Setari Cookie-uri

Restaurante in Craiova!!

Buna fetelor,ma puteti ajuta si pe mine va rog frumos cu restaurantul Euphoria? As dori sa imi fac nunta la restaurantul Euphoria si as dori mai multe detalii de acest local...eu sunt plecata din tara de 11 ani si nu prea stiu nimica de acest restaurant....am nunta pe 10 septembrie anul ce vine si nu am auzit nici pareri bune dar nici prea rele de acest restaurant si as dori ca fete care a facut nunta acolo o a fost la nunti acolo sa imi dea mai multe informati de acest local,Eu o sa fac nunta in local mic de 80 de persoane si as dori sa stiu cum arata sala,cum e meniul acolo daca servirea e buna,daca pot avea vrun tip de probleme cu acest local,daca aranjamentul sali merita facut cu ei o nu pt ca mie mai zis ca e gratis daca il fac cu ei,daca seful de acolo e de treaba pt ca am auzit pe cineva mai de mult ca seful de acolo ar fi cam tapar si ca da tepe de si nu stiu exct la ce sa referit? Va rog frumos fetele care are informatii mai multe de acest local sa ma informeze si pe mine pt ca sunt cam disperata si nu stiu ce sa fac daca sa mai fac nunta acolo o sa imi caut in alta parte alt local!! Va multumesc anticipat!!
andreyca
Postat pe 6 Decembrie 2010 18:03
de ce nu te duci sa vezi restaurantul? inchiriezi ceva care nu stii cum arata?
Valy90
Postat pe 6 Decembrie 2010 18:06
eu sunt plecata din romania de 11 ani si nu pot veni momentan in romania decat peste cateva luni...iar restaurantul lam vazut decat in poze pe situl lor si din ce am vazut mia placut dar doresc sa stiu mai multe infomati de acest restaurant pt ca nu pot astepta pana vin eu in tara sa ma conving singura ca pana atuncia nu o sa mai gasesc nimika :(
andreyca
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:24
De la: andreyca, la data 2010-12-06 19:24:46eu sunt plecata din romania de 11 ani si nu pot veni momentan in romania decat peste cateva luni...iar restaurantul lam vazut decat in poze pe situl lor si din ce am vazut mia placut dar doresc sa stiu mai multe infomati de acest restaurant pt ca nu pot astepta pana vin eu in tara sa ma conving singura ca pana atuncia nu o sa mai gasesc nimika :(
n-ai pe cineva in tara de incredere,sa se duca pana acolo sa vada care e treaba?
Valy90
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:32
Buna,dar de ce ti neaparat sa faci acolo nunta?Poti intra pe un forum de nunti si acolo te informeaza cel mai bine,daca vrei pot sa-ti recomand si eu un restaurant care este destul de bun din toate punctele de vedere.

Nu stiu daca am voie sa-ti scriu aici poate este problema cu reclama,sunt noua pe acest site.
djcioko
Postat pe 6 Decembrie 2010 19:38
Nu tin neaparat sa o fac acolo,dar problema e ca nu pot veni in tara sa ma apuc de cautat restaurante pentru la anul...dar pana la anul mai e putin timp si nu se mai gasesc restaurante libere...iar eu am un nr mic de invitati pana in 70 de persoane si am trimis mesaje la mai multe restaurante si nici unul nu mia raspuns sa imi zica daca mai au o nu liber pt la anul singurul care a fost si mia scris inapoi si mia explicat cum sta treaba a fost restaurantul Euphoria.Iar meniul este destul de convenabil si aranjamentul sali e gratis si avea liber exact pe data care eu o vroiam pe 10 septembrie.Problema e ca am cautat informati de acees restaurant pe multe pagini si nimenia nu are scris nimik de acest restaurant.Iar eu nu am pe nimeni in tara sa se ocupe de nevoile pe care le am cu restaurantul si cu alte lucruri trebuie sa ma descurc singura de aici :( Am o vara in craiova care am sunato de cateva ori sa mearga sa vada cateva restaurante si mereu imi zice acelas lucru sa vin eu in tara sa vad cu ochii mei ca ea nu se baga ca daca nu iese bine nu vrea sa pun vina pe ea. si eu iam zis de restaurantul asta ca vreau sa fac nunta acolo si sa i trimit bani sa mearga sa plateasca si sa faca contractul cu ei si ea cand a auzit a zis ca nu imi recomanda acest restaurant pt ca ia zis ei nustiu cine ca seful de acolo este foarte tapar si da tepe si sa nu ma incurc cu el de si nu stiu exact la ce fel de tepe sa referit.Voua daca var spune cineva asa ceva la ce tepe vati gandi ca va poate da un patron de la un restaurant de nunti??...probl e ca nici nu ma ajuta dar nici cand ma ocup eu singura si gasesc cate ceva nu ma ajuta si imi zcie mereu decat de rau de tot cea ce eu gasesc. Si nu mai stiu ce sa mai fac pt ca timpul trece si eu nu am inceput sa fac nimika...am gasit muzica,foto,video si nu pot face nimika cu ei pana nu stiu ceva exact cu restaurantul asta.:( asa ca daca cineva stie ceva de restaurantul Euphoria sa ma informeze si pe mine ca nu stiu pe unde sa mai caut si is disperata.Va multumesc!!
andreyca
Postat pe 7 Decembrie 2010 00:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De unde imi iau rochia? 3 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:53
am nevoie de sfaturii 13 De la: karlla666 8 Ianuarie 2010 08:40
ROCHIE MIREASA PTR FEMEI INSARCINATE...VINDE CINEVA ? 5 De la: bmgabita 1 Septembrie 2009 11:28
Locatie de nunta in Oradea 2 De la: dafiana 6 Iulie 2010 01:12
ne facem singure aranjamentele florale? 4 De la: marry 11 Aprilie 2010 02:14