Setari Cookie-uri

Ea 21, el 52 !

Am o colega noua de 21 ani, care intretine relatii sexuale cu seful nostru de 52. Acum nu va imaginati ca o imbraca de la Prada si Gucci(nici macar atunci nu ar fi avut scuze), ci pentru doua carpe de doi lei fiecare, ii cam satisface toate nevoile lui libidinoase. M-am contrazis cu o amica, care sustine sus si tare ca toate fetele la 18 - 20 ani, nu vor altceva decat sa gaseasca un astfel de sponsor. Astept ca voi, cele de varsta ei sa-mi confirmati sau infirmati ceea ce se sustine despre voi.
hairpin
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:42
Daca sustine asta sus di tare inseamna ca se cunoaste foarte bine pe ea insasi si stie ca si ea la randul ei cauta sponsor ...

Postat pe 12 Noiembrie 2008 14:26
eu am in plus....cu multi anisori peste cat are do'nsoara....se pune si parerea mea>?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Noiembrie 2008 14:30
De ce nu?
hairpin
Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:34
De la: Un_Domn, la data 2008-11-12 14:26:05Daca sustine asta sus di tare inseamna ca se cunoaste foarte bine pe ea insasi si stie ca si ea la randul ei cauta sponsor ...


Amica mea are 50 de ani si in urma unei mosteniri, un cont gras in banca. Crede-ma nu e cazul. In schimb este foarte parsiva si apropiata de fetele prietenilor, care vin si se confeseaza ei, dupa care ea povesteste la cine apuca si rade de fiecare in parte.
hairpin
Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:35
De la: hairpin, la data 2008-11-12 13:42:33Am o colega noua de 21 ani, care intretine relatii sexuale cu seful nostru de 52. Acum nu va imaginati ca o imbraca de la Prada si Gucci(nici macar atunci nu ar fi avut scuze), ci pentru doua carpe de doi lei fiecare, ii cam satisface toate nevoile lui libidinoase. M-am contrazis cu o amica, care sustine sus si tare ca toate fetele la 18 - 20 ani, nu vor altceva decat sa gaseasca un astfel de sponsor. Astept ca voi, cele de varsta ei sa-mi confirmati sau infirmati ceea ce se sustine despre voi.
mai face lumea sex..si din placere.. daca ei ii place asa libidinos.. care e problema ta?
focsa05
Postat pe 12 Noiembrie 2008 20:09
De la: focsa05, la data 2008-11-12 20:09:43
De la: hairpin, la data 2008-11-12 13:42:33Am o colega noua de 21 ani, care intretine relatii sexuale cu seful nostru de 52. Acum nu va imaginati ca o imbraca de la Prada si Gucci(nici macar atunci nu ar fi avut scuze), ci pentru doua carpe de doi lei fiecare, ii cam satisface toate nevoile lui libidinoase. M-am contrazis cu o amica, care sustine sus si tare ca toate fetele la 18 - 20 ani, nu vor altceva decat sa gaseasca un astfel de sponsor. Astept ca voi, cele de varsta ei sa-mi confirmati sau infirmati ceea ce se sustine despre voi.
mai face lumea sex..si din placere.. daca ei ii place asa libidinos.. care e problema ta?


Eu chiar nu am nicio problema, vroiam doar sa stiu daca este un caz singular, sau este o problema a generatiei tinere.
hairpin
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:11
Eu nu cred ca este o problema a tinerei generatii.Exclud sa tratez problema astfel..ci mai degraba cred ca multe tinere din ziua de azi cred cu desavarsire in zicala;norocul ti-l faci singur;de-aicea pleaca si ideea asta :sa te cuplezi cu unu cu bani chiar daca ar putea respectivul sa-ti fie tata.Si se pare ca multe tinere adopta strategia asta.Pacat...
otylya27
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:19
Pentru mine nu este o problema "cine", "cand" face sex "de orce fel", atata timp cat ambii parteneri sunt majori si o fac benevol.

Si sunt sigura ca majoritatea problemelor nu o au cei despre care se discuta, ci acele persoane care nu se mai sataura sa scoata paiele din ochii altora.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:27
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-13 09:27:07Pentru mine nu este o problema "cine", "cand" face sex "de orce fel", atata timp cat ambii parteneri sunt majori si o fac benevol.

Si sunt sigura ca majoritatea problemelor nu o au cei despre care se discuta, ci acele persoane care nu se mai sataura sa scoata paiele din ochii altora.


