Setari Cookie-uri

Castiga una din cele 4 fotocarti oferite de CEWE!

As alege modelul Cewe fotocarte XL pentru ca avem foarte multe poze de la nunta noastra si nu`prea avem unde le pune.
dana_xyxy03
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:00
Aleg modelul Cewe fotocarte xl sau xxl pentru prietena mea, sambata, pe 30.10 renunta la burlacie si cred ca este cel mai bun moment sa-i daruiesc un astfel de cadou. Cu siguranta isi va pastra cele mai frumoase momente de la nunta!
Mersi
just_alinutzaa
Postat pe 25 Octombrie 2010 08:34
As opta pentru CEWE FOTOCARTE XL pentru a-l face cadou prietenei mele care anul viiitor in primavara se casatoreste. cred ca este foarte potrivit pentru acest scop.
POMPEIA
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:57
As alege formatul XL, si as darui fotocartea respectiva fetitei mele Iasmina
iasminuta
Postat pe 25 Octombrie 2010 14:04
As alege Cewe Fotocarte XL pentru a-l darui iubitului meu puiut ,care isi aniverseaza prima lui zi,cea a numelui Mihai-Casian.Cu siguranta va fi un cadou ideal
kudella
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:10
As alege Cewe Fotocarte XL pentru a-l darui iubitului meu puiut ,care isi aniverseaza prima lui zi,cea a numelui Mihai-Casian.Cu siguranta va fi un cadou ideal
kudella
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:10
As alege CEWE FOTOCARTE XL (aprox. 30 x 30 cm) . L-as face cadou bunici mele materne,pe care o iubesc enorm,as pune in el fotografii de la nunta bunicilor,de la nunta celor 5 fete ale sale,si cate o poza cu fiecare nepot si stranepot. Asa ne va avea pe toti aproape de ea in fiecare zi. Sunt sigura ca i-ar place enorm de mult si s-ar bucura nespus.As face asta pentru ca merita un asa cadou,a fost o bunica extraordinara si continua sa fie,la fel este si ca strabunica.
mario_ale
Postat pe 25 Octombrie 2010 16:53
As darui albumul.......... MIE .As alege albumul XXL si voi pune in el fotografiile de la nunta deoarece imi doresc mult un astfel de album, dar facand nunta anul acesta si fiind criza am redus cheltuielile si am facut un album normal, dar acesta mi se pare mult mai super
ssimonagabriela
Postat pe 25 Octombrie 2010 16:54
Modelul fotocarte CEWE XL este foarte finut si impresionant.As pune toate pozele mele incepand cu copilaria,scoala, nunta si i-as darui-o nasei mele de botez care ma iubeste foarte mult si care a inceput sa adune asemenea poze intr-un album clasic.
kara77
Postat pe 26 Octombrie 2010 08:30
As face un album cu cele mai frumoase poze ale bebelui meu care are 11 luni si i l-as da la 18 ani drept cadou
kkarmen_2006
Postat pe 26 Octombrie 2010 11:23
Preferata mea este Cewe Fotocarte xxl! Este superba si as vrea sa o daruiesc sotului meu ,avand poze cu fetita noastra Ilinca de la nastere si pana in prezent!
buburuza33
Postat pe 26 Octombrie 2010 12:18
As alege modelul de fotocarte XL,l-as darui unui amic special si as pune poze cu natura si cu catei,pentru ca ii plac foarte mult,astea sunt pasiunile lui
roxyiristina
Postat pe 26 Octombrie 2010 12:43
CEWE FOTOCARTE XL m-ar ajuta sa-i fac o surpriza iubitului meu.Implinim 3 ani , care nu au fost frumosi in totalitate,dar nici umbriti.Au fost 3 ani presarati cu surprize simple sau pompoase uneori,plini de lacrimi sau zambete-in functie de anotimp...Au fost 3 ani frumosi care ne vor calauzi de acum inainte.
