Setari Cookie-uri

Cand se termina prost...

De obicei,cu fiecare concediu ori perioada libera,intru pe vechile site-uri unde mi am facut niste prieteni virtuali sa zicem...pentru a i saluta. Pana la urma,si de ei mi e dor sa schimbam pareri,sa radem,sa plangem,sa vorbim interminabil la telefon etc. Anul trecut dupa Revelion,mai aveam liber cam la 2 saptamani,bineinteles,tot din aceleasi motive. In fiecare dimineata,aceeasi rutina:log in,posta,notificari,cereri de prietenie,vizitatori. In fiecare zi insa,vedeam o persoana care ma vizita. Deja incepuse sa fie stresant si am intrat in vorba spunandu i ca ma deranjeaza tacerea,nici macar un salut. Mi a spus ca i plac postarile mele din forum si si ar dori sa vorbim mai mult. Eu,un tip de 23 de ani atunci,ea o femeie in toata firea,in varsta de 38 ani,eu in Bucuresti,ea in Constanta. Recunosc,totdeauna mi a placut sa fiu inconjurat de persoane cu un bagaj de cultura foarte bine dezvoltat presupunand sa aiba o varsta mai inaintata insa totdeauna s a rezumat la amicitii. Am inceput serviciul,plecam de acasa la 7 dimineata,ajungeam la orele 23,era o perioada grea,obositoare dar s a intamplat ceva in viata mea atunci. Incepusem sa ma gandesc pentru inceput,fugitiv,la ea...apoi peste zi,imi doream sa ajung acasa mai repede ai sa vorbesc cu ea. Timpul trecea,intre noi se crease o legatura destul de puternica,ii promisesem ca ajung sa o vizitez si asta am si facut. Din pacate am ajuns tarziu in Constanta iar sotul ei( sofer pe tir in curse internationale)se intorsese neanuntat acasa. Am fost foarte suparat si am ajuns intr un club unde am baut pana spre dimineata. M am decis in alcoolul meu din cap sa ma urc la volan si plec spre Bucuresti si exact ca in filme,primesc telefonul ei spunand ca e la nu stiu ce Mall si nu sta mult. M am dus bineinteles la adresa respectiva si ne am vazut,am fumat o tigara impreuna si am plecat. La bucuresti a urmat o perioada dureroasa,nu mai vorbeam cu ea,imi schimbasem numerele de telefoane,nu mai intram pe niciun site,in schimb,si recunosc fara nici o jena,plangeam de dorul ei desi o vazusem doar 5 minute.
Asa a trecut o perioada pana nu am mai rezistat si am cautat o,ne am impacat...Cea mai mare surpriza,care sincer,m a lasat socat,chiar nu ma asteptam sa faca asta o femeie de varsta asta a fost o curata nebunie. Aceasta curata nebunie a inceput cu un telefon de seara si de noapte buna,un telefon in care auzeam suspine desi ea sustinea cu vehementa ca nu plange,un telefon care s a prelungit inr o anume conversatie sau mai binespus ceva mai mult decat o simpla conversatie. Si cand ma gandesc ca in loc de tonul de ocupat mi a spus "mi as dori sa te sarut si sa te tin in brate..." si desigur a continuat,mai bine-zis "am continuat". Da,a fost o chestie cu tente erotice,extrem de taioasa,ca un cutit pe care il invarti intr o rana,era atat de vag...si totusi naucitor,placut...
Intre noi s au intamplat multe,ce pot spune... Dar s a terminat prost,intre timp isi gasise un altul care aveam mai mult timp pentru ea,care o iubea,care o rasfata,care era sincer etc.(asa cum spunea ea). Eu ma simt achitat,m am suit in masina si am fost sa ne vedem,asa cum am promis,acel el deja a promis treaba asta si deja a si incalcat o,deja incep sa iasa la iveala niste lucruri urate despre el. Oricum,m am resemnat..asa ca aveti grija de cine va indragostiti "pe net".
poker_shark
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:45
razvanica ti-ai gasit o adevarata "cuceritoare"! stai pe aproape cine stie poate o sa te vrea inapoi dupa ce se satura de noua jucarie!
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:48
Simt o nota de sarcasm in comentariul tau. Stai linistita in privinta mea,de atunci,cariera pofesionala este pe primul loc.
poker_shark
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:51
De la: razvan_rzv, la data 2010-11-19 09:51:04Simt o nota de sarcasm in comentariul tau. Stai linistita in privinta mea,de atunci,cariera pofesionala este pe primul loc.


