Setari Cookie-uri

...dar ce parere aveti despre "barbatii" care apeleaza la serviciile prostituatelor?

De la: Celia_29, la data 2010-10-18 18:01:43
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:48:02Nu stiu daca s`a mai discutat subiectul asta....dar chiar sunt curioasa sa stiu ce cred femeile despre acesti barbati (daca se pot numi asa)
Nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar sincer eu nu consider un barbat adevarat,un om care apeleaza la serviciile unor prostituate (indiferebt ca sunt de lux,sau niste "amatoare" care`si pun dosul la bataie pt o suma infima)


am o parerea perpendiculara cu acea forma infima a unor zaruri paralel bagate si infipte in aluatul unor marimi ce incepura sa ma ameteasca......cred ca e de ajuns pt azi.....adri




Celia......cu cine te certi mama ????

anastasia_m
Postat pe 18 Octombrie 2010 20:23
De la: anastasia_m, la data 2010-10-18 20:21:52
Yumyyyy...aia e cu mucegai fata!!! ...si dupe cum se vede au alergie la anumite parfumuri


aia aia bre de zici unora le place
yumy
Postat pe 18 Octombrie 2010 20:23
De la: yumy, la data 2010-10-18 20:23:55
De la: anastasia_m, la data 2010-10-18 20:21:52
Yumyyyy...aia e cu mucegai fata!!! ...si dupe cum se vede au alergie la anumite parfumuri


aia aia bre de zici unora le place



ma .......si mie imi place......
anastasia_m
Postat pe 18 Octombrie 2010 20:26
aia sunt niste disperati sadomasochisti dornici de ceva nou. gagicilor si mai ales tu care ai inventat acest topic e asa greu sa ies pe strada si sa imi fac o partenera pt sex?decat sa platesc pe una care are 20 30 pe noapte si nici nu se spala dupa altul doar se sterge cu cravata uitata a vreunui domn cica in societate mai bn ies in oras cu aceeai bani poate mai putini beau o bere singur si imi fac curaj si merg la domna din colt care cica e suparata in seara aia si ii spun dak pot sa ii tin companie. si ma asez la masa ei si vorbesc pana isi da seama ca vrea sa o faca cu mine si cu asta basta cu prostituata. plus ca aceea femeie are trupul deja spurcat ..fara vreun scop in viata si o sclava pt cei care ajung sa apeleze.iar daca nu gasesc in noaptea aia mai bn imi fac una amre in baie si incerc a doua zi din nou si trebuie sa ''prind'' ceva nu?
extravagant
Postat pe 18 Octombrie 2010 22:29
sunt curiosi sa vada ce fel este o pi--a care a fu..to mai multi
kudika181175
Postat pe 18 Octombrie 2010 23:00
eu daca as fi curios in acest mod as cautao galeata as pune gelatina in ea si probabil m-as uita si la tine:)) scuze asta era o glumita..cred ca te simti la fel cum iti adie un vant usor vara pe arsita cand esti gol gol
extravagant
Postat pe 18 Octombrie 2010 23:12
De la: extravagant, la data 2010-10-18 22:29:53aia sunt niste disperati sadomasochisti dornici de ceva nou. gagicilor si mai ales tu care ai inventat acest topic e asa greu sa ies pe strada si sa imi fac o partenera pt sex?decat sa platesc pe una care are 20 30 pe noapte si nici nu se spala dupa altul doar se sterge cu cravata uitata a vreunui domn cica in societate mai bn ies in oras cu aceeai bani poate mai putini beau o bere singur si imi fac curaj si merg la domna din colt care cica e suparata in seara aia si ii spun dak pot sa ii tin companie. si ma asez la masa ei si vorbesc pana isi da seama ca vrea sa o faca cu mine si cu asta basta cu prostituata. plus ca aceea femeie are trupul deja spurcat ..fara vreun scop in viata si o sclava pt cei care ajung sa apeleze.iar daca nu gasesc in noaptea aia mai bn imi fac una amre in baie si incerc a doua zi din nou si trebuie sa ''prind'' ceva nu?

dar de ce mai ales eu?ca p`asta n`am inteles`o
AdrianaR
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:34
daca ar fii asa, as intreba femeile de ce apeleaza la serviciile unui gigolo? fiecare are frustrarea lui si cand nu mai poate avea ceva se duce si-l cumpara, nu cred ca un barbat care s-a dus la o prostituata e mai bun cu ceva decat unul care nu s-a dus si invers, fiecare are experienta lui sexuala de viata, unii se duc din curiozitate, altii pentru ca asa s-au obisnuit, pentru ca ii face sa se simta mai barbati, altii din prostie, altii din slabiciune, important este sa stim sa ne protejam si sa stim unde sa ne oprim
mihai_frv_1986
Postat pe 19 Octombrie 2010 08:19
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:48:02Nu stiu daca s`a mai discutat subiectul asta....dar chiar sunt curioasa sa stiu ce cred femeile despre acesti barbati (daca se pot numi asa)
Nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar sincer eu nu consider un barbat adevarat,un om care apeleaza la serviciile unor prostituate (indiferebt ca sunt de lux,sau niste "amatoare" care`si pun dosul la bataie pt o suma infima)
pai ce parere poti sa ai decat una foarte proasta..mai bine zis sa fugi de asemenenea specii cat poti....sunt niste curvari inraiti care nu se mai pot indrepta niciodata.....
kudika029282
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:17
De la: Barbie30, la data 2010-10-18 18:04:59
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:48:02Nu stiu daca s`a mai discutat subiectul asta....dar chiar sunt curioasa sa stiu ce cred femeile despre acesti barbati (daca se pot numi asa)
Nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar sincer eu nu consider un barbat adevarat,un om care apeleaza la serviciile unor prostituate (indiferebt ca sunt de lux,sau niste "amatoare" care`si pun dosul la bataie pt o suma infima)


