Setari Cookie-uri

Castiga o pereche de pantofi Pixie Shoes!

http://pixieshoes.ro/wp-content/uploads/2010/09/Pantof-decupat-toc-12-cm-319-RON3-150x150.jpg la cat sunt de suberbi i-as purta tot timpul, pana si atunci cand dorm,dar cred ca as face senzatie mai ales la munca, nici nu mai conteaza ce as purta, cred ca sunt creati special pentru mine
amaliarosoiu
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:26
De la: AdrianaR, la data 2010-11-04 12:32:15Mai...dar cele care vreti papuci de`aici...n`ati putea fi mai putin false si mai mult originale?
Inafara de "as dormi cu ei","i`as purta peste tot" si "i`as purta si pe cap sau la nush ce petrecere" altceva n`am vazut....
Deci va rogggggggggggggggg,vreu sa castig acele cizme peste genunchi...vreau sa fac scuba diving cu ele!!!!!!!


ba da io vreau niste pantofi cu toc in fata, se poate ?
visan_georgiana
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:26
De la: TIGRA, la data 2010-11-04 13:26:55
De la: AdrianaR, la data 2010-11-04 12:32:15Mai...dar cele care vreti papuci de`aici...n`ati putea fi mai putin false si mai mult originale?
Inafara de "as dormi cu ei","i`as purta peste tot" si "i`as purta si pe cap sau la nush ce petrecere" altceva n`am vazut....
Deci va rogggggggggggggggg,vreu sa castig acele cizme peste genunchi...vreau sa fac scuba diving cu ele!!!!!!!


ba da io vreau niste pantofi cu toc in fata, se poate ?

aici se poate orice
AdrianaR
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:29
pantofii decupati rosii m-au dat pe spate!!! sunt ultra-mega-spectaculos de eleganti, frumosi si spectaculosi. intr-un cadru intim, as aparea in fata iubitului meu...purtandu-i doar..pe ei. sunt de mare impact si cred ca purtand asemenea pereche de pantofi simti cum iti sunt mangaiate piciorusele:)
corynna_starr
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:42
De la: corynna_starr, la data 2010-11-04 13:42:31pantofii decupati rosii m-au dat pe spate!!! sunt ultra-mega-spectaculos de eleganti, frumosi si spectaculosi. intr-un cadru intim, as aparea in fata iubitului meu...purtandu-i doar..pe ei. sunt de mare impact si cred ca purtand asemenea pereche de pantofi simti cum iti sunt mangaiate piciorusele:)


vai il vor interesa maxim pantofii, ce te faci daca vrea sa ii poarte si el o tura
visan_georgiana
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:46
http://pixieshoes.ro/wp-content/uploads/2010/09/Pantof-decupat-toc-12-cm-319-RON1.jpg
Rosu, mov, toc inalt..no doubt about it.. ce sa mai...
Prima oara.... cand am vazut anuntul de concurs..muzica s-a oprit...o lumina calda a coborat..si ei ma vroiau - I could feel it - dar am zis sa dau pe link sa vad toat colectia sigur merita- si a meritat- dar cand am ajuns in colectie privirile ni s-au intalnit din nou..si am cedat.Imi doresc pantofii rosii cu toc negru inalt...
Prima ocazie - i-as incalta la achizitionarea lor din magazin din momentul in care as ruga-o pe vanzatoare sa imi impacheteze orice as purta in ziua respectiva- chiar de-ar fi si perechea mea de pantofi verde crud lacuiti pe care i-am botezat si ii salut din cand in cand; ii duc la genti sa le mai vada :) dar ii port rar sa nu ii stric - paleste si perla colectiei mele in fata celor rosii...
Apoi i-as purta la sucul pe care ma opresc sa il ofer fetelor ca sa ii cinstesc vorba aia - sa le fac intrarea in grup:).
Inca cateva ori prin casa in procesul de pregatire pentru evenimentele la care i-as purta - si sunt destule- work related - sa starnesc invidia tuturor agentiilor de publicitate (majoritatea reprezentatilor cu care lucrez sunt fete- nu ca acesti pantofi nu ar oftica si barbati:)).