simti foarte bine! ai vrea sa te compatimesc? cu ce te-ar ajuta asta?
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:51
Traducere : Nu vreau sa ma compatimeasca nimeni. Am facut postarea in speranta ca poate cineva va invata ceva din intamplarea asta. Bineinteles,nu toti ignorantii isi dau seama.
poker_shark
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:55
De la: razvan_rzv, la data 2010-11-19 09:55:09Traducere : Nu vreau sa ma compatimeasca nimeni. Am facut postarea in speranta ca poate cineva va invata ceva din intamplarea asta. Bineinteles,nu toti ignorantii isi dau seama.


atunci ignorantule ar trebui sa-ti revizuiesti postarea! hai lasa plansul pe un forum de femei si fugi ca ai o cariera ce te asteapta!
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:05
pot sa te am si eu?promit ca nu te las cu ochii in soare!
size_back
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:08
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:08:48pot sa te am si eu?promit ca nu te las cu ochii in soare!


numai daca ai peste 30 de ani! junelui ii plac numai alea copate!
ignoranta ce esti!
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:10
De la: vitamina_c, la data 2010-11-19 10:10:20
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:08:48pot sa te am si eu?promit ca nu te las cu ochii in soare!


numai daca ai peste 30 de ani! junelui ii plac numai alea copate!
ignoranta ce esti!

am peste 30 de ci ma incadrez!unde-i morcovelul asta tanar?
size_back
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:11
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:11:24
De la: vitamina_c, la data 2010-11-19 10:10:20
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:08:48pot sa te am si eu?promit ca nu te las cu ochii in soare!


numai daca ai peste 30 de ani! junelui ii plac numai alea copate!
ignoranta ce esti!

am peste 30 de ci ma incadrez!unde-i morcovelul asta tanar?


nu-ti face sperante desarte morcovelul s-a dedicat total carierei!ce face dragostea asta din oameni!
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:14
De la: vitamina_c, la data 2010-11-19 10:14:50
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:11:24
De la: vitamina_c, la data 2010-11-19 10:10:20
De la: size_back, la data 2010-11-19 10:08:48pot sa te am si eu?promit ca nu te las cu ochii in soare!


numai daca ai peste 30 de ani! junelui ii plac numai alea copate!
ignoranta ce esti!

am peste 30 de ci ma incadrez!unde-i morcovelul asta tanar?


nu-ti face sperante desarte morcovelul s-a dedicat total carierei!ce face dragostea asta din oameni!

am sa ma sinuomor atunci!
size_back
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:20
Observ ca nu faci fata comentariilor mele dar daca te simti in dezavantaj (observ ca ti ai chemat si prietena sa te ajute) nu pot sa ma opun.
poker_shark
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:20
De la: razvan_rzv, la data 2010-11-19 10:20:30Observ ca nu faci fata comentariilor mele dar daca te simti in dezavantaj (observ ca ti ai chemat si prietena sa te ajute) nu pot sa ma opun.

mvai...si eu care eram sincer interesata de tine!cum sa o ajut eu pe ea?plus ca nu suntem nici prietene!
offf doamne..imi vine sa o beau pe vitamina asta!
size_back
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:23
De la: razvan_rzv, la data 2010-11-19 10:20:30Observ ca nu faci fata comentariilor mele dar daca te simti in dezavantaj (observ ca ti ai chemat si prietena sa te ajute) nu pot sa ma opun.