ancasobo
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:08
Mi-ar placea sa ii fac cadou celei mai bune prietene "CEWE Fotocarte patrata" pentru ca doar ce a nascut un bebe si deja i-am facut multe poze in care ar putea fi puse si sa isi aminteasca peste ani impreuna cu bebeul (atunci mai marisor) de aceste momente...si i-as face unul cadou si iubitului meu pentru ca anul acesta am facut 8 ani de cand suntem impreuna si as pune niste poze cu noi la inceputuri,cand eram mititei si cand am trecut prin multe impreuna si as vrea peste inca 8 ani sa ne uitam cu placere peste aceasta carte ,sa mai facem una si peste alti 8 ani la fel si tot asa:)
andreea_3
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:51
De la: andreea_3, la data 2010-10-26 15:51:38Mi-ar placea sa ii fac cadou celei mai bune prietene "CEWE Fotocarte patrata" pentru ca doar ce a nascut un bebe si deja i-am facut multe poze in care ar putea fi puse si sa isi aminteasca peste ani impreuna cu bebeul (atunci mai marisor) de aceste momente...si i-as face unul cadou si iubitului meu pentru ca anul acesta am facut 8 ani de cand suntem impreuna si as pune niste poze cu noi la inceputuri,cand eram mititei si cand am trecut prin multe impreuna si as vrea peste inca 8 ani sa ne uitam cu placere peste aceasta carte ,sa mai facem una si peste alti 8 ani la fel si tot asa:)


si as mai alege inca unul pentru a-i face o surpriza mamei mele ,care in utlima vreme s-a simtit cam rau:(,unde as pune poze cu ea de la nunta cu tatal meu,cu cele mai bune prietene ,cu mine si sora mea de cand eram micute,cu catelusul nosru de cand era mic,cred ca s-ar bucura foarte tare,o iubesc mult
andreea_3
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:54
CEWE fotocarte patrata, este cartea de poze personalizata perfecta pentru a-mi pune pozele cu catelul meu frumos ( un bishon jucaus) , pe care l-am primit in urma cu un an de la iubitul meu, evident i-as face-o cadou in semn de multumire pentru bucuria care mi-a adus-o in viata.
sweety86
Postat pe 26 Octombrie 2010 16:22
As alege CEWE fotocarte XL pentru fetita mea de 5 anisori,deoarece adora sa faca poze si de acum se viseaza o mica vedeta.
octavianna
Postat pe 26 Octombrie 2010 20:37
As alege Cewe Fotocarte XL pentru finii mei, deoarece albumul de nunta este mult prea clasic ceea ce mi se pare oribil.
cri_nechifor
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:49
Buna ziua. Imi doresc modelul de foto carte XL. Cred ca se armonizeaza perfect cu pozele pe care vreau sa le gazduiasca. Acest model prezinta fotografiile in mod clar, placut si inventiv. Pozele...imi imaginez deja primele doua fotografii, alb- negru, eu si sotul meu pe cand eram doar doi strunfi. Apoi cateva poze care sa ne reaminteasca etapele importante din viata noastra, urmand bineinteles si nunta- cea mai frumoasa zi, si cea mai importanta. Spre final, cateva poze cu Shoshonika, iubita noastra catelusa si primul cadou pe care l-am primit de la iubitul meu sot. Copertile imi doresc sa contina si promisiunile spuse in fata tuturor, atunci cand eram plini de emotie si visatori, atunci cand am fost mire si mireasa. Acest album...un minunat cadou, il va uima pe sotul meu, atunci cand vom implini doi anisori de casatorie. Viata noastra, dar mai ales viata noastra in doi, intr-o mica foto carte. O minunatie de cadou... care il va surprinde pe printisorul meu pe 15 noiembrie. Am uitat sa mentionez ca trebuie neaparat sa fie multi fluturasi care sa armonizeze fotagrafiile (ne alintam Fluturas si Printisor, chiar si verighetele sunt gravate cu aceste alinturi). Va pup si va multumesc ca va ganditi si la dorinta mea.
mela_petrila
Postat pe 27 Octombrie 2010 10:11
As alege o Fotocarte XXL pt ca este foarte frumoasa, are un numar mare de pagini si este extrem de frumos! L-as darui finutului meu (care momentan are 7luni) dupa ce as putea sa imortalizez multe momente frumoase si amuzante. cred ca ar fi un cadou la care as lucra mai multi ani dar care cred ca merita din plin!
Emma4
Postat pe 27 Octombrie 2010 11:18
Forma PATRATA cu siguranta!, deoarece aceasta forma inca din antichitate a tins spre perfectiune! si numai bine surprinde in mod egal pe toate laturiile=toate momentele.
As vrea sa o fac cadou parintilor mei, in care sa fie atasate toate momentele de fericire (momente aproape "pefecte"_memorabile) ale familiei!!!
oana_af
Postat pe 27 Octombrie 2010 11:53
Cu siguranta as opta pentru cel XL..Suntem casatoriti de numai o luna iar astazi parintii mei fac 336 de luni, adik 28 de ani ;)). Cu siguranta dak as castiga unul l-as face cadou alor mei,si as face comanda de inca unul cu poze de la nunta noastra.
sweet_crisa
Postat pe 27 Octombrie 2010 12:16
cewe fotocarte xl

Acest model e foarte bun pt a ne pune poze cu noi: eu, sotul si fetita noastra.
As face-o cadou mamei mele.
