Setari Cookie-uri

nu stiu ce pot sa fac....:(( some help pls :D

Buna! Am 18 ani si sunt "disperata" de un gand,mai bine zis de niste sentimente...in fine :-J. Am sa incerc sa va fac sa intelegi care e problema mea ...poate puteti sa mi da ti niste sfaturi :D.Acum 6 an,eu cu sora mea si cu tot grupul de fete am intrat intr un grup nou de prieteni...printre ei era si un baiat super de simpatic ;;) :D....bineinteles cand am ajuns acasa avand o legatura stransa cu sora mea,i am povestit ca mi se aprinsese calcaile dupa acel baiat...insa sa vedeti surpriza!...peste 2 sau 3 zile....pe cine vad eu de mana pe strada si sarutanduse....pe sora mea cu acest baiat! Ma rog fiind mai micuta m am suparat...ma rog....relatia ei cu acest baiat a fost de 5 ani...:D si in tot acest timp eu l am placut in continuare.
Acum un an s au despartit....nici nu va trece prin cap motivul :D:O!!! Euuu....Adica baiatul a dat fuga sa mi spuna ca el e super indragostit de mine si ca nu stie ce a fost in capul lui de a stat cu sora mea 5 ani.....petrecem f f f f mult tp impreuna dar nu avem nici o legatura decat de amici...:D Cu toate ca el insista si insista...Ce trebuie sa fac??? Am uitat sa omit si eu am some feelings pt el :D:| din pacate :(
angelsANDbutterflyes
Postat pe 1 Noiembrie 2010 01:45
De la: BbyValy, la data 2010-11-01 01:45:38Buna! Am 18 ani si sunt "disperata" de un gand,mai bine zis de niste sentimente...in fine :-J. Am sa incerc sa va fac sa intelegi care e problema mea ...poate puteti sa mi da ti niste sfaturi :D.Acum 6 an,eu cu sora mea si cu tot grupul de fete am intrat intr un grup nou de prieteni...printre ei era si un baiat super de simpatic ;;) :D....bineinteles cand am ajuns acasa avand o legatura stransa cu sora mea,i am povestit ca mi se aprinsese calcaile dupa acel baiat...insa sa vedeti surpriza!...peste 2 sau 3 zile....pe cine vad eu de mana pe strada si sarutanduse....pe sora mea cu acest baiat! Ma rog fiind mai micuta m am suparat...ma rog....relatia ei cu acest baiat a fost de 5 ani...:D si in tot acest timp eu l am placut in continuare.
Acum un an s au despartit....nici nu va trece prin cap motivul :D:O!!! Euuu....Adica baiatul a dat fuga sa mi spuna ca el e super indragostit de mine si ca nu stie ce a fost in capul lui de a stat cu sora mea 5 ani.....petrecem f f f f mult tp impreuna dar nu avem nici o legatura decat de amici...:D Cu toate ca el insista si insista...Ce trebuie sa fac??? Am uitat sa omit si eu am some feelings pt el :D:| din pacate :(


Am mai citit povestea asta....so...
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 01:53
din cati barbati is pe pamantu` asta ,tocmai la asta te`ai oprit ?
blaa
Postat pe 1 Noiembrie 2010 09:02
De la: BbyValy, la data 2010-11-01 01:45:38Buna! Am 18 ani si sunt "disperata" de un gand,mai bine zis de niste sentimente...in fine :-J. Am sa incerc sa va fac sa intelegi care e problema mea ...poate puteti sa mi da ti niste sfaturi :D.Acum 6 an,eu cu sora mea si cu tot grupul de fete am intrat intr un grup nou de prieteni...printre ei era si un baiat super de simpatic ;;) :D....bineinteles cand am ajuns acasa avand o legatura stransa cu sora mea,i am povestit ca mi se aprinsese calcaile dupa acel baiat...insa sa vedeti surpriza!...peste 2 sau 3 zile....pe cine vad eu de mana pe strada si sarutanduse....pe sora mea cu acest baiat! Ma rog fiind mai micuta m am suparat...ma rog....relatia ei cu acest baiat a fost de 5 ani...:D si in tot acest timp eu l am placut in continuare.
Acum un an s au despartit....nici nu va trece prin cap motivul :D:O!!! Euuu....Adica baiatul a dat fuga sa mi spuna ca el e super indragostit de mine si ca nu stie ce a fost in capul lui de a stat cu sora mea 5 ani.....petrecem f f f f mult tp impreuna dar nu avem nici o legatura decat de amici...:D Cu toate ca el insista si insista...Ce trebuie sa fac??? Am uitat sa omit si eu am some feelings pt el :D:| din pacate :(