I-as purta la cinele romantice cu iubitul, la Craciun clar, la revelion sigur, la nunti, la zile de nastere...and someday cand o sa fiu NASA MAREEE!!! :)....

CamiMihai
Postat pe 4 Noiembrie 2010 14:14
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/
eu as purta acesti pantofi intr-o seara deosebita, intr-un cadru deosebit alaturi de prieteni.intr-un amalgam de picioare obosite de mersul cotidian, pantofiorii cei rosii vor licari ca un licurici, iar eu voi fi mai feminina ca niciodata.
tyna27
Postat pe 4 Noiembrie 2010 14:15
le vreau ami plac botinele an curele cred ca misar potrivi de minune la dus cu sorcova cu baiatul meu asa cred ca ar produce mai multi bani ca ar avea o mama prea frumoasa bine si copilul e frumos
cori_2665
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:29
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/
Imi plac acesti pantofi indrazneti si moderni si cred ca si comozi,in ciuda faptului ca au toc.Imi plac pantofii cu toc,feminini si care ma fac mai inalta,mai atractiva si imi accentueaza tinuta. Pe acestia i-as purta la petrecerea de ziua mea,peste doua saptamani,dar as indrazni sa ii port si la birou,cu o tinuta simpla,ca sa nu primesc observatii in loc de aprecieri.I-as purta si de Craciun si Revelion,la aniversarea fiului meu si a 9 ani de la casatorie,care coincid -pe 22 decembrie,dar si in orice ocazie s-ar ivi apoi-o petrecere sau o iesire la restaurant,teatru sau concert.Chiar daca sunt mamica de 5 ani imi place sa fiu in pas cu moda si acesti pantofi ar fi accesoriul perfect,mai ales ca nu am acasa un model asemanator si ca de mult timp imi doresc.Datorita combinatiei de culori ii pot asorta la multe tinute si genti,iar dupa cum arata cred ca ar atrage multe priviri ,iar primul care i-ar proba ar fi baiatul meu, caruia ii place sa probeze pantofii si cosmeticele mele,intocmai ca o fetita!
tdj31
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:35
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantof-toc-12-cm-319-ron/ as purta aceasta pereche unica de pantofiori la anumite ocazii speciale in cazul meu anuntarea logodnei si probabil de craciun.stilul lor este unul elegant,unic,iar culoarea se poate asorta la mai multe culori sau stiluri de imbracaminte
ethyophya
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:46
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/botine-3-cureluse-349-ron/....mi s ar potrivi de minune....mai ales ca as fi o prezenta fff placuta la festivalurile de dans unde merg, par foarte comozi.
alexuta25
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:53
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/cizme-plate-peste-genunchi-479-ron/

Am ramas un copil nebun, alerg cand vreau si umblu pe unde vreau... dar ultima data cand am fost la padure, purtand cizme scurte, mi-am decorat sosetele cu multi, minunati, ciulini. La fel si interiorul cizmelor bineinteles. Mi-a luat mai mult de 5 zile sa mai smulg cate unu tepus din picior. Am fost un cactus umblator, dar cu asemenea cizme sigur voi fi protejata...
Cizmele sunt frumoase si pentru oras, iar eu nu am avut nicio pereche asa inalte pana acum, ar fi ceva nou.
mikystix
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:58
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/botine-felii-piele-349-ron/
Mi se par fantastice. Le-as purta la o prima intalnire romantica
mira87
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:32
Pentru a fi o mireasa perfecta, nu se poate fara perechea de papuci perfecta! si pentru ca in curand voi fi mireasa si sunt din fire perfectionista.. in sfarsit i-am gasit si ii vreau! pentru a ma duce pe culmile feircirii :)
kudika328603
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:43
as prefera pantofii bleumarin cu tocul alb, foarte potriviti la uncostumas din stofa. Voi merge luna aceasta la o cununie civila si cred ca sunt foarte potriviti la acest eveniment.
g_ella
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:03
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/cum sa nu fie mortali?:):X:Xpfff:P:Pcu aceasta pereche de pantofi i-as face o surpriza lui Baby:):)asortandu-i probabil la o lenjerie in aceleasi nuante...daca nu doar i-as scoate la plimbare pe strazile clujului sa se observe ca si fetele din afara clujului au stil si sunt demne de admirat:X:X
Jubelee10
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:29
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi-decupati-toc-12-cm-319-ron/