Ea nu este prea tehnica. Nu are calculator.
Iar un album i-a place foarte mult.
S-ar uita saptamanal la noi pt a ne simti mai aproape.
Locuim departe de ea.
mihaelamicu2001
Postat pe 27 Octombrie 2010 14:20
Mie imi plac toate variantele, dar daca ar trebui sa aleg un anume tip de CEWE fotocarte as opta pentru modelul XL, pe rosu (coperta de panza).Cu aceastã Fotocarte de 30 x 30 cm sunt sigura c-as putea sa-mi pãstrez pentru eternitate cele mai frumoase amintiri dragi sufletului meu, mai ales ca avem in spate 12 ani de casnicie si 3 copilasi (fie vorba-ntre noi, mi-ar trebui vreo 10 astfel de carti speciale pentru a aseza doar fotografiile cu fiecare dintre ei, de la nastere si pana-n prezent) .
Cui as vrea sa o fac cadou? Hmmm....aici m-ati prins, nu vreau sa par egoista , dar, as vrea sa ma laud tuturor cu o astfel de carte, astfel ca n-as darui-o(dar as recomanda-o cu deosebita placere oricui ar vedea-o la noi in casa) si as lasa-o....drept "mostenire" nepoteilor mei , pentru a se regasi cu drag in chipurile parintilor lor din copilarie, in incercarea de a reconstitui "arborele",sa nu uite cum au fost si , de ce nu ,sa zambeasca vazand ce haine aveam odinioara, ce coafuri, ce pantofi - si cat de mandri eram de infatisarile noastre .
mobbyy
Postat pe 27 Octombrie 2010 14:40
As alege modelul XL, perfect pentru orice fel de fotografii!
As darui aceasta carte grozava nepotelului meu, care are o groaza de fotografii digitale ce zac in PC...fotografii haioase, din vacante, sau de la aniversari, din parc, sau din timpul intalnirii cu Mos Ene...
floricicaalbastra
Postat pe 29 Octombrie 2010 11:53
Oricare dintre ele sunt superbe si mi le-as face cadou mie si iubitului meu care e si el superb !
hcristiana_condo
Postat pe 29 Octombrie 2010 11:53
Buna,
Eu as alege formatul XL si l-as darui iubitului meu pe data de 18 Noiembrie ( ziua in care implinim 4 anisori petrecuti impreuna). In ea as pune poze haioase cu noi, de la inceptul relatiei pana in zilele de azi... alaturi de mici comentarii .In felul acesta va putea observa diferitele etape prin care a trecut relatia noastra. Cred ca i-ar face placere un astfel de cadou si ar fii foarte incantat ( ca si mine dealtfel deoarece fotocartea ar fii un cadou de care ne putem bucura amandoi)
monik_m
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:38
cant de frumos e realizat Colja Johannsen din Hamburg, Templele Angkor din Khmer Empire foarte captivant. mi-ar place si mie ca sa il ofer bebeluslui meu!
roz5blue6lila7
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:43
hmmmm...eu as alege CEWE FOTOCARTE XXL deoarece este foarteee incapatoare si de o calitate f buna si eu cum am ffffff multe poze din fiecare calatorie sau moment important din viata mea ar fi perfecta pentru a pastra minunatele momente petrecute impreuna cu iubitul si prietenii nostri....si ar fi un cadou pentru sufletelul meu si al lui ....iar cand ne va fi dor de asemenea momente sa ne uitam prin carticica noastra...
lolyta
Postat pe 29 Octombrie 2010 21:58
Cred ca formatul perfect este XL, in el incap multe fotografii de orice dimensiune!
Cui i-as da aceasta carte? Raspund fara sa clipesc - copilasului meu, Andrei, care e foarte fotogenic, drept cadou de Sf Andrei!In album as pune toate fotografiile lui cu prietenii sai, de la nastere si pana acum!Asa va intelege ca prietenia nu are varsta!
gelosu
Postat pe 30 Octombrie 2010 09:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga 4 sedinte Olimpic Body Fit! 54 De la: concursKudika 18 Martie 2015 16:21
Castiga unul dintre cele trei seturi de machiaj Benecos oferite de Mall Bio! 471 De la: concursKudika 11 Iunie 2013 21:21
Castiga unul dintre cele 3 super premii puse la bataie de BeautySpell.ro! 570 De la: concursKudika 9 August 2012 14:55
Oxette da ora exacta in moda! 401 De la: concursKudika 20 Iunie 2011 17:15
Castiga o invitatie la “Tips & Tricks de Design Interior”, produse de la Biocarpet si multe alte surprize! 49 De la: concursKudika 12 Mai 2011 13:45