vei fi trecuta in capul listei pina la urmatoarea...
BEL_AMY1
Postat pe 1 Noiembrie 2010 09:09
cand si unde???? ca e prima data cand cer parerea pe forum
angelsANDbutterflyes
Postat pe 1 Noiembrie 2010 20:12
Sincer am scris asta in speranta de a gasi un sfat....sau ma rog... dar observ ca nu a fost una din cele mai bune alegeri....in fine.... :-J ... Va multumesc oricum pentru neajutorul acordat.....(Am cerut un sfat...nu intrebari,nu critici....)
angelsANDbutterflyes
Postat pe 1 Noiembrie 2010 20:16
De la: BbyValy, la data 2010-11-01 20:16:58Sincer am scris asta in speranta de a gasi un sfat....sau ma rog... dar observ ca nu a fost una din cele mai bune alegeri....in fine.... :-J ... Va multumesc oricum pentru neajutorul acordat.....(Am cerut un sfat...nu intrebari,nu critici....)

ok,o seara faina sa ai!La reve`ntinde`o!
AdrianaR
Postat pe 1 Noiembrie 2010 20:18
parerea mea e ca nu te iubeste daca te iubea de ce ia luat cinci ani sasi dea seama
klara_s_1989
Postat pe 1 Noiembrie 2010 20:32
Ma bucur totusi ca nu toti am decazut precum Adriana...incat atunci cand un om vorbeste frumos si civilizat sa folosesti termeni precum "Reve n tindeo" ceva gen "carterista" sau mi se pare? :)) in fine....cand am zis ca ma bucur ca mai sunt persoane care nu au decazut ma refeream la kudika328136...careia ii multumesc! :P
angelsANDbutterflyes
Postat pe 1 Noiembrie 2010 21:03
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-01 01:45:38Buna! Am 18 ani si sunt "disperata" de un gand,mai bine zis de niste sentimente...in fine :-J. Am sa incerc sa va fac sa intelegi care e problema mea ...poate puteti sa mi da ti niste sfaturi :D.Acum 6 an,eu cu sora mea si cu tot grupul de fete am intrat intr un grup nou de prieteni...printre ei era si un baiat super de simpatic ;;) :D....bineinteles cand am ajuns acasa avand o legatura stransa cu sora mea,i am povestit ca mi se aprinsese calcaile dupa acel baiat...insa sa vedeti surpriza!...peste 2 sau 3 zile....pe cine vad eu de mana pe strada si sarutanduse....pe sora mea cu acest baiat! Ma rog fiind mai micuta m am suparat...ma rog....relatia ei cu acest baiat a fost de 5 ani...:D si in tot acest timp eu l am placut in continuare.
Acum un an s au despartit....nici nu va trece prin cap motivul :D:O!!! Euuu....Adica baiatul a dat fuga sa mi spuna ca el e super indragostit de mine si ca nu stie ce a fost in capul lui de a stat cu sora mea 5 ani.....petrecem f f f f mult tp impreuna dar nu avem nici o legatura decat de amici...:D Cu toate ca el insista si insista...Ce trebuie sa fac??? Am uitat sa omit si eu am some feelings pt el :D:| din pacate :(



