Setari Cookie-uri

Doresc o relatie in adevaratul sens al cuvantului/mai sunt fete cu carcacter?

NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!
ionut_daniel
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:03
Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
Barbie30
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:04
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 21:03:17NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

ma stiu io pe cineva...fata mare nu e...da nici ..ututa rau rau rau nu e...ce zici merge ?
BEL_AMY1
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:10
Matrimoniale? Iar?
The_Exile
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:11
Ioaneeee....nici acu nu ai gasit fata????? provoci ....brrrrr....tu o vrei pe Xena????
anastasia_m
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
barby da ala din avatar arata a minor?
Valy90
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:13
De la: valy90, la data 2010-10-26 21:13:54
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
barby da ala din avatar arata a minor?


Mie cam imi pare minor
Barbie30
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:14
Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

....ce fals suna....de unde ai copiat expresiile astea ?
mahy33
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:16
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:14:57
De la: valy90, la data 2010-10-26 21:13:54
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
barby da ala din avatar arata a minor?


Mie cam imi pare minor

ha ...te-am prinsss...nu ai ochelarii la tineeeee...
BEL_AMY1
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:16
anastasia_m
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:17
De la: anastasia_m, la data 2010-10-26 21:17:35

nu ridea...si ea ridea
BEL_AMY1
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:19
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:14:57
De la: valy90, la data 2010-10-26 21:13:54
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
barby da ala din avatar arata a minor?


Mie cam imi pare minor
Eu l-am confundat cu tata,ma gandeam ca vrea so insele pe mama si isi cauta fete ,,serioase" pe aici
Valy90
Postat pe 26 Octombrie 2010 21:22
aproape 26-nu vad care ar fi coruperea:)
ionut_daniel
Postat pe 26 Octombrie 2010 22:00
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 22:00:30aproape 26-nu vad care ar fi coruperea:)


nu te baga, ca aici, misuna niste vampe, de te corup, de n`ai vazut!
100101
Postat pe 26 Octombrie 2010 22:04
De la: mahy33, la data 2010-10-26 21:16:07Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

....ce fals suna....de unde ai copiat expresiile astea ?


copiate, poate u insasi esti o copie a realitatii... sa fim seriosi.. ce vorbe asa mari sunt pt a le cataloga ca fiind copiate,,,
ionut_daniel
Postat pe 3 Noiembrie 2010 19:00
De la: valy90, la data 2010-10-26 21:22:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:14:57
De la: valy90, la data 2010-10-26 21:13:54
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori
barby da ala din avatar arata a minor?


Mie cam imi pare minor
Eu l-am confundat cu tata,ma gandeam ca vrea so insele pe mama si isi cauta fete ,,serioase" pe aici

zau cu limba scoasa dc esti facut in eprubeta la 5 ani daca tatal tau e de aceeasi varsta ca mine:))
ionut_daniel
Postat pe 3 Noiembrie 2010 19:01
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 21:03:17NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!


Stimate domnisor........
Ce relatie serioasa cauti tu...pana si pe net, cand Tu de fapt ti-ai facut ID nou doar pentru asta?!
Deci, repet si intreb.
Ce relatie serioasa cauti cand incepu chiar dumneata cu neseriozitati?:))
In fine.....un lucru e cert in lumea asta.
Ce dai, aia primesti!
stem_29
Postat pe 3 Noiembrie 2010 19:05
De la: ionut_daniel, la data 2010-11-03 19:00:33
De la: mahy33, la data 2010-10-26 21:16:07Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

....ce fals suna....de unde ai copiat expresiile astea ?


copiate, poate u insasi esti o copie a realitatii... sa fim seriosi.. ce vorbe asa mari sunt pt a le cataloga ca fiind copiate,,,


nu pari genu' de inteligenta precoce.
adica ai o fata care inspira altceva decat dragoste!
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 19:06
De la: mahy33, la data 2010-10-26 21:16:07Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

