Setari Cookie-uri

Eu pesti,El,berbec...

Eu sunt zodia pesti,el e zodia berbec...eu pe 1 martie,el pe 14 aprilie ca tot am vazut pe aici topicuri despre zodiac si compatibilitati,m-am gandit sa mai dau un subiect de discutii....voi ce ziceti,va merge relatia? precizez ca suntem de 2 ani si ceva impreuna...diferenta de vre-o 7 ani asa si deocamdata toate merg bine...dar ma intreb,horoscopul,astrele ce zic?voi,din experienta voastra sau a cunoscutilor ce stiti?






pentru cei cre au chef sa inceapa cu rautati,mai bine sa se abtina....am deschis acest topic in incercarea de a afla mai multe despre compatibilitatea zodiilor si ce s-a ales de oameni care au avut astfel de relatii....si ca sa mai avem subiect de discutie si barfulita




va pup pe toti si va urez sarbatori fricite si multa sanatate!
Chocolatzyk
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:10
De la: Chocolatzyk, la data 2010-12-12 22:10:22Eu sunt zodia pesti,el e zodia berbec...eu pe 1 martie,el pe 14 aprilie ca tot am vazut pe aici topicuri despre zodiac si compatibilitati,m-am gandit sa mai dau un subiect de discutii....voi ce ziceti,va merge relatia? precizez ca suntem de 2 ani si ceva impreuna...diferenta de vre-o 7 ani asa si deocamdata toate merg bine...dar ma intreb,horoscopul,astrele ce zic?voi,din experienta voastra sau a cunoscutilor ce stiti?






pentru cei cre au chef sa inceapa cu rautati,mai bine sa se abtina....am deschis acest topic in incercarea de a afla mai multe despre compatibilitatea zodiilor si ce s-a ales de oameni care au avut astfel de relatii....si ca sa mai avem subiect de discutie si barfulita




va pup pe toti si va urez sarbatori fricite si multa sanatate!




Eu una as sta cat mai departe de un barbat nascut in zodia "berbec". ( irascibil, agresiv, incapatanat, infidel, autoritar....). Ai grija de tine si sarbatori fericite si tie!
mimi_ca29
Postat pe 13 Decembrie 2010 08:07
De la: mimi_ca29, la data 2010-12-13 08:07:19
De la: Chocolatzyk, la data 2010-12-12 22:10:22Eu sunt zodia pesti,el e zodia berbec...eu pe 1 martie,el pe 14 aprilie ca tot am vazut pe aici topicuri despre zodiac si compatibilitati,m-am gandit sa mai dau un subiect de discutii....voi ce ziceti,va merge relatia? precizez ca suntem de 2 ani si ceva impreuna...diferenta de vre-o 7 ani asa si deocamdata toate merg bine...dar ma intreb,horoscopul,astrele ce zic?voi,din experienta voastra sau a cunoscutilor ce stiti?






pentru cei cre au chef sa inceapa cu rautati,mai bine sa se abtina....am deschis acest topic in incercarea de a afla mai multe despre compatibilitatea zodiilor si ce s-a ales de oameni care au avut astfel de relatii....si ca sa mai avem subiect de discutie si barfulita




va pup pe toti si va urez sarbatori fricite si multa sanatate!




Eu una as sta cat mai departe de un barbat nascut in zodia "berbec". ( irascibil, agresiv, incapatanat, infidel, autoritar....). Ai grija de tine si sarbatori fericite si tie!




ai dreptate in aproape tot ce ai spus...multumesc pt sfat.
Chocolatzyk
Postat pe 13 Decembrie 2010 14:21
Eu unul as spune sa nu asculti ce spun astrele pentru ca de obicei sunt foarte multe bullshituri si sa mergi pe ceea ce te face el sa simti.
MindFuck
Postat pe 16 Decembrie 2010 03:27
nu-mi mai da si mie nimeni,nicio parere?
Chocolatzyk
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de important este marimea sanilor pentru barbati?? help pls 103 De la: yassSmin 15 Ianuarie 2015 14:35
Nu se simt vinovati daca au inselat? 14 De la: SweetDadyD 30 Octombrie 2009 11:27
Am o problema 10 De la: YoOnEe 6 Septembrie 2009 21:42
ce parere aveti despre ceea ce spune Elena Carstea:'barbatii sunt niste mitocani"?? 64 De la: wolfy 22 Iulie 2009 20:19
nedumerita 17 De la: simonycik 15 Septembrie 2009 17:30