Setari Cookie-uri

Castiga o pereche de pantofi Pixie Shoes!

De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 12:45:52cata rautate rezida-n voi!
mai degraba invidie
nu mai poate omu' sa-si exprime si sa-si exteriorizeze partea feminina a sufletlui, ca hop, ii sariti sa-l deposedati de pantofiori!

vezi sa nu te`mpiedici si sa`ti intre tocul...undeva
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:48
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 12:45:52cata rautate rezida-n voi!
mai degraba invidie
nu mai poate omu' sa-si exprime si sa-si exteriorizeze partea feminina a sufletlui, ca hop, ii sariti sa-l deposedati de pantofiori!


da exprima-te frate! noi doar vrem sa te"exploatam"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:49
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 12:41:27
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 12:36:34http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/
ador acesti pantofiori!!
i-as purta, de fept recunosc putin stanjenit, ca-i port seara, cand toata lumea doarme.
ma cuprinde un acces de fericire cand ii tin in mana, tremur ca o piftie lancezita, iar atunci cand ii port, simt ca sunt un alt om. ma invart prin fata oglinzii, sa le cuprind autencititatea si febletea.


daca nu iei si o pereche de chiloti tanga pe tine tot degeaba, si un ruj rosu ar intregi tabloul

trebuie sa isi realizeze un machiaj demn de iesit pe centura...albastrul parca e la moda ...
tavi85
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:50
De la: tavi85, la data 2010-11-03 12:50:10
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 12:41:27
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 12:36:34http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/
ador acesti pantofiori!!
i-as purta, de fept recunosc putin stanjenit, ca-i port seara, cand toata lumea doarme.
ma cuprinde un acces de fericire cand ii tin in mana, tremur ca o piftie lancezita, iar atunci cand ii port, simt ca sunt un alt om. ma invart prin fata oglinzii, sa le cuprind autencititatea si febletea.


daca nu iei si o pereche de chiloti tanga pe tine tot degeaba, si un ruj rosu ar intregi tabloul

trebuie sa isi realizeze un machiaj demn de iesit pe centura...albastrul parca e la moda ...


da albastru la ochisori, un contur maro la buzite asortat perfect cu un ruj rosu sau roz, dar ce ne facem ca tre sa il epilam
visan_georgiana
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:51
la buzele ce le poseda s-ar putea sa nu aiba nevoie de niciun "artificiu"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:52
baiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nu stricati topicul ca vreau sa castig EU si ma provocati aici sa ma prostesc ca sa nu mai castig nimic
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:56
nu-l mai epilam ii dam un dress mai gros ca doar vine iarna!
roz5blue6lila7
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:57
http://pixieshoes.ro/wp-content/uploads/2010/09/Botina-felii-de-piele-349-RON1.jpg
as avea nevoie de aceste botine sa le port la ziua iubitului meu...care va fi in curand....avand in vedere k sunt perechea sarbatoritului trebuie sa arata extraoordinar de sexyyy....si bine-nteles...o combinatie formata din aceste botine si o rochie sexyy...poate fi invidiata de toate fetele ..iar iubitul meu poate fi invidiat de baieti k are o iubita atat de sexxyyy
kudika328422
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:58
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-03 12:57:43nu-l mai epilam ii dam un dress mai gros ca doar vine iarna!


multumesc de grija! apreciez
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:58
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 12:51:27
De la: tavi85, la data 2010-11-03 12:50:10
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 12:41:27
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 12:36:34http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/
ador acesti pantofiori!!
i-as purta, de fept recunosc putin stanjenit, ca-i port seara, cand toata lumea doarme.
ma cuprinde un acces de fericire cand ii tin in mana, tremur ca o piftie lancezita, iar atunci cand ii port, simt ca sunt un alt om. ma invart prin fata oglinzii, sa le cuprind autencititatea si febletea.


daca nu iei si o pereche de chiloti tanga pe tine tot degeaba, si un ruj rosu ar intregi tabloul

trebuie sa isi realizeze un machiaj demn de iesit pe centura...albastrul parca e la moda ...


da albastru la ochisori, un contur maro la buzite asortat perfect cu un ruj rosu sau roz, dar ce ne facem ca tre sa il epilam

nu imi plac tipele care se macheaza cu albastu , mai ales cele care au ochii albastri.este de prost-gust!
roz5blue6lila7
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:00
Imi plac acesti pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ si i-as purta fix peste o saptamana cand eu si sotul meu aniversam 10 ani de la prima intalnire, desi frumusetea interioara este pe primul loc, dupa 10 ani trebuie sa recurgi la mici trucuri pentru ai mentine atentia treaza iar o pereche de pantofi deosebiti si de calitate cred ca te pun in valoare .
roxanee
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:03
De la: roxanee, la data 2010-11-03 13:03:10Imi plac acesti pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ si i-as purta fix peste o saptamana cand eu si sotul meu aniversam 10 ani de la prima intalnire, desi frumusetea interioara este pe primul loc, dupa 10 ani trebuie sa recurgi la mici trucuri pentru ai mentine atentia treaza iar o pereche de pantofi deosebiti si de calitate cred ca te pun in valoare .