....ce fals suna....de unde ai copiat expresiile astea ?


de la mine


pentru relatii, contactati-ma pe privat cu ID de mess si poza, anunt valabil doar pentru gagici
battleofwits
Postat pe 3 Noiembrie 2010 19:06
Saracul cand si-a luat si el inima in dinti..a pregatit cu atat uzura de minte acel discurs.. voi ce faceti? Nici o fata nu il vrea pe dragutul ala? mi-a zis Fifi ca il place f mult dar nu ma risc eu sa fac combinatii
extravagant
Postat pe 3 Noiembrie 2010 22:59
De la: Barbie30, la data 2010-10-26 21:04:49Ce varsta ai? Nu vreau sa intru la corupere de minori

nu vezi in poza ca are barba mai mare ca a mea? e batran precoce
pickard
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:07
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 21:03:17NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!







... bei gogule ... pei tu vrei sa iti gasesti o fata doar pentru prietenie, bre ... pei stiu toate ce inseamna asta si daca nu esti vreun don juan sa le cada izmenele de buna voie trebuie sa vii cu ceva mai concret ... ca dupa ''relatiile'' de prietenie de astazi, saracele fete se aleg, cel mult, cu citeva cutii de anticonceptionale consumate si vrun avort sau doua la activ ... fii mai concret ca altfel nu provoci prea multa audientza ...
marco918
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:14
Ionele....ma tem ca faci faci impresie proasta...so...canta la alta masa!
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:24
De la: marco918, la data 2010-11-03 23:14:58
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 21:03:17NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!







... bei gogule ... pei tu vrei sa iti gasesti o fata doar pentru prietenie, bre ... pei stiu toate ce inseamna asta si daca nu esti vreun don juan sa le cada izmenele de buna voie trebuie sa vii cu ceva mai concret ... ca dupa ''relatiile'' de prietenie de astazi, saracele fete se aleg, cel mult, cu citeva cutii de anticonceptionale consumate si vrun avort sau doua la activ ... fii mai concret ca altfel nu provoci prea multa audientza ...

NICI NU STIU CE APELATIV SA FOLOSESC LA EXPRESIA TA``BAI GOGULE`` AR FI MAI BINE TE UITI IN OGLINDA SI SA TI ZICI SINGUR BAI GOGULE, ITI SPUN CA IDEE, NU NE COMPARAM DIN NICI UN PUNCT DE VEDERE POATE DOAR ACELA CA PUTEM SA NE EXPUNEM GANDURILE , VORBELE, SI ARFELE VERBALE AICI PE ACEST FORUM. NU AM CE SA DISCUT CU TINE,NU DE ALTA DAR O LUNGESC SI DASTIA CA TINE AM CUNOSCUT CU SUTELE... DUTE FRATE TU SI CANTA LA ALTA MASA, POTI SA FI IRONIC SI DUR LA ADRESA MEA ITI GARANTEZ CA FAC ABSTRACTIE DE TINE, IAR CAT TINE DE ANTICONCEPTIONALE SI ETC , SINCER TI O ZIC NU SUNT ADEPTUL. PT CULTURA TE GENERALA ASA CA O EVENTUALA FATA CARE SE CORELEAZA SI ASOCIAZA CU PERSOANASI CARACTERUL MEU NU ARE NEVOIE DE ASA CEVA, ASA CA BAGABONTULE DE CARTIER , FARA FALSA MODESTIE NUSUNT GENU MARTALOG PRIPAS SAU TOCILAR SA MA IMPRESIONEZE VOCABULARUL TAU DE MAHALA. CIAO
ionut_daniel
Postat pe 22 Noiembrie 2010 23:47
De la: extravagant, la data 2010-11-03 22:59:59Saracul cand si-a luat si el inima in dinti..a pregatit cu atat uzura de minte acel discurs.. voi ce faceti? Nici o fata nu il vrea pe dragutul ala? mi-a zis Fifi ca il place f mult dar nu ma risc eu sa fac combinatii