Corect
kitty_
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:28
Pentru mine nu este o problema "cine", "cand" face sex "de orce fel", atata timp cat ambii parteneri sunt majori si o fac benevol.

Si sunt sigura ca majoritatea problemelor nu o au cei despre care se discuta, ci acele persoane care nu se mai sataura sa scoata paiele din ochii altora.

Ai dreptate nu zic ca nu...dar daca nu ar fii barfa ce ne-am face noi femeile?Ia zi si tu acuma...
otylya27
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:32
Sa mai adaug si eu ca dracusorul are perfecta dreptate?
...super devil, nici pe mine nu ma intereseaza ce si cu cine atata timp cat nu ma afecteaza direct ....si ma enerveaza cei care sunt asa ingrijorati de ceea ce fac doi oameni care nu deranjeaza pe nimeni

Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:41
De la: otylya27, la data 2008-11-13 09:32:43
Ai dreptate nu zic ca nu...dar daca nu ar fii barfa ce ne-am face noi femeile?Ia zi si tu acuma...


Deci recunosti "problema" majora de care "sufera" femeile [nu toate, sa NU generalizam ] si unii barbati [deci Nu toti ].

Ce sa faca femeile in afara de barfa?
De la cititul unei carti...[pot enumera si alte "n" exemple]...pina la "practicarea normala" acelor lucruri de care se deranjeaza/oftica,deci acele lucruri pe care altii/altele nu o fac "normal" [in ochii barfitoarelor]...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:44
eu sunt convinsa ca barfa ascunde in spatele ei niste frustrari pe care le tine in suflet persoana clevetitoare

Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:51
Deci recunosti "problema" majora de care "sufera" femeile [nu toate, sa NU generalizam ] si unii barbati [deci Nu toti ].

Ce sa faca femeile in afara de barfa?
De la cititul unei carti...[pot enumera si alte "n" exemple]...pina la "practicarea normala" acelor lucruri de care se deranjeaza/oftica,deci acele lucruri pe care altii/altele nu o fac "normal" [in ochii barfitoarelor]

Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem?sa citim o carte cum ai spus tu? sau sa facem un anal sau oral?cum tot tu o spui...in acelasi timp cu bautul cafelei?nu cred ca se potriveste mai degraba o barfa da dar.....la ce ai zis tu...
otylya27
Postat pe 13 Noiembrie 2008 10:04
eu sunt convinsa ca barfa ascunde in spatele ei niste frustrari pe care le tine in suflet persoana clevetitoare

right answer
otylya27
Postat pe 13 Noiembrie 2008 10:06
De la: otylya27, la data 2008-11-13 10:04:56Deci recunosti "problema" majora de care "sufera" femeile [nu toate, sa NU generalizam ] si unii barbati [deci Nu toti ].

Ce sa faca femeile in afara de barfa?
De la cititul unei carti...[pot enumera si alte "n" exemple]...pina la "practicarea normala" acelor lucruri de care se deranjeaza/oftica,deci acele lucruri pe care altii/altele nu o fac "normal" [in ochii barfitoarelor]

Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem?sa citim o carte cum ai spus tu? sau sa facem un anal sau oral?cum tot tu o spui...in acelasi timp cu bautul cafelei?nu cred ca se potriveste mai degraba o barfa da dar.....la ce ai zis tu...


Eu nu locuiesc in Romania. Si am fost crescuta in alt mediu. Nu o fac.
Chiar daca nu crezi. Exista lucruri care sunt "private",legate de viata personala a fiecaruia,pe care nici nu le stiu si nu ma intereseaza. Lucruri tabu si subiecte tabu.
Nici eu, nici vecinii nu avem timp de discutat...Despre cine sa barfesc cu vecinii?
Iar la servici NU avem efectiv timp de cafele si barfe. Eu imi beau cafeaua dimineata singura acasa. Ceilalti la fel.
Discutiile purtate se refera la problemele legate strict de servici care sunt atat de numeroase ca nici nu simti nevoia de altele. Din partea mea pot fi numite barfe, dar nu pe tema de sex sau aspect fizic...nu au nimic cu viata privata a colegilor.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 10:40
Cand vine vorba despre subiectul 'barfa' imi amintesc de o amica cu care ieseam eu adeseori cu ceva timp in urma; tipa aceasta ma tot tragea de maneca pe strada, cand ne plimbam, si imi arata pe unu si pe alta:
- Uite! O vezi pe handicapata aia? ma intreba.
Eu ma uitam si vedeam o fata normala, draguta poate, nu ma deranja cu nimic.
- Uita-te la ea! Asta e de la mine din Valu` (o comuna de langa Constanta). E o mare t...fa!
- Si daca e care e problema ta?
- Pai da! Dar pe mine ma enerveaza t...fele!
- Dar de ce vorbesti asa urat de ea??
- Pai se f.... cu unu care fura benzina
- Dar de unde stii? Ai stat la ei in buzunar?
- Ai draga, ca e t...fa si o urasc!
- Dar ce ti-a facut, draga?

