Setari Cookie-uri

am gresit eu?

buna...am 17 ani si dau mereu de situatii dificile poate pentru faptul ca stau prost in luarea deciziilor. Un prieten pe care il stiu din copilarie a vrut sa fie cu mine. eu l-am refuzat cu pretextul ca il consider doar un amic si ca m'as simti ciudat daca as accepta. clar nu asta era motivul. eu innebunita pana peste de varul sau am crezut ca am vreo sansa cu el. insa el doar mi-a dat impresia ca ma place ca mai tarziu sa ajunga s anu ma mai bage in seama. acum prietenul asta al meu din copilarie si-a gasit alta si intr-un fel sau altul regret. ce parere ai despre asta:(
lipstick
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:10
pfff...poi nu stiu..probabil ca tu acum iti dai seama ca defapt simti cv pt acest amic al tau...sau poate ca regreti pt simplu fapt ca altcineva ti-a luat ce tu "ai avut" si ai dat cu piciorul...fa un pic de ordine in sentimentele si gandurile tale...pooop
andreea_9
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:16
De la: lipstick, la data 2010-10-24 22:10:12buna...am 17 ani si dau mereu de situatii dificile poate pentru faptul ca stau prost in luarea deciziilor. Un prieten pe care il stiu din copilarie a vrut sa fie cu mine. eu l-am refuzat cu pretextul ca il consider doar un amic si ca m'as simti ciudat daca as accepta. clar nu asta era motivul. eu innebunita pana peste de varul sau am crezut ca am vreo sansa cu el. insa el doar mi-a dat impresia ca ma place ca mai tarziu sa ajunga s anu ma mai bage in seama. acum prietenul asta al meu din copilarie si-a gasit alta si intr-un fel sau altul regret. ce parere ai despre asta:(


Pai n-am inteles, tu de fapt acum ce vrei?:)
Sa inteleg ca-l vrei pe " amic" care e cu alta, dar de fapt l-ai vrea doar ca tu sa fii in reajma varului sau, nu?:)
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:39
De la: stem_29, la data 2010-10-24 22:39:02
De la: lipstick, la data 2010-10-24 22:10:12buna...am 17 ani si dau mereu de situatii dificile poate pentru faptul ca stau prost in luarea deciziilor. Un prieten pe care il stiu din copilarie a vrut sa fie cu mine. eu l-am refuzat cu pretextul ca il consider doar un amic si ca m'as simti ciudat daca as accepta. clar nu asta era motivul. eu innebunita pana peste de varul sau am crezut ca am vreo sansa cu el. insa el doar mi-a dat impresia ca ma place ca mai tarziu sa ajunga s anu ma mai bage in seama. acum prietenul asta al meu din copilarie si-a gasit alta si intr-un fel sau altul regret. ce parere ai despre asta:(


Pai n-am inteles, tu de fapt acum ce vrei?:)
Sa inteleg ca-l vrei pe " amic" care e cu alta, dar de fapt l-ai vrea doar ca tu sa fii in reajma varului sau, nu?:)

Prejma varului*
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:39
De la: stem_29, la data 2010-10-24 22:39:41
De la: stem_29, la data 2010-10-24 22:39:02
De la: lipstick, la data 2010-10-24 22:10:12buna...am 17 ani si dau mereu de situatii dificile poate pentru faptul ca stau prost in luarea deciziilor. Un prieten pe care il stiu din copilarie a vrut sa fie cu mine. eu l-am refuzat cu pretextul ca il consider doar un amic si ca m'as simti ciudat daca as accepta. clar nu asta era motivul. eu innebunita pana peste de varul sau am crezut ca am vreo sansa cu el. insa el doar mi-a dat impresia ca ma place ca mai tarziu sa ajunga s anu ma mai bage in seama. acum prietenul asta al meu din copilarie si-a gasit alta si intr-un fel sau altul regret. ce parere ai despre asta:(


Pai n-am inteles, tu de fapt acum ce vrei?:)
Sa inteleg ca-l vrei pe " amic" care e cu alta, dar de fapt l-ai vrea doar ca tu sa fii in reajma varului sau, nu?:)

Prejma varului*

ptiu! PREAJMA.
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:40
am fost in preajma varului sau si fara sa fiu impreuna cu amicul meu. insa mi'am dat seama ca din cauza varului am renuntat la un baiat care chiar merita. si acum am platit pierzandu-i pe amandoi:|
lipstick
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:42
De la: lipstick, la data 2010-10-24 22:42:43am fost in preajma varului sau si fara sa fiu impreuna cu amicul meu. insa mi'am dat seama ca din cauza varului am renuntat la un baiat care chiar merita. si acum am platit pierzandu-i pe amandoi:|

Asta am inteles, insa nu inteleg ce vrei acum:)?
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:48
sa am oportunitatea sa aleg din nou. l'as da naibii pe var'su si l'as alege pe amic. insa se pare ca e tarziu pentru asta acum:|
lipstick
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:51
De la: lipstick, la data 2010-10-24 22:51:45sa am oportunitatea sa aleg din nou. l'as da naibii pe var'su si l'as alege pe amic. insa se pare ca e tarziu pentru asta acum:|

Tu mama, in primul post ai scris ca tu esti innebunita dupa varul amicului tau.
Tot acolo ai scris ca " varul" ti-a dat doar impresia ca te place, dar el de fapt nu te place:)
Acum scrii ca TU l-ai da naibi pe varul amicului tau:) desii eu vad ca el nu te baga in seama:)
Acum hotaraste-te.:)
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:58
"varu" nu ma priveste ca pe o posibila partenera, desi asta mi'a dat impresia, ca mai tarziu sa nu mai aiba nicio tangenta cu mine. "amicul" care ma place e opusul varului. el s'a purtat mereu frumos cu mine si a fost rabdator. din cauza varului dupa care eram innebunita, eu l'am refuzat pe "amic". varul s'a dus si mi'am dat seama ca am gresit cand nu am acceptat sa fiu cu "amicul din copilarie".
lipstick
Postat pe 24 Octombrie 2010 23:06
De la: lipstick, la data 2010-10-24 23:06:36"varu" nu ma priveste ca pe o posibila partenera, desi asta mi'a dat impresia, ca mai tarziu sa nu mai aiba nicio tangenta cu mine. "amicul" care ma place e opusul varului. el s'a purtat mereu frumos cu mine si a fost rabdator. din cauza varului dupa care eram innebunita, eu l'am refuzat pe "amic". varul s'a dus si mi'am dat seama ca am gresit cand nu am acceptat sa fiu cu "amicul din copilarie".


Lasa mama, nu-ti bate capul, esti inca copiluta:) toate se rezolva, ai timp destul.
stem_29
Postat pe 24 Octombrie 2010 23:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre disparitia barbatilor 8 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:48
Totul despre...afemeiati... 103 De la: stardancer 29 Octombrie 2009 11:47
indecisa :( 11 De la: rockk 7 Noiembrie 2010 10:20
Maturitatea barbatilor... 19 De la: FLORY_DULCIK 30 Noiembrie 2009 00:54
Cum sa procedez? help me !! 9 De la: teo_ 14 Aprilie 2010 13:16