cati ani are sora ta?
Anhya
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:47
ce povestioara prea telenovela pare in orice caz daca sora ta il iubeste nu are rost ....
Al3xutzaa
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:57
sora mea are 20 .... si stiu ca e ciudat sincer nu asi fi vrut sa mi se intample mie....si nu il mai iubeste....adica a demonstrat asta printr o serie de chestii..... adica va dati seama ca daca il iubea nu asi fi indraznit nici sa ma gandesc la vreo ceva sau sa cer vreo parere....inchideam totul numai sa nu risc sa i fac un rau foarte mare....cu toate ca stiu ca nici asa nu ar fi prea placut..... nu cred ca o sa am tupeuuulll sa fac vreo ceva,sau sa am vreo legatura cu el....cu toate ca in prezenta lui simt chestiile alea ca un fel de fluturasi in stomac care se zice ca ii are o pers cand e indragostita....doar zic....ca cik ar fi...deoarece pana acum nu am mai simtit asa ceva cu nimeni :P Dar cel mai corect lucru cred ca ar fi sa las totul asa si sa ma chinui sa mi l scot din cap ...Mult pers mi au rasp exact cum mi s a rasp si mai sus....de ex "altul n ai gasit si tu??" Dar stiti voi?!....de cele mai multe ori gasesti multi nu asta e pb....da daca stai mai bine si te gandesti iti dai seama ca nu tresari la cine vrei u ...ci la cine ti se pune pata....Uneori stau si ma gandesc oare e ceva atat de ciudat de ce mi se intampla mie??? Stiu ca nu e ceva tocmai placut....dar ce vina am????? de toti imi rasp ca si cum m ar acuza.... oare chiar nu stie nimeni cum se simte atunci cand simte ceva chiar daca nu vrea sa simta?
angelsANDbutterflyes
Postat pe 4 Noiembrie 2010 01:14
Sora ta s-a culcat cu el, ti se pare normal ca si tu ca te culci cu el? Mie nu! Mai tarziu s-ar putea sa suferi numai la gandul ca voi doua surori v-ati culcat cu acelais barbat.
anutzzaa
Postat pe 5 Noiembrie 2010 04:14
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-04 01:14:47 oare chiar nu stie nimeni cum se simte atunci cand simte ceva chiar daca nu vrea sa simta?

Lasa odata simtirile astea ca nu sunt normale, asta trebuie sa intelegi tu!
anutzzaa
Postat pe 5 Noiembrie 2010 04:15
Sora mea nu s-a culcat cu el...stiu ca e greu de crezut...dar asta e adevarul....avea niste probleme de sanatate si nu putea sa faca chestia asta...in fine...dupa cum am zis sunt consienta ca nu e normal...dar uneori simt ca asta e ce mi doresc....Dar pun punct si incerc sa trec mai departe...Asta e tot ce mi ramane de facut.
angelsANDbutterflyes
Postat pe 5 Noiembrie 2010 07:17
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-05 07:17:03Sora mea nu s-a culcat cu el...stiu ca e greu de crezut...dar asta e adevarul....avea niste probleme de sanatate si nu putea sa faca chestia asta...in fine...dupa cum am zis sunt consienta ca nu e normal...dar uneori simt ca asta e ce mi doresc....Dar pun punct si incerc sa trec mai departe...Asta e tot ce mi ramane de facut.


nu s-au culcat...nu nu...doar și-au tras-o un pic
freakyyy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 08:04
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-01 20:16:58Sincer am scris asta in speranta de a gasi un sfat....sau ma rog... dar observ ca nu a fost una din cele mai bune alegeri....in fine.... :-J ... Va multumesc oricum pentru neajutorul acordat.....(Am cerut un sfat...nu intrebari,nu critici....)


fata mea afla ca ai trait degeaba pana la 18 ani daca n-ai invatat ca si criticile pot fi constructive!
vitamina_c
Postat pe 5 Noiembrie 2010 09:25
De la: freakyyy, la data 2010-11-05 08:04:45
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-05 07:17:03Sora mea nu s-a culcat cu el...stiu ca e greu de crezut...dar asta e adevarul....avea niste probleme de sanatate si nu putea sa faca chestia asta...in fine...dupa cum am zis sunt consienta ca nu e normal...dar uneori simt ca asta e ce mi doresc....Dar pun punct si incerc sa trec mai departe...Asta e tot ce mi ramane de facut.