cum spuneam iubirea asta te-a facut din om , neom! ma descurc destul de bine cu "baieteii" ca tine nu am nevoie de ajutoare! ce s-ti fac eu daca suferinta ta atrage numai "simpatii"?
si inca ceva puisor eu nu am prieteni pe aici ! doar ai simtit pe propria piele ce fac prieteniile pe net!
sa stii ca oferta de a-ti trimite batistute ramane valabila!
vitamina_c
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:26
De la: poker_shark, la data 2010-11-19 09:45:37De obicei,cu fiecare concediu ori perioada libera,intru pe vechile site-uri unde mi am facut niste prieteni virtuali sa zicem...pentru a i saluta. Pana la urma,si de ei mi e dor sa schimbam pareri,sa radem,sa plangem,sa vorbim interminabil la telefon etc. Anul trecut dupa Revelion,mai aveam liber cam la 2 saptamani,bineinteles,tot din aceleasi motive. In fiecare dimineata,aceeasi rutina:log in,posta,notificari,cereri de prietenie,vizitatori. In fiecare zi insa,vedeam o persoana care ma vizita. Deja incepuse sa fie stresant si am intrat in vorba spunandu i ca ma deranjeaza tacerea,nici macar un salut. Mi a spus ca i plac postarile mele din forum si si ar dori sa vorbim mai mult. Eu,un tip de 23 de ani atunci,ea o femeie in toata firea,in varsta de 38 ani,eu in Bucuresti,ea in Constanta. Recunosc,totdeauna mi a placut sa fiu inconjurat de persoane cu un bagaj de cultura foarte bine dezvoltat presupunand sa aiba o varsta mai inaintata insa totdeauna s a rezumat la amicitii. Am inceput serviciul,plecam de acasa la 7 dimineata,ajungeam la orele 23,era o perioada grea,obositoare dar s a intamplat ceva in viata mea atunci. Incepusem sa ma gandesc pentru inceput,fugitiv,la ea...apoi peste zi,imi doream sa ajung acasa mai repede ai sa vorbesc cu ea. Timpul trecea,intre noi se crease o legatura destul de puternica,ii promisesem ca ajung sa o vizitez si asta am si facut. Din pacate am ajuns tarziu in Constanta iar sotul ei( sofer pe tir in curse internationale)se intorsese neanuntat acasa. Am fost foarte suparat si am ajuns intr un club unde am baut pana spre dimineata. M am decis in alcoolul meu din cap sa ma urc la volan si plec spre Bucuresti si exact ca in filme,primesc telefonul ei spunand ca e la nu stiu ce Mall si nu sta mult. M am dus bineinteles la adresa respectiva si ne am vazut,am fumat o tigara impreuna si am plecat. La bucuresti a urmat o perioada dureroasa,nu mai vorbeam cu ea,imi schimbasem numerele de telefoane,nu mai intram pe niciun site,in schimb,si recunosc fara nici o jena,plangeam de dorul ei desi o vazusem doar 5 minute.
Asa a trecut o perioada pana nu am mai rezistat si am cautat o,ne am impacat...Cea mai mare surpriza,care sincer,m a lasat socat,chiar nu ma asteptam sa faca asta o femeie de varsta asta a fost o curata nebunie. Aceasta curata nebunie a inceput cu un telefon de seara si de noapte buna,un telefon in care auzeam suspine desi ea sustinea cu vehementa ca nu plange,un telefon care s a prelungit inr o anume conversatie sau mai binespus ceva mai mult decat o simpla conversatie. Si cand ma gandesc ca in loc de tonul de ocupat mi a spus "mi as dori sa te sarut si sa te tin in brate..." si desigur a continuat,mai bine-zis "am continuat". Da,a fost o chestie cu tente erotice,extrem de taioasa,ca un cutit pe care il invarti intr o rana,era atat de vag...si totusi naucitor,placut...
Intre noi s au intamplat multe,ce pot spune... Dar s a terminat prost,intre timp isi gasise un altul care aveam mai mult timp pentru ea,care o iubea,care o rasfata,care era sincer etc.(asa cum spunea ea). Eu ma simt achitat,m am suit in masina si am fost sa ne vedem,asa cum am promis,acel el deja a promis treaba asta si deja a si incalcat o,deja incep sa iasa la iveala niste lucruri urate despre el. Oricum,m am resemnat..asa ca aveti grija de cine va indragostiti "pe net".
la inima te-a ars
Valy90
Postat pe 19 Noiembrie 2010 15:18
asta e...se mai intampla
poker_shark
Postat pe 19 Noiembrie 2010 20:30
De la: poker_shark, la data 2010-11-19 20:30:42asta e...se mai intampla