Pe mine ma oboseste si ma enerveaza barfa. Nu ma intereseaza! Mi se pare un comportament satesc. Mai ales amica asta m-a obosit destul! Cum vedea pe unu din Valu` pe strada, cand ne plimbam noi doua, cum incepea sa imi zica toata istoria si viata respectivului care pe mine nu ma interesa. Am incecat sa o conving ca nu e frumos ce face, ca nu ma intereseaza dar nu a inteles punctul meu de vedere asa ca am rupt legatura cu ea. Eu tocmai din acest motiv am putine prietene, putine sunt persoane discrete asa cum imi plac mie.

Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:07
De la: hairpin, la data 2008-11-12 13:42:33Am o colega noua de 21 ani, care intretine relatii sexuale cu seful nostru de 52. Acum nu va imaginati ca o imbraca de la Prada si Gucci(nici macar atunci nu ar fi avut scuze), ci pentru doua carpe de doi lei fiecare, ii cam satisface toate nevoile lui libidinoase. M-am contrazis cu o amica, care sustine sus si tare ca toate fetele la 18 - 20 ani, nu vor altceva decat sa gaseasca un astfel de sponsor. Astept ca voi, cele de varsta ei sa-mi confirmati sau infirmati ceea ce se sustine despre voi.

dar tu citi ani ai
cu cine intretii relatii sexuale
citi ani are/au
de unde te imbraca
despre tine ce se sustine
ce alte subiecte tari mai discuti cu amicii
sandra33
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:49
in afara de cazul in care vroiai tu neaparat sa faci sex cu seful de 52 de ani ca asa ti se pare sexy nu vad de ce te consumi. oricum oamenii care fac alegeri gresite in general isi merita soarta care si-o fac. asa ca mergi inainte, nu cred ca ratezi ceva daca nu te mai gandesti
Parerea mea!
personal, ideea de sponsorizare(alta decat parintii proprii si personali) e f riscanta mai ales daca esti f tanara - risti sa cazi de pe un cal frumos intr-o mare balta.
mihaelaghet
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:55
La varsta de 20 de ani nici nu m-as fi gandit sa intretin relatii intime cu un barbat trecut de 50 de ani. Acum am 25 si ideea mi se pare la fel de trasnita. In primul rand nu stiu cum ar putea acel barbat sa o satisfaca sexual. Si in plus, exista o multime de barbati tineri care ar putea sa ii ofere si siguranta materiala si sex de calitate. Nu cred ca o bluza sau o fusta merita sacrificiul de a intretine relatii cu un barbat de 52 de ani.
BabyMichy83
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:59
De la: BabyMichy83, la data 2008-11-13 11:59:39In primul rand nu stiu cum ar putea acel barbat sa o satisfaca sexual.

....cum ai ajuns la concluzia asta?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:38
De la: mihaelaghet, la data 2008-11-13 11:55:15in afara de cazul in care vroiai tu neaparat sa faci sex cu seful de 52 de ani ca asa ti se pare sexy nu vad de ce te consumi. oricum oamenii care fac alegeri gresite in general isi merita soarta care si-o fac. asa ca mergi inainte, nu cred ca ratezi ceva daca nu te mai gandesti
Parerea mea!
personal, ideea de sponsorizare(alta decat parintii proprii si personali) e f riscanta mai ales daca esti f tanara - risti sa cazi de pe un cal frumos intr-o mare balta.


iauzi!!! ce te f..e pe tine grijea??????ori iti cam place si tie sefu dar nu ai sanse?
adry22
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:42
De la: adry22, la data 2008-11-13 12:42:19
De la: mihaelaghet, la data 2008-11-13 11:55:15in afara de cazul in care vroiai tu neaparat sa faci sex cu seful de 52 de ani ca asa ti se pare sexy nu vad de ce te consumi. oricum oamenii care fac alegeri gresite in general isi merita soarta care si-o fac. asa ca mergi inainte, nu cred ca ratezi ceva daca nu te mai gandesti
Parerea mea!
personal, ideea de sponsorizare(alta decat parintii proprii si personali) e f riscanta mai ales daca esti f tanara - risti sa cazi de pe un cal frumos intr-o mare balta.


iauzi!!! ce te f..e pe tine grijea??????ori iti cam place si tie sefu dar nu ai sanse?