nu s-au culcat...nu nu...doar și-au tras-o un pic

usuuuurel si cu bagare de seama sa nu o doara...ca popa cu cateaua.
BEL_AMY1
Postat pe 5 Noiembrie 2010 09:31
De la: angelsANDbutterflyes, la data 2010-11-04 01:14:47sora mea are 20 .... si stiu ca e ciudat sincer nu asi fi vrut sa mi se intample mie....si nu il mai iubeste....adica a demonstrat asta printr o serie de chestii..... adica va dati seama ca daca il iubea nu asi fi indraznit nici sa ma gandesc la vreo ceva sau sa cer vreo parere....inchideam totul numai sa nu risc sa i fac un rau foarte mare....cu toate ca stiu ca nici asa nu ar fi prea placut..... nu cred ca o sa am tupeuuulll sa fac vreo ceva,sau sa am vreo legatura cu el....cu toate ca in prezenta lui simt chestiile alea ca un fel de fluturasi in stomac care se zice ca ii are o pers cand e indragostita....doar zic....ca cik ar fi...deoarece pana acum nu am mai simtit asa ceva cu nimeni :P Dar cel mai corect lucru cred ca ar fi sa las totul asa si sa ma chinui sa mi l scot din cap ...Mult pers mi au rasp exact cum mi s a rasp si mai sus....de ex "altul n ai gasit si tu??" Dar stiti voi?!....de cele mai multe ori gasesti multi nu asta e pb....da daca stai mai bine si te gandesti iti dai seama ca nu tresari la cine vrei u ...ci la cine ti se pune pata....Uneori stau si ma gandesc oare e ceva atat de ciudat de ce mi se intampla mie??? Stiu ca nu e ceva tocmai placut....dar ce vina am????? de toti imi rasp ca si cum m ar acuza.... oare chiar nu stie nimeni cum se simte atunci cand simte ceva chiar daca nu vrea sa simta?



20-5=15. bravoS
Tu, acum ai 18-5=13.......indeletniciri frumoase la o asa varsta:)))
ca sa nu mai socotim si altele:))
Citeam mai sus ca vrei doar sfaturi:))......d'soara, sfaturile vin cu fel de fel de intrebari:) si este clar ca oamenii intreaba sa se lamureasca, nu-s judecati........oricum fiecare face cum il taie capul.
Vad ca majoritatea-ti zic ca-n zicala aia cu omul beat...
" cand doi oameni iti zic ca esti beat, cel mai bine este sa mergi sa dormi":)))
Adica sa uiti de relatii cu barbati/ baieti care ti-au fost direct sau indirect in familie.....e TIGANESC sa schimbati barbatii intre voi......
Probleme de sanatate la 15 ani?!......"interesant".....daca ai o sora tanara si deja bolnava.
stem_29
Postat pe 5 Noiembrie 2010 10:17
na....nu vedetiiiiiiiiiiii?????????????sunteti cu totii chiori????gata am primit destule,sfaturi,critici (dupa cum zice domnisoara ca sunt constructive)da bine ....uite ca nu ma mai intereseaza nimic....si daca nu credeti a sora mea e bolnava e pb voastra....sincer....daca am fost sincera pana acum de ce asi fi mintit acum???in fine....invatati ca nu tot ce presupuneti voi e adevarat,si inca ceva se vede ca e tipic romaneasca treaba cu luatul in ras....na ce mi ramane de spus? Sa va zic ca m am potolit dupa cum am zis si mai sus,tocmai de aia nu va inteleg de ce mai comentati ....am inteles! Si apropo nu am sa ma indragostesc de toti barbatii femeilor din familia mea draguta!! Pt ca nu sunt cum credeti voi... pur si simplu....asta am simtit sa cer niste pareri ale cuiva care nu ma cunoaste dar se pare ca devine un razboi sau mai rau nu faceti decat sa luati in ras spusele mele ....Ma rog m-am hotarat sa pun punct,mi a fost de ajuns....si cu forumul la fel....de acum sa va luati bataia de joc si sa vi o bagati in fund ca o sa vi o citeasca naiba
angelsANDbutterflyes
Postat pe 5 Noiembrie 2010 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intre scorpion si taur !! 12 De la: miss_darine 16 Septembrie 2010 20:57
Am gresit sau nu? 100 De la: gabi18dm 20 Ianuarie 2012 19:41
emisiune misogina!!! 24 De la: joana_rise 3 Noiembrie 2009 21:33
ma lamureste si pe mine cineva? 15 De la: catalina69 29 Octombrie 2009 09:37
agentie sau organizati voi? 6 De la: Shhh 29 Ianuarie 2010 19:06