Setari Cookie-uri

Despartire

De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 20:36:48nu ... acuma doar ma doare ... si plang... fiindca a fost foarte bine un timp ... a fost perfect ... exact ce mi-am dorit mereu... si am pus mult ... mult ... mult suflet


Asta e...viata ne rezerva si surprize neplacute uneori,important este sa gasesti in tine resursele de care ai nevoie pentru a merge mai departe.
Barbie30_
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:39
fetita imi pare rau sa iti zic dar cand cinve cere o pauza e clar inseamna despartire sau vrea sa vada daca se poate impaca cu fost si daca nu se intoarce la tine si crede-ma din relatia asta din care am iesit am fost pus pe pauza de doua ori a 2 oara de tot asa ca stiu ca e greu ce iti zic si mie mi-a fost greu cand mi-a sa spus vezi-ti de viata ta si mergi mai departe timpul nu sta in loc sa ne rezolvam noi problemele .... asta e viata .... nu stiu oameni ce e aia dragoste pana nu o pierd asa a fost lasat sa fie
crayzel
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:48
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 20:32:08ca nu stie ce vrea , nu ma poate iubi, e distrus de o femeie care l.a inselat si nu poate iubi .... ca nu stie ce vrea... ca nu vrea sa ne despartim,, vrea doar pauza ....


Pauza...iar pauza...ce-mi place mie asta cu pauza...
Barbatii astia chiar sunt iresponsabili bai frate...
pinguina
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:49
pinguina si femeile folosesc "metoda" asta "pauza" asa ca nimeni nu e perfec nici noi barbatii si nici voi femeile
crayzel
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:54
De la: crayzel, la data 2010-12-15 20:54:49pinguina si femeile folosesc "metoda" asta "pauza" asa ca nimeni nu e perfec nici noi barbatii si nici voi femeile


Sunt sigura...eu nu am zis nimic ca numai voi ati folosi-o.
pinguina
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:58
Plus ca am citit ce ai scris si tu...deci acum exista si confirmarea ta
pinguina
Postat pe 15 Decembrie 2010 20:59
au trecut ore si tot plang .. cum sa nu plang cand imi era asa de bine cu el , cand ne vedeam zilnic , ore intregi , cand imi spuena zilnic ca ma iubeste si imi arata ca ii pasa de n ori , cand ma implica in orice si mergeam peste tot doar inpreuna, cand astea s-au terminat asa brusc in 4 zile ?? cum sa nu plang cand acuma ma simt asa ... cand ma doare atata
SexintheCity
Postat pe 15 Decembrie 2010 21:45
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 21:45:29au trecut ore si tot plang .. cum sa nu plang cand imi era asa de bine cu el , cand ne vedeam zilnic , ore intregi , cand imi spuena zilnic ca ma iubeste si imi arata ca ii pasa de n ori , cand ma implica in orice si mergeam peste tot doar inpreuna, cand astea s-au terminat asa brusc in 4 zile ?? cum sa nu plang cand acuma ma simt asa ... cand ma doare atata


o sa plangi zile, saptamani si poate luni...dar o sa-ti revii...o sa vezi
tot raul e spre bine...
bafta...
pinguina
Postat pe 15 Decembrie 2010 22:00
este o vorba ca sa vezi curcubeul trebuie sa induri ploaia si gandestete asa daca el nu sufera si nu plange tu de ce sa plangi poate vrei sa auzi ca te vrei impaca si totul va fi bine eu imi doresc asta din tot sufletul chiar daca nu te cunosc dar stiu prin ce treci stiu cum e ... e greu nu ai ce face dar treaba asta cu pauza niciodata nu se termina cu bine credema si eu am patito da bine nu stiu cum a fost relatia voastra ca sa ma dau cu parerea eu doar iti zic cum am patit eu plangi descarcate dar nu poti sa plangi o viata trebuie sa te pui pe picioare si sa iti vezi de viata ta si sa stii ca daca va impacati o sa apara resentimente si nu o sa mai mearga am scris cam mult

succes......
crayzel
Postat pe 15 Decembrie 2010 23:18
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 19:16:30Am gresit findca nu i-am spus ca am aflat , si acuma si-a dat si el seama?? ca stiam ?? Ar putea sa creada ca eu stiam de la inceput de relatia aceea a lui?? si totusi am vorbit cu el si ne-am vazut???

..nu ai gresit cu nimic...ce-ti faci atatea ganduri anapoda...il iubesti?...te iubeste?...enjoy
kudika195501
Postat pe 15 Decembrie 2010 23:38
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 20:32:08ca nu stie ce vrea , nu ma poate iubi, e distrus de o femeie care l.a inselat si nu poate iubi .... ca nu stie ce vrea... ca nu vrea sa ne despartim,, vrea doar pauza ....

...increderea odata zdruncinata se regaseste greu...problema e ca nu tu esi de vina, nu stiu ce sa zic...poate a iubit-o, poate chiar are nevoie sa se regaseasca in grota lui......oricum nu-ti fa griji...daca te iubeste...te va cauta(cu garantie)
kudika195501
Postat pe 15 Decembrie 2010 23:42
De la: pinguina, la data 2010-12-15 20:49:03
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 20:32:08ca nu stie ce vrea , nu ma poate iubi, e distrus de o femeie care l.a inselat si nu poate iubi .... ca nu stie ce vrea... ca nu vrea sa ne despartim,, vrea doar pauza ....


Pauza...iar pauza...ce-mi place mie asta cu pauza...
Barbatii astia chiar sunt iresponsabili bai frate...

barbatii sunt responsabili ...ei iau o pauza sa-si clarifice gandurile, sa se regaseasca....voi analizati...si pac...ruptura...gata....ia zi care e mai responsabil?...voi care faceti ruptura fara sa va analizati profund sentimentele...sau noi care intai "rumegam" pentru a vedea daca e o stare de criza...ori..."asta e"
kudika195501
Postat pe 15 Decembrie 2010 23:49
De la: SexintheCity, la data 2010-12-15 21:45:29au trecut ore si tot plang .. cum sa nu plang cand imi era asa de bine cu el , cand ne vedeam zilnic , ore intregi , cand imi spuena zilnic ca ma iubeste si imi arata ca ii pasa de n ori , cand ma implica in orice si mergeam peste tot doar inpreuna, cand astea s-au terminat asa brusc in 4 zile ?? cum sa nu plang cand acuma ma simt asa ... cand ma doare atata


Iti spunea zilnic ca te iubeste da acum ti-a spus ca nu poate sa te iubeasca,ce caracter "frumos"
Barbie30_
Postat pe 16 Decembrie 2010 00:47
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-15 20:07:41ce iti mai place sa iti complici viata!


Subscriu!
kudika341628
Postat pe 17 Decembrie 2010 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex oral 1 De la: ghita1989 8 Octombrie 2011 17:06
Il vreau inapoi... 21 De la: little_white_dove 20 Iunie 2009 18:01
cum sa suporti mai usor o despartire? 75 De la: popovicconstantin 6 Ianuarie 2010 12:41
Un IDIOT! 70 De la: cristiana_cris 13 Noiembrie 2009 12:24
nu stiu cum sa renunt la el.... 7 De la: kudika033360 2 Septembrie 2009 21:15