Setari Cookie-uri

barbati astia

hy ... numele meu este Arina ...ultimul meu iubit ... m-a facut sa imi pierd capul si firea ...
Deci el a ost primul barbat din viata mea ... Mereu cand ma vede nu se abtine sa nu ma sarute .. sa macar sa nu se bage in vorba cu mine ... !!!! Cand este fara prt lui este super ok ... ne intelege de minune ..sar cand prieteni lui apar si problemele apar!!El zice ca ma iubeste cand se uita in ochii mei dar la telegon sau pe mess este foarte sec ...!! nu stiu ce sa mai fac ca sa ma impac cu el !!! please help me!!!
aryyy
Postat pe 13 Ianuarie 2011 15:34
Poate ca o sa se mai impace cu tine asa...ocazional cand e prietena la menstruatie Fataaa,lasa-l dracu si vezi-ti de viata ta!
Barbie30_
Postat pe 13 Ianuarie 2011 19:38
De la: aryyy, la data 2011-01-13 15:34:48El zice ca ma iubeste cand se uita in ochii mei /quote]
si tu il crezi?
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:59
De la: Barbie30_, la data 2011-01-13 19:38:34 Poate ca o sa se mai impace cu tine asa...ocazional cand e prietena la menstruatie Fataaa,lasa-l dracu si vezi-ti de viata ta!


cum sa-l lase ! n-auzi ca a fost primul barbat din viatat ei!? asta ori e ta-su ori a babardit-o si acum cauta sa fuga
pickard
Postat pe 14 Ianuarie 2011 11:11
off, gramatica asta...
Se joaca cu tine .
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Ianuarie 2011 11:23
ce e ala telegon ?
bombonik_babardik
Postat pe 14 Ianuarie 2011 11:26
De la: aryyy, la data 2011-01-13 15:34:48hy ... numele meu este Arina ...ultimul meu iubit ... m-a facut sa imi pierd capul si firea ...
Deci el a ost primul barbat din viata mea ... Mereu cand ma vede nu se abtine sa nu ma sarute .. sa macar sa nu se bage in vorba cu mine ... !!!! Cand este fara prt lui este super ok ... ne intelege de minune ..sar cand prieteni lui apar si problemele apar!!El zice ca ma iubeste cand se uita in ochii mei dar la telegon sau pe mess este foarte sec ...!! nu stiu ce sa mai fac ca sa ma impac cu el !!! please help me!!!



1. OUCH gramatica!!!
2. Pentru baieti (la fel ca si pt noi fetele) prietenii reprezinta o parte foarte importanta din viata lor, mai ales la varsta adolescentei, asa ca tu nu poti si nici n-ai dreptul sa-i ceri sa renunte defintiv la prieteni. Dar daca pt el relatia voastra ar fi la fel de importanta cum e si pt tine, teoretic el ar trebui sa stie cum sa se "imparta" intre prieteni si iubita.[ asta ar trebui sa-ti dea de gandit ] Aaa si nu uita, baietilor le place ca in anturaj sa fie vazuti "bad boy" si deci n-o sa-si arate niciodata slabiciunile.
3.Stiu, curiozitatea a omorat pisica dar totusi.. ce varste aveti voi doi?
BlueBubble
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:17
De la: aryyy, la data 2011-01-13 15:34:48hy ... numele meu este Arina ...ultimul meu iubit ... m-a facut sa imi pierd capul si firea ...
Deci el a ost primul barbat din viata mea ... Mereu cand ma vede nu se abtine sa nu ma sarute .. sa macar sa nu se bage in vorba cu mine ... !!!! Cand este fara prt lui este super ok ... ne intelege de minune ..sar cand prieteni lui apar si problemele apar!!El zice ca ma iubeste cand se uita in ochii mei dar la telegon sau pe mess este foarte sec ...!! nu stiu ce sa mai fac ca sa ma impac cu el !!! please help me!!!



1. OUCH gramatica!!!
2. Pentru baieti (la fel ca si pt noi fetele) prietenii reprezinta o parte foarte importanta din viata lor, mai ales la varsta adolescentei, asa ca tu nu poti si nici n-ai dreptul sa-i ceri sa renunte defintiv la prieteni. Dar daca pt el relatia voastra ar fi la fel de importanta cum e si pt tine, teoretic el ar trebui sa stie cum sa se "imparta" intre prieteni si iubita.[ asta ar trebui sa-ti dea de gandit ] Aaa si nu uita, baietilor le place ca in anturaj sa fie vazuti "bad boy" si deci n-o sa-si arate niciodata slabiciunile.
3.Stiu, curiozitatea a omorat pisica dar totusi.. ce varste aveti voi doi?
BlueBubble
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:18
o fi timid/
denis_roxana
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:21
pfffff
playboy
Postat pe 14 Ianuarie 2011 20:47
La varsta ta trebuie sa te distrezi, nu sa te multumesti cu un specimen coclit ca asta...si mai ales sa te cramponezi de el... e plin de specimene de sex masculin. Ai de unde alege si nu trebuie sa-i iei si acasa... ma intelegi tu....
darksukkubus69
Postat pe 14 Ianuarie 2011 20:47
De la: darksukkubus69, la data 2011-01-14 20:47:30La varsta ta trebuie sa te distrezi, nu sa te multumesti cu un specimen coclit ca asta...si mai ales sa te cramponezi de el... e plin de specimene de sex masculin. Ai de unde alege si nu trebuie sa-i iei si acasa... ma intelegi tu....



stem_29
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:25
De la: stem_29, la data 2011-01-14 21:25:38
De la: darksukkubus69, la data 2011-01-14 20:47:30La varsta ta trebuie sa te distrezi, nu sa te multumesti cu un specimen coclit ca asta...si mai ales sa te cramponezi de el... e plin de specimene de sex masculin. Ai de unde alege si nu trebuie sa-i iei si acasa... ma intelegi tu....



de acord cu restul...
Sibel_16
Postat pe 15 Ianuarie 2011 08:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amantii femeilor maritate care stiu sa joace teatru.... 32 De la: Brunette_25 11 Mai 2011 11:39
Relatie GEMENI-SCORPION??? 6 De la: alinaalex 15 Ianuarie 2009 16:40
indragostita de un strain? 6 De la: kudika012024 27 Februarie 2011 20:19
Te caut pe tine !!! 260 De la: Constantin_Alexandru_2 18 Iulie 2013 23:46
vreau sa fac mai mult pt ea dar nu prea mai stiu ce 19 De la: felixcat 12 Decembrie 2009 13:31