesionist o sa ne faca o multime de fotografii cat mai mari! In plus, orice bebit si bebita merita spatiu maxim ;)
DRAGOMIR_ALEXANDRA
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:43
Buna,tin sa va felicit pt.acest concurs,foarte frumos din partea voastra Cu siguranta eu voi alege CEWE FOTOCARTE,postand in acest album pozele cu mine si cu prietenul meu. Multumesc pt.atentia acordata si succes tuturor participantilor
kudika195251
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:32
De la: kudika195251, la data 2010-10-21 11:32:36Buna,tin sa va felicit pt.acest concurs,foarte frumos din partea voastra Cu siguranta eu voi alege CEWE FOTOCARTE,postand in acest album pozele cu mine si cu prietenul meu. Cui ii voi da acest CADOU,cred ca v-ati dat seama,normal ca PRIETENULUI meu Multumesc pt.atentia acordata si succes tuturor participantilor
kudika195251
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:34
Aleg cartea cu modelul patrat. O sa i-o daruiesc mamei mele de ziua ei-31 decembrie- si o sa pun in ea poze cu cele doua fete ale ei (cu mine si sora mea mai mare) si cele 2 nepotele: Diana de 3 anisori si Ema de 2 luni. Sunt sigura ca ii va placea la nebunie si se va lauda la toate vecinele cu fetele ei frumoase foc :))
oanna_ely
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:00
Buna... Foarte frumos concursul...cu toate ca de obicei sunt o fire mai ghinionista, acuma imi incerc norocul.. cine stie... Mie imi place CEWE FOTOCARTE XL... Mama are o o gramada de frati si surori, insa din pacate timpul a trecut si fiecare e cu drumul sau, e normal, dar acum biata bunica pot spune ca e si mai singura de cand nu mai e bunicu cu toate ca are o familie foarte mare. De aceea m'am gandit in caz ca as castiga, ei i-as oferi cadoul, a fost si ziua ei luna aceasta... i-as pune poze cu toata familia sa fie mereu aproape de ea chiar daca sunt departe... ar fi un cadou pe care i l-as oferi cu toata inima si ea l'ar primi fericita.

multumesc.... succes tuturor
sylvia07
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:47
De la: concursKudika, la data 2010-10-18 10:04:38Participa la concurs si castiga una din cele 4 fotocarti oferite de CEWE
Intra pe site-ul www.cewe-fotocarte.ro, alege tipul de CEWE fotocarte preferat (XL, mare, patrata etc.) si spune-ne cui ai vrea sa o faci cadou si ce fel de fotografii ai pune in ea?

Posteaza raspunsul tau aici si vei avea ocazia sa castigi una dintre cele 4 CEWE fotocarti cu propriile fotografii, printate la o calitate superioara.

Concursul se desfasoara in perioada 18 - 31 octombrie 2010, iar castigatorii vor fi anuntati in data de 1 noiembrie in cadrul aceluiasi subiect.

Vom premia raspunsurile cele mai argumentate si mai simpatice.

Mult succes!

Participa!mi-as dori formatul XL cadou pentru mine, sa pun cele mai reusite fotografii cu mine si cu cei dragi, sa ramana o amintire vie atunci cand eu nu voi mai fi, pt. ca o sa vina si vremea aia.

kudika123840
Postat pe 21 Octombrie 2010 20:22
Aleg modelul XLL,in care voi pune poze de la cel mai important eveniment din viata mea si anume nasterea fetitei mele.O sa fie albumul ei de bebe.
kudika099973
Postat pe 21 Octombrie 2010 20:40
as alege model fotocarte xl pentru fica mea care termina anul accesta facultatea si sa si stranga toate amintirile anilor cei mai frumosi in el.
kudika020824
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:09
CEWE FOTOCARTE XL
- pentru ca aduce foarte mult cu clasicele albume in care se pastrau pozele de familie inainte :)
- pentru ca fomatul patrat e f simpatic si destul de incapator pt mai mult fotografii pe o pagina
- pentru ca de ani de zile nu am mai avut o fotografie pe carton, pe toate le pastrez in calculator
- pentru ca prind viata si parca au alta valoare cand nu le privesti de pe un desktop
- pentru ca as putea sa-mi pierd amintirile, daca nu le salvez, cu tehnologia asta
- pentru ca mi se pare cadoul ideal, m-as simpti implinita si sa-l primesc eu si daca l-as darui cuiva si imi doresc de mult timp acest lucru, mai exact din primul an de relatie si acum s-a ajuns la 3