probabil nici nu-i va observa.
se va uita in ochii tai cu mirare. ca dupa 10 ani, inca mai rezista!
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:04
De la: roxanee, la data 2010-11-03 13:03:10Imi plac acesti pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ si i-as purta fix peste o saptamana cand eu si sotul meu aniversam 10 ani de la prima intalnire, desi frumusetea interioara este pe primul loc, dupa 10 ani trebuie sa recurgi la mici trucuri pentru ai mentine atentia treaza iar o pereche de pantofi deosebiti si de calitate cred ca te pun in valoare .

fix peste o saptamana nici nu se termina concursul...asa ca probabil i`ai purta la anul pe vremea asta
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:07
Majoritatea femeilor,printre care ma numar si eu, adora sa aiba cat mai multe perechi de pantofi in garderoba personala, de toate culorile si dimensiunile, daca s-ar putea.Din garderoba mea lipseste perechea de pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ pe care i-as purta la o tinuta casual, de serviciu.
O pereche de pantofi frumoasa te face sa te simti mai feminina si mai fericita cu tine!
Citat:"Nu e greu sa faci pantofi. Dificil este sa la conferi personalitate."

myyra12
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:07
De la: myyra12, la data 2010-11-03 13:07:45Majoritatea femeilor,printre care ma numar si eu, adora sa aiba cat mai multe perechi de pantofi in garderoba personala, de toate culorile si dimensiunile, daca s-ar putea.


probabil naomi ar fi invidioasa pe garderoba ta!
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:10
De la: kudika328422, la data 2010-11-03 12:58:44http://pixieshoes.ro/wp-content/uploads/2010/09/Botina-felii-de-piele-349-RON1.jpg
as avea nevoie de aceste botine sa le port la ziua iubitului meu...care va fi in curand....avand in vedere k sunt perechea sarbatoritului trebuie sa arata extraoordinar de sexyyy....si bine-nteles...o combinatie formata din aceste botine si o rochie sexyy...poate fi invidiata de toate fetele ..iar iubitul meu poate fi invidiat de baieti k are o iubita atat de sexxyyy

Doamne esti prea sexyy ! y-urile sunt de ajuns sau trebuie sa mai adaug???
roz5blue6lila7
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:14
De la: AdrianaR, la data 2010-11-03 12:56:54baiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nu stricati topicul ca vreau sa castig EU si ma provocati aici sa ma prostesc ca sa nu mai castig nimic

lasa ca vine Mosul luna viitoare si ai sa ii scri o scrisoare.
tavi85
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:27
De la: tavi85, la data 2010-11-03 13:27:12
De la: AdrianaR, la data 2010-11-03 12:56:54baiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nu stricati topicul ca vreau sa castig EU si ma provocati aici sa ma prostesc ca sa nu mai castig nimic

lasa ca vine Mosul luna viitoare si ai sa ii scri o scrisoare.

se mai poarta?
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:29
De la: AdrianaR, la data 2010-11-03 13:07:25
De la: roxanee, la data 2010-11-03 13:03:10Imi plac acesti pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ si i-as purta fix peste o saptamana cand eu si sotul meu aniversam 10 ani de la prima intalnire, desi frumusetea interioara este pe primul loc, dupa 10 ani trebuie sa recurgi la mici trucuri pentru ai mentine atentia treaza iar o pereche de pantofi deosebiti si de calitate cred ca te pun in valoare .

fix peste o saptamana nici nu se termina concursul...asa ca probabil i`ai purta la anul pe vremea asta


de aia nu mai pot barbatii de pantofi ii intereseaza maxim, al meu nu stie ce culori sunt fucsia, vernil si lila, si arata-le o gagica cu sani mari si fund misto ca sigur ii intereseaza pantofii
visan_georgiana
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:40
Am rasfoit cu atentie sporita site-ul pixieshoes.ro (intotdeauna atentie sporita cand vine vorba de pantofi) si m-am decis: Pantofi decupati cu siret – combinatia bej - gri petrol. Pret: 299 RON. Platforma 1,5 cm toc 10 cm

Perechea de pantofi cu siret http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantof-cu-siret-299-ron/ - o combinatie dulce intre transparenta si decenta, intre realitate si fantezie, iar tocul negru desavarseste perechea de pantofi ideala pentru mine.

As purta aceasta pereche de pantofi cu ocazia unui eveniment extrem de important din viata mea: ziua de maine. De ce maine? Pentru ca maine trebuie sa arat mai frumoasa, mai eleganta si mai plina de incredere decat astazi, iar acesti pantofi vor avea o contributie substantiala la completarea imaginii mele. Facand o scanare mentala a sifonierului am gasit si tinuta ce se va potrivi de minune cu acesti pantofi. Nu mai ramane decat sa se faca dimineata, sa ma imbrac si sa aplic un machiaj bestial si gata. Iar cand ma voi intresecta cu sotul prin apartament in goana fiecaruia de a se pregati pentru o noua zi de munca astept din partea lui o singura reactie: . La serviciu voi avea parte din partea colegelor de urmatoarele reactii: confuzie (de unde si-o fi luat pantofii astia bestiali) Daca raspunsul din partea mea va veni imediat toate vor sari in sus de bucurie daca nu cu siguranta va urma . Glumesc.
lilya76
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:43
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 13:40:15
De la: AdrianaR, la data 2010-11-03 13:07:25
De la: roxanee, la data 2010-11-03 13:03:10Imi plac acesti pantofi http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-felii-299-ron/ si i-as purta fix peste o saptamana cand eu si sotul meu aniversam 10 ani de la prima intalnire, desi frumusetea interioara este pe primul loc, dupa 10 ani trebuie sa recurgi la mici trucuri pentru ai mentine atentia treaza iar o pereche de pantofi deosebiti si de calitate cred ca te pun in valoare .

