Setari Cookie-uri

diferenta mare de varsta

Buna... nu cred ca e relevant numele meu in aceasta discutie, ci faptul ca vreau sa va cer parerea cu privire la o situatie "neobisnuita" in care am ajuns ( "neobisnuita" poate pentru faptul ca sunt foarte tanara si nu am avut ocazia sa experimentez si sa ma confrunt cu diverse situatii) am doar 17 ani si acum 2 ani am cunoscut un baiat care este cu 10 ani mai mare decat mine. am prins drag de el pentru ca e prietenos, amuzant si inteligent. pe vremea aia imi era doar simpatic, chiar daca nu ma retine nimic sa spun ca e genul de baiat frumos cu aspiratii inalte si care bineinteles se crede "barbatul fatal". recent, prin diferite circumstante, ne'am intalnit. dupa parerea mea el a ramas acelasi, insa el spune ca m'am schimbat, m-am facut mai inalta si mai frumoasa ( sau mai "buna" cum zic EI) ne'am apropiat mai tare si intr'o zi ne-am intalnit. pe langa alte conversatii si plimbari am ajuns sa ne sarutam (nimic mai mult cu toate ca lui nu i'ar displacea) ne'am vazut si in alte zile continuand sa ne comportam ca un cuplu. nu am avut intentia sa il intreb "ce vrei de la mine?" , "de ce facem asta?" sau alte intrebari de genul asta stiind cum e el si stiind ca el ramane acelasi afemeiat. el imi spune mereu ca sunt isteata si pentru varsta mea gandesc ca o persoana matura. intr-un fel sau altul m-a facut sa ma simt speciala, diferita si admirata. am ajuns chiar s acred acest lucru. acum nu mai suntem asa de apropiati si nici macar nu mai conversam fie chiar si la telefon. nu vreau sa cred si nici nu cred ca el a simtit vreodata ceva petru mine si poate a fost si vina mea ca m'am multumit cu putin. intr-un fel sufar pentru ca l-am lasat sa ma "utilizeze" intr-un moment de clacare de-al lui. ce parere ai tu despre asta?
lipstick
Postat pe 22 Octombrie 2010 22:58
Ca acest gagiu a ramas tot un afemeiat, dar sa nu ti para rau, considera totul ca o experienta, nu strica sa ai experiente de genul, oricum esti tanara si apoi vei putea sa clasifici afemeiatii si baietii adevarati cu care sa ai o relatie serioasa.
lover_woman
Postat pe 22 Octombrie 2010 23:02
adica dupa ce ti-a traso , si-a luat talpasita?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Octombrie 2010 23:26
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-22 23:26:05adica dupa ce ti-a traso , si-a luat talpasita?


dap, magari de barbati, dar las ca s si femei de genul slava Domnului...
lover_woman
Postat pe 22 Octombrie 2010 23:40
De la: lover_woman, la data 2010-10-22 23:40:25
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-22 23:26:05adica dupa ce ti-a traso , si-a luat talpasita?


dap, magari de barbati, dar las ca s si femei de genul slava Domnului...


ce nesimtit!!

buna tz
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Octombrie 2010 23:57
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-22 23:57:03
De la: lover_woman, la data 2010-10-22 23:40:25
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-22 23:26:05adica dupa ce ti-a traso , si-a luat talpasita?


dap, magari de barbati, dar las ca s si femei de genul slava Domnului...


ce nesimtit!!

buna tz


, ia zi mi draga Geo, fusesi magar vreodata ? in sensul de mai sus bineinteles
lover_woman
Postat pe 23 Octombrie 2010 16:50
nu, m-am casatorit virgin
geo_reincarcat_iara
Postat pe 23 Octombrie 2010 17:30
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-23 17:30:31nu, m-am casatorit virgin

chestia ca la mine a fost invers.
dupa ce mi-a tras-o de mi-a sfartecat ciucurelu', dupa doua zile petrecute-n pat, am plans!
m-a intrebat:
-de ce plangi papusel??
- a....a....acu' cine ma mai ia pe mine asa...dezvirginat...!!? nici nu sunt sigur ca voi face rusinii publice, cand vor auzi ca ata de la mandretea mea, e rupta!!
-lasaaaa papusel feroce, ca am io grija de tine. toata viata!

geo_reincarcat_iara
Postat pe 23 Octombrie 2010 17:35
De la: latina, la data 2010-10-22 22:58:36Buna... nu cred ca e relevant numele meu in aceasta discutie, ci faptul ca vreau sa va cer parerea cu privire la o situatie "neobisnuita" in care am ajuns ( "neobisnuita" poate pentru faptul ca sunt foarte tanara si nu am avut ocazia sa experimentez si sa ma confrunt cu diverse situatii) am doar 17 ani si acum 2 ani am cunoscut un baiat care este cu 10 ani mai mare decat mine. am prins drag de el pentru ca e prietenos, amuzant si inteligent. pe vremea aia imi era doar simpatic, chiar daca nu ma retine nimic sa spun ca e genul de baiat frumos cu aspiratii inalte si care bineinteles se crede "barbatul fatal". recent, prin diferite circumstante, ne'am intalnit. dupa parerea mea el a ramas acelasi, insa el spune ca m'am schimbat, m-am facut mai inalta si mai frumoasa ( sau mai "buna" cum zic EI) ne'am apropiat mai tare si intr'o zi ne-am intalnit. pe langa alte conversatii si plimbari am ajuns sa ne sarutam (nimic mai mult cu toate ca lui nu i'ar displacea) ne'am vazut si in alte zile continuand sa ne comportam ca un cuplu. nu am avut intentia sa il intreb "ce vrei de la mine?" , "de ce facem asta?" sau alte intrebari de genul asta stiind cum e el si stiind ca el ramane acelasi afemeiat. el imi spune mereu ca sunt isteata si pentru varsta mea gandesc ca o persoana matura. intr-un fel sau altul m-a facut sa ma simt speciala, diferita si admirata. am ajuns chiar s acred acest lucru. acum nu mai suntem asa de apropiati si nici macar nu mai conversam fie chiar si la telefon. nu vreau sa cred si nici nu cred ca el a simtit vreodata ceva petru mine si poate a fost si vina mea ca m'am multumit cu putin. intr-un fel sufar pentru ca l-am lasat sa ma "utilizeze" intr-un moment de clacare de-al lui. ce parere ai tu despre asta?


ce mai conteaza ?fuse..si se duse ...
blaa
Postat pe 23 Octombrie 2010 17:40
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-23 17:35:55
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-23 17:30:31nu, m-am casatorit virgin

chestia ca la mine a fost invers.
dupa ce mi-a tras-o de mi-a sfartecat ciucurelu', dupa doua zile petrecute-n pat, am plans!
m-a intrebat:
-de ce plangi papusel??
- a....a....acu' cine ma mai ia pe mine asa...dezvirginat...!!? nici nu sunt sigur ca voi face rusinii publice, cand vor auzi ca ata de la mandretea mea, e rupta!!
-lasaaaa papusel feroce, ca am io grija de tine. toata viata!



buna asa draga Geo, te ai scos ...
lover_woman
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un an de casnicie 146 De la: AnotherWay 11 Septembrie 2010 16:28
o rochie super 20 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 11:56
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:26
Reduceri de sarbatori! 3 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 22 Februarie 2010 16:57
look 15 De la: simona_by_me 20 Aprilie 2010 22:32