Setari Cookie-uri

eu scorpion ea taur

please care poate fi compatibilitatea in aceasta situatie
klappaucius
Postat pe 30 Noiembrie 2010 09:24
De la: klappaucius, la data 2010-11-30 09:24:04please care poate fi compatibilitatea in aceasta situatie



eu sunt taur si iubirea vietii mele a fost un scorpion. A fost f frumos. cat a mers a fost superb...deci merita sa incerci
ploidevise
Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:26
Eu si iubitul meu ne regasim in situatia data, suntem impreuna de 2 ani, am avut si momente grele, nu a fost totul roz, dar am stiut amandoi cand sa facem anumite compromisuri, suntem doua firi mai copilaresti, vesele, uitam repede de suparari, pe plan sexual compatibilitate maxima:D. Am reusit sa ne cunoastem suficient de bine, stim ce ne place ce nu ne place, vorbim despre orice, absolut orice. Ne inveselim zilele cu mici atentii(mai mult el k lucreaza:P)cand suntem morocanosi. Avem amandoi aceiasi varsta, ne-am facut chiar si planuri de viitor, si eu am fost la inceput confuza in ceea ce priveste o relatie cu un scorpion, dar daca exista dragoste si respect nimic nu este imposibil. Ai grija, ambele parti sunt incapatanate, orgolioase si incearca pe cat posibil sa nu ii dai motive de gelozie. Daca sunteti sinceri si fideli, unul cu celalalt nu vad de ce nu v-ati potrivii indiferent de zodie. Si nu mai citii horoscopul zilnic, nu-i mai da importanta, sunt basme, probabilitatea de a ti se intampla ce scrie la zodiac este egala cu cea de la loto. Arata-i ca o iubesti si sarbatori fericite!
madea89
Postat pe 6 Decembrie 2010 12:58
De la: klappaucius, la data 2010-11-30 09:24:04please care poate fi compatibilitatea in aceasta situatie

hmmmmm... as putea spune multe, dar o sa ma limitez la numai cateva randuri.. Am fost implicata intr-o relatie cu un scorpion in urma cu ceva timp.. a fost o relatie frumoasa timp de aproape doi ani, dupa care au intervenit fel de fel de probleme, in special cauzate de felul sau de a fi.. un tip extrem de misterios, care nu-si recunostea greselile nici dak i le serveai pe o tava de argint..probabil greselile erau de abele partzi... Nu spun k toti scorpionii sunt la fel, dar cu totii aveti o doza mai mica sau mai mare de mister. Datorita acestei doze, eu, taur fiind, am inceput sa ma simt nesigura, sa-l presionez, deoarece pamantul de sub picioarele mele devenea instabil si trebuia sa fac ceva.. solutzia de a vb calm si a incerca sa dezleg misterul, a picat destul de repede si am ajuns negresit la certuri ingrozitoare. Pe scurt, ne stia tot blocul , sau mai bn zis ma stia, pt k el alegea sa ma ignore in loc sa faca sau sa spuna ceva sa ma linistesc, iar atunci ma aprindeam si mai tare ...
Concluzia: dak vrei sa functionez trebuie sa ai prezent in permanenta faptul ca taurului nu-i plac misterele si ascunzisurile, il fac sa se simta nesigur, in situatia in care taurul este o zodie care are nevoie in primul rand de sigurantza (de orice gen) si detesta sa fie mintzit, iar orice ascunzis il vede k pe un lucru impotriva lui.. Este o persoana fff intzelegatoare, si dispusa sa treaca peste multe, atata timp cat te deschizi catre el cu sinceritate si regretzi cu adevarat atunci cand faci ceva ce l-ar putea deranja.
evelyn21
Postat pe 25 Decembrie 2010 02:21
Am o relatie cu un taur ,eu fiind scorpion. Dureaza de mai bine de 2 ani.Nu neam certat niciodata.Dealtfel depinde de educatie.E minunat.E super. Da-i inainte cu incredere.Merita.
kudika321284
Postat pe 30 Decembrie 2010 13:58
dar astrele ce zic sau vrei sa afli din experientele altora?!
Lasa astrele si vezi de viata !
roz5blue6lila7
Postat pe 30 Decembrie 2010 14:19
De la: evelyn21, la data 2010-12-25 02:21:41
De la: klappaucius, la data 2010-11-30 09:24:04please care poate fi compatibilitatea in aceasta situatie

hmmmmm... as putea spune multe, dar o sa ma limitez la numai cateva randuri.. Am fost implicata intr-o relatie cu un scorpion in urma cu ceva timp.. a fost o relatie frumoasa timp de aproape doi ani, dupa care au intervenit fel de fel de probleme, in special cauzate de felul sau de a fi.. un tip extrem de misterios, care nu-si recunostea greselile nici dak i le serveai pe o tava de argint..probabil greselile erau de abele partzi... Nu spun k toti scorpionii sunt la fel, dar cu totii aveti o doza mai mica sau mai mare de mister. Datorita acestei doze, eu, taur fiind, am inceput sa ma simt nesigura, sa-l presionez, deoarece pamantul de sub picioarele mele devenea instabil si trebuia sa fac ceva.. solutzia de a vb calm si a incerca sa dezleg misterul, a picat destul de repede si am ajuns negresit la certuri ingrozitoare. Pe scurt, ne stia tot blocul , sau mai bn zis ma stia, pt k el alegea sa ma ignore in loc sa faca sau sa spuna ceva sa ma linistesc, iar atunci ma aprindeam si mai tare ...
Concluzia: dak vrei sa functionez trebuie sa ai prezent in permanenta faptul ca taurului nu-i plac misterele si ascunzisurile, il fac sa se simta nesigur, in situatia in care taurul este o zodie care are nevoie in primul rand de sigurantza (de orice gen) si detesta sa fie mintzit, iar orice ascunzis il vede k pe un lucru impotriva lui.. Este o persoana fff intzelegatoare, si dispusa sa treaca peste multe, atata timp cat te deschizi catre el cu sinceritate si regretzi cu adevarat atunci cand faci ceva ce l-ar putea deranja.

uite d'aia nu va suport eu pe voi, taurii... fara suparare
voi fetele taur, cel putin, sunteti niste persoane pline de viata, sociabile, amuzante, pasionate de toate activitatile in care va implicati, alaturi de care nu te plictisesti niciodata. dar, in acelasi timp, pisaloage, posesive, credeti ca mereu aveti dreptate, vreti sa fie numai ca voi, va bagati nasul in viata celorlalti, trebuie musai sa stiti totul, cred ca sunteti alergice la putin mister... chiar toate trebuie sa fiti la fel??
pisoiul_zburlit
Postat pe 31 Decembrie 2010 10:28
eu sunt taur, el e scorpion..si ne meeeerge bine..de vreo 11 ani ca sa zic asa
oricum, daca iti place tipa...go for it
s-ar putea sa iasa ceva f frumos, sau nu..dar nu vei stii niciodata, daca nu incerci
annamarya85
Postat pe 12 Ianuarie 2011 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o intrebare...Plzzzzzzz 12 De la: G_bi__539_a 21 Octombrie 2009 13:09
poze si informati despre egiptul antic va rog 8 De la: dakar_dakina 23 Iunie 2009 11:59
RACUL 15 De la: pisicuta_trista 30 August 2009 20:28
Eu leoaica el gemeni:) 36 De la: rubyn 8 Decembrie 2010 13:28
OaRe Ma PlAce? 24 De la: marmuzel__x 26 Iunie 2011 00:50