ZAU CA TE RISTI? CAND ESTI PREGATIT INTPORCETE CU SPATELE SI DA TI PANTALONI JOS, NEBUNULE... NU AM NEVOIE DE IRONII ATATA PUTETI? CE VREI SA TI ASOCIEZI IMAGINEA SI SA FI DE PARTEA BARICHADEI CU TIPELE ASTEA DOAR DOAR DE SE VA INFIRIPA CEVA INTRE VOI... BA.. MIE SCARBA DE VOI SINCER , LASA TI ARFELE ASTEA DE 2 LEI ,OI FI EU SI DIPLOMAT DAR NU SUNT SI GASCA SAU FRAIERICA ALA CARE SA L IRONIZEZI ``CUMETRE`
E VALABIL SI PT TINE.. NU TE AMBALA CA NU TE DESFACE NIMENI , IN CONCLUZIE NOSA INTRU IN POLEMICA CU VOI ORICAT DE DURI ATI FI PT CA ASTA AR DEGENERA SI AR CONMTRAZICE ``DISCURSUL MEU PE CARE SUSTI CA L AM PREGATIT``:))) MA NENE.. NU NE CUNAOSTEM! CIAO
ionut_daniel
Postat pe 22 Noiembrie 2010 23:52
De la: geo_resuscitat, la data 2010-11-03 19:06:33
De la: ionut_daniel, la data 2010-11-03 19:00:33
De la: mahy33, la data 2010-10-26 21:16:07Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!

....ce fals suna....de unde ai copiat expresiile astea ?


copiate, poate u insasi esti o copie a realitatii... sa fim seriosi.. ce vorbe asa mari sunt pt a le cataloga ca fiind copiate,,,


nu pari genu' de inteligenta precoce.
adica ai o fata care inspira altceva decat dragoste!


SPRE DEOSEBIRE DE TINE SUNT SI BAIAT SI SUNT SI BAIAT FINUT/ AM O VB `RESPECTA SA FI RESPECTAT (a)` DAR E GREU IN ZIUA DE AZI AMAI ALES LA CATI DESCULTI AM NEPLACEREA SA I DEDUC PE ACEST FORUM.. DE FAPT SI DE DREPT.... CEEA CE AM OBS AICI E CONFORM CU REALITATEA, NU IRONII, CAUT O TIPA SERIOASA SI CEREBRALA NENE, FACI DIFERENTA INTRE CEEA CE DORESC SI CEEA CE SUNTETI?

INCA O DATA MA REPET CA NU MA INTERSEAZA DE SI NU AM TIMP SA FIU PROMPT CU VOI DE ACEEA VA RASPUND ACUM LA TOTI PT A LUA LA CUNOSTINTA CA NU SUNT TIMORAT SI NICI LAPSUS NU AM DOAR CA AM SI ALTE PRIORITATI IN TIMPUL LIBR DECAT SA MA COMPLAC IN DIVERGENTE CU TOTI ``PRIPASOII` CA NU VA POT NUMI ALTFEL, DE PE ACEST SITE!
TE SALUT RESPECTOS SI PE TINE SI TI MULTUMESC ANTICIPAT PT RETINEREA DE LA EVENTULELE IRONII SAU FALE CAT MAI SCURTE , NU DE ALTA DAR NU TE IAU IN SEAMA SI NICI STATUIE NU TI CONSTRUIESC.


