Setari Cookie-uri

ce sa fac??


de doua saptamani am o relatie cu un baiat de 22 de ani...eu am 18 ani...
pe el il cunosc de foarte mult timp insa niciodata nu ne.am spus mai mult de un "buna" pana acum doua luni de zile cand a inceput sa vina tot mai des pe la tara (tin sa precizez faptul ca noi suntem vecini la tara insa locuim in bucuresti)...e prieten foarte bun cu un tip de pe aceeasi ulita si prin el am inceput sa ne imprietenim...
mi.a cerut id.ul...am vorbit de cateva ori...iar apoi ne.am si intalnit...ba la tara...ba la plimbare in Bucuresti...numai noi doi...mi.a dat de inteles ca vrea o relatie cu mine si neconfirmandu.i acest lucru totusi am inceput sa ma comport cu el ca si cand am fi impreuna...
faza e ca el este foarte distant...nu ii place sa ma tina de mana...nu imi spune iubita...insa de cate ori ne intalnim se poarta foarte frumos cu mine...insa e ceva ce nu merge...totusi mi.a spus ca ii plac mult...
dar e foarte indiferent zi de zi...adica nu ma suna...dar vorbim prin mesaje(nu multe)...uneori insa trece si toata ziua pana sa ma contacteze...e adevarat faptul ca ma intreaba cand mai iesim...ce fac... insa doar atat...
ma gandesc ca e ocupat cu facultatea dar cat timp sa ii ocupe si scoala?...mi.a spus totusi de la inceput ca el e putin cam indiferent intr.o relatie dar eu numai suport...mi se face dor de el mai mereu insa lui parca nici nu ii pasa...
am vorbit cu el despre asta si mi.a spus ca "ce e mult strica"
ma enerveaza dar nici nu as vrea sa ma despart de el...ce sa fac?
m.am saturat sa ii fac apropo.uri tot timpul...
heroine
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:45
cauta altul! daca acum e indiferent peste 10 ani va fi impotent
pickard
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:00
De la: pickard, la data 2010-10-27 22:00:12 cauta altul! daca acum e indiferent peste 10 ani va fi impotent
Valy90
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:23
De la: valy90, la data 2010-11-07 21:23:22
De la: pickard, la data 2010-10-27 22:00:12 cauta altul! daca acum e indiferent peste 10 ani va fi impotent


nci nu mai stiam cand am zis asta! noroc ca acum stiu ca esti fata!
pickard
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:27
De la: heroine, la data 2010-10-27 21:45:16
de doua saptamani am o relatie cu un baiat de 22 de ani...eu am 18 ani...
pe el il cunosc de foarte mult timp insa niciodata nu ne.am spus mai mult de un "buna" pana acum doua luni de zile cand a inceput sa vina tot mai des pe la tara (tin sa precizez faptul ca noi suntem vecini la tara insa locuim in bucuresti)...e prieten foarte bun cu un tip de pe aceeasi ulita si prin el am inceput sa ne imprietenim...
mi.a cerut id.ul...am vorbit de cateva ori...iar apoi ne.am si intalnit...ba la tara...ba la plimbare in Bucuresti...numai noi doi...mi.a dat de inteles ca vrea o relatie cu mine si neconfirmandu.i acest lucru totusi am inceput sa ma comport cu el ca si cand am fi impreuna...
faza e ca el este foarte distant...nu ii place sa ma tina de mana...nu imi spune iubita...insa de cate ori ne intalnim se poarta foarte frumos cu mine...insa e ceva ce nu merge...totusi mi.a spus ca ii plac mult...
dar e foarte indiferent zi de zi...adica nu ma suna...dar vorbim prin mesaje(nu multe)...uneori insa trece si toata ziua pana sa ma contacteze...e adevarat faptul ca ma intreaba cand mai iesim...ce fac... insa doar atat...
ma gandesc ca e ocupat cu facultatea dar cat timp sa ii ocupe si scoala?...mi.a spus totusi de la inceput ca el e putin cam indiferent intr.o relatie dar eu numai suport...mi se face dor de el mai mereu insa lui parca nici nu ii pasa...
am vorbit cu el despre asta si mi.a spus ca "ce e mult strica"
ma enerveaza dar nici nu as vrea sa ma despart de el...ce sa fac?
m.am saturat sa ii fac apropo.uri tot timpul... <






Buna,poate ar fi mai bine sa va despartiti acum cand relatia e la inceput daca el nu se skimba,poate mai tarziu iti va fi mai greu,...Dar totusi incearca sa mai vorbesti cu el poate o ia pe alta cale . Mult succes si sa fi iubita!¡
S_K_
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie virtuala 38 De la: yumalai 11 Februarie 2010 16:23
Nu stiu ce sa cred! 14 De la: Shhh 28 Ianuarie 2010 12:28
Un punct de vedere! 7 De la: kudika052198 24 Noiembrie 2009 12:53
VREAU SA REDEVIN CEA DE DINAINTE ! 26 De la: ali_cia101 14 Octombrie 2009 10:44
Fantezii diverse cu o fata foarte fierbinte si pasionala... 56 De la: kudika467548 22 Mai 2012 17:37