buna imi plac mult de tot pantofii acestia rosii,ar fi ideali pentru revelion tinand cont ca numai este mult pana atunci,ador culoare rosu,rosu este culoare senzualitati si cred ca o femeie se va face cu siguranta remarcata cu o astfel de pereche si cu siguranta nu va fi uitata repede :D:D:X
kudika323510
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:35
mie imi plac maxim pantofii rosii cu toc inalt...cred ca vin bine cu un body din dantela neagra si cu o fustita tot neagra,cu talie inalta..si bineinteles sa nu uitam de rujul rosu.iar sub aceasta tinuta mai office sa se ascunda o lengerie provocatoare si sa urmeze o seara de neuitat
rocksij
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:36
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantof-toc-12-cm-319-ron/

Aceasta pereche de pantofi ar fi ideala pentru rochia mea de bal. O sa particip la Balul Bobocilor si pantofii de potrivesc perfect si cine stie, poate or sa-mi poarte noroc!
krystinamat
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:38
imi plac mult si sunt foarte sexy botinele cu fasii de piele.i-as purta la o intalnire romantica cu logodnicul meu
kudika117391
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:42
Pantofii din colectia Pixie Shoes de care m-am indragostit si dupa care mi se scurg ochi numai cand ii privesc sunt pantofii cu toc de 12 cm din piele intoarsa,de culoare bej la pretul de 319 Ron.Imi sunt foarte dragi,si visez sa-i port cu ocazia Balului Bobocilor la mine la facultate.As fi foarte emotionata sa fiu detinatoarea unui asemenea exemplar de pantofi de la Pixie Shoes din cea mai in voga colectie Echinox Toamna-Iarna.As straluci cu ei in picioare si m-ar admira toate colegele de facultate.I love Pixie Shoes!!!
ionelala2010
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:48
Buna tuturor!
Pai...numele meu e Alexandra, sunt o fata, zic eu, cu capul pe umeri, mereu vesela(cedeti-ma, chiar sunt mereu vesela;ii molipsesc pe toti din jurul meu cu veselia mea ) si comunicativa.
Insa am un mic-mare defect:nu sunt feminina.Chiar deloc, pot spune.Ma imbrac in haine largi si port blugi pana, parul imi sta mereu zbarlit si multe altele de genul.Plus ca nu am deloc incredere in mine si asta il cam supara pe prietenul meu.De ce nu am incredere i mine?Pentru ca stiu ca nu sunt frumoasa ca alte fete si nici nu voi fi ca ele vreodata, iar inaltimea mea ma face sa ma simt nasol.Am 1.70.Deci nu e chiar OK.
As vrea sa port pantofi cu toc si de aceea imi doresc acei pantofi cu siret, acele botine superbe!!!
Daca mi- s-ar indeplini aceasta dorinta cred ca as fi in extaz o saptamana.
Va multumesc mult pentru timpul acordat!
Daibidh_Yuzuki_Iacchus
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:55
ma bucur si numai sa particip, o pereche de pantofi frumosi si de calitate nu-i strica nimanui, numai ca eu personal am o problema: nu ma pot hotari pe care-as vrea, mai mult si mai mult, s-o port!Sa fie perechea de cizme peste genunchi, comode, calduroase,in trend, ce mai ,cizmele ideale?
Sau sa fie pantofii nude cu toc de 12, extrem de potriviti pt. sarbatori?
Sau poate balerinii cu floare, pe care-i ador? Sau pantofii cu siret, bicolori, model pe care-l admir si port de pe vremea, eheheiii,facultatii??Ori botinele cu fasii, in culorile acelea 'vedete', bej,grej/negru, care au placutul obicei de-a face orice picior s-arate bine???
Ufff, grea alegere, dar, cum va ziceam, imi face placere si numai sa-mi inchipui cum as purta una sau alta dintre perechi,unde-as merge cu ea, la ce tinuta as asorta-o, cu cine m-as intalni.....d-astea femeiesti.. .
Cat despre alegere...las la latitudinea voastra, asta-n cazul in care 'pica' norocu' pe mine.!!