O sa-ti dau un exemplu:un tip care are 55 de ani si o sotie de 25 de ani.Sotia pleaca la parinti (asa spune ea) si el sta cuminte acasa(asa ii spune ei).Ea nu are nevoie sa plateasca barbatii cu care se culca(o face de placere satula sa se culce cu un mos) in schimb el trebuie sa plateasca femeile la care apeleaza si scoate bani grei.Se pare ca "prostituata" inlocuieste foarte bine sotia cand e cazul.


corect sau poate el vrea sex oral, anal sau mai stiu eu de care, si sotia nu ii face, si astfel apeleaza la prostituate, mai bine sa se duca la asemenea femei la care se duce isi face treaba si gata, decat sa afli peste nu stiu cat timp ca are o amanta si duce viata dubla
visan_georgiana
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:24
De la: TIGRA, la data 2010-10-19 12:24:00
De la: Barbie30, la data 2010-10-18 18:04:59
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:48:02Nu stiu daca s`a mai discutat subiectul asta....dar chiar sunt curioasa sa stiu ce cred femeile despre acesti barbati (daca se pot numi asa)
Nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar sincer eu nu consider un barbat adevarat,un om care apeleaza la serviciile unor prostituate (indiferebt ca sunt de lux,sau niste "amatoare" care`si pun dosul la bataie pt o suma infima)


O sa-ti dau un exemplu:un tip care are 55 de ani si o sotie de 25 de ani.Sotia pleaca la parinti (asa spune ea) si el sta cuminte acasa(asa ii spune ei).Ea nu are nevoie sa plateasca barbatii cu care se culca(o face de placere satula sa se culce cu un mos) in schimb el trebuie sa plateasca femeile la care apeleaza si scoate bani grei.Se pare ca "prostituata" inlocuieste foarte bine sotia cand e cazul.


corect sau poate el vrea sex oral, anal sau mai stiu eu de care, si sotia nu ii face, si astfel apeleaza la prostituate, mai bine sa se duca la asemenea femei la care se duce isi face treaba si gata, decat sa afli peste nu stiu cat timp ca are o amanta si duce viata dubla
aoleuu tigro mai zapacit numai de sex vb de ma faci sa mi se ridice nivelul
thadoogback
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:34
De la: thadoogback, la data 2010-10-19 12:34:55
De la: TIGRA, la data 2010-10-19 12:24:00
De la: Barbie30, la data 2010-10-18 18:04:59
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:48:02Nu stiu daca s`a mai discutat subiectul asta....dar chiar sunt curioasa sa stiu ce cred femeile despre acesti barbati (daca se pot numi asa)
Nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar sincer eu nu consider un barbat adevarat,un om care apeleaza la serviciile unor prostituate (indiferebt ca sunt de lux,sau niste "amatoare" care`si pun dosul la bataie pt o suma infima)


O sa-ti dau un exemplu:un tip care are 55 de ani si o sotie de 25 de ani.Sotia pleaca la parinti (asa spune ea) si el sta cuminte acasa(asa ii spune ei).Ea nu are nevoie sa plateasca barbatii cu care se culca(o face de placere satula sa se culce cu un mos) in schimb el trebuie sa plateasca femeile la care apeleaza si scoate bani grei.Se pare ca "prostituata" inlocuieste foarte bine sotia cand e cazul.


corect sau poate el vrea sex oral, anal sau mai stiu eu de care, si sotia nu ii face, si astfel apeleaza la prostituate, mai bine sa se duca la asemenea femei la care se duce isi face treaba si gata, decat sa afli peste nu stiu cat timp ca are o amanta si duce viata dubla
aoleuu tigro mai zapacit numai de sex vb de ma faci sa mi se ridice nivelul


pai nu vezi mai draga , numai topic-uri de genul asta sunt
visan_georgiana
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati deschide vreodata usa goale celui care livreaza mancarea ? 4 De la: kudika_993357 22 Aprilie 2016 15:52
Rochite 3 De la: alfredodecurtofreco 18 Octombrie 2010 16:39
ce parere aveti despre pegging? 66 De la: geo_resuscitat 14 Decembrie 2010 08:21
topul celor mai penibile topicuri:))) 33 De la: Dor_a 12 Februarie 2009 14:52
Cine stie multe despre pozitiile in sex? 4 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:27