Setari Cookie-uri

Castiga una din cele 4 fotocarti oferite de CEWE!

Mi-as dori o fotocarte Cewe patrata, in care as pune toate pozele mamei. Momentan le pastreaza intr-un imens album foto banal. Ar fi o atentie draguta pentru ea, mai ales ca are 2 copii care foarte curand vor pleca din casa parinteasca.
hell3nyk
Postat pe 30 Octombrie 2010 12:07
As alege TIPUL PATRAT pentru ca imi place mult cum arata si as face-o cadou soacrei mele care isi serbeaza ziua peste o saptamana. Sa nu uite privind pozele, cat ii fac baiatul de fericit...
gabbis2
Postat pe 30 Octombrie 2010 15:46
Salut!
As alege tipul patrat, pentru ca mi se pare elegant si simplu.


As pune in el poze cu mine si cu fratele meu mai mare, pentru ca el este singura persoana careia ii pasa cu adevarat de mine.Este un frate extraordinar pe care stiu ca ma pot baza si pentru care mi'as da si viata.Si pentru ca imi e simpatic atunci cand se joaca WoW, cand nu se misca de la calculator doar cand merge la baie sau cand ii e cu adevarat foame sau sete.Si pentru ca aratam mirific cand mergem impreuna pe strada si povestim.Si, cu toate ca nu am terminat, dar nu vreau sa va plictisesc, prin acest cadou as vrea sa ii multumesc pentru tot ceea ce a facut pentru mine si pentru ca m'a invatat ce inseamna respectul de sine si respectul fata de ceilalti, iar el m'a invatat tot ceea ce stiu si fara el nu as fi fost ceea ce sunt acum.
Bucur_Irina
Postat pe 30 Octombrie 2010 19:44
as alege formatul patrat si as pregati-o drept cadou pt fiica mea cand va implini 14 ani cu poze reprezentative ale evolutiei sale. deoarece cred ca atunci incepe o noua perioada in viata copiilor, odata cu buletinul. cred ca pt ei e foarte important acest moment. si pt noi de ce sa nu recunoastem?
nikko71
Postat pe 31 Octombrie 2010 15:49
Buna seara, Kudica!
As oferi sotiei mele, Dorina, fotocartea daruita de CEWEI ca premiu. Eu, sotul, ma multumesc sa vad imaginile pe monitorul calculatorului in fata caruia ma aflu mult timp. Dorina este mai traditionalista si-si doreste foarte mult un album cu fotografiile de la nunta de rubin (40 de ani de la casatorie), cele cu nepotul sau din excursii. Toate optiunile editoriale sunt foarte atractive. ( Ce minunat ar fi ca de ziua ei de nastere - i nov.- sa poata primi o fotocarte!...)
Postat de Vasile pe adesa Dorinei.
dorina2010
Postat pe 31 Octombrie 2010 21:16
Salut!
As alege o fotocarte CEWE in formatul XL deoarece mi s-a parut interesanta si i-as face un cadou de neuitat iubitului meu pentru ca se apropie aniversarea noastra...ar fi primul nostru album foto si normal ca ar contine toate pozele pe care le-am facut din momentul in care ne-am intalnit si pana in prezent ( ok, m-ati prins, nu chiar TOATE pentru ca s-au adunat destul de multe in 3 ani , dar cu siguranta cele mai amuzante si cele mai romantice) . Sunt sigura ca l-as surprinde placut si ca il vom rasfoi cu drag de fiecare data.....
kudikadiku
Postat pe 31 Octombrie 2010 23:07
IMI este indiferent tipul pt ca sunt f practice si mi le-as face codou pentru aniversarea mea ca tot e de Mos Craciun si trebuie sa ma gandesc si la mine in aceasta zi mai ales ....!
hcristiana_condo
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:14
As alege tipul patrat.
Parintii mei au facut 25 de ani de casnicie, si cred ca ar fi timpul sa ne aducem aminte si de momentele placute.
As pune poze cu noi: cei 4 fantastici : cand a castigat fratele meu primul lui trofeu la sah, cand am terminat eu ( ca o minune) facultatea, cand am plantat primul nostru copac pe un petic de pamant la tara, cand a facut mama mici si i-am mancat cu totii. Sunt momentele mici care fac viata frumoasa.
oana486
Postat pe 1 Noiembrie 2010 16:16
EUPANELS-AICI POTI CASTIGA LA SIGUR Dupa ce faci cont vei primi pe mail sondaje, la care va trebui sa raspunzi. In functie de lungimea chestionarului, primesti puncte .

De exemplu un Ipod este 3000 de puncte.
PS3- 9000 puncte
Casti - 300 puncte
Casti wireless- 550 puncte
Memory Card 4 gb - 400 puncte

Cateva dintre produsele pe care le puteti castiga. Punctele se fac usor, deci merita incercat. Daca v-am convins,TRIMITETI MAIL PE ADRESA FLY_SKY08@YAHOO.COM CU TEXTUL EUPANELS cu adresa de e-mail si primiti invitatie, ca deh, primesc si eu ceva acolo, normal.
kudika119592
Postat pe 1 Noiembrie 2010 22:04
As alege tipul patrat.
as faceo cadou prietenului meu deoarece se aproprie ziua lui si as pune in ea poze de la inceputul relatiei noastre si pana in prezent.
kudika025339
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:53
S-au afisat castigatorii???
mobbyy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 07:45
care sunt castigatorii?
FlorentinaGabriela
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:52
se vor afisa cand vor raspunde toti la mailuri.eu am castigat si multumesc foarte mult kudika si cewe!!sunt super fericita!!!e un cadou superb! iubesc kudika.ro,e cel mai tare site si are cele mai frumoase concursuri
andreea_3
Postat pe 8 Noiembrie 2010 16:41
De la: FlorentinaGabriela, la data 2010-11-07 23:52:26care sunt castigatorii?