ai urcat beat la volan????????
bine ca nu stau in bucuresti!
geo_resuscitat
Postat pe 19 Noiembrie 2010 21:46
of...dar nici la voi nu i mai rau,mai ales in mamaia,odata cu sosirea turistilor gen bamboo in masini de lux si cu respiratia de distilerie
poker_shark
Postat pe 20 Noiembrie 2010 03:51
Exista si varianta cut?
Barbie30_
Postat pe 20 Noiembrie 2010 08:27
De la: poker_shark, la data 2010-11-20 03:51:30of...dar nici la voi nu i mai rau,mai ales in mamaia,odata cu sosirea turistilor gen bamboo in masini de lux si cu respiratia de distilerie
Valy90
Postat pe 20 Noiembrie 2010 12:23
De la: poker_shark, la data 2010-11-19 09:45:37De obicei,cu fiecare concediu ori perioada libera,intru pe vechile site-uri unde mi am facut niste prieteni virtuali sa zicem...pentru a i saluta. Pana la urma,si de ei mi e dor sa schimbam pareri,sa radem,sa plangem,sa vorbim interminabil la telefon etc. Anul trecut dupa Revelion,mai aveam liber cam la 2 saptamani,bineinteles,tot din aceleasi motive. In fiecare dimineata,aceeasi rutina:log in,posta,notificari,cereri de prietenie,vizitatori. In fiecare zi insa,vedeam o persoana care ma vizita. Deja incepuse sa fie stresant si am intrat in vorba spunandu i ca ma deranjeaza tacerea,nici macar un salut. Mi a spus ca i plac postarile mele din forum si si ar dori sa vorbim mai mult. Eu,un tip de 23 de ani atunci,ea o femeie in toata firea,in varsta de 38 ani,eu in Bucuresti,ea in Constanta. Recunosc,totdeauna mi a placut sa fiu inconjurat de persoane cu un bagaj de cultura foarte bine dezvoltat presupunand sa aiba o varsta mai inaintata insa totdeauna s a rezumat la amicitii. Am inceput serviciul,plecam de acasa la 7 dimineata,ajungeam la orele 23,era o perioada grea,obositoare dar s a intamplat ceva in viata mea atunci. Incepusem sa ma gandesc pentru inceput,fugitiv,la ea...apoi peste zi,imi doream sa ajung acasa mai repede ai sa vorbesc cu ea. Timpul trecea,intre noi se crease o legatura destul de puternica,ii promisesem ca ajung sa o vizitez si asta am si facut. Din pacate am ajuns tarziu in Constanta iar sotul ei( sofer pe tir in curse internationale)se intorsese neanuntat acasa. Am fost foarte suparat si am ajuns intr un club unde am baut pana spre dimineata. M am decis in alcoolul meu din cap sa ma urc la volan si plec spre Bucuresti si exact ca in filme,primesc telefonul ei spunand ca e la nu stiu ce Mall si nu sta mult. M am dus bineinteles la adresa respectiva si ne am vazut,am fumat o tigara impreuna si am plecat. La bucuresti a urmat o perioada dureroasa,nu mai vorbeam cu ea,imi schimbasem numerele de telefoane,nu mai intram pe niciun site,in schimb,si recunosc fara nici o jena,plangeam de dorul ei desi o vazusem doar 5 minute.
Asa a trecut o perioada pana nu am mai rezistat si am cautat o,ne am impacat...Cea mai mare surpriza,care sincer,m a lasat socat,chiar nu ma asteptam sa faca asta o femeie de varsta asta a fost o curata nebunie. Aceasta curata nebunie a inceput cu un telefon de seara si de noapte buna,un telefon in care auzeam suspine desi ea sustinea cu vehementa ca nu plange,un telefon care s a prelungit inr o anume conversatie sau mai binespus ceva mai mult decat o simpla conversatie. Si cand ma gandesc ca in loc de tonul de ocupat mi a spus "mi as dori sa te sarut si sa te tin in brate..." si desigur a continuat,mai bine-zis "am continuat". Da,a fost o chestie cu tente erotice,extrem de taioasa,ca un cutit pe care il invarti intr o rana,era atat de vag...si totusi naucitor,placut...
Intre noi s au intamplat multe,ce pot spune... Dar s a terminat prost,intre timp isi gasise un altul care aveam mai mult timp pentru ea,care o iubea,care o rasfata,care era sincer etc.(asa cum spunea ea). Eu ma simt achitat,m am suit in masina si am fost sa ne vedem,asa cum am promis,acel el deja a promis treaba asta si deja a si incalcat o,deja incep sa iasa la iveala niste lucruri urate despre el. Oricum,m am resemnat..asa ca aveti grija de cine va indragostiti "pe net".

operatia a reusit, pacientul este mort

mitura
Postat pe 20 Noiembrie 2010 12:38
De la: poker_shark, la data 2010-11-20 03:51:30of...dar nici la voi nu i mai rau,mai ales in mamaia,odata cu sosirea turistilor gen bamboo in masini de lux si cu respiratia de distilerie


asta-i un fel de "sa moara si capra vecinului"!!?
geo_resuscitat
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:29
nu,la situatii disperate,masuri disperare
poker_shark
Postat pe 20 Noiembrie 2010 17:01
De la: geo_resuscitat, la data 2010-11-20 15:29:13
De la: poker_shark, la data 2010-11-20 03:51:30of...dar nici la voi nu i mai rau,mai ales in mamaia,odata cu sosirea turistilor gen bamboo in masini de lux si cu respiratia de distilerie


asta-i un fel de "sa moara si capra vecinului"!!?
Valy90
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...intrebare fara ..raspuns.. 5 De la: concordia 11 Noiembrie 2009 09:09
cine stie sa imi raspunda va rog 5 De la: ranise 7 Februarie 2009 16:35
As vrea sa devin rea!!!! 30 De la: arhanghel 6 Octombrie 2009 12:20
dar ce se intampla 6 De la: kudika_971484 24 August 2014 16:38
cum se enerveaza un leu 10 De la: stem_29 20 Septembrie 2010 20:52