Scuze mihaelaghet , era pt hairpin
adry22
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:46
De la: dulcevenin, la data 2008-11-13 12:38:02
De la: BabyMichy83, la data 2008-11-13 11:59:39In primul rand nu stiu cum ar putea acel barbat sa o satisfaca sexual.

....cum ai ajuns la concluzia asta?

Barfe scumpo. Sau din cartea: Amintirile unei curtizane
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 13:15
pe cine intereseaza cu cine sta fiecare.........poate sa aiba si 90 ani din partea mea

Postat pe 13 Noiembrie 2008 13:17
Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, concluzia am tras-o deja.Ma bucur sincer ca am baiat si nu fata.
hairpin
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:56
De la: hairpin, la data 2008-11-13 16:56:20Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, concluzia am tras-o deja.Ma bucur sincer ca am baiat si nu fata.
hai k esti foarte proasta.. cum ar veni tu la 18-20 de ani ti-ai cautat finantator cariua i-ai turnat un plod(noroc ca e baiat) si acum vrei sa afli daca asa sunt toate pushtoaicele.. afla ca nu sunt toate ca tine.. si lasa-ne cu concluziile tale!
focsa05
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:01
Dragele mele si dragii mei, eu la 20 de ani aveam un amant care are un baiat de seama mea. Deci "iubitul" imi putea fi "tata". Bine , el insurat foarte de tanar si avut copil asisderea. Este mult mai tanar decat tatal meu. De asta nu m-am simtii stanjenita. Vreau sa va spun ca m-am simtit cu el ca o mica printesa. Eram la incepututl vietii sexuale si-mi sarisfacea toate capriciile. Aici nu ma refer la capricii materiale. Niciodata nu am vrut recompense materiale. Pur si simplu mi-am dorit raspuns cu aceeasi afectiune. Ma plimba cu masina, mergeam amandoi la pescuit, faceam drafoste printre stufii de pe marginea baltii, ma draganea in toate felurile posibile. A trecut, iar acum este doar o amintire, dar una placuta. Nu a fost cu interes ci cu mare atractie. Nu am vrut nicio clipa sa-l despart de familie. A fost frumos, ne/am iubit si sarisfacut si GATA!.
luchianramona
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:08
De la: focsa05, la data 2008-11-13 17:01:10
De la: hairpin, la data 2008-11-13 16:56:20Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, concluzia am tras-o deja.Ma bucur sincer ca am baiat si nu fata.
hai k esti foarte proasta.. cum ar veni tu la 18-20 de ani ti-ai cautat finantator cariua i-ai turnat un plod(noroc ca e baiat) si acum vrei sa afli daca asa sunt toate pushtoaicele.. afla ca nu sunt toate ca tine.. si lasa-ne cu concluziile tale!

In primul rand mi se pare nepotrivit si nepoliticos sa vorbesti asa despre oricine, mai cu seama cand s-ar putea sa nici nu o cunosti personal pe aceasta doamna.In al doilea rand este o persoana la 30 de ani, si probabil indeajuns de matura sa fi luat decizia sa aiba un copil. In al treilea rand de unde stii tu ca si-a cautat finantator si i-a turnat un plod? Si mai cu seama cand s-a si nascut respectivul baiat? Nu cred ca se entuziasmeaza nimeni sa schimbe scutece si sa se trezeasca la 3 noaptea cand bebe are colici pentru un "finantator".
Si nu in ultimul rand, nu a spus ce concluzie a tras decat ca se bucura ca are un baiat si nu o fata, care poate in virtutea celor vazute, s-a gandit ca un baiat nu ar fi atat de expus la a face asemenea compromisuri.
mihaelaghet
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce vrea ? Ce e in mintea lui ? 3 De la: kudika_7065 29 Iunie 2013 15:54
Parerea voastra... 70 De la: puiut_77 17 Februarie 2011 13:05
soacra 23 De la: Lorena26 4 August 2009 22:23
CLUBUL FEMEILOR 16 De la: felixcat 8 Decembrie 2009 00:42
eu capricorn el sagetator 6 De la: kudika071195 27 Septembrie 2009 14:31