si daca nu mi-l dati si voi cadou tot o sa fac comanda! ....candva
Boca
Postat pe 22 Octombrie 2010 11:12
As alege o carte patrata... Soacrei mele i-as da o asemenea carte din tot sufletul! E alaturi de noi si de fetita noastra cu trup si suflet si ar sacrifica orice ca sa ii fie fetitei bine... Am vrut sa ii luam o rama foto dar este mult prea conservatoare ca sa se bucure pe deplin de ea... In schimb o carte cu amintirile noastre ar face-o foarte fericita...
adrianas18
Postat pe 22 Octombrie 2010 15:48
MI-AR PLACEA MODELUL FOTOCARTE XL SI AS DARUI-O SOTULUI CU OCAZIA ANIVERSARII NOASTRE DE LA NUNTA, NUMAI CA IN EA MI-AS DORI POZELE DIN LUNA DE MIERE DIN EGIPT, PENTRU CA AM REUSIT SA SURPRINDEM IN FOTOGRAFII CELE MAI FANTASTICE PEISAJE DIN DESERT SI DIN MAREA ROSIE
Vyoleta_25
Postat pe 22 Octombrie 2010 19:14
Buna!tocmai mi-ai dat o idee foarte buna.nu stiam ce cadou sa-i iau iubitului meu de Sf Andrei.suntem impreuna de 5 ani si avem foarte multe poze dar nu avem decat 3 scoase,restul pe calculator.as vrea modelul de fotocarte XL.merci!bafta tuturor!
INNA_88
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:53
Mi-as dori sa-i fac cadou sotului meu cewe fotocarte model XL cu poze de la botezul ficei noastre acum in varsta de 1an si 8 luni pentru ca nu le-a vazut niciodata.
crumela
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:57
Mie imi place modelul XL....ar fi un cadou nemaipomenit pt mama mea...
mihaela_m2
Postat pe 23 Octombrie 2010 10:46
as alege modelul CEWE FOTOCARTE XL (aprox. 30 x 30 cm) si asta la sugestia copiilor care l-au admirat mereu si tanjeau dupa un album de acest fel...
daca as fii fericita castigatoare as pune pozele copiilor...
kudika111292
Postat pe 23 Octombrie 2010 22:38
As dori o Cewe fotocarte XL ,pe care sa o fac cadou fetitei mele,iar in ea sa-i pun pozele de la fiecare zi de nastere de pana acum,ca sa-si aduca aminte bucuria,veselia,prietenii ,dragostea ,care au inconjurat-o in aceaste zile
ralucaok
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:37
http://www.cewe-fotocarte.ro/fotocarte-xxl.php Aleg aceasta fotocarte xxl pt a pune fotografiile fetitei mele inca de la nastere,pt a i-o darui ei sa o aiba amintire pe cand va fi mare.
Legrandandrea
Postat pe 24 Octombrie 2010 13:42
As alege modelul CEWE FOTOCARTE mare atat pentru albumul copilului meu cat si pentru nepotica mea. Ar fi o surpriza super pentru ziua nepotelei mele, care face 1 an.
veronicadrobota
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:48
Bineinteles as alege formatul mare. Motivul este simplu, deja detin doua albume facute la Cewe fotocarte si vreau sa va spun ca sunt de o calitate exceptionala si sunt pe deplin multumit. Unul dintre albume cuprinde poze de la nunta noastra in timp ce cel de-al doilea album cuprinde poze cu mine si sotia mea de cand am inceput relatia si pana acum doi ani. De ce as vrea sa mai fac un album? Iarasi un motiv simplu. In viata noastra a aparut de un an si opt luni un nou membru, minunea noastra, Teona. Intentionam sa-i facem un album al ei, dar din pacate criza isi pune amprenta peste toate cheltuielie noastre. Ar fi pacat sa nu aiba un album al ei cu primele amintiri din viata ei.
kosta78
Postat pe 24 Octombrie 2010 18:17
Alegerea mea ar fi cu siguranta Cewe fotocarte XL. Se apropie aniversarea prietenei mele cele mai bune si ar fi un cadou special pe langa setul de amnar (pentru ca rar reuseam sa facem focul, fie ca ne aflam pe plaja ori la munte). Si pentru ca ne desparte 538 de km (eu fiind in Timisoara, ea in Bucuresti) as pune in album fotografii din locurile in care am calatorit impreuna, momentele surprinse de sarbatori, fotografii vechi, facute in copilarie. Rezultatul, sunt sigura, ar fi extraordinar : o fotocarte care ne va aminti ca prietenia noastra a rezistat in timp, in ciuda distantei si a greutatilor vietii.
Last1left
Postat pe 24 Octombrie 2010 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga o pereche de ghetute oferita de Papucei.ro! 556 De la: kudika499505 18 Ianuarie 2012 23:49
Castiga o invitatie la “Tips & Tricks de Design Interior”, produse de la Biocarpet si multe alte surprize! 49 De la: concursKudika 12 Mai 2011 13:45
Castiga una dintre cele doua rochii de zi oferite de Sense! 364 De la: concursKudika 17 Decembrie 2014 16:47
Castiga o pereche de incaltaminte oferita de Papucei.ro! 273 De la: mihaelamicu2001 28 Septembrie 2011 16:35
Concurs: Eu cine sunt? 121 De la: concursKudika 22 Iunie 2009 11:27