Eu sunt o alta castigatoare, astazi mi-am ridicat cartea. Nu pot sa va spun decat ca este superba, totul a mers foarte rapid, profesionisti toti, de la Kudika la Cewe. Multumesc Kudika, multumesc Cewe, nu ma mai satur uitandu-ma la carte. Ati venit in viata mea exact la momentul potrivit! Va doresc toate bune!
papoocha73
Postat pe 11 Noiembrie 2010 00:19
Buna tuturor,

Castigatorii concursului sunt:
dorina2010
ssimonagabriela
andreea_3
papoocha73

Felicitari!

Multumim tuturor pentru participare!
concursKudika
Postat pe 11 Noiembrie 2010 11:54
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Noiembrie 2010 12:02
As alege Fotocarte mare in care as pune fotografiile din concediul trecut din capitale europene deosebit de frumoase: Paris, Londra, Praga, Viena si as face-o cadou sotului meu.
georgi_alina
Postat pe 11 Noiembrie 2010 14:05
De la: papoocha73, la data 2010-11-11 00:19:39
De la: FlorentinaGabriela, la data 2010-11-07 23:52:26care sunt castigatorii?

Eu sunt o alta castigatoare, astazi mi-am ridicat cartea. Nu pot sa va spun decat ca este superba, totul a mers foarte rapid, profesionisti toti, de la Kudika la Cewe. Multumesc Kudika, multumesc Cewe, nu ma mai satur uitandu-ma la carte. Ati venit in viata mea exact la momentul potrivit! Va doresc toate bune!

eu inca nu am terminat-o de facut,dar cred ca o sa arate super poate mi-o arati si mie sa imi dai idei;))de-abia astept sa o termin si eu pe a mea...e un super cadou!!
andreea_3
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:09
De la: concursKudika, la data 2010-11-11 11:54:52Buna tuturor,

Castigatorii concursului sunt:
dorina2010
ssimonagabriela
andreea_3
papoocha73

Felicitari!

Multumim tuturor pentru participare!


Multumesc kudika!!!!!
andreea_3
Postat pe 11 Noiembrie 2010 17:10
Intrucat userul "ssimonagabriela" nu a raspuns in termen de 48 de ore am ales un alt castigator:

FlorentinaGabriela

Acesta va fi contactat pe adresa de mail in cel mai scurt timp.

Multumesc.
concursKudika
Postat pe 15 Noiembrie 2010 14:05
am castigat , nu am primit nimic pe mail ? cum imi ridic premiul ?:X
FlorentinaGabriela
Postat pe 15 Noiembrie 2010 21:41
BUNA!
AS ALEGE TIPUL PATRAT..MI SE PARE TARE elegant!
i l-as face cadou pritenului meu cu ocazia aniversarii a 2 ani de cand suntem impreuna...ar fi cadoul perfect pt el,as pune numai poze cu noi doi..cred k ar ramane profund impresionat de acest cadou deoarece isi doreste foarte mult sa aiba asa ceva ,dat fiind faptul k noi suntem din orase diferite si ne intalnim mai rar ar fi cadoul perfec pt el...''asa as fi zilnic langa el''
mihaela_brunetzik
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:19
trebuie sa castig acest concurs!!!!!!! mai am o sumedenie de poze pe care doresc sa le descarc din pc,altfel explodeaza pc-ul deatatea poze...
nykorro
Postat pe 21 Noiembrie 2010 23:06
* de atatea...scuze....
nykorro
Postat pe 21 Noiembrie 2010 23:07
De la: nykorro, la data 2010-11-21 23:07:29* de atatea...scuze....


nykorro,cu regret te anunt ca s-a incheiat acest concurs:) poaste data viitoare postezi in timp util;)
andreea_3
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:17
Buna mayra .as vrea sa stiu cand primesc premiul?
FlorentinaGabriela
Postat pe 23 Noiembrie 2010 18:12
as alege modelul xl pt sotul meu.SE APROPIE MOS NICOLAE
kudika082556
Postat pe 24 Noiembrie 2010 10:16
De la: FlorentinaGabriela, la data 2010-11-23 18:12:29Buna mayra .as vrea sa stiu cand primesc premiul?


cine e mayra?
andreea_3
Postat pe 25 Noiembrie 2010 10:25
as pune pozele celor dragi
elena500
Postat pe 29 Noiembrie 2010 17:36
Scuze , "KUDIKA"!!! Eram cu mintea in alta parte :P
FlorentinaGabriela
Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga un tratament complet de epilare definitiva oferit de Noblezza 139 De la: rodica_36 21 Decembrie 2010 14:39
Concurs Whirlpool 6142 De la: KudikaPudica 7 Ianuarie 2010 16:44
Castiga un curs de fotografie oferit de DallesGo! 97 De la: GODZILA 16 Noiembrie 2011 19:32
Vrei sa iti innoiesti garderoba? Castiga vouchere de cumparaturi oferite de Zippler.ro! 563 De la: concursKudika 1 Mai 2012 19:42
Castiga unul dintre cele 10 seturi de ingrijire a parului oferite de Dove! 70 De la: ruxmax 27 Iunie 2014 18:32