PS.E VALABIL SI P[T U , NU NE COMPARAM CA SI EXPERIENTA DE VIATA.
ionut_daniel
Postat pe 22 Noiembrie 2010 23:58
... frate, nu te ambala asa ca vad astia ca le merge si fac din tine papara
kudika195501
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:00
De la: ionut_daniel, la data 2010-11-22 23:58:45, CAUT O TIPA SERIOASA SI CEREBRALA NENE,


deci tu cauti o tipa cu caracter, deosebita prin aspiratii si care sa nu se arunce in pu...., scuze, in bratele tale din prima!?
da' tu in ce mediu traiesti?
geo_resuscitat
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:02
De la: stem_29, la data 2010-11-03 19:05:55
De la: ionut_daniel, la data 2010-10-26 21:03:17NU STIU CUM SA INCEP...ideea este ca mi doresc o relatie serioasa sau mai bine zis sa cunosc o persoana de buna credinta care sa si doresca o amicitie si de ce nu o eventuala relatie de prietenie adevarata.Stiu ca e greu , stiu ca poate nu e forumul potrivit dar vreu sa cred si optimismul din mine ma face sa cred ca nu am deschis acest subiect in zadar.
Despre mine ce pot spune, muncesc foarte mult de unul singur si pser sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si impreuna sa realizam mai multe n viata ``unde s 2 puterea creste ``, deoarece sunt o persoana ambitioasa-optimista-cred ca uneori norocoasa-si in nenumarate ori ceea ce mi am propus am si realizat, dar in todeuna e loc de mai bine asa ca astept ceva plauzibil.
Pentru a nu mai da satisfactie cristicilor mai multe detalii le voi da pers pe id ul : simplunoname.

Tind sa cred ca mai sunt si fete mai serioasa care au aceleeasi aspiratii si le provoc sa ne cunoastem .
Va multumesc!


Stimate domnisor........
Ce relatie serioasa cauti tu...pana si pe net, cand Tu de fapt ti-ai facut ID nou doar pentru asta?!
Deci, repet si intreb.
Ce relatie serioasa cauti cand incepu chiar dumneata cu neseriozitati?:))
In fine.....un lucru e cert in lumea asta.
Ce dai, aia primesti!


DOAMNE, MA CRUCESC CATE MINTI GENIALE SUNT PE AICI, NENE SAU DOAMNA CE TE FACE SA CREZI CA MI AM FACUT ID UL ACUM, SAU CA MI AM FACUT ID UL PT FETE... E GREU ... IMAGINATIA TA E BOGATA DAR LASA DE DORIT, IT O GARANTEZ... CE AI VREA TU SA LAS DACA NU ACCESEZ DES ACEST SITE SI TOTODATA FORUM? NR DE TELEFON IN NICI UN CAZ, E RELEVANT... DAR INCA O DATA`` E GREU`` CAP AI MINTE TI MAI TREBUIE.. IN FINE AM O INTREBARE PT U!
ESTI FATA?- ... MS,... DUTE NENE SI CANTA LA ALTA MASA.SUNT SATULDE BAGABONTELI DASTEA PE NET , IAR IN VIATA DE ZI CU ZI NU DAU 2 BANI PE VOI.....

PS :NICIODATA SA NU SPUI NICODATA!ALUZIE LA DORINTA MEA DE A SOCIALIZA CU O PERESOANA DE DOAMNE AJTA PRIN INTERMEDIULUI ACESTUI FORUM..
ionut_daniel
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:03
De la: geo_resuscitat, la data 2010-11-23 00:02:35
De la: ionut_daniel, la data 2010-11-22 23:58:45, CAUT O TIPA SERIOASA SI CEREBRALA NENE,


deci tu cauti o tipa cu caracter, deosebita prin aspiratii si care sa nu se arunce in pu...., scuze, in bratele tale din prima!?
da' tu in ce mediu traiesti?



el e gay
Celia_1
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAFENEA "KUDIKA" 47 De la: SPOTYYY 28 Martie 2012 17:18
Eu balanta, iar el rac...Sunt sanse de reusita pt viitor? 5 De la: luluby 10 Iunie 2010 19:33
prieteni sau.. 97 De la: ralukutzza 9 Octombrie 2009 14:58
Urare studenteasca 10 De la: VeveRo 15 Mai 2012 21:44
nu stiu cum e sa iubesti ... 9 De la: kudika_7184 20 Mai 2012 07:54