Setari Cookie-uri

cum sa imi conturez mai bine silueta?

am 52 de kg si 1,69 inaltime..si as vrea sa imi conturez mai bine silueta ([pt ca kilogramele nu sunt bine proportionate..talie mare,fara fund )
o parere sau un sfat va rog..ce ar ajuta mai bine?sala de sport sau masaj?
multumesc anticipat

kudika0310
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:01
De la: kudika0310, la data 2010-12-12 22:01:29am 52 de kg si 1,69 inaltime..si as vrea sa imi conturez mai bine silueta ([pt ca kilogramele nu sunt bine proportionate..talie mare,fara fund )
o parere sau un sfat va rog..ce ar ajuta mai bine?sala de sport sau masaj?
multumesc anticipat



Si sala de sport si masaj.
mimi_ca29
Postat pe 13 Decembrie 2010 06:24
Hello girls. Saptamana trecuta am fost domnisoara de onoare la o nunta si aveam pielea super alba asa ca imi trebuia ceva rapid care sa ma salveze. Am citit pe net despre Sun Make Up, e o tehnologie noua de bronzare fara raze ultraviolete. In sfarsit, am vazut ca tehnologia e disponibila la Chocolate the Tanning Bar, un salon de bronzat din Dorobanti, care are si cafenea. Si am baut o ciocolata cat asteptam... mmmm. Super buna. Sa va povestesc de bronz. Am intrat intr-o cabina in care am stat aprox 45 de min, nu mi-a lasat nicio pata, nu a avut miros urat, iar pigmentul inca nu s-a dus de tot si a trecut aproape o saptamana. Iar acum am vazut ca au lansat si concurs pe Facebook prin care poti sa castigi 3 sedinte Sun Make Up. Concursul e aici: www.facebook.com/ChocolateTheTanningBar . Eu am fost super multumita asa ca va recomand Sun Make Up

ela100
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:25
De la: ela100, la data 2010-12-15 17:25:53Hello girls. Saptamana trecuta am fost domnisoara de onoare la o nunta si aveam pielea super alba asa ca imi trebuia ceva rapid care sa ma salveze. Am citit pe net despre Sun Make Up, e o tehnologie noua de bronzare fara raze ultraviolete. In sfarsit, am vazut ca tehnologia e disponibila la Chocolate the Tanning Bar, un salon de bronzat din Dorobanti, care are si cafenea. Si am baut o ciocolata cat asteptam... mmmm. Super buna. Sa va povestesc de bronz. Am intrat intr-o cabina in care am stat aprox 45 de min, nu mi-a lasat nicio pata, nu a avut miros urat, iar pigmentul inca nu s-a dus de tot si a trecut aproape o saptamana. Iar acum am vazut ca au lansat si concurs pe Facebook prin care poti sa castigi 3 sedinte Sun Make Up. Concursul e aici: www.facebook.com/ChocolateTheTanningBar . Eu am fost super multumita asa ca va recomand Sun Make Up


adica mai bine zis ...un mod rapid de a face cancer la piele - ce le apuca pe unele sa se distruga pentru a avea pielea neagra
battleofwits
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:28
eu cred ca n-a fost nici o nunta ptr.ca suntem in post si nu se fac nunti,doar daca mireasa era gravida intr-o luna avansata si trebuia sa se marite repede!
utad
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:31
De la: battleofwits, la data 2010-12-15 17:28:24
De la: ela100, la data 2010-12-15 17:25:53Hello girls. Saptamana trecuta am fost domnisoara de onoare la o nunta si aveam pielea super alba asa ca imi trebuia ceva rapid care sa ma salveze. Am citit pe net despre Sun Make Up, e o tehnologie noua de bronzare fara raze ultraviolete. In sfarsit, am vazut ca tehnologia e disponibila la Chocolate the Tanning Bar, un salon de bronzat din Dorobanti, care are si cafenea. Si am baut o ciocolata cat asteptam... mmmm. Super buna. Sa va povestesc de bronz. Am intrat intr-o cabina in care am stat aprox 45 de min, nu mi-a lasat nicio pata, nu a avut miros urat, iar pigmentul inca nu s-a dus de tot si a trecut aproape o saptamana. Iar acum am vazut ca au lansat si concurs pe Facebook prin care poti sa castigi 3 sedinte Sun Make Up. Concursul e aici: www.facebook.com/ChocolateTheTanningBar . Eu am fost super multumita asa ca va recomand Sun Make Up


adica mai bine zis ...un mod rapid de a face cancer la piele - ce le apuca pe unele sa se distruga pentru a avea pielea neagra


faci reclama la salon draguta?
Ame_ly
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:33
daca e pe dorobanti si are si cafenea...bine ca nu e la popesti-leordeni!
utad
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:35
De la: utad, la data 2010-12-15 17:35:48daca e pe dorobanti si are si cafenea...bine ca nu e la popesti-leordeni!

sau in glina
battleofwits
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:44
tu esti din glina?
utad
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:47
De la: utad, la data 2010-12-15 17:47:27tu esti din glina?

de ce? vrei sa vii la mine?
acum sunt ocupat ...vorbim mai pe seara
battleofwits
Postat pe 15 Decembrie 2010 17:52
Draga mea, cum faci cancer de piele de la un spray? Ti-am spus ca nu e solar normal cu raze UV. Intrii intr-o cabina, porti ochelari si jeturile te dau cu un spray bronzant, care contine aloe vera, recunoscuta pentru proprietatile anti-cancer, deci cum ar putea sa provoace :) Citeste si tu pe net daca nu ma crezi.
ela100
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:56
De la: ela100, la data 2010-12-16 13:56:30Draga mea, cum faci cancer de piele de la un spray? Ti-am spus ca nu e solar normal cu raze UV. Intrii intr-o cabina, porti ochelari si jeturile te dau cu un spray bronzant, care contine aloe vera, recunoscuta pentru proprietatile anti-cancer, deci cum ar putea sa provoace :) Citeste si tu pe net daca nu ma crezi.


