Setari Cookie-uri

cine e mai frumos

ea :D
justmexD
Postat pe 6 Decembrie 2010 18:58
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:00
De la: Barbie30_, la data 2010-12-06 18:56:11
Acilea e concurs de frumusete?



Barbie....
anastasia_m
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:08
Referitor la poza, dar nu numai eu as fi zis ca ti-e clar.. mai trebuia sa intrebi?!!

…am o mare rugaminte la voi - particip la un concurs foto, si va rog muuult de tot ajutati-ma cu un vot si pentru fetita mea draga:
- eliminati eventualele spatii libere in link pt a putea functiona:

http://www.verze.ro/Concurs-foto/Concurs-foto-copii-Asteptandu-l-pe-Mos-Craciun/Fetite-1-an-6-ani/Fetita-mea-829.html

multumesc mult!
peppermint
Postat pe 6 Decembrie 2010 20:18
De la: flory_florin, la data 2010-12-06 17:21:57Eu.CARE NU sunt

CHIPAROS si fara os
de ma roadeeee chiar in
dos - ul usilor deschise


////////////////////////////////
vitamina_c

SI TE OFITICI ,,TU CA MA ROADE ..SI NU AI TU CE SA SCARPINI

NA CA TI AM DAT ATENTIE ,,,TE SIMTI BINE
MINTI FRUMOS ..CA DOAR AI DE UNDE INVATA
20 DE ANI DE MINCIUNELE DE SUS VENITE NORMAL CA SUNTEM VIRUSATI CU TOTI

////////////////////////////////////



.FLORIN la tastatura
ma vad nevoie sa raspund ca as-i frumos si sa explic de ce intrebare

PUR SI SIMPLU fun distractie..

raspunsurile voastre..
1 .CA E BUNA...nu poti spune deoarece poza e bust,portret..deci lipsesc alte elemete esentiale pentru a spune buna
ca eu stiu adevarul asta e norocul meu
cum retoric o fata are un raspuns ..buna la suflet? mai ales
si din bun simt se poate schimba cuvantul intr-un sens mai abordabil ,dar nu i bai libera exprimare spune multe despre adn -ul romanesc si nu ma mai mira nimic

2.Multumesc celor care au pierdut,au avut timp,si au raspun indiferent de raspuns asta inseaman ca forumul e activ

3.Celei care spune ca e grav pentru ca avem aceste preocupari ,eu cred ca nu i bai a fi liber intr o relati si a face putina atmofera impreuna cu voi TE ASIGUR NU NIMIC GRAV,COMPLICAT SI AIUREA..


4.Celei care spune ca sunt urat,,ok sa zicem sa luam intrabare si raspunsul la modul serios
sunt urat da nu s NASOL.hy hy

acum raspunsurile voastre vad ca vin din partea genului feminin
ponderea e mult mai mare deci ..precoparile cu esteticul il au femeile ,bine asta stim cu toti doar remarc si eu.

5 Raspunsurile voastre arata modul rapid de a gandi si a lua decizi ,tipc romanesc ,si iar spun nu i bai suntem obisnuiti cu toti

raspunsurile se pot clasifica daca ar fi pe bune

religios cu frica celui de sus cum spun cei de la tara si cu o crestere diferita
prin care omul ca si ambalaj are mai putina importanta pentru ei si doar continutul e important
asa cum se pare si prin alte tari conteaza continutul
...nimeni nu i urat pe acest pamant

prietenos ..amandoi sunteti ok

show ,tv,reviste gen critic redactor ...media...ar suna.....orican se poate face un tunning ..mai bine spus
cabinete estetice sunt pe tot drumul deci ....

din punct de vedere ,amuzant e lasa ca nici alti nu s mai frumosI sau am vazut alti si mai urati..

din punct de vedere panicos si profund negativisit la orice intrebaree ,subiect ,si care relatia inseamna doar lucruri serioase ,am avut un raspuns....de la voi.... Vai ce faceti voi..e periculos

Din punct de vedere al persoanelor familiste ...intrebare e ciudata ,putin de neinteles

Din punct de vedere al persoanelor care vad omului FRANC direct si fara menajamente ...ESTI URAT..si gata
PENTRU ei mai toti sunt urati sau le vine greu sa spuna ceva care ar trebui spus in favoare celuilat

ORICUM POVESTEA SUNA CA

pentru perosane cu un inalt grad de pozitivitate
orice lucru orice intamplare e privita cu multa distractie si amuzament
si care iti fac si un desfasurator ,argumenteaza cea ce spun atunci cand lucrurile sunt serioase intradevar si merita sa acorde un atentie celor din jur

OGLINJOARA OGLINJOARA CINE-I MAI FRUMOS DIN TARA

raspunsurile pot fi cu sutele si toate diferite in functie de perosnaliatea fiecaruia

pe noi nu de deranjeaza si ma bucur ca intrebarea a facut putina miscare indifernet din ce parti vine


P.S
ASTAI MOTIVUL DE SHOW-URILE TELEVIZIATE CU FUMOSI SI FRUMOASE PRIND CEL MAI BINE LA NOI


PENTRU CA NOI PRIVIM ,URMARIM,citim rasfoim,discutam si NE INTERESEAZA DOAR FRUMOSI SI FRUMOASELE


PANA UNA ALTA JUCATIVA CU AICI CU Misterul Mona Lisei

http://www.cite-sciences.fr/francais/ala_cite/expo/explora/image/mona/index.php

Daca aveti timp de discutat LIVE diferite subiecte ce va intereseaza putem sa gasim o solutie
mult mai atractiva de a impartasi,a intreba,a dezvalui,a arata ,a spune,a fi curios
linkul cu pricina IL GASITI pe o poza din profilul nostru.

Asadar va astept cu raspunsul la propunerea noastra .FACEM LIVE DISCUTI SAU NU ,SUNTETI INTERESATI SAU NU...
Mai multe detali pe linkul SOTIEI MELE

MULTAM FRUMOS ,pentru rabdarea citiri acestor randuri

si da noi doi SUNTEM FRUMOSI...de ce?
Intrebati pe cei care se iubesc mult

OK
SA FITI IUBITI/IUBITE






ufffffffffff imi cer scuze ca te-am ranit asa de tare ! dar las ca-ti revii tu, Narcis! sa stii ca eu am incercat, am privit poza din toate unghiurile si tot acelasi rezultat imi da!
vitamina_c
Postat pe 7 Decembrie 2010 10:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VOOALETA PENTRU MIREASA 3 De la: nicota 25 Februarie 2009 16:32
anticonceptionale 2 De la: Summer_ 20 Decembrie 2009 17:52
eu, el si internetul... 47 De la: carmina33 23 Septembrie 2009 21:23
hainele de piele 20 De la: albe_beea 21 August 2009 10:18
Buna 99 De la: kudika315116 29 Martie 2012 10:39