kudika072027
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:15
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/pantofi Broques-249ron
imi place foarte mult acest model de pantofi,e modelul care mi se pare cel mai perfect pentru o intalnire de afaceri,dar si pentru a merge la servici zi de zi,si mi se par si foarte comozi
olteanu_mariacristina
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:18
http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/cizme-cu-toc-479-ron/
Este perechea de cizme pe care am visat-o. Combinatia negru-gri mi s-a parut dintotdeauna extrem de rafinata, iar ideea cu fermoarul la spate este sclipitoare (majoritatea cizmelor au fermoarul in lateral), deoarece gasesc ca e mult mai estetic sa ai linia fermoarului pe jumatatea pulpei in spate (se creeaza o simetrie perfecta) decat in interior(ceea ce inseamna ca o cizma are fermoarul pe stanga, alta pe dreapta). In alta ordine de idei, mi se pare ca pozitionarea fermoarului avantajeaza si o gamba mai grosuta decat "limita legala admisa" Le-as purta cu mandrie la petrecerea restransa organizata de nasa mea cu ocazia botezului fiului lor cel mic si le-as asorta la o rochie gri, simpla (foarte finuta si eleganta, dintr-o combinatie de bumbac si mohair) pe care abia am achizitionat-o... singura problema ar fi ca nimeni nu mi-ar mai admira rochia cea noua fiindca cizmele o vor eclipsa (cu certitudine!!!!!!!!).
kudika015975
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:23
Imi plac toti pantofi si cizmele dar la nebunieimi plac botinele felii de piele(negru si crem)http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/botine-felii-piele-349-ron/. Sunt de inaltime mica si incaltamintea inalta ma avantajeaza, aceste botine am sa le port la servici,la plimbare cind ies cu baietelul meu si atunci cand se potrivesc situatiei.Mi-as dori foarte mult sa le castig si sper sa am noroc.
kudika152147
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:38
foarte dragute sunt cizmele inalte....................le-as asorta la o pereche de pantaloni chic................cizmele se poarta sezonul acesta,asa ca s-ar potrivi de minune.....................
narcy96
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:40
preferatii mei sunt pantofii aceia cu toc de 12 cm, i-as purta la absolvirea facultatii :)
kudika063203
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:43
hmmmmmmmmm foarte draguti pantofii,cizmele si botinele dar din toate minunatiile de acolo mi as dori din suflet cizmele plate peste genunchi cu dungi colorate.Sunt abslut superbe deja imi si mimaginez picioarele in ele:))as putea sa le port combinate cu un sacou,un tricou traznit cu floricele si fluturasi si cu o fustita draguta jucausa:).da.........ar fi super sa castig pentru ca imi doresc din suflet,mai ales ca in momentul repectiv nu mi le pot permite.ar fi ca un plus de fericire in viata mea :*
kudika032766
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:26
Toate perchile de pantofi si cizme sunt extraordinare....., din pacate nu le pot avea chiar pe toate, dar cu ajutorul vostru vreau sa ajung pana la cer , sau macar sa ajung pe aripa unui avion . Va iubesc si imi doresc pantofii cu toc contranstant.
kudika318065
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele 5 seturi de premii Dr. Oetker! 667 De la: concursKudika 9 Iulie 2014 15:13
Concurs Fitomagra 226 De la: concursKudika 6 Mai 2009 18:31
Castiga o rochie SenseLimitedEdition! 343 De la: concursKudika 5 Ianuarie 2015 20:39
Concurs Tchibo 3287 De la: clauditzuka 9 Martie 2010 16:23
Castiga doua invitatii duble la Noaptea Lunga a Filmelor Scurte! 9 De la: concursKudika 17 Iunie 2011 10:49