Trecand peste povestea cu cancerul, care om sanatos la cap, isi doreste sa fie tuciuriu tot anul? Ca doar nu porti aceeasi rochie decoltata si folosesti acelasi machiaj 365 de zile pe an.
Am un tip pe langa mine care spune: "mi se duce bronzul, sunt disperat". Mare dreptate are! Trebuie sa fii disperat sa te duci la solar in miez de iarna, vara, toamna, primavara.
rashela
Postat pe 16 Decembrie 2010 14:06
De la: rashela, la data 2010-12-16 14:06:20
De la: ela100, la data 2010-12-16 13:56:30Draga mea, cum faci cancer de piele de la un spray? Ti-am spus ca nu e solar normal cu raze UV. Intrii intr-o cabina, porti ochelari si jeturile te dau cu un spray bronzant, care contine aloe vera, recunoscuta pentru proprietatile anti-cancer, deci cum ar putea sa provoace :) Citeste si tu pe net daca nu ma crezi.


Trecand peste povestea cu cancerul, care om sanatos la cap, isi doreste sa fie tuciuriu tot anul? Ca doar nu porti aceeasi rochie decoltata si folosesti acelasi machiaj 365 de zile pe an.
Am un tip pe langa mine care spune: "mi se duce bronzul, sunt disperat". Mare dreptate are! Trebuie sa fii disperat sa te duci la solar in miez de iarna, vara, toamna, primavara.


Trecand si peste asta, ce legatura are asta cu topicul? :))
meandmeandme
Postat pe 17 Decembrie 2010 18:00
Initiatoarea topicului vorbea de silueta si asta s-a apucat sa ne recomande spray-uri :))
meandmeandme
Postat pe 17 Decembrie 2010 18:02
Cele mai tari produse pe care le-am folosit in combinatie au fost Concentratul pentru slabire si tonifiere Ecovital si Crema anticelulitica termoactiva Ecovital. Chiar au dat rezultate, se gasesc pe net pe comanda caci sunt profesionale, dar sunt de nota 20!!!!
ronna20
Postat pe 18 Decembrie 2010 15:19
CENTRU DE SLABIT SI REMODELARE CORPORALA
CONTUR & HEALTH BODY(Str.NICOLAE CONSTANTINESCU,Nr 8,zona DOROBANTI-RADU BELLER,linga cafenele)
Tel.PROGRAMARI: 0730592093/0732402203
www.contuhelthbody.ro
conturhealth.body@yahoo.com
La noi, SLABESTI EXPRESS-FARA STRES!!! Acum stresul cu banii nu mai este o problema, trebuie doar sa vrei sa ai un corp bine conturat…
Cele mai mici preturi, zona ultracentrala, aparatura ROWE, produse profesionale.
De retinut:Noi nu schimbam preturile!!!
MEGA PROMO
GRATIS!!!!!!!!!!!!!!!
Diagnosticare computerizata si identificarea gradului de celulita
Moft sau necesitate???
Multe cliente marturisesc faptul ca celulita le distruge increderea in sine
De ce se intampla asta???
Pentru ca tesutul muscular slabeste ,iar activitatea hormonala scade ;

LISTA PRETURI
NOU!!!!!!!!!!Consultatie+program nutritie 50 ron

Tratamente coporale:
Termosauna 5 ron
Capsula Slim Activ (IRD., sauna uscata, cromoterapie) 19.9 ron
Electrostimulare 9.9 ron
Dermocell/vacuum 19.9 ron
Preso-drenaj 39.9 ron
Cavitatie 99.9 ron
Detox-spa 29.9 ron
Vibromasaj-anticelulitic 44.9 ron
Impachetari (la rece sau la cald) de la 24.9 ron

Tratamente faciale:
Lifting cu ultrasunete 45 ron
Microdermabraziune 90 ron

Bronzare organica 49.9 ron(se pulverizeaza , nu exista risc , dureaza intre 8 – 10 zile)
ABONAMENTELE SUNT PERSONALIZATE IN FUNCTIE DE NEVOI SI BUGET

SI NU UITA!!!O ZI DE RASFAT POATE FI UN CADOU IDEAL PENTRU PERSOANELE DRAGI!

Va asteptam cu drag, ANA-MARIA,OANA SI DANA
conturhealthbody
Postat pe 19 Decembrie 2010 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ochelarii de vedere...uratesc? 54 De la: alfredodecurtofreco 30 Octombrie 2010 10:08
decolorare brunet ... 14 De la: Gianna_on_Kudika 31 August 2014 00:46
ocazie cosmetice de lux clarins dior 2 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:30
Unghiile mele arata groaznic! 10 De la: rashela 6 Martie 2011 02:06
Masaj drenaj limfatic pentru dezintoxicare 2 De la: haggard26 5 Martie 2010 15:53