Setari Cookie-uri

Am o Problema in Dragoste

Poate ca sunt nebun dar asi dorii un sfat, in urma cu 5 ani am cunoscut o fata cu care am inceput o relatie ,toate bune si frumoase Relatia a Durat 2 ani jumatate , eu in prostia mea dupa acesti 2 ani jumate am inceput sa ne injuram sa ne balacarim la un moment dat am intrerupt orice legatura de parca nu cunoscusem aceea persoana niciodata pe 3 ianuarie 2014 am inceput sa ne vorbim dinou gen Buna ce faci si cam atat in acel moment pentru mine s-au apris iar sentimentele fata de ea in octombrie anul trecut am inceput sa iesim dinou fara a avea o relatie sau cva de genul , dar ne pupam venea la mine ma duceam la ea, faceam lucrurile pe care le-ar face un cuplu normal dar feriti de lume ca ii gresisem foarte mult , asta a durat cam o luna dupa care intr-o seara o fosta "prietena de a mea a venit la mine si am facut ce Sex (dragoste) ,si asa zisa mea iubita fata pe care o cunosc de acum 6 ani a aflat ,am stat certati fara sa imi raspunda la mesaje telefoane pana in IAnuarie 2015 in care m-am dus la ea si am stat de vorba in care i-a imi spune si imi spune si in momentu de fata ca vrea sa o las in pace dar iese cu mine pe scara vorbim cate 2,3 ore si tot asa de aceea si postez acum aici ca mi-a spus sa imi fac un control sentimentele mele fata de ea nu au incetat nici in momentul de fata o Iubesc tot ce fac vreau sa fac este sa ma impac cu ea :X .tin sa precizez ca in timpul acela in care noi am fost ca doi straini am avut relatii cu alte persoane..... Intrebare ce'i de facut in situatia asta si care ar fi Sfaturile Voastre ???? Accept orice sugestie chiar sa fiu facut prost pentru ca stiu ca asa este ... Ea tot imi spune sa o las sa isi vada de viata ei dar nu pot daca stau 2 saptamani fara sa nu o vad inebunesc.....
SpiK_Alex
Postat pe 26 Ianuarie 2015 00:14
De la: SpiK_Alex, la data 2015-01-26 00:14:03Poate ca sunt nebun dar asi dorii un sfat, in urma cu 5 ani am cunoscut o fata cu care am inceput o relatie ,toate bune si frumoase Relatia a Durat 2 ani jumatate , eu in prostia mea dupa acesti 2 ani jumate am inceput sa ne injuram sa ne balacarim la un moment dat am intrerupt orice legatura de parca nu cunoscusem aceea persoana niciodata pe 3 ianuarie 2014 am inceput sa ne vorbim dinou gen Buna ce faci si cam atat in acel moment pentru mine s-au apris iar sentimentele fata de ea in octombrie anul trecut am inceput sa iesim dinou fara a avea o relatie sau cva de genul , dar ne pupam venea la mine ma duceam la ea, faceam lucrurile pe care le-ar face un cuplu normal dar feriti de lume ca ii gresisem foarte mult , asta a durat cam o luna dupa care intr-o seara o fosta "prietena de a mea a venit la mine si am facut ce Sex (dragoste) ,si asa zisa mea iubita fata pe care o cunosc de acum 6 ani a aflat ,am stat certati fara sa imi raspunda la mesaje telefoane pana in IAnuarie 2015 in care m-am dus la ea si am stat de vorba in care i-a imi spune si imi spune si in momentu de fata ca vrea sa o las in pace dar iese cu mine pe scara vorbim cate 2,3 ore si tot asa de aceea si postez acum aici ca mi-a spus sa imi fac un control sentimentele mele fata de ea nu au incetat nici in momentul de fata o Iubesc tot ce fac vreau sa fac este sa ma impac cu ea :X .tin sa precizez ca in timpul acela in care noi am fost ca doi straini am avut relatii cu alte persoane..... Intrebare ce'i de facut in situatia asta si care ar fi Sfaturile Voastre ???? Accept orice sugestie chiar sa fiu facut prost pentru ca stiu ca asa este ... Ea tot imi spune sa o las sa isi vada de viata ei dar nu pot daca stau 2 saptamani fara sa nu o vad inebunesc.....


Esti asa cum te-ai catalogat!!!Cum poti sa spui ca te "innebuneste" gandul privind acea tanara atat timp cat ai inselat-o???Sa iti recomand sa nu o mai minti??Sa nu o mai tradezi????As face-o degeaba!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Ianuarie 2015 07:12
Singura problema, vizibila, e ca te-a primit inapoi dpa ce s-a lasat cu injuraturi si balacareli. Asa ti-a oferit prilejul s-o inseli. Acum cred ca-i datorezi si tu macar serviciul de a o lasa-n pace. Faza cu inebunitul e doar de smecherie, pana apare iarasi o fosta cu care sa faci una, alta, asa, sa uiti de inebunire.
puiut_77
Postat pe 26 Ianuarie 2015 13:51
De la: puiut_77, la data 2015-01-26 13:51:43Singura problema, vizibila, e ca te-a primit inapoi dpa ce s-a lasat cu injuraturi si balacareli. Asa ti-a oferit prilejul s-o inseli. Acum cred ca-i datorezi si tu macar serviciul de a o lasa-n pace. Faza cu inebunitul e doar de smecherie, pana apare iarasi o fosta cu care sa faci una, alta, asa, sa uiti de inebunire.


-Dyna-
Postat pe 26 Ianuarie 2015 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna dimineata 84 De la: Cristina___ 21 Iulie 2009 07:37
ajutor!!! 10 De la: NicoNicco 24 Iunie 2010 13:43
Ejacularea precoce poate fi combatuta? 2 De la: kudika_15804 3 Octombrie 2013 10:44
cadou 20 ani 17 De la: dienutza122 27 Iulie 2012 19:37
viriil -nu cred 14 De la: gratuit89 30 Noiembrie 2009 21:53