fix peste o saptamana nici nu se termina concursul...asa ca probabil i`ai purta la anul pe vremea asta


de aia nu mai pot barbatii de pantofi ii intereseaza maxim, al meu nu stie ce culori sunt fucsia, vernil si lila, si arata-le o gagica cu sani mari si fund misto ca sigur ii intereseaza pantofii

hahahahahaahahahaha si majoritatea cu`atata raman
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:44
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/ imi plac foarte mult si desigur, i-as accesoriza unei rochite de culoare neagra sau lila.. I-as purta la un eveniment mai special, cum ar fi o nunta.. poate un botez...
m3rlinetza
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:44
Buna , imi plac foarte mult pantofii rosii , decupati . As putea sa i port la foarte multe tinute , una dintre ele ar fi o perche de pantaloni negrei largi cu tocurile acestea rosii , si un top negru cu o vesta ,,, si un plic in tonurile papucilor :d o alta tinuta ar fi : o rochita neagra pana un pic mai sus de genunchi cu un plic imens si cu aceste tocuri rosii :d ar fi o multime , sunt superbi papuceii si chiar mi ai face mare placere sa i castig :*
FlorentinaGabriela
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:45
mie imi plac foarte mult pantofii cu toc 12 cm , sunt foarte eleganti dar in acelasi timp pot fi extravaganti , pot fi purtati la o rochita f simpla cu un plic mare si cu acesti pantofi , sau de asemenea mai pot fi purtati la o pereche de blugi largi cu o camasa si aceste tocuri , sau la o pereche de pantaloni scurti de blugi cu un cartigan lung pana sub fund , sunt fff frumosi papuceiii , si mi ar face mare placere sa i porttttt:X
LauraMia
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:52
nu am sa va plictisesc cu filozofii....ca doamne ce mult mi doresc...etc...uite un motiv..pe 28 noiembrie e ziua mea...ar fi ca un cadou;)
kudika121159
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:10
Pantofi felii i- as alege pt seara de Revelion, seara in care îmi voi da de grinda cum se spune in popor baietelul meu care atunci va avea 9 luni. Fiind o seara mai mult decât specialã pt noi as alege niște pantofi speciali pe care as încerca prin ai pune in Evidenta purtând o ținute simpla si foarte confortabila .
kudika010794
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:11
De la: kudika121159, la data 2010-11-03 14:10:43nu am sa va plictisesc cu filozofii....ca doamne ce mult mi doresc...etc...uite un motiv..pe 28 noiembrie e ziua mea...ar fi ca un cadou;)

nu se fac cadoiaie anticipat si nici retroactiv! asa ca ne pare rau tre' sa cauti alt motiv!
size_back
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:13
imi plac foarte mult cizmele inalte,le-as purta la banchetul de clasa a 12 a cu o rochita
brunete
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:16
Cand sunt pusa in situatia sa aleg o pereche de pantofi din alte cateva frumuseti de exemplare, este dificil. Ador pantofii !!!! Intotdeauna am iubit balerinii. La fel si pe acestia :http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/balerini-funda-249-ron/.
Balerinii cu funda Pixie mi-ar da un aer de rafinament dar si siguranta in acelasi timp. Unde i-as purta? Pai sa vedem: i-as purta la birou, i-as purta la cumparaturi (as putea merge comod in lung si in lat), i-as purta in plimbarile lungi pe care le fac seara in parc. I-as purta probabil si in somn, daca ar fi posibil :) Atat de mult mi-au placut. Nu cred ca este nevoie de un eveniment special ca sa port o pereche de pantofi adorabili.
Multumesc !
asias
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:39
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/ pantofii acestia i-as purta in seara de craciun dar si de revelion
lumi_saitoc
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga cosmetice Elmiplant, Gerovital si Apidava in valoare de peste 400 lei! 208 De la: concursKudika 22 Martie 2012 20:30
Concurs Pantene 492 De la: concursKudika 27 Septembrie 2010 10:59
Castiga una dintre cele 5 lenjerii de pat super sofisticate oferite de 4interior! 644 De la: concursKudika 2 Octombrie 2013 22:35
Castiga o invitatie la workshopul Kudika Go Summer 2011! 6 De la: concursKudika 29 Iunie 2011 14:17
Castiga una dintre cele 5 pijamale din colectia Sofiaman in valoare de 1 milion fiecare! 235 De la: concursKudika 28